Drifters (Hirano Kouta új mangája)

Started by blackronin, 2009-03-28, 08:48:05

Previous topic - Next topic

blackronin

Végre címet kapott az új Hirano manga!  :whoah:
A neve: Drifters
Az új sorozat április 30-tól jelentkezik, havi rendszerességgel a YKO-ban.
Én nagyon várom!

Egy kis szöveg hozzá:
"A swordsman, an archer, a Japanese warrior, a gunman, and a normal salaryman / company employee. Even without title, without story, it's very interesting on it's own, and a lot that we can tell from this image alone. For example we can guess for sure that the story will have something to do with twisting time and space."

És egy kép, hogy milyen lesz: (bocsi a nagy képért, de így legalább látszanak a részletek)
[spoiler][/spoiler]

LuckyDingo

Nem volt korai topicot nyitni neki? :XD Amúgy én is várom, bár nem ennyire :P

blackronin

Inkább legyen meg előbb.
Lehet, hogy Hirano ezt is legalább 10 évre tervezi...
Meg egyébként is elfér.  :P

selia

Hát... egyelőre még csak raw, de hátha lesz aki megnézné :)

Drifters 01
remélem hamar felkapja vmi jó kis fordítócsapat

Zen

Azon a fenti rajzon bírom h a salaryman van háttal a képnek, talán azt jelenti h ő lesz az egész bandában a legbadassebb. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

1. csak 24 oldal? wtf.. első chapter nem 50+os szokott lenni?
2. Az art kielégítő :D Ilyesmire számítottam :)
3. Fordítsák már le XD
4. Chapter vége.. WTF? :D

selia

#6
Ez gyors volt XD
Drifters 01 ENG

*közben elolvastam én is
Nem is tudtam hogy a Sengokuban fog játszódni picit fura volt a sekigahara-i csatáról olvasni, nemrég fejeztem be ugyanis a Musashit :)
És az is nagyon érdekes hogy ez a Toyohisa és Neomasa úgy látom valós történelmi személyek voltak.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: selia on 2009-04-28, 18:47:20
Ez gyors volt XD
Drifters 01 ENG

*közben elolvastam én is
Nem is tudtam hogy a Sengokuban fog játszódni picit fura volt a sekigahara-i csatáról olvasni, nemrég fejeztem be ugyanis a Musashit :)
És az is nagyon érdekes hogy ez a Toyohisa és Neomasa úgy látom valós történelmi személyek voltak.
Nem biztos, hogy itt fog játszódni. Nekem úgy tűnik, hogy a szereplőket különböző történelmi korokból szedik majd össze. Bár csak az első postban már bemutatott képre tudok hivatkozni.

KeLa

Érdekesnek tűnik bár fene tudja h milyen lesz ez később... mindenesetre kíváncsian várom a következő chaptert :smile:

chilip

hát első blikkre nekem olyan semmilyennek tűnt. túl hellsinges :D bár nem is várom hogy csettintésre változtasson a stílusán, sőt. csak kicsit fura volt így. meg első chapternek ennyi oldal nagyon kevés, semmi nem derült ki szinte. követni biztos fogom, majd elválik 6-8 chapter után hogy le tud-e kötni.

Chronus

#11
Quote from: chilip on 2009-04-29, 00:27:23
hát első blikkre nekem olyan semmilyennek tűnt. túl hellsinges :D bár nem is várom hogy csettintésre változtasson a stílusán, sőt. csak kicsit fura volt így. meg első chapternek ennyi oldal nagyon kevés, semmi nem derült ki szinte. követni biztos fogom, majd elválik 6-8 chapter után hogy le tud-e kötni.
+1

Ráadásul a stílus is egy kicsit Hellsing-recycle + wtfcrap érzést kelt.

Az arci vagy kinézeti jellegzetességektől mentes főhős nem túlzottan lendíti pozitív irányba az ember érdeklődését. És ez első ránézésre csak egy Young Walter + Alucard + Maxwell keresztezése, kardokkal és lőfegyverekkel megvágva.

Ez a sok űbergonosz elmebeteg fej Hellisgben tökéletes hangulatot keltette a vámpíros téma miatt, de ha ez az egyetlen arckifejezés amit Hirano ismer, akkor előre jósolom az új manga lassú és fájdalmas bukását.

Minden esetre az sztori még érdekesen sülhet el. Elsőre olyan Dark Tower feeling. Ezernyiszar karakter ezernyiszar korból egy közös epic kalandra. Benne vagyok.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Chronus


Zen

Macht nichts mein Herr, macht nichts.  ;)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

Milyen kínos... Csaknem 1 hónappal előtte létrehozom a topicot, de a fejezetet nem én rakom fel...  :D
Ez a sorozat már most tetszik, remek a grafika, érződik a hellsing utánérzés.
A vége pedig jópofa volt, főleg azok az idióta szemüvegek.  :haha:

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

KeLa

LOL, ez se volt vmi hosszú... :/

LuckyDingo

Miért érzem úgy, hogy a közönség igen erősen meg lett sz*patva.. ezt a mangát nem szabad követni, csak évente.  XD Amúgy nem lenne rossz, csak kevés és így nem haladós :D

blackronin

Kijött a harmadik fejezet, ami kemény 10 oldal...  :wtf:
Hú, hát it se fogunk 20-30 oldalakat kapni havonta!
Talán majd 1 év alatt összejön annyi, hogy valami komoly is történjen a történetben.
Itt a raw:  http://www.raw-paradise.com/

chilip

van kinn fordítás... hát ez elég gagyi eddig... főleg a szar fejek miatt... hellsingben 1000x jobban illettek a jelenetekhez mint itt...

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip


Zen

#23
DOMO ARIGATO CHILIP-SAMAAAAA

Nem is rossz, csak ugye rövid. Kár h a What the fuck is this? mellé nem rajtolrak arcot, akkor lehetne 4chan galériát bővíteni.  :Kiraly:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

KeLa

Asszem ezt a mangát félreteszem egy időre, és nem azért mert rossz - azt ennyiből még lehetetlen megmondani - hanem ennyi oldalért kár 1 hónapig várni :/

Zen

Na, kezd végre haladni a sztori, meg megjelent pár új szereplő.
Also, elves.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

Onemanga-an kint van a 4-es fejezet fordítása!
Végre halad a történet!

chilip

már csak a lulz miatt olvasom, meg a férfi elf fejek miatt ami úgy néz ki oldalról mint Seras Victoria  :D semmi nem történik csak pofákat vágnak, náci terror az eleje a vége meg darabolás. amúgy a párbeszédek nagyon primitívek néhol...

Prof. William

Lehet majd hőseink mentik meg ezt a világot valami nagy gonosz hadvezértől?

Zen

Quote from: Prof. William on 2009-10-07, 00:52:34
Lehet majd hőseink mentik meg ezt a világot valami nagy gonosz hadvezértől?
Ha Oda-tól függ akkor nem. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1