Main Menu

Soul Eater-SPOILER-

Started by Bishop, 2008-03-13, 23:40:08

Previous topic - Next topic

Chronus

#120
Lol Mosquito is [spoiler]Drakula :zomg:  400éves forma = 1 levágott karú Kid + 1 félbevágott Free[/spoiler] in 1sec..... :eek: :zomg:

És ez lenne Arachne szolgája? :zomg: Milyen lehet akkor Arachne in-full-power? :zomg: :lul:

LuckyDingo

OMG.. Mi lesz Kiddel? :O Most már sehogy se szimmetrikus T_T

KeLa

[spoiler]Végül is Kid shinigami, lehet h lazán megoldja valahogy, vagy pl. ez is egy lehetőség :smile:.[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2008-08-18, 17:39:47
[spoiler]Végül is Kid shinigami, lehet h lazán megoldja valahogy, vagy pl. ez is egy lehetőség :smile:.[/spoiler]
Ez egy tök jó kép XD Ezután kezdtem szeretni Kim-et XDD


KeLa

Ch. 53 cam-raw

[spoiler]LOL, ez olyan Hellsinges volt Oo[/spoiler]

Chronus

Quote from: KeLa on 2008-09-13, 14:55:04
Ch. 53 cam-raw

[spoiler]LOL, ez olyan Hellsinges volt Oo[/spoiler]

[spoiler]És Kidd haja egy pillanatra egy fokkal szimmetrikusabb lett. :eek: :D [/spoiler]


KeLa

-> Artifact soldier Morubi :Kiraly:

És a chap. végét látva az egész még csak most kezd érdekes lenni... :wtf:

Bishop

#129
Killik kezd egyre jobban a favom lenni, nehéz lesz dönteni közte és BS között, csak végre adnának neki valami nem cannon fodder ellenfelet  ::)

LuckyDingo

Quote from: Bishop on 2008-10-21, 15:55:56
Killik kezd egyre jobban a favom lenni, nehéz lesz dönteni közte és BS között, csak végre adnának neki valami nem cannon folder ellenfelet  ::)
Nekem Oxék jönnek be jobban :D Jah igen, asszem már máskor is így írtad: cannon folder, ami eredetileg cannon fodder :D Gondoltam szólok :)

Bishop

Az ilyenekre szóljatok mert ha nem javítanak ki hajlamos vagyok úgy írni  :D  :redface:

LuckyDingo

#132
Kigyütt az 55ös raw, ha valakit annyira érdekel :D [spoiler]Van benne egy ismeretlen csávó, aki szakasztott Soul.. talán a faterja, vagy a tesója? :S majd kiderül :) AMúgy Végre Eibon is kimutatta a foga fehérjéét :D[/spoiler]

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2008-11-13, 18:06:09
Kigyütt az 55ös raw, ha valakit annyira érdekel :D [spoiler]Van benne egy ismeretlen csávó, aki szakasztott Soul.. talán a faterja, vagy a tesója? :S majd kiderül :) AMúgy Végre Eibon is kimutatta a foga fehérjéét :D[/spoiler]
[spoiler]A tesója... de am mindenre gondoltam, csak arra nem h Arachne már halott (vagy mégsem? O_o), és h Mosquito vs Eibon lesz... lol[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2008-11-13, 20:51:45
Quote from: LuckyDingo on 2008-11-13, 18:06:09
Kigyütt az 55ös raw, ha valakit annyira érdekel :D [spoiler]Van benne egy ismeretlen csávó, aki szakasztott Soul.. talán a faterja, vagy a tesója? :S majd kiderül :) AMúgy Végre Eibon is kimutatta a foga fehérjéét :D[/spoiler]
[spoiler]A tesója... de am mindenre gondoltam, csak arra nem h Arachne már halott (vagy mégsem? O_o), és h Mosquito vs Eibon lesz... lol[/spoiler]
[spoiler]Szerintem nem halt meg, csak trükk :D Persze az is lehet, hogy Eibon elárulta. De most az Eibon vs szúnyog fight jó lesz :D És így nekem szimpatikus lett Eibon :D az a Könyv a kezében jól mutat :)[/spoiler]

KeLa

Azért ez nem semmi ami most a mangában megy... dúrva ;O

[Mahou-X] Soul Eater 56

Chronus


LuckyDingo

Sokkoló egy fejezet volt : /
Black*Star kezd normális karakter lenni :)

Bishop

Már akinek, nekem mindig is az volt  :angyali: Jöhetne kicsit gyorsabban is a chapterek, mert ezt így nem bírom idegekkel :hopp: :bruhuhu:

Chronus

http://www.onemanga.com/Soul_Eater/57/

This is now offically the best shounen I have ever read in my life.

LuckyDingo

Jaja egész jó harcot nyomtak :) De nekem még mindig nem a best shounen XD Viszont second bestnek befér :D

NLZ

Akkor neked melyik a legjobb? :)
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2009-01-10, 15:45:31
Akkor neked melyik a legjobb? :)
Lényegtelen.. ez nem a "melyik a legjobb Shounen" topic XD Amúgy One Piece a szememben a legjobb, mert 9 éve nem tudtam megunni, ellentétben egyes Natúró, meg blícs nevezetű mangákkal :D

A Soul Eater, meg a maga 50+chapterével meg fiatal, hogy a legjobbnak tudja nevezni. Az egyedül érdekessége, hogy egyedi látványvilágot tettek elénk meg badass karikat, ami eddig bejön :)

Ezzel vetekszik a FMA mert annak a storyja nekem jobban tetszik :P

LuckyDingo

hhmhhmm 58as chapy kint... nem volt rossz :D Jó lenne érteni is hogy mik történtek úgy konkrétan :)

KeLa

[spoiler]Az biztosnak látszik h Mifune meghalt... Arachne meg visszatért =D[/spoiler]

KeLa

Ah, új chapter(raw)... és a vége... :he:

Liquid Snake

Quote from: KeLa on 2009-03-10, 12:45:19
Ah, új chapter(raw)... és a vége... :he:

Maka Rulez. Nagyon jól néz ki ez az új formája  :jee:

Member

Gondolom ennek sincs semmi köze az animéhez később és érdemes lenne olvasnom?

chilip

Quote from: Member on 2009-03-18, 22:23:31
Gondolom ennek sincs semmi köze az animéhez később és érdemes lenne olvasnom?

pontosan. a BREW-ért folyó harc végén volt egy kis eltérés, és onnantól teljesen más. előtte persze szinte 100% :)

Member

Akkor megvan a hétvégi program, köszi. :angyali:
Pontosan hanyadik chp az a kis eltérés?