Main Menu

K-on

Started by Darkstar, 2009-03-28, 12:30:32

Previous topic - Next topic

KeLa

Quote from: Darkstar on 2009-04-14, 22:07:54
Quote from: KeLa on 2009-04-14, 22:01:43
megadja neki a szükséges löketet...
Oh, I see, you prefer futa
LOL no... a kezével vagy szavakkal  :ejnye:  ::)

Meg am is, neked jutott eszedbe ilyesmi, szégyeld magad :ejnye:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

KeLa

Persze, biztos én ültetem a csúnya gondolatokat a fejedbe... sry :redface:

Flaser

Quote from: Darkstar on 2009-04-14, 22:20:58
Quote from: KeLa on 2009-04-14, 22:16:33
a kezével
Ugye direkt csinálod?  ^^

Ah, a mai lányoknak ennél sokkal jobb a nyelvérzéke! Szavak nélkül is ki-hmm..."mondanak" dolgokat. Szájból...hmm..."szájba".
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Darkstar

Quote from: KeLa on 2009-04-14, 22:33:27
Persze, biztos én ültetem a csúnya gondolatokat a fejedbe... sry :redface:
Csúnya?  :_piszka:

Quote from: Flaser on 2009-04-15, 01:04:29
Ah, a mai lányoknak ennél sokkal jobb a nyelvérzéke! Szavak nélkül is ki-hmm..."mondanak" dolgokat. Szájból...hmm..."szájba".
I'm going to need a graphical explanation of this glorious act. Please stay (K-)on-topic.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

KeLa

Quote from: Darkstar on 2009-04-15, 01:27:55
Csúnya?  :_piszka:
Quote from: Darkstar on 2009-04-14, 22:07:54
Oh, I see, you prefer futa
^ Erre gondoltam... nekem eszembe se jutna ilyen :angyali:

Quote from: Flaser on 2009-04-15, 01:04:29
Ah, a mai lányoknak ennél sokkal jobb a nyelvérzéke! Szavak nélkül is ki-hmm..."mondanak" dolgokat. Szájból...hmm..."szájba".
Yep, it's called 2girls1cup ::)

Eh, asszem ezzel a felette lévő kommentem értelmét veszti... :D

chilip


Darkstar

Quote from: KeLa on 2009-04-15, 11:25:22
2girls1cup
Eh, asszem ezzel a felette lévő kommentem értelmét veszti... :D
Az hol K-on related?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Flaser

Quote from: KeLa on 2009-04-15, 11:25:22
Quote from: Darkstar on 2009-04-15, 01:27:55
Csúnya?  :_piszka:
Quote from: Darkstar on 2009-04-14, 22:07:54
Oh, I see, you prefer futa
^ Erre gondoltam... nekem eszembe se jutna ilyen :angyali:

Quote from: Flaser on 2009-04-15, 01:04:29
Ah, a mai lányoknak ennél sokkal jobb a nyelvérzéke! Szavak nélkül is ki-hmm..."mondanak" dolgokat. Szájból...hmm..."szájba".
Yep, it's called 2girls1cup ::)

Eh, asszem ezzel a felette lévő kommentem értelmét veszti... :D

Now you've done it.
You've really, really done it...

Képes voltál így elbaszni a cunilungos-os, nyelves puszis, yuirmat...

Now you've done it.
You've really, really done it...

Rád a Kaworou pit vár - egy rakás gay bishounen angyal, aki él hal a vágytól, hogy "testközelben" eggyé legyen veled....és remélem ismered az 1-lyuk, 2-lyuk...7lyuk és lyukasztó szabályt?
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

motifator

Uramatyám, valaki itt nagyon vizuális típus :D
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

KeLa

LOL, ki gondoltam volna h ekkora probléma lesz ebből... :D

Am természetesen nem gondoltam komolyan, inkább vmi ilyesmi ;)
Hiszen:
Quote from: KeLa on 2009-04-14, 22:01:43
Mio tartja kordában Ritsut, ő pedig mindig Mio mögött áll ha éppen vmihez nincs elég önbizalma vagy túl félénk h megadja neki a szükséges löketet...

Darkstar

Quote from: KeLa on 2009-04-15, 17:29:06
Am természetesen nem gondoltam komolyan, inkább vmi ilyesmi ;)
Mindjárt más

Daily HNNNNGGGG a pixivről


Ed.: Ep. 3 is fucking win :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

KeLa

LOL, jó rész volt \o/

Oh, de várom már a következőt... :hopp:

Darkstar

Látom nem csak én vagyok streamfag. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Én


Darkstar

Ha a CG tartja magát a szokott sebességhez, pár órán belül lesz sub.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Jah, de sajna holnap kelek :redface: Mindegy úgyis délután néztem volna meg. Bár, ha hamar kijön... /a/-n valami fag spoilerezett, felkeltette az érdeklődsem :D

Darkstar

Nem fogsz csalódni ;)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Liquid Snake

#109
Quote from: Én on 2009-04-16, 23:47:29
...

Gelbooru-ról szedem a képeket amúgy, igaz van sok hentai, sőt az a túlnyomórész de ilyeneket is lehet ott találni. Sztem még biztos van egy kettő ami tetszene mindenkinek csak nem akarom linkelni nehogy FAIL legyen xD

edit.: Can't stop searching
http://gelbooru.com/index.php?page=post&s=view&id=481584

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

ep 3:
[spoiler=HHHNNNNNNNNNNNNNGG][/spoiler]
Amúgy eddig minden rész jobb, mint a előző. :D

Liquid Snake

Volt benne 1-2 moe jelenet de azonkívül sztem semmit nem ért ez a rész. Csak nekem nem tetszett?

Én

#113
Quote from: Liquid Snake on 2009-04-17, 22:39:54
Volt benne 1-2 moe jelenet de azonkívül sztem semmit nem ért ez a rész. Csak nekem nem tetszett?
Tényleg? Én eddig ezen a részen röhögtem a legtöbbet :hehe:
Dehát, ízlések és faggo pofonok. Mit kifogásoltál? Volt történés is, poénok is, moe is...

NLZ

Quote from: Liquid Snake on 2009-04-17, 22:39:54
Volt benne 1-2 moe jelenet de azonkívül sztem semmit nem ért ez a rész. Csak nekem nem tetszett?
Jah, nem vagy elég aberált, hogy élvezd az ilyet. :(
[reserved]

Liquid Snake

Amúgyis a 3 részen talán egyszer mosolyogtam el, vannak ilyen kisebb poénos dolgok benne de engem nem nevettet meg. Mellesleg ebben a részben tényleg idegesített az, hogy sír Yui mert nem akarja h feloszlassák a klubot de mégse csinál érte szart se, 6 napig csak szenved, és az uccsó éjszaka várja el, h a barátai, akiktől mellesleg már kikönyörögte a gitárt, segítsenek neki. Ok, végülis sikerült a végére de nekem nem tetszik az ilyen. Aztán meg a gitározás nem megy amit azelőtt megtanult. Nem igazán érdekli ahogy elnézem, hogy a többiek kicsit többet akarnának ettől a klubtól mint egyszerű délutáni édességosztást. Persze ez csak egy vélemény.

Én

#116
Szerintem pont, hogy ehhez az animéhez nem kell annyira "aberráltnak" lenni, mint pl Lucky Starhoz. Ahhoz tényleg kell egy fokú defekt, hogy végigvigyorogj egy részt (defekt a legpozitívabb értelemben :D ), itt viszont ténylegesen vicces az egész...

Liquid: Ugh... You're doing it wrong. This isn't serious business. Szerintem hagyd, ezt az animét csak más hozzáállással és elvárásokkal lehet élvezni. :) Ennyi erővel Ritsu is egy szemétláda, hogy ott unatkozott meg pattogott míg tanultak.

Liquid Snake

Nemtom, tuti velem van a hiba, mert mostanában egy animen se nevetek, de ettől még megnézem és nem is tartom rossznak. Lehet kezdek kiégni  :frown:

edit.: pl Seto no Hanayome-n máig napig könnyesre sírom magam a nevetéstől de azóta egy olyan se volt :(

Én

Hehe, velem is ez volt, az eredmény: fél-egy év kihagyás, aztán most megint bennevagyok rendesen, pont érettségi szezonban... :(

NLZ

Quote from: Liquid Snake on 2009-04-17, 22:53:49
Nemtom, tuti velem van a hiba, mert mostanában egy animen se nevetek, de ettől még megnézem és nem is tartom rossznak. Lehet kezdek kiégni  :frown:

edit.: pl Seto no Hanayome-n máig napig könnyesre sírom magam a nevetéstől de azóta egy olyan se volt :(
Próbáld ki a Skip Beatet, az jópofa. Vagy ha egy kis kreténségre vevő vagy, akkor Ebichut. Ha nagy kreténségre, akkor Ninja Nonsense. Ha ezekkel se megy a nevetés, akkor szedd rendbe a lelki világod, mert el van fuserálva. :D
[reserved]