Main Menu

K-on

Started by Darkstar, 2009-03-28, 12:30:32

Previous topic - Next topic

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Liquid Snake

ED zenéje jöhetne már inkább full verzióban, annyira imádom.  :hopp:

Darkstar

 :tezsvir:

(azt hiszem 22.én lesz)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

KeLa

Ja, OP & ED > 04.22

Liquid Snake

 :bruhuhu: Az még 9 nap :( Nah addig hallgatom az új FMA OP-t legalább az megvan már :)


Ajjj komolyan mondom ez a Mio-chan. Legmoebb anime csaj akit valaha láttam :P

Alkyra

Ebből akkor biztos nem lesz HD release? Kicsit bántja a szemem, hogy ilyen elmosott minden.

White SeeD

Jó kis anime.

A 2.részről egy kollégiumi szobatársam jutott eszembe. Minden utánanézés/előképzettség nélkül, csak azért vett olyan gitárt amilyet, mert jól néz ki vele. Szerintem azóta sem tud játszani rajta :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

motifator

Én meg mivel köcsög zenész vagyok, nem tudtam napirendre térni efelett a dolog felett. Tudom én, hogy ez csak játék, meg minden, de tényleg azt vártam, hogy Yui, miután látja, hogy a társai mennyire elszántak, hogy segítsenek neki, dolgoznának azért, hogy azt a gitárt kapja, ami tetszik neki, miután megkapja, úgy fog gyakorolni, mint a kisangyal. Tudom, hogy ez csak egy iskolás vígjáték, Yui meg a dojikko archetipus iskolapéldája, de valahogy nem volt szimpi nekem ez az egész. A hangszer az hangszer, drága mulatság, mások keményen nyomják egy szar olcsó gitáron, ő meg kisírja magának a drágát (ami mellesleg egy Fender Les Paul  :wtf: ekkora amatőrségre nem számítottam), aztán meg baszik gyakorolni, csak pózol a tükör előtt. (OK, valszeg én is pózolnék egy kicsit, de aztán nyomnám tovább a riffeket :D).
Na mindegy, ez nem egy Beck, nem zenésszemmel kell nézni. Amúgy még mindig tetszik, csak ez kikívánkozott belőlem.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Darkstar

Quote from: motifator on 2009-04-14, 12:04:59
(ami mellesleg egy Fender Les Paul  :wtf: ekkora amatőrségre nem számítottam)
Én nem vagyok otthon benne, de azt hallottam, hogy eleinte valóban el van írva (hogy miért, arra már volt pár 250+ topicos thread, megeggyezés nincs) de később már jó.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Nihilus

Úgy látom itt mindenki Mio-addict. Én is nagyon szeretem őt emberek, de valamit nem szabad elfeledni: YUI IS SUPERIOR. :whoah: :D

Én

Így van! Csapj bele!
[spoiler][/spoiler]

KeLa

Én Ritsu fan vagyok, de tul.képpen többieket is ugyanúgy kedvelem  :redface:  ::)
Szal végül is Ritsu és a többi lány között számomra csak egy "hangyaszarnyi" különbség van, egyszerűen csak őt választottam :angyali:

Darkstar

Quote from: Én on 2009-04-14, 13:07:59
Így van! Csapj bele!
[spoiler][/spoiler]
BURN
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

motifator

Quote from: Darkstar on 2009-04-14, 12:23:05
Quote from: motifator on 2009-04-14, 12:04:59
(ami mellesleg egy Fender Les Paul  :wtf: ekkora amatőrségre nem számítottam)
Én nem vagyok otthon benne, de azt hallottam, hogy eleinte valóban el van írva (hogy miért, arra már volt pár 250+ topicos thread, megeggyezés nincs) de később már jó.
Amikor a boltban van a hangszer, akkor még Fender, később már Gibson, de attól még gáz. Főleg, hogy ennyire középpontban volt a részben az a gitár, akkor ne bénázzák már így el.
De mindegy, ettől még a csajok imádnivalók, de most még nem tudnám eldönteni, hogy Mio vagy Ritsu a kedvenc, mindkettőt nagyon bírom.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Én

Nekem eddig Mio, főleg a 2. részben a szégyenlős meg ijedős jelenetével :redface:
Tsumugi a tipikus "Ara ara" karakter (Miyuki-Alicia génkeverék), elmegy.
Ritsu meg Yui a szórakoztató karakterek. :D

Darkstar

Valaki végre csinált egy "tiszta" verziót.  :hopp:

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Liquid Snake


bimanc

Quote from: Nihilus on 2009-04-14, 12:58:15
YUI IS SUPERIOR. :whoah: :D

Egyetértek, csak lehet, hogy gitáh helyett maradnia kellett volna annál a "kagylónál" (kasztyanetta?)
[spoiler=sorry ;)][/spoiler]

Én

Quote from: bimanc on 2009-04-14, 17:48:13
[spoiler=sorry ;)][/spoiler]
I disagree, yet I can't stop laughing :lul:

Nihilus

Quote from: Én on 2009-04-14, 17:50:08
Quote from: bimanc on 2009-04-14, 17:48:13
[spoiler=sorry ;)][/spoiler]
I disagree, yet I can't stop laughing :lul:
x2  :haha:

Darkstar

Kint van az 10. ch. fordítása is.
HHHHHNNNNNNGGGGGGGGGGG I'M DEAD
[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Junchi

+1 fanboit lehet kalkulálni a Mio fanok közé-> Személyemet :3

balu01

Quote from: Junchi on 2009-04-14, 21:11:57
+1 fanboit lehet kalkulálni a Mio fanok közé-> Személyemet :3
+1 :D

Én

Mio pwns the world's collective mama.

KeLa

Mio nem lenne a klubban, ha nincs Ritsu... ;3
Vele kezdődött az egész ::)


[RITSU]
:hail:

Izé... csak azt akartam mondani h jól kiegészítik egymást :kocc:  ;)

Darkstar

Quote from: KeLa on 2009-04-14, 21:42:21
Izé... csak azt akartam mondani h jól kiegészítik egymást
Milyen értelemben? :3
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Nihilus

YUI IS SUPERIOR!

[spoiler=AS I SAID, SUPERIOR!][/spoiler]

[spoiler=Mio pwnd][/spoiler]

Én


KeLa

Quote from: Darkstar on 2009-04-14, 21:44:37
Quote from: KeLa on 2009-04-14, 21:42:21
Izé... csak azt akartam mondani h jól kiegészítik egymást
Milyen értelemben? :3
Mio tartja kordában Ritsut, ő pedig mindig Mio mögött áll ha éppen vmihez nincs elég önbizalma vagy túl félénk h megadja neki a szükséges löketet... :D
De ha a smileyból ítélve vmi rejtett yuri gondolat bújt el a kérdésedben akkor azt is támogatom x)

Darkstar

Quote from: KeLa on 2009-04-14, 22:01:43
megadja neki a szükséges löketet...
Oh, I see, you prefer futa
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん