Main Menu

Clannad /Spoiler!/

Started by Solid Snake, 2007-10-05, 15:24:55

Previous topic - Next topic

Alkyra

Hm.. Kijött subolva az After Story. Ez tulajdonképpen a Tomoyo Ending folytatása? [spoiler] Amiben Tomoyo visszaemlékezik a sráccal töltött időkre, mert a srác már rég meghalt valami betegségben.[/spoiler]
Ha az akkor nem nézem meg. Most nincs kedvem ilyen szomorú történetekhez....

motifator

Én csak egy 2.5 megás promót látok a Sprocket kiadásában.
Az anidb se tud másról, úgyhogy nem tudom, hogy milyen subolásra gondolsz ???
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

immortal

Miért HD-ben van fent mindenütt? :frown:

Alkyra

Quote from: motifator on 2008-07-07, 13:54:20
Én csak egy 2.5 megás promót látok a Sprocket kiadásában.
Az anidb se tud másról, úgyhogy nem tudom, hogy milyen subolásra gondolsz ???

Én láttam vlm torrentet..Az ezekszerint promo volt akkor. Mind1. A lényegen nem változtat.


Quote from: immortal on 2008-07-12, 23:06:50
Miért HD-ben van fent mindenütt? :frown:

Hogy miért?Válasz: Mert az jobb minőség.

immortal

Az lehet, de a gépem nem bír vele.

Soldier

Quote from: immortal on 2008-07-13, 02:16:52
Az lehet, de a gépem nem bír vele.
szedd a Xvid -et akkor,vagy a torrent nem nyerö ??? 1-2 északa allat lecsorog

immortal


Darkstar

[spoiler][/spoiler]
Shopped or not, DO FUCKING WANT
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soldier

Quote from: Darkstar on 2008-07-15, 18:35:04
[spoiler][/spoiler]
Shopped or not, DO FUCKING WANT


:zomg:, do want x2 , shopped ?! :falba:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soldier


Alkyra

Mondom Én, hogy ez a Tomoyo Ending.:) Az lesz az after story-ban, nem? Bár az annyira szomorú, hogy az életkedvem is elmenne tőle.-.-

Darkstar

[spoiler]Nem shop  :Kiraly:[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soldier

Quote from: Alkyra on 2008-07-15, 19:06:20
Bár az annyira szomorú, hogy az életkedvem is elmenne tőle.-.-
nem baj az csak éles targy ne legyen közelbe ::)

Quote from: Darkstar on 2008-07-15, 19:09:22
[spoiler]Nem shop  :Kiraly:[/spoiler]

cool

minuszmiki

Quote from: minuszmiki on 2008-03-29, 02:48:26
Viszont végre folytathatom a VN-t.
Szóval nagyjából egy hete sikerült ismét nekiállnom, most végeztem a Kyou route-tal. Jobban tetszett, mint Nagisa sztorija, Kyou amúgy is a kedvencem. Menet közben megcsináltam a Misae-endet is, a vége kicsit béna volt szerintem, de ő is elég jó karakter, ez nem derült ki az animéből. Vagy Kotomival vagy Tomoyoval folytatom holnap.

Darkstar

Quote from: minuszmiki on 2008-08-02, 05:01:05
Szóval nagyjából egy hete sikerült ismét nekiállnom, most végeztem a Kyou route-tal. Jobban tetszett, mint Nagisa sztorija, Kyou amúgy is a kedvencem. Menet közben megcsináltam a Misae-endet is, a vége kicsit béna volt szerintem, de ő is elég jó karakter, ez nem derült ki az animéből. Vagy Kotomival vagy Tomoyoval folytatom holnap.
Folytasd Tomoyoval. Kotomit utoljára kell hagyni, majd rájössz miért (hint: utána nem nagyon tudsz másik route-ot játszani anélkül, hogy közben nem lenne miatta egy hülye érzésed)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: minuszmiki on 2008-08-02, 05:01:05
Quote from: minuszmiki on 2008-03-29, 02:48:26
Viszont végre folytathatom a VN-t.
Szóval nagyjából egy hete sikerült ismét nekiállnom, most végeztem a Kyou route-tal. Jobban tetszett, mint Nagisa sztorija, Kyou amúgy is a kedvencem. Menet közben megcsináltam a Misae-endet is, a vége kicsit béna volt szerintem, de ő is elég jó karakter, ez nem derült ki az animéből. Vagy Kotomival vagy Tomoyoval folytatom holnap.

:tezsvir:

Én is Tomoyo-t ajánlom. Ő másik karakter akiért leszedtem ezt az egész game-t.(továbbá neki a legszomorúbb a története szerintem a folytatást is beleszámítva)

minuszmiki


Solid Snake

Kissé  :lame:, azonban mégis érdekelne, hogy a játékot honnan lehet leszedni?  :smile:
Angol feliratos?

Én

Ez engem is érdekelne, torrentz.com-on 1 linket találtam, az jött is, de 99.9%-nál beállt, és a mininovás commenteket elnézve nem csak nekem.

minuszmiki

A VN-hez nem találtam működő torrentet, én anno ezt húztam le, de nincs hozzá seed. Van viszont Megaupfail, a kommentek szerint működik. Továbbá angol felirat, instrukciók, voice patch link.

Én

Quote from: minuszmiki on 2008-08-02, 18:29:01
A VN-hez nem találtam működő torrentet, én anno ezt húztam le, de nincs hozzá seed. Van viszont Megaupfail, a kommentek szerint működik. Továbbá angol felirat, instrukciók, voice patch link.
Your prize: One free
:merci:

Solid Snake

Quote from: minuszmiki on 2008-08-02, 18:29:01
A VN-hez nem találtam működő torrentet, én anno ezt húztam le, de nincs hozzá seed. Van viszont Megaupfail, a kommentek szerint működik. Továbbá angol felirat, instrukciók, voice patch link.

Köszi szépen.  :merci:

minuszmiki

#413
Egészségetekre. :)

edit, repost: Tomoyo route kivégezve. Szerintem annyira nem volt drámai, mint Kyou-é, és a végkifejletből kicsit keveset kaptunk, de jó volt, és hagyott maga után egy kis hiányérzetet. Úgyhogy mindjárt el is olvasom a Tomoyo Aftert.

reedit: Elolvastam. Nem voltam rá felkészülve, hogy ennyire szomorú lesz. Baw.

Egyébként Kyou jobban bejön nekem továbbra is Tomoyonál, de valószínűnek tartom, hogy a második helyet a maradék route-ok után is tartani fogja. (Mármint Tomoyo)

Soul

#414
Köszi Minuszmiki a linkeket  :jee:.

[spoiler=néhány tipp a másik 2 telepítő kollégának]
Én így csináltam, főleg az 1-es pont a fontos, és csak az angolosítás és a megauplodos cucc kell, külön nem kell tölteni a voice patchet.

1. állítsd az unikódot japánra, vezérlőpult ----->területi nyelvi....--->speciális
2.mount clannad cdi file és a winyódról futtasd a  setup_clannad.exe, mókás lesz mert mehet a sakkozás annyira nem bonyolult :)
3.fennt van a game, én itt elindítottam tesztből, de a kövi lépés a voice patch hozzá adása(ha kell beszéd hang), ami a voice patch readme-jébe levan írva.
4.végül az angolosított seen txt-t másold be a clannad könyvtárba.

A menü nem lesz angol, de így izgalmasabb :).Full állapotba hozni a gamét elég sokáig tart szal ha egyszer felraktad, többször is gondold meg hogy letörlöd mielőtt kinem toltad volna fullra.[/spoiler]

Már csak azt nem tudom hogy az animét nézzem meg először végig, vagy játékozzak?  :smile: Anno pár részt néztem az elejéből, aztán gondoltam megvárom míg kijön mind a 24 rész.

Soldier

Quote from: Soul on 2008-08-04, 14:17:08
Anno pár részt néztem az elejéből, aztán gondoltam megvárom míg kijön mind a 24 rész.

szerintem tulajdonképp teljesen mind1. Én animet néztem elöbb, azutan a jatek csak, nekem igy megefelelt.Ahogy érzed ::)

Nihilus

Ennek a sorozatnak már vége van?Mert elvileg ezután jönne a Haruhi 2,de ha jól tudom ennek már 3 hónapja kb. vége...

motifator

After Story Promo (Windows Media streaming video)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Dreamcleaver

Nem tudjátok, hogy a 2006-os Kanon-hoz honnan lehetne beszerezni az OST-ket? A 2002-hez látok torrentet, de gondolom az más. A Nipponsei packlistjén is csak a OP&ED single-t látom. HALP!

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Solid Snake

Quote from: Dreamcleaver on 2008-08-28, 05:00:46
Nem tudjátok, hogy a 2006-os Kanon-hoz honnan lehetne beszerezni az OST-ket?

There you go.