Hónap végi vizsgafelejtős filmmaraton

Started by Ramiz, 2008-01-06, 17:18:40

Previous topic - Next topic

Ramiz

Nem tudom, ezek szerint marad a pinceklub... Most vasárnap délutántól BKV-barát kora éjszakáig jó lenne a kevés számú érdeklődőnek? (Így kellően baráti tán. Még itt, a város szélén is.) Nekem péntek-szombat nem jó. Jövő péntek vagy szombat is szóba jöhet. Esetleges egyéb, de valóban elérhető helyszín-javaslatok is jöhetnek az említett időpontokra. A téma akkor legyen ilyen minőségi exploitation-önös.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Flaser

Én feltudok ajánlani egy Siófoki nyaralót, van plazma-TV, úgyhogy a technika is adott. A kérdés, hogy így "vidéken" a társaságnak ez így mennyire játszik. Lehet akár "ott-alvós" program is, 6 embernek teljesen OK, 7-nél már valakik egy-(fracia)-ágyban aludnak, afölött polifoam+hálózsák javallott... de ilyen létszám mellett már maga a lakás is kicsi lesz.

Most még (ezen és a következő héten), időben nem vagyok kötött így tudok alkalmazkodni.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Próféta

Quote from: Ramiz on 2012-02-09, 01:58:55
Most vasárnap délutántól BKV-barát kora éjszakáig jó lenne a kevés számú érdeklődőnek?
Jó lehet.

Ramiz

Siófok vicces lenne, de most veszett hideg van, meghalnánk a vonaton! :zomg:

Most vasárnap jó többeknek is, vagy jövő hétre tűzzük ki, hátha jobb lesz az idő is addigra?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Quote from: Ramiz on 2012-02-10, 20:12:27
Siófok vicces lenne, de most veszett hideg van, meghalnánk a vonaton! :zomg:

Most vasárnap jó többeknek is, vagy jövő hétre tűzzük ki, hátha jobb lesz az idő is addigra?

Nekem jó a most vasárnap. Jövő hétig szerintem elvisz téged az ASVA. (és meg leszel b..)

Ugyanott lesz, ahol régebben szokott lenni?



Failure is the default option

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2012-02-09, 01:58:55
Most vasárnap délutántól

benne vagyok  :lazza: de jövő hét is jöhet

Quote from: Ramiz on 2012-02-10, 20:12:27
Siófok vicces lenne

Há' mer'? Hummeroringeznél?

Flaser

#1266
Quote from: Kuroi Tenshi on 2012-02-11, 01:26:11
Quote from: Ramiz on 2012-02-09, 01:58:55
Most vasárnap délutántól

benne vagyok  :lazza: de jövő hét is jöhet

Quote from: Ramiz on 2012-02-10, 20:12:27
Siófok vicces lenne

Há' mer'? Hummeroringeznél?

Mostani és következő vasárnap is jó.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Xzone

Megoldható nekem is a vasárnap.

kikuchiyo

Ha holnap lesz, akkor mikor lesz? (ez nem egy mélyfilozófiai értekezés nyitómondata, hanem érdeklődés a kezdési időpontról)

Továbbá /r/info arról, hogy lehet odajutni, mert már elfelejtettem.

Failure is the default option

Flaser

Quote from: kikuchiyo on 2012-02-11, 20:13:31
Ha holnap lesz, akkor mikor lesz? (ez nem egy mélyfilozófiai értekezés nyitómondata, hanem érdeklődés a kezdési időpontról)

Továbbá /r/info arról, hogy lehet odajutni, mert már elfelejtettem.
me.wantstoknowtoo(); avagy éniskérdem++;
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2012-02-11, 20:13:31
mikor lesz?
Igen, ez jó kérdés.

Quote from: kikuchiyo on 2012-02-11, 20:13:31
Továbbá /r/info arról, hogy lehet odajutni, mert már elfelejtettem.
Örsnél találka a gomba alatt, utána 31-es busz, jobbkanyarnál "Szlovák út" leszállni, és onnan már szerintem emlékezetből elbotorkálunk valahogy az ufókölcsönzőig.


Ramiz

Na! Akkor ti mind ráérnétek jövő vasárnap kora du-tól? Jól értem? Mert akkor legyen akkor! (Bocs, kicsit el voltam most menve a netrül.) Én kinézek 2 szórakoztató, nem nagyon belezős, mindazonáltal tökös-pucérnős exploitation-t, és ti is hozzatok ezt-azt. A szavazgatás elég fárasztó és amúgy sem nagyon jött be eddig. :) De persze igény esetén nyugodtan lehet.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta


Xzone


teraflare

No volt végül valami? Vagy lesz?  :confused: A mostani hétvége nekem jó.


Ramiz

Oké. Megint érdeklődök, konkrét dátum javaslattal, és eltűnök... :( Sorry. Lefixálok egy hétvégi időpontot a pincetulajokkal (Raggie) és beírom véglegesen, ez lesz a legegyszerűbb. Valószínűleg egy szombat kora délutántól éjjelig lesz, az a legráérősebb talán mindenkinek.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!