Zsiga amerikai trolltopikja

Started by Zsiga, 2008-06-28, 22:51:53

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2008-08-23, 16:27:20
A tegnap este se volt egyszerű... Hamburgert, steaket, csirkét és shrimpet (hogy hívják ezt magyarul?) grilleztünk meg homárt főztünk, közben söröztünk meg szivaroztunk, aztán amikor végeztünk leültünk a tábortűz mellé, homárburgert zabáltunk (:muhahah:), kaliforniai borokat iszogattunk, meg jól betéptünk a végén... Még most is be vagyok rúgva, sört reggeliztem aspirinnel; késtem egy órát a munkából, de szerencsére a főnökasszony mégjobban be volt rúgva mint én szóval ő is elaludt. :D
:zomg: :facepalm: A konyhamuveszet porra alazasa keremszepen. :lul:
Fenykep? A homarburger foleg erdekelne. Kilogtak a labai? :P
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare

#121
Quote from: Kvikveg on 2008-08-23, 18:54:14
Kilogtak a labai? :P
Én is ezen gondolkodtam :D
Edit:

Zsiga

Pedig kurvajó volt. :P
Kibontottam a farkát, felvágtam, tettem rá pár csepp citromlevet, egy kis borsot meg majonézt, beraktam a zsömlébe egy kis salátával lilahagymával meg paradicsomkarikával, és egy szelet sajttal. (A sajtot egy kicsit megolvasztottam előtte a grillen, meg a hagymát és a hamburgerzsölmét is megpirtottam egy picit.)
Egyébként mi csak a maradékot ettük, Lobster Party volt a fejeseknek, rendeltek vagy hatvan homárt és maradt egy pár darab... :)

Xzone


Zsiga


LittleElf

Ha lobster parti volt, akkor viszont már tényleg homár... döntsd most el, hogy melyik  :ejnye:
Látni akarom, hogy a hamburger népe hogy birkózik meg a teraflare képén lévő nyalánkság elfogyasztásával  :D

Szóval gyarapodnak a várt képpostok...  ::)

SaiyaGin

Quote from: LittleElf on 2008-08-23, 22:17:31
Ha lobster parti volt, akkor viszont már tényleg homár... döntsd most el, hogy melyik  :ejnye:
Látni akarom, hogy a hamburger népe hogy birkózik meg a teraflare képén lévő nyalánkság elfogyasztásával  :D

Szóval gyarapodnak a várt képpostok...  ::)

Quote from: Zsiga on 2008-08-23, 16:27:20
... shrimpet (hogy hívják ezt magyarul?) grilleztünk...

Quote from: Xzone on 2008-08-23, 21:20:36
Garnélarák.

Ramiz

Engem viszont inkább az orosz loli érdekelne, aki kedvéért vagy fél órát festegettünk legutóbb!!!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2008-08-23, 22:52:48
Engem viszont inkább az orosz loli érdekelne, aki kedvéért vagy fél órát festegettünk legutóbb!!!
Azok a kepek vegleg elvesztek?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Kvikveg on 2008-08-23, 22:57:20
Quote from: Ramiz on 2008-08-23, 22:52:48
Engem viszont inkább az orosz loli érdekelne, aki kedvéért vagy fél órát festegettünk legutóbb!!!
Azok a kepek vegleg elvesztek?

Nem, már posztoltam őket...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2008-08-23, 23:03:33
Quote from: Kvikveg on 2008-08-23, 22:57:20
Quote from: Ramiz on 2008-08-23, 22:52:48
Engem viszont inkább az orosz loli érdekelne, aki kedvéért vagy fél órát festegettünk legutóbb!!!
Azok a kepek vegleg elvesztek?

Nem, már posztoltam őket...
Yup, elkerultem oket. Potolva.
:lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

chilip

Quote from: Ramiz on 2008-08-23, 22:52:48
Engem viszont inkább az orosz loli érdekelne, aki kedvéért vagy fél órát festegettem magam!!!

fix'd  :lazza:

LittleElf

Quote from: Ramiz on 2008-08-23, 22:52:48
Engem viszont inkább az orosz loli érdekelne, aki kedvéért vagy fél órát festegettünk legutóbb!!!

Én is ezt mondtam, csak angolul :D

Quote from: Zsiga on 2008-08-15, 00:06:19
Quote from: kikuchiyo on 2008-08-14, 23:09:40
Egye fene, a vetkőzést elengedjük, a végeredmény is elég lesz...
As you wish. :muhahah:

Ez alapján még azt is hihetem, hogy a loli úgy fogadta a közeledést, hogy Zsiga szemébe nézett, felkapott egy óvszert, és össze-vissza csavargatta. Aztán hozzávágta, hogy ez lesz, ha...  :hehe:

noriko

Zsiga meddig trollkodik amerikában?

btw te is kóser kaját főzöl, vagy ez más témájú tábor volt? (a "looking for head"-en túl)  :P
"I wish I could, but I don't want to."

teraflare

Quote from: noriko on 2008-08-27, 11:19:06
Zsiga meddig trollkodik amerikában?
Quote from: Zsiga on 2008-08-14, 21:53:53
Szeptember harmadikán érek haza, 5-6-7 máltás tömeges baleseti gyakorlat, 13-14 extrémsport-fesztivál Dunaújvárosban, köv hétvége meg elvileg főzős filmmaraton Ramiznál.

Ha megvan még a transzparens akkor köszönteni kellene őt a reptéren vele , nem?  :D

Zsiga

Quote from: teraflare on 2008-08-27, 15:26:34
Ha megvan még a transzparens akkor köszönteni kellene őt a reptéren vele , nem?  :D
Úgyse meritek megjátszani... :hehe: :D

Btw. mától én vagyok a főszakács (meg úgy általában a főnök) a konyhában. :whoah:

noriko: Szeptember másodikán este hat körül indul a gépem Bostonból, aztán valamikor reggel átszállás Rómában, és kb. 11-re otthon is vagyok. Kóser kaja nincs, aki kóser kaját akart annak kamuztunk hogy ez és ez kóser... :muhahah:

Tegnap este Harold&Kumar filmmaratont tartottunk a török csajjal (a többiek valami szar szemét zenés-táncos hulladékot néztek, valami Step Up vagy ilyesmi) aztán betéptünk és hajnalig röhögtünk mindenen, de főleg egymás hülyeségein (én ugye természettudományos geek, ő meg hülye bölcsész)... Kicsit asszem fáradt vagyok. És persze épp most nincs senki más a konyhában aki akár egy zacskóslevest meg tudna főzni... :falba:

.Attila

Quote from: Zsiga on 2008-08-27, 16:02:44
Quote from: teraflare on 2008-08-27, 15:26:34
Ha megvan még a transzparens akkor köszönteni kellene őt a reptéren vele , nem?  :D
Úgyse meritek megjátszani... :hehe: :D

Most már én is kedvet kaptam hozzá.

Zsiga

#137
Quote from: .Attila on 2008-08-27, 16:35:10
Most már én is kedvet kaptam hozzá.
Bring it on pussies. :P
Este megnézem a repjegyem és beírom hogy pontosan mikor és melyik géppel érkezem, de úgyis tudom hogy túl csirkék vagytok hogy bevállaljatok egy ilyen nagypályás irl-trollkodást.::)

Szerk.: Gyorsan megnéztem a menetrendet az Alitalia honlapján, másodikán csak egy gép megy Bostonból Rómában, szóval valósznűleg az lesz az enyém, reggel 8-kor száll le a Fiumicino-n, onnan meg 10-kor és 11:40-kor megy gép Pestre, és ha jól emlékszem én a korábbin leszek. Érkezés 11:35-kor (Ferihegy 2), járatszám AZ 7524.

teraflare

HMM ennek kihívás szaga van... Úgyis fenntmaradok hétvégén az erotikakiállítás miatt ha más nincs én megyek ki  :D (UI: az óvadékot valaki hajlandó kifizetni?  :haha:)

.Attila

Szívesen benne lennék egy NO TITS SO GTFO táblázásban, de 3-án már én is munkásember leszek, úh. dolgozok akkor.

teraflare

Quote from: .Attila on 2008-08-27, 17:27:07
Szívesen benne lennék egy NO TITS SO GTFO táblázásban, de 3-án már én is munkásember leszek, úh. dolgozok akkor.
Vasárnap? Munka?  :zomg:
edit:Húbazz, lapoznom kellett volna a naptárban...  :lul:

kikuchiyo

Kár, hogy akkor már nem leszek itthon, mert ebben benne lennék :D

Quote from: Zsiga on 2008-08-27, 17:19:57
Bring it on pussies. :P

Te beszélsz, miközben egyetlen árva lolitits-képet sem sikerült szerezned?
Failure is the default option

teraflare

Quote from: kikuchiyo on 2008-08-27, 17:41:46
Te beszélsz, miközben egyetlen árva lolitits-képet sem sikerült szerezned?
Kénytelenek leszünk a memóriájából kiszedni...  :mad:

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2008-08-27, 17:41:46
Quote from: Zsiga on 2008-08-27, 17:19:57
Bring it on pussies. :P

Te beszélsz, miközben egyetlen árva lolitits-képet sem sikerült postolnod?
FiXED ;) :P

Quote from: kikuchiyo on 2008-08-27, 17:41:46
Kár, hogy akkor már nem leszek itthon, mert ebben benne lennék :D
Quote from: teraflare on 2008-08-27, 17:28:09
Quote from: .Attila on 2008-08-27, 17:27:07
Szívesen benne lennék egy NO TITS SO GTFO táblázásban, de 3-án már én is munkásember leszek, úh. dolgozok akkor.
Vasárnap? Munka?  :zomg:
edit:Húbazz, lapoznom kellett volna a naptárban...  :lul:
Chickening out? ::) What a bunch of wusses... ^^

teraflare

Quote from: Zsiga on 2008-08-27, 17:55:38
Chickening out? ::)
Nono én csak azt mondtam hogy elnéztem a dátumot. A hétköznap az mégjobb (feltéve hogy nem délben jössz mert én napközben dolgozom  :mad:)
edit:
És délben jön a kis szemét. Tudja hogy akkor nem tudok kimenni.  :morci:

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2008-08-27, 17:19:57
Este megnézem a repjegyem és beírom hogy pontosan mikor és melyik géppel érkezem, de úgyis tudom hogy túl csirkék vagytok hogy bevállaljatok egy ilyen nagypályás irl-trollkodást.::)
Unsuccessful troll is Zsiga. A lolis képet megcsináltuk, aztán nem kűtél fotókat! Talán meg sem mutattad neki a képünket, mert akkor legalább azt lefotóztad volna. Akkor ki is a csirke itt?!?! :__devil: A reptérre meg nem akkora poén kiállni, mindenki leszarna minket, én viszont nem autókázok 2 órát és fizetek 600-at a parkolásért feleslegesen. Majd úgyis eljössz te az Óbesterbe. :D



Amúgy amiért benéztem a topikba: az a rohadék Zsiga két perce hívott fel Amerikából, miközben egy vadi új Ford Mustangot vezet. Azért meg kell hagyni, van bőr a pofáján a kis köcsögnek... :whoah: :Kiraly: Itt káromkodtam egy percig. :muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

engem anno kambodzából hívott fel egy osztálytársam, mert a nagykövetségen telefonhoz jutott, aztán miért ne:) egy darabig eltartott mire hittem neki.
lehet h Zsiga is csak Balatonon van?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Darkstar

#147
Quote from: Zsiga on 2008-08-27, 17:55:38
Quote from: kikuchiyo on 2008-08-27, 17:41:46
Te beszélsz, miközben egyetlen árva lolitits-képet sem sikerült postolnod?
FiXED ;) :P
Van dispatched, enjoy your ride.

(You still have time to poast some pictarz)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LittleElf

Olvastam:
Quote from: Ramiz on 2008-09-02, 18:56:57
Amúgy amiért benéztem a topikba: az a rohadék Zsiga két perce hívott fel Amerikából, miközben egy vadi új Ford Mustangot vett.

Elképzeltem, ahogy azzal jön haza Kamcsatka felől, mint ahogyan a Fábry-ródsóban  :muhahah:
Ettől függetlenül jó hazautat, Zsiga! Fel sem foghatom, mennyire fog hiányozni neked ez az édenkerti állapot... ezt enyhítendő hozd el a lolit is! És gyors gyógyulást, miután fejbevágnak a transzparens-táblával a garnélahegyek, sörhegyek, legyezős lányok és a Mustang felett érzett irigység miatt!  :angyali:

Zsiga

#149
http://img114.imageshack.us/img114/2876/img7883ma8.jpg
http://img114.imageshack.us/img114/1282/img7887rr6.jpg
:hehe:
Na hazaértem, Óbester mikor? Holnap este?

Szerk.: Majd ha lesz erőm írni, leírom a három napos NY-i akciót röviden, lesz megint min röhögni... ^^" :muhahah: