Elajándékoznám!

Started by RRR, 2009-02-01, 13:30:06

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

Quote from: Próféta on 2009-05-19, 22:47:41


:lul: <abbr> ez ám a kockaság...
DOTT-t és MOPYFLCI-t legalább ránézésre meg tudtam fejteni, a
többihez puskáznom kellett ^^"

noriko

Quote from: Próféta on 2009-05-19, 22:47:41
Quote from: noriko on 2009-05-19, 17:54:24
engem érdekel a Wheel of time nevezetű! mellette a games4 az egy CD-n levő játékokra utal? package deal? :)
Ebből játékot is csináltak? :eek: Nem tudtam.
Jut eszembe, lassan folytatnom kéne a regényciklus kölcsönözgetését. Talán a hatodik következik.
Én sem tudtam, azért is érdekel :)
(angolul olvasod? kölcsön tudom adni, ha gondolod  ^^)
"I wish I could, but I don't want to."

Fazék

Quote from: noriko on 2009-05-20, 00:07:31
Quote from: Próféta on 2009-05-19, 22:47:41
Quote from: noriko on 2009-05-19, 17:54:24
engem érdekel a Wheel of time nevezetű! mellette a games4 az egy CD-n levő játékokra utal? package deal? :)
Ebből játékot is csináltak? :eek: Nem tudtam.
Jut eszembe, lassan folytatnom kéne a regényciklus kölcsönözgetését. Talán a hatodik következik.
Én sem tudtam, azért is érdekel :)
(angolul olvasod? kölcsön tudom adni, ha gondolod  ^^)
vmi regényciklus alapján készült ez a játék?  :angyali:
én csak begyűjtöttem anno későbbi kipróbálásra, mert sokan dícsérték és kíváncsi voltam rá, de amúgy sima FPS, ha jól rémlik, végül el se indítottam, pedig valami szenvedés volt beszerezni :haha:
ahogy nézem megoszlanak a könyvek imádói között a vélemények. vagy nagyon pozitívan nyilatkoznak róla, vagy sima FPS-nek bélyegzik :)

Próféta

Quote from: noriko on 2009-05-20, 00:07:31
(angolul olvasod? kölcsön tudom adni, ha gondolod  ^^)
Magyarul kezdtem el. És a forrásommal gyakrabban szoktam találkozni, mint veled. De kösz a felajánlást.

noriko

#64
tény, ha egyszerre adnám oda, ahhoz már teherszállító kéne :D
(btw: "Újjászületett Sárkány"...  :lol:)

Fazék: ja, rákerestem én is, de azért kíváncsi vagyok rá, miket vettek át a könyvek világából, úgyhogy továbbra is jöhet! :)
"I wish I could, but I don't want to."

Zsiga

Btw. az amazonon a három boxset (első 9 könyv) 48$ = 10-11k...

Fazék

#66
Elajándékoznám a következő gépet:

P3-450 Klamath proci
Asus P2-998 rev1.02 alaplap
3DFX Voodoo3 3000 16MB VGA AGP2x videókártya
RTL8029AS - PCI hálókártya
2x128MB SD RAM PC-133
CD-RW meghajtó
3,5"-os floppy
200W-os táp
Quantum Fireball Plus LM vszleg 10 GB-os vinyó
szerk: ja még egy OPTi FireLink 82C861 - 2 port-os usb1.1 pci kártya is van benne.

jó lenne, ha holnap reggelig jelentkezne vki érte, mert különben kirakom a lomtalanítóknak

Cobra

Milyen oprendszerrel használtátok?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: Cobra on 2009-09-28, 17:37:24
Milyen oprendszerrel használtátok?
csodálatos WinME volt rajta hosszú éveken keresztül. XP-t már nem próbáltam meg rakni rá.
amúgy memóriát még talán tudok hozzá adni, ha komolyan érdekel és ez is szempont.

Kuroi Tenshi

Ha XP nem megy, akkor ME helyett még 2k-t érdemes
megpróbálni, ami az XP elfeledett elődje. Vagy NT4.0,
de annyira azért nem gyenge a gép (kicsit fapados, de
stabilabb, én 98 helyett azt használtam).

Cobra

Ismerős gyerekének kéne az iskolába! bevinni gépet, de közben átgondolva ez azért elég erőtlen mai szemmel nézve.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: Cobra on 2009-09-28, 23:25:16
Ismerős gyerekének kéne az iskolába! bevinni gépet, de közben átgondolva ez azért elég erőtlen mai szemmel nézve.
hát igen, már sima net-ezéssel is meggyűlik a baja, megölik a flash-es hirdetések, oldalak simán... szóval leginkább nosztalgiagépnek lehet jó :)

kikuchiyo

Uggyanmár, én boldogult másodéves koromban simán néztem po -- írtam beadandókat az egyik lerobbant gépteremben lévő ócska P1-eken. Emlékszem, 10-12 IE4 ablaknál többet már nem bírt el *nosztalgikus szmájli*
Failure is the default option

Moha

Lökni kell rá egy Linuxot és tökéletes routernek. :) Én évekig egy hasonló kaliberű gépet használtam, most is egy P3-as ketyeg itthon router gyanánt. :)

Fazék

Quote from: Moha on 2009-09-29, 19:29:58
Lökni kell rá egy Linuxot és tökéletes routernek. :) Én évekig egy hasonló kaliberű gépet használtam, most is egy P3-as ketyeg itthon router gyanánt. :)
van egy olyan érzésem, hogy egy ilyen router némiképp túllép a "hagyományos" router fogyasztásán, vagyis kb 1 év alatt behozná a router az árát a gép áramfogyasztásával szemben :)

NLZ

És funkciója nem több, sőt.
[reserved]

Moha

Az enyém itthon router funkción túl file- és nyomtatószerver, háttérben megy rajta a torrent és most készülök a wifit beüzemelni rajta. Ja, és kb. soha nem kell újraindítani. :)

Zsiga

Quote from: Moha on 2009-09-29, 21:00:39
Az enyém itthon router funkción túl file- és nyomtatószerver, háttérben megy rajta a torrent és most készülök a wifit beüzemelni rajta. Ja, és kb. soha nem kell újraindítani. :)
Ezt mind tudja egy akármilyen középkategóriás wifi router. Csak kisebb, kevesebbet fogyaszt, meg tizedannyi (se) a beállítása.

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2009-09-29, 23:44:53
Ezt mind tudja egy akármilyen középkategóriás wifi router. Csak kisebb, kevesebbet fogyaszt, meg tizedannyi (se) a beállítása.

hahaha.

Bővebben: papíron és marketing-anyagok szerint igen, de
még olyanról nem hallottam, amin minden egyből menne és
nem kéne opensource firmware-ekkel szenvedni; egy Puttys
konzolos setupolásnál nem hinném, hogy rosszabb lehetne
egy GUIs linux... pluszba még az, hogy ilyen routereknél
gyakori, hogy csak lassan tud rákötött lemezről streamelni,
írni-olvasni (wl500gp-m, ami bár kb 2,5-3 éves, még mindig
élvonalbeli, pl. 4MBps max sebességet bír).