Main Menu

Clannad /Spoiler!/

Started by Solid Snake, 2007-10-05, 15:24:55

Previous topic - Next topic

Manitu

Quote from: Groven on 2008-02-10, 21:22:33
Itt, Kyou karakteréhez nem illőnek tartom ezt a tsundere dolgot.


Darkstar

Kyou bele van zúgva Tomoyaba, de Ryou miatt nem hajt rá. De amikor Tomoya nem kicsit félreérthetően viselkedik, nem tudja (és nem is akarja) visszafogni magát, az történik, amit láttunk.
In b4 master of th obvious

Azt meg nm értem, hogy egy tsundere karakterhez miért ne passzolna ez a viselkedés.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LuckyDingo

nah végre én is meglestem a 17et :D Kyou meg Ryou nem tartozik a kedvenceim közé /nem vagyok egy tsundere fan.. lehet köveket hajigálni:P/ De azért lol volt, hogy szinte már azt mondta végül Tomoyanak, hogy gyerünk ess nekem XDDD A Tomoyos részek bejöttek /kedvencem  Kotomival együtt ;)/ De Fuko télleg eltünhetne már.. vagy legalább csinálna valami hasznosat XDDD /nem gondoltam, hogy ilyet fogok mondani, de most vagy visszajön, vagy eltünik ></

motifator

Igen, az első Fuukos jelenet még jó volt, de így nem sok értelme van, hogy majd' minden második részben Fuuko cameo van.
Kyou meg egyértelműen tsundere karakter, és tsundere = LOVE
'nuff said
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra


Darkstar

A screenshotok alapján az köv. részben is lesz random Fuko...
DO NOT WANT.   :uzi:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

#309
alig bírtam leállni a röhögéssel...a végén meg nagyon elszomorodtam...
Titánok harca jól illene ennek a résznek a nevéhez. :lol: Okazaki hamarosan megtanulja, hogy ha sokat akar a szarka...  :hopp:

[spoiler] Egyb. sajnos, ahogy elnézem Nagisa ending lesz.:( Amit a legkevésbé szerettem volna-.-. Tomoyo is olyan jól nézett ki ott a konyhában s Kyou is milyen aranyos, hogy már hajnali 5 óta Neki főz Ryouval obentot..Miért pont azt a lányt kell választani? Az előző 2 sokkal jobb lenne...[/spoiler]

Darkstar

#310
Én még várok az eclipse subra, közben pedig eme képben gyönyörködöm.

http://kepfeltoltes.hu/080215/1203030516092_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

4chan FTW


Ed.: Heh, ebből megint szép topic lett, lassan meg is telik... :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Most olvastam el a Tomoyo Aftert. :bruhuhu:
Szép volt. Tomoyo eddig is kedvencek listáján volt, de mostmár felkerült Kyou mellé az első heylre.^^

Az animét mostmár becsületből végignézem, annak ellenére h tudom h nem fog tettszeni a vége...

Lokids

Ahhh...
Már most lelövik, hogy Nagisa end. :(
Ahogy látom nem cska én örültem volna Tomoyo vagy Kyou endnek. Ryounak nem sok esélyét láttam amúgy sem... Az ő neve nem szerepelt az openingben sem.

minuszmiki

Végülis nem rossz az sem, de én is jobban örülnék Kyounak vagy Tomoyonak. Mindegy, épp erre való a játék. :)

Manitu

Oh, FUCK YOU 4CHAN! :grrr:


Darkstar

#315
[spoiler=18+]Mi a retkes halál faszáért szükséges azt az idióta Fukot minden kurva részbe betenni? Marhára kezdem unni[/spoiler]
A fentit leszámítva jó rész volt. A BAAAWWWWos részt is finomabban adták be, mint ahogy Anon leírása alapján elképzeltem.

Ed.: Akik játszottak a VN-el: a prev-ből másnak is az jön le, hogy berakják az [spoiler]odaköltözős[/spoiler] részt is?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Quote from: Darkstar on 2008-02-16, 02:20:30
Ed.: Akik játszottak a VN-el: a prev-ből másnak is az jön le, hogy berakják az [spoiler]odaköltözős[/spoiler] részt is?
Ja.

Darkstar

#317
32 full thread a 18. rész első subja óta. Anon nem bír leállni, én meg már lassan egy órája Dragonforce-ot hallgatok, különben már nem bírnám követni. :D

Ed.: 33, eddig bírtam
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2008-02-16, 03:47:31
32 full thread a 18. rész első subja óta. Anon nem bír leállni, én meg már lassan egy órája Dragonforce-ot hallgatok, különben már nem bírnám követni. :D

Ed.: 33, eddig bírtam

Gondolhatod mekkora csapás ez a Kyoufagoknak(mint pl én. :hehe:) vagy a Tomoyo kedvelőknek. Én pl biztos, hogy a Nagisa routot fogom utoljára megcsinálni s azt is csak végigpörgetem a játékban s csak azért, mert kell a Lightja...

Darkstar

Pedig szerintem a Nagisa route nagyon jól el van találva, emiatt kár lenne kihagyni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Gregory

Quote from: Darkstar on 2008-02-16, 02:20:30
[spoiler=18+]Mi a retkes halál faszáért szükséges azt az idióta Fukot minden kurva részbe betenni? Marhára kezdem unni[/spoiler]
:tezsvir:

Also: első olyan VN, amit MINDENKÉPPEN végig kell majd játszanom.

LuckyDingo

#321
Quote from: Gregory on 2008-02-17, 15:51:27
Quote from: Darkstar on 2008-02-16, 02:20:30
[spoiler=18+]Mi a retkes halál faszáért szükséges azt az idióta Fukot minden kurva részbe betenni? Marhára kezdem unni[/spoiler]
:tezsvir:

Also: első olyan VN, amit MINDENKÉPPEN végig kell majd játszanom.
Én is éppen ezen gondolkozom :D Szedek már valamit /mondjuk lehet nem jó, de majd kiderül :P/ Ha esetleg valaki olyan rendesnek érzi magát, hogy találjon nekem egy jó linket, azt PMben fogadom, és a hálám ugye örökké üldözi majd azt a kedves illetőt.. lusta vagyok most feltúrni a netet :D


LuckyDingo

Quote from: Darkstar on 2008-02-18, 15:30:58
http://www.hongfire.com/forum/showthread.php?t=41420
http://www.hongfire.com/forum/showthread.php?t=77237

Walkthrough
http://forums.animesuki.com/showpost.php?p=1191340&postcount=56
Örök hála  :hopp:
Amúgy a 18as igen jó kis rész volt /tegnap néztem még csak/ Bár nem kedvelem Kyouékat, de azért sajnáltam őket a végén :/ Meg Tomoyát is, amikor elétették a halom kaját ^^" Én nem tudom, hogy ilyen helyzetben mit kezdenék XD

Darkstar

#324
Kint van az 19. rész. Bonuszként meg a Nise Midi D. oldalán megjelent pár kép.  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LuckyDingo

Jó kis rész volt. Nagisa piszkosul megváltozott. Tetszik, hogy lett önbizalma :D
Kicsit érdekes amúgy, hogy mindenkinek van valami sötét dolog a múltjában, de hát ezért érdekes a történet. Az is érdekel, hogy végülis mi lesz Tomoya és az apja között a végén :/ Meg lehet, hogy iszonyat nem értek ehhez, de a be-bevágódó "robotos témát" egyelőre nem tudom hova tenni, valszeg ez lesz a csattanó :) Amúgy a VNbe sztem még nem kezdek bele komolyabban, amíg nem lesz vége az animének.

Manitu

Is it just me, or there were some QUALITY scene here?


Darkstar

Quote from: Manitu on 2008-02-29, 23:18:07
Is it just me, or there were some QUALITY scene here?
Nekem is feltűnt párszor, de igyekeztem figyelmen kívül hagyni.
Viszont a rész hangulata bejött, egész jól átemelték a játékból. Akio nagy arc itt is. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Ja, amúgy tetszett egyébként. Folytatni kellene már a "játékot", félretettem államvizsga utánra, annak már másfél hónapja, de azóta sem volt rá időm :(


Darkstar

#329
Pedig már állítólag kintvan az afterstory fordítása is.

Amúgy meg ahol nem volt QUALITY, ott Nagisa tök jól nézett ki. Pl ennél a résznél.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん