Main Menu

Myself Yourself

Started by smash++, 2007-11-24, 21:33:52

Previous topic - Next topic

smash++

Myself Yourself
Ezt a topic-ot azért nyitom,mert ha nem is sokat,de szeretnék beszélgetni erről az animeről.Nem tudom mennyien fogják nézni,de most még biztos vannak akik követik mint új sorozatot.
Az anime 2007.10.03. indult és jelenleg is fut
anidb

Jelenleg a 8. résznél tartunk.Nem egy kiváló sorozat,de remélem majd most azért kicsit beindul és izgalmasabb lesz.
A grafika szerintem szép.OP tetszik

Történet röviden: Az első részben tanui lehetünk egy búcsú party-nak amit Sana (főszereplő 1)  tiszteletére rendeztek és itt megismerhetjük a többi szereplőt. Nanaka (főszereplő 2) szemmel láthatólag érez vmit Sana után.Sana évek után visszatér a városba,de gyorsan kiderül,hogy sok midnen megváltozott ;).Lassan találkozik a gyerekkori barátaival,majd egy-két bakit után végre újra együtt a banda."Kiderül" vagy észrevehetjük,hogy mind Sana és Nanaka múltjában történt vmi ami megváltoztatta őket.Innentől jöhet a school-life,love polygon,daly life,"comedy"

Nem akartam "ismertetőt" írni,de azért valamit kellett írnom...

Személyes vélemény: Egyszer nyugodtan meglehet nézni főleg aki szereti a romantikát.Sana és Nanaka szerintem igen szimpi karik és szurkolok nekik.Ami igazán érdekel ebben a soroztatban,hogy megtudjam mi is történt velük és a sok nehézség és változás után egymásra találnak-e a végén vagy sem.

Légyszi aki nézi vmi kommentet írjon ;)
Értékelést nem mondok,mert nagyon bízok abban,hogy innentől javulás jön.Eddig az "egyszer ajánlott megnézni" kategória.

8-as rész idáig a kedvencem és már többször is megnéztem a végét :D
Szereplők pedig Sana és Nanaka ->habár a pool-os résznél kicsit ledöbbentem

Ha vmi gond van a topic nyitó post-al ne kíméljetek van modify gomb :)

chilip

Quote from: smash++ on 2007-11-24, 21:33:52
...
Légyszi aki nézi vmi kommentet írjon ;)
...

komment


de egyébként nekem is tetszik :D figyelemmel követem, bár asszem 8askát még nem láttam, esetleg utána

Soldier

Quote from: smash++ on 2007-11-24, 21:33:52
...
Légyszi aki nézi vmi kommentet írjon ;)
...

hehe
a kedvencem meg mindig a 6. rész Hinako FTW :hopp:. Nanaka nekem amugy nem olyan tulzotan szimaptikus kari, nem tetszik a haja :lul: Aoi meg nehezen tudtam megszokni.ED jobban bejön mint az OP, bár az OP is egész tetszetös. Most nem jutt olyan hüde sok minden az eszembe ^^ akinek kicsit is felkeltette az érdeklödését smash rövid bemutatoja annak érdemes megnézni ;)

Én

Én 2 részt bírtam, ha addig nem tetszett érdemes tovább?

Lokids

Nekem legjobban az elsőben a pofon jelenet tetszett, majd utána a 8. sírós ölelős a postaládánál. :)
Ebben a sorozatben 1 dolog zavar csak. Aoi-chan hangja. Attól a falra mászok. :D

Én: Ha eddig nem tetszett, akkor neked a műfajjal lehet gondod. Szerintem eddig nagyonis jó.

Soldier

Quote from: Én on 2007-11-25, 15:13:59
Én 2 részt bírtam, ha addig nem tetszett érdemes tovább?

nem  :hehe:

smash++

Quote from: Lokids on 2007-11-25, 15:38:50
Én: Ha eddig nem tetszett, akkor neked a műfajjal lehet gondod. Szerintem eddig nagyonis jó.
Csatlakozok.A műfajában szerintem teljesen oké.Sima school-daily lifeos romantikus anime.
Pofonos rész  :hopp:
Pool-os
Meg az elmélet mitől is nőnek nagyra a mellek :)

EP 9: Ez a rész is nagyon jó volt.Kicsit színvonal emelkedést érzek (+1 10-es skálán,eddig).
[spoiler]Örültem,hogy Sana-val és Nanakaval foglalkoztak ebben a részben és nem hagyták annyiban "8-rész vége". Nekem nagyon úgy tűnik,hogy Nanaka Uncle-je volt a tűz okozója,biztos kiderül,hogy vmi véletlen műve volt... Minő érdekes,hogy azért mindenkivel történt vmi rossz amíg Sana nem volt velük "Aoi-chan-" leszámítva.[/spoiler]

Aoi hangja ebben a részben gyilkolt  :lul: .Amikor bementek a Szellemházba és olyan hangokat adott ki mintha karatézna :)
Anime blue,red,green,pink... jézusom :confused:

Ja,igen az ED zenéje szerintem nagyon jó és azok között van amiket hallgatok

Soldier

Quote from: smash++ on 2007-12-01, 10:34:02
EP 9: Ez a rész is nagyon jó volt.Kicsit színvonal emelkedést érzek (+1 10-es skálán,eddig).
[spoiler]Örültem,hogy Sana-val és Nanakaval foglalkoztak ebben a részben és nem hagyták annyiban "8-rész vége". Nekem nagyon úgy tűnik,hogy Nanaka Uncle-je volt a tűz okozója,biztos kiderül,hogy vmi véletlen műve volt... Minő érdekes,hogy azért mindenkivel történt vmi rossz amíg Sana nem volt velük "Aoi-chan-" leszámítva.[/spoiler]
Anime blue,red,green,pink... jézusom :confused:

igaz, bár en nem éreztem változást nem tetszet jobban mint az eddigiek de(!) rosszabb sem volt.
[spoiler]amugy nem igazan értem az okát hogy miert gyujtotta volna ö fel , biztos lesz valami magyarazat rá ha télleg ö volt de valmiert ez nem jön nekem képbe az eddigiek alapján.[/spoiler]
Én is örültem hogy foglalkoztak velük, de kiváncsi leszek megkeverik-e meg valmivel a story-t ugy ahogy azt szokták(biztos~).Shuri-s dolog megy egyértelmünek látszik. Az a anime green,blue,pink etc. hát az nem kicsit volt gáz  :3x3:

Alkyra

Egész jó kis anime.A szokásos felépítés, de rendesen össze van rakva.Aoi hangját imádom.(emékzetet a Potemayoból Nene csipogó hangjára, amit szintén imádtam.:))
Érdekes észrevétel, hogy az anime EDje végén mindössze három csaj van egy ágyban.Nanaka,Shuri s az másik lány.(nem tom hogy hívják. a srácnak segített eljuttni az első class rep találkozóra)
Aoi-chan nincs köztük-.- beh.

smash++

Quote from: Soldier on 2007-12-02, 12:10:42
[spoiler]amugy nem igazan értem az okát hogy miert gyujtotta volna ö fel , biztos lesz valami magyarazat rá ha télleg ö volt de valmiert ez nem jön nekem képbe az eddigiek alapján.[/spoiler]

[spoiler]Pusztán azért gondoltam,mert a gyújtogató-nak a frizurája hasonlít a öregére :) és kicsit fura, hogy nagyon "védi" Nanaka-t. Lehet vmi baleset volt és most "bűnhődik", hogy Nanaka-t neveli.[/spoiler]
Én csak azért érzem jobbnak,mert többet fogllakoznak a múltal és Nanaka-Sana többet szerepel.

Lokids

Valszeg az öreg volt és pont ezért nem akarja, hogy Nanaka emlékezen. Még azonosítja.

Soldier

Quote from: Lokids on 2007-12-03, 22:38:36
Valszeg az öreg volt és pont ezért nem akarja, hogy Nanaka emlékezen. Még azonosítja.

jo persze, de ez igy tul átlátszó :lul: ettöl függtlen mint hogy irtam is: sztem is valahogy igy lesz :) just w8ing for explanition , vagy lehet szenvedélyes gyujtogató az öreg :eek:

Lokids

#12
Quote from: Soldier on 2007-12-03, 22:47:35
Quote from: Lokids on 2007-12-03, 22:38:36
Valszeg az öreg volt és pont ezért nem akarja, hogy Nanaka emlékezen. Még azonosítja.

jo persze, de ez igy tul átlátszó :lul: ettöl függtlen mint hogy irtam is: sztem is valahogy igy lesz :) just w8ing for explanition , vagy lehet szenvedélyes gyujtogató az öreg :eek:

Vagy csak főzni próbált, és véletlen az olajat rakta a tűzre. (mint én annó)


Vaze ez a rész nagyon dúrva volt!!!
Nagymamiról tudtam, hogy őrűlt, dehogy ennyire. :P

A papa meg hüle segg. A srácnak jól le kéne bacnia egyet neki. Amúg tuti az a ribi volt.
Ettől függetlenül remélem az incestust nem keverik bele. (Pedig az elején még kifejezetten reméltem, hogy igen)

Alkyra

Ez az anime kezd segész jó lenni!! Ezt mostmár biztos végig fogom nézni! nu ebből mi lesz. de ahogy az előzetesből láttam, csak a következő utáni részben fog kiderülni.:)

smash++

Megint egy jó rész :).Én összevertem volna mindenkit a suliban...
A nagymamis részt már rég megjósoltam :). Habár most sem értem miért van az,hogy ilyenkor az ember csak áll és néz,pedig a nyanya olyan volt mint a lassított felvétel.Futás vagy lekeverek neki egyet.
Az apa egy  :uzi:
Az a RIBI,meg.Pedig még zta hittem,hogy vimfélreértés.De nem tényleg egy r@b@nc.Mundjuk az apjukhoz való...

Köv rész: Confesion. Mire számíthatunk?Sana és Nanaka  :confused: ?

Soldier

Quote from: smash++ on 2007-12-08, 15:09:52
Megint egy jó rész :).Én összevertem volna mindenkit a suliban...
Habár most sem értem miért van az,hogy ilyenkor az ember csak áll és néz,pedig a nyanya olyan volt mint a lassított felvétel.Futás vagy lekeverek neki egyet.

Jah nem tudtam hogy valaki ilyen "kemény" mostantól majd vigyázok  :hopp:
Nah igen , nem is fogjuk soha megérteti el kell viselni : ) .Amugy sokkal jobb rész volt mint amire számitottam -azt hittem ez a Shuri-s szál tök uncsi lesz de szerncsére tévedtem,talan 2. kedvenc rész-

smash++

Quote from: Soldier on 2007-12-09, 22:23:33
Jah nem tudtam hogy valaki ilyen "kemény" mostantól majd vigyázok  :hopp:
Nah de az mekkora köcsögség volt!Ez ilyen alap japánban vagy nálunk esetleg :confused:?Ilyet csinálnak és még az arcába is nevetnek...
Nem elégedtem volna meg csak az asztallal :D

Soldier

Quote from: smash++ on 2007-12-11, 11:58:17
Quote from: Soldier on 2007-12-09, 22:23:33
Jah nem tudtam hogy valaki ilyen "kemény" mostantól majd vigyázok  :hopp:
Nah de az mekkora köcsögség volt!Ez ilyen alap japánban vagy nálunk esetleg :confused:?Ilyet csinálnak és még az arcába is nevetnek...
Nem elégedtem volna meg csak az asztallal :D

joh persze , értelek én sőt egyet is értek veled, amolyan "vicc" volt :szemuveges:, amugy nem zavarna egy kis Incest  :haha:
de nem gondolom hogy ez ilyen alap lenne ott, de(!) persze igazat megvalva fogalamam sincs hogy való életben mi az elfogadott arrafele -de gondolom ezt igy/ebböl nem lehet leszűrni.

Alkyra

#18
Ez az anime egyre durvább...Isteni volt a 11. rész, csak néztem egy nagyot.  :eek:
márcsak két rész hiányzik az egészből..kíváncsi vagyok, hogy mit hoznak ki ebből az animeből...tuti jó lesz, ahogy a previewet nézem.

chilip

hát ez télleg nagyon jó volt, és az OSTját már nagyon várom, nagyon szép az a szám ami a végén ment...

smash++

11:
Most erre mit lehet mondani?! :) .Már megint sikerült meglepni.Komolyn mondom az elmúlt részek nagyon jók...
Szerintem nyugodtan kilehet jelenteni,hogy ez az anime az utolsó pár résszel simán átlépte a "nézhető kategóriát". Az elején tényleg meglehet érteni ha vki azt mondja inkább nem fojtatom,mert nem fog meg.De ha vki pl a 8. részig kitart egyszerűen elképzelhetetlen,hogy azt mondja köszönöm ennyi elég volt.
A kövi rész megint nagy lesz valszeg.Már nagyon várom.Végre megint a kedvenc párosom.Habár nem tűnik vidámnak az előzetes

Lokids

Quote from: smash++ on 2007-12-16, 23:13:10
11:
Most erre mit lehet mondani?! :) .Már megint sikerült meglepni.Komolyn mondom az elmúlt részek nagyon jók...
Szerintem nyugodtan kilehet jelenteni,hogy ez az anime az utolsó pár résszel simán átlépte a "nézhető kategóriát". Az elején tényleg meglehet érteni ha vki azt mondja inkább nem fojtatom,mert nem fog meg.De ha vki pl a 8. részig kitart egyszerűen elképzelhetetlen,hogy azt mondja köszönöm ennyi elég volt.
A kövi rész megint nagy lesz valszeg.Már nagyon várom.Végre megint a kedvenc párosom.Habár nem tűnik vidámnak az előzetes


Nemtom, szerintem már az eleje is jó volt. Bár tényleg csak 1 datingsimnek indult, de az a pofonos jelenet megfogott. :)

smash++

Quote from: Lokids on 2007-12-16, 23:56:24
Nemtom, szerintem már az eleje is jó volt. Bár tényleg csak 1 datingsimnek indult, de az a pofonos jelenet megfogott. :)
Persze szerintem is jó volt,de azért úgymond a sorozat második fele sokkal jobb.Ugyebár nem mindenki teheti meg,hogy szinte mindent megnéz,mert van ideje (mint még én) és így próbál a tényleg kimondottan jókba belekezdeni.Na szerintem a sorozat nem tartozott közéje az elején.Inkább pl az e-f memories.De mostmár simán a nagyon jók között van :) ,nálam.
"Bár tényleg csak 1 datingsimnek indult" [spoiler]ez meg a legjobb,hogy nem is az.Végülis nincs is benne olyan hárem amire én számítottam, lol[/spoiler]

A pofonos részt imádom :). Az nagyon kemény... "Hogyan mutatkozzunk be egy ismeretlennek"

Lokids

JAh végülis tényleg nem az. Bár mao-neechan... De a rész végén ő is visszatért a helyes útra. :)
De pl az Ef- et nem tom hova tegyem. Teccik, de fogalmam sincs hogy jönnek ki ebből a memória ügyből.
De abban is tetszik, hogy ismerik egymást meg minden, de mégis egymástól teljesen függetlenül megy a cselekmény. Meg a képi hatások (állóképek, meg a telefonnál a visszaszámlálá). Nagyon jól megszerkeztett.

Soldier

Quote from: smash++ on 2007-12-16, 23:13:10
11:
Most erre mit lehet mondani?! :) .Már megint sikerült meglepni.Komolyn mondom az elmúlt részek nagyon jók...
Szerintem nyugodtan kilehet jelenteni,hogy ez az anime az utolsó pár résszel simán átlépte a "nézhető kategóriát". Az elején tényleg meglehet érteni ha vki azt mondja inkább nem fojtatom,mert nem fog meg.De ha vki pl a 8. részig kitart egyszerűen elképzelhetetlen,hogy azt mondja köszönöm ennyi elég volt.

:tezsvir:

Alkyra


Lokids

13. Final

A linken nem torrent, hanem DDl site van. :)

chilip


Lokids

Nos, ez szerintem elég jó volt. Nagyon pozitív csalódás számomra ez a sorozat. És valahogy jónak éreztem a heti 1 rész adagolást is.
Viszont amit nem vágtam az az, hogy [spoiler]Miért nem vérzett el Nanaka. Elég régóta ott lehetett már. Én még sohasem vágtam el az ütőerem, de szerintem elég kevés idő kell ahhoz, hogy elvérezzen... A másik, hogy az ikreket a végén miért csak hátulról mutatták. Úgyis mindenki tisztában van vele, hogy azok ők voltak. De úgy néz ki mégis cska volt Twincest. :P [/spoiler]

Darkstar

Quote from: Lokids on 2007-12-27, 00:29:09
[spoiler]De úgy néz ki mégis cska volt Twincest. :P [/spoiler]
Melyik rész?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん