Elajándékoznám!

Started by RRR, 2009-02-01, 13:30:06

Previous topic - Next topic

Fazék

Most jut eszembe, hogy végülis erre is alkalmas lehet ez a topic, szóval van steam-en egy elajándékozható HL2-m. ez csak a sima alapjáték, semmi extra és ugyebár steam-hez kötött.
igazából vadidegennek nem akarom odaadni, szóval lehetőleg csak olyan jelentkezzen, akivel már találkoztam személyesen. de tippre ezen személyek közül akit érdekelhet, azoknak vagy már megvan, vagy útálják a steam-et, de azért egy próbát megér :)

a jelentkezők közül színtisztán szubjektív szempontok alapján választom ki a "győztest" :D

Damnatus

Half Life 2? Mi az, hogy steames?

Fazék

Quote from: Damnatus on 2009-04-19, 11:46:51
Half Life 2?
igen.
Quote from: Damnatus on 2009-04-19, 11:46:51Mi az, hogy steames?
hát hogy kalóz verziók mennek kényelmesen steam ill minden egyéb hülyeség nélkül, de mivel ez eredeti példány, ezért kötelező hozzá telepíteni a steam szoftvert, majd regisztrálni és ezután tölthető le az ajándékba kapott Half Life 2 példány, és csak steam-mel együtt indítható el a játék. és sokan úgy vannak vele, hogy nem szeretik az ilyen net-hez kötött játékokat, ezért hangsúlyoztam ki, hogy aki nem tudja hogy működik ez, az kérdezzen rá, úgy mint ahogy te tetted :)

Damnatus

Engem érdekelne. ;)
Gondolom ha végeztem, utána úgyis le tudom törölni ;)

Kvikveg

Yes. Kiveve ha valaki mast nagyon erdekel.
Igazabol szerintem vagy az integralt videokartyam beallitasait kellene kipofoznom, vagy vennem egy kartyat, mert kisebb gondok vannak vele.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Damnatus

Lemondok Kviki javára! ;)

katz

Quote from: Kvikveg on 2009-04-19, 13:21:33
Igazabol szerintem vagy az integralt videokartyam beallitasait kellene kipofoznom, vagy vennem egy kartyat, mert kisebb gondok vannak vele.
Ird meg HW/SW topicba mid van.

HL2-t elég jól van optimalizálva, relative rosszabb gépen is megy

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2009-04-19, 13:21:33
Yes. Kiveve ha valaki mast nagyon erdekel.
Igazabol szerintem vagy az integralt videokartyam beallitasait kellene kipofoznom, vagy vennem egy kartyat, mert kisebb gondok vannak vele.
HL2 egy ötéves játék. Minden 945G (GMA950)-nel szereltnél
újabb (tehát 2-3 évnél nem idősebb) integrált grafikás lapon
fut; és neked ha jól emlékszem 690G-s alaplapot mondtunk,
amin tehát ez menni fog ;) (alacsony beállításokkal és lassan,
de menni fog ;D)

Fazék

Quote from: Damnatus on 2009-04-19, 13:37:55
Lemondok Kviki javára! ;)
:tezsvir:

Quote from: Kvikveg on 2009-04-19, 13:21:33
Yes. Kiveve ha valaki mast nagyon erdekel.
Igazabol szerintem vagy az integralt videokartyam beallitasait kellene kipofoznom, vagy vennem egy kartyat, mert kisebb gondok vannak vele.
a győztes átveheti játékát steam-re bejelentkezéskor :szemuveges:

Kvikveg

#39
Kosziii! :)
Megyek hw-sw topicba. :) (Merthogy a Thief I is "nem valaszol" statuszu lett meg a training-palyan. O_o)

Steam: "Open your gift"  :haha: :appl:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

Quote from: Damnatus on 2009-04-19, 13:37:55
Lemondok Kviki javára! ;)
Erdekel meg? :)
Vettem egy Orange Box-ot 10 EUR arban, es most van egy elajandekozhato HL2-m. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Damnatus

Quote from: Kvikveg on 2009-04-27, 21:16:46
Quote from: Damnatus on 2009-04-19, 13:37:55
Lemondok Kviki javára! ;)
Erdekel meg? :)
Vettem egy Orange Box-ot 10 EUR arban, es most van egy elajandekozhato HL2-m. :)
Orange Boxot meddig lehet venni?
Asszem érdekelne :)

Kvikveg

Quote from: Damnatus on 2009-04-28, 00:09:41
Quote from: Kvikveg on 2009-04-27, 21:16:46
Quote from: Damnatus on 2009-04-19, 13:37:55
Lemondok Kviki javára! ;)
Erdekel meg? :)
Vettem egy Orange Box-ot 10 EUR arban, es most van egy elajandekozhato HL2-m. :)
Orange Boxot meddig lehet venni?
Asszem érdekelne :)
Az most mar EUR30, lejart a hetvegi akcio.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Damnatus


Fazék

ugyebár írtam, hogy van egy rakás kiírt filmem, amiket dobnék a kukába, de ha valakit érdekelnek azok közül, akiket már személyesen is ismerek, jelentkezzenek nyugodtan érte, köv teázós/társasos meet-en át tudom adni ezeket: filmlista

eddigi számolás alapján elajándékozásra szánt CD-s tokok:
76 vastag tok
85 vékony tok
4 vastag 2CD-s tok
3 vékony 2CD-s tok

ehhez még majd hozzájönnek a filmes cd-ket tartalmazó tokok, amiknek még nem végeztem a rendezgetésével

Nakedape

hmm sztem én filmjeid szívesen átveszem, egy az egybe :D
majd át viszek egy cd tartót
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

#46
játéklisták:
cd-re kiírt teljes játékok
cd-re kiírt játék rip-ek, illetve dvd-re kiírt játék rip-ek és teljes játékok "kicsit" nehezen átlátható listája Excel formátumban
szerk: az utóbbi xls lista egy kicsit átláthatóbb html formátumban (a viszonylag frissebb játékok a "games 06"-nál kezdődnek, akit nem érdekelnek a régi dos-os játékok, azok oda ugorjanak a keresővel

Kvikveg

Huha Fazék, kitakaritottad a szekrenyt? :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Total Annihilation és Allied Assault érdekelnek, ha elfutnak nálam.
TA-t ugyanis pár hete letöltöttem, de futni nem akart.

Fazék

befejezett számolás alapján elajándékozásra szánt CD-s tokok:
111 26 vastag tok (a többit már szétbontottam és mennek szelektív hulladékgyűjtőbe)
178 vékony tok
5 vastag 2CD-s tok
3 vékony 2CD-s tok

.Attila: ok köv teázás alkalmával szólj, hogy vigyem ezeket magammal

Kvikveg: hát igen, ideje volt :)

amit nem kér senki se 3 napon belül, azokat vágom a kukába :)

Ramiz: neked félreteszek 70 vékony tokot, szólj ha több kell.
Cobra: neked mennyi kell kb?

.Attila

Kéne még:

Games_009 (Kyrandia miatt)
Games_010 (X-Com miatt)

Zsiga

Quote from: Fazék on 2009-05-10, 19:56:26
Ramiz: neked félreteszek 70 vékony tokot, szólj ha több kell.
Cobra: neked mennyi kell kb?
Egy párat elrakhatnál nekem is, 20-30 darabot kb. Néha jól jön ha másnak írok DVD-t, itthon meg csak hengeres lemez van.

Cobra

Kéne egy adag slim, de nem tudom mikor tudnám átvenni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kuroi Tenshi

Öregem, azt a játékmennyiséget  :he:

Ha maradna még ~25 tok, arra beneveznék :hai:

Fazék

#54
eddig félretéve:

.Attila:
Total Annihilation
MoH:AA
games009
games010

Ramiz: 70 vékony tok

Cobra: 20 vékony tok

Zsiga: 30 vékony tok

K_T: 25 vékony tok

maradt:
26 vastag tok (a többit már szétbontottam és mennek szelektív hulladékgyűjtőbe)
33 vékony tok
5 vastag 2CD-s tok
3 vékony 2CD-s tok
+ a játékok:
cd-re kiírt teljes játékok
cd-re kiírt játék rip-ek, illetve dvd-re kiírt játék rip-ek és teljes játékok (a viszonylag frissebb játékok a "games 06"-nál kezdődnek, akit nem érdekelnek a régi dos-os játékok, azok oda ugorjanak a keresővel)

Ramiz

Na jó, akkor raboljunk még Fazéktól... :lazza:

Ezeket mindig is ki akartam próbálni, csak nem fértek bele a sávszélbe (meg az időmbe):

Return To Castle Wolfeinstein
Mafia
Darwinia
Blade Runner
The Typing of the Dead
Sheep 'n Dog 'n Wolf


Ezeknek pedig nagy része nagy valószínűséggel megvan még valahol, csak nemtom hol, de mindenesetre kidobás helyett mindenképpen inkább felém dobd őket :) :

Sanitarium
Omikron
Monkey Island 3
két Oddworld játék (exoddus és oddysee)
FF VII, FF VIII
Max Payne
Silent Hill 2


Maradék tokok szintén jöhetnek... ha másnak nem kell...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

na. elfelejtettem kidobni őket, szóval adok nekik még egy esélyt, nézzétek át a maradék listát, az eddig kérteket félretettem az illető személyeknek.

a maradék immár átláthatóbb formában

igazából a felsorolt játékok 80%-át nyugodt szívvel ajánlom, nem véletlenül gyűjtöttem be őket (most is megvannak, csak immár a vinyón csücsülnek és nem akarom, hogy a sok cd foglalja a polcot :))

a fenti listában nem kifejtett tételek ebben a listában tekinthetőek meg részletesebben. a lista kellő mértékben kódolva van, ezért jó eséllyel csak az találja meg a kívánt játékot, aki vissza tudja fejteni a dos miatti 8 karakteres könyvtárnévből a játék címét :D

noriko

engem érdekel a Wheel of time nevezetű! mellette a games4 az egy CD-n levő játékokra utal? package deal? :)
"I wish I could, but I don't want to."

Ramiz

Quote from: Fazék on 2009-05-18, 23:54:25
a lista kellő mértékben kódolva van, ezért jó eséllyel csak az találja meg a kívánt játékot, aki vissza tudja fejteni a dos miatti 8 karakteres könyvtárnévből a játék címét :D

Szóval az oldfag-ek :D (és most KIVÉTELESEN én is beletartozok e kategóriába...)

Egyébként a fele poén régen az ezredik kézen át megszerzett "GAMES" cédékről való játék "telepítésben" az volt, hogy meg kellett tippelni, hogy az "EOF" meg a "IJ4-ATL" kódszavak mögött milyen című (egyltalán milyen műfajú) játékok lapulnak... :Kiraly:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: noriko on 2009-05-19, 17:54:24
engem érdekel a Wheel of time nevezetű! mellette a games4 az egy CD-n levő játékokra utal? package deal? :)
Ebből játékot is csináltak? :eek: Nem tudtam.
Jut eszembe, lassan folytatnom kéne a regényciklus kölcsönözgetését. Talán a hatodik következik.

Ramiz: nagyon szerettem a TIM-et, meg a MOM-ot is, a DOTT-ot, a MOPYFLCI-t, etc. Heh, azok voltak a szép idők :D