Main Menu

K-on

Started by Darkstar, 2009-03-28, 12:30:32

Previous topic - Next topic

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Nah nem bírtam magammal megnéztem a 11est rawban XD[spoiler]
Jó kis rész volt, bár féltem hogy túlzásba viszik a drámát. Szerencsére mégsem így lett. Jól emlékszem, hogy ez a "Mio seggre vágódik a boltban" nem volt a mangában? Kicsit furán variálták össze a dolgokat. És az Azu-nyan nosebleed is hiányzott, mikor nézi a múltkori fellépést  :angyali: Bár utaltak rá, de itt nem értem, hogy miért kellett változtatni :) [/spoiler]

Alkyra


LuckyDingo



Zen

Yui-é nincs fent? Elvileg együtt jelennek meg.
QuoteThe singles for Yui (by Toyosaki) and Mio (by Hikasa) will be released on June 17, 2009, and the singles for Ritsu (by Satō) and Tsumugi (by Kotobuki) will be released on August 26, 2009. The anime's original soundtrack, largely composed by Hajime Hyakkoku, was released on June 3, 2009.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

KeLa

Passz, én nem tudok róla. Gondolom mivel ez a népszerűbb korában került fel a netre... sztem hamarosan jön a másik is.

Zen

Helyes. Btw, nálam a 3. számot hibásnak írja, az instrumentális verzióval együtt.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

KeLa

Nálam jó, nem a karakterek miatt lehet nálad a probléma? Esetleg nevezd át...

Zen

#369
Heh, TC nem bírt vele, de winrar megoldotta.

:merci: a számokért btw.  :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Alkyra

Én már várom Yui-t is. Elég jók voltak ezek a számok...Remélem a 'Rice after Curry' számot is berakják majd valahova. :appl:

KeLa

Kint van a Yui single is, bár ahogy látom biztos lesz majd ennél jobb minőségű is.

ogre

Quote from: KeLa on 2009-06-15, 14:11:33
Kint van a Yui single is, bár ahogy látom biztos lesz majd ennél jobb minőségű is.

van is, csak a lossy albumok között

Alkyra

Quote from: KeLa on 2009-06-15, 14:11:33
Kint van a Yui single is, bár ahogy látom biztos lesz majd ennél jobb minőségű is.

:kocc:

KeLa

#374
Közben jött egy lossless is, van különbség :smile:

Am a következő kettőre nagyon kiváncsi vagyok^^

Flaser

Quote from: KeLa on 2009-06-16, 17:03:32
Közben jött egy lossless is, van különbség :smile:

Am a következő kettőre nagyon kiváncsi vagyok^^

Azt csak képzeled! (320 CBR kódolás amit a legtöbbszőr használnak épkézláb tömörítés esetén garantáltan "transparent", azaz dupla vak teszteléssel nem lehet megkülönböztetni).

Back on topic: én leginkább a koncerteket/próbákat várom, mert a KyoAni ilyenkor szokta a költségvetése jelentős részét ellőni több részre.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

KeLa

Quote from: Flaser on 2009-06-16, 21:13:29
Back on topic: én leginkább a koncerteket/próbákat várom, mert a KyoAni ilyenkor szokta a költségvetése jelentős részét ellőni több részre.
Akkor most a 12. részre vmi nagyot kéne alkotniuk, viszont...
[spoiler=manga]ha a mangát követi, akkor nem lesz vmi sikeres az előadásuk :D[/spoiler]

+
Quote
The official website has a blog post that calls attention to Episode 12 being the final episode (with a staff rep thanking all the fans for their support), but sources have now listed the title of the 13th (bonus) episode as well. The title is "A Winter Day!" (冬の日!)


Quote
Azt csak képzeled! (320 CBR kódolás amit a legtöbbszőr használnak épkézláb tömörítés esetén garantáltan "transparent", azaz dupla vak teszteléssel nem lehet megkülönböztetni).
Amit én halgattam az "lameCBR 192k" cimkét kapott, aztán lehet h csak bemesélem magamnak, de mintha éreztem volna különbséget Oo

Zen

Quote from: KeLa on 2009-06-16, 21:31:41
Akkor most a 12. részre vmi nagyot kéne alkotniuk, viszont...
[spoiler=manga]ha a mangát követi, akkor nem lesz vmi sikeres az előadásuk :D[/spoiler]
[spoiler]Szal most vagy bukják, v story derailment lesz? Lose-lose.  :bruhuhu:[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

KeLa

Sztem meg lehet ezt oldani úgy is h ne legyen rossz :smile:

Darkstar

Yepp. 2nd season. MOST.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

Quote from: Darkstar on 2009-06-16, 21:46:57
Yepp. 2nd season. MOST.
Seconded, with the power of a thousand wallgrind horses.

Also, 3rd season.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zen

#381
13 by CG

Kela, utállak a spoilereddel, így nem tudom élvezni a részt. :bruhuhu:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Jó kis befejezése lett :P Az extra már tényleg csak extra lesz :)

KeLa

Quote from: Zen on 2009-06-19, 17:33:48
Kela, utállak a spoilereddel, így nem tudom élvezni a részt. :bruhuhu:
LOL, erről nem én tehetek xD

Am jó rész volt és azzal h így fejezik be egyértelműen ott van a folytatás lehetősége.
Azt meg sejtettem h az animében normálisan lemegy az előaadás - mert a mangához képest az volt - és a módosításokkal is meg vagyok elégedve :smile:

Zen

Nagyon tetszett az upgradelt gitár otthonhagyós jelenet.  :smile:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

bimanc

Egész jó volt ez a rész, de azért kár, hogy Ui végülis nem próbálta átvenni a náthát. Én szívesen megnéztem volna, ahogy csinálja.
És most már azok is örülhetnek, akik hiányolták a próbákat bemutató jeleneteket. Így a manga ismerete nélkül korrekt befejezésnek éreztem. A következő évad meg jöjjön minél hamarabb.

Alkyra

Quote from: bimanc on 2009-06-19, 21:26:42
Egész jó volt ez a rész, de azért kár, hogy Ui végülis nem próbálta átvenni a náthát. Én szívesen megnéztem volna, ahogy csinálja.
És most már azok is örülhetnek, akik hiányolták a próbákat bemutató jeleneteket. Így a manga ismerete nélkül korrekt befejezésnek éreztem. A következő évad meg jöjjön minél hamarabb.

Tessék.

LuckyDingo

Quote from: Alkyra on 2009-06-19, 21:40:18
Quote from: bimanc on 2009-06-19, 21:26:42
Egész jó volt ez a rész, de azért kár, hogy Ui végülis nem próbálta átvenni a náthát. Én szívesen megnéztem volna, ahogy csinálja.
És most már azok is örülhetnek, akik hiányolták a próbákat bemutató jeleneteket. Így a manga ismerete nélkül korrekt befejezésnek éreztem. A következő évad meg jöjjön minél hamarabb.

Tessék.
Nem az volt, hogy Ui-nak van nagyobb melle? O.o :P
Egyébként lehet jobban jártak volna Uival, mint gitárossal XD

Darkstar

Fuck year Toweringman
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: LuckyDingo on 2009-06-19, 21:47:48
Quote from: Alkyra on 2009-06-19, 21:40:18
Quote from: bimanc on 2009-06-19, 21:26:42
Egész jó volt ez a rész, de azért kár, hogy Ui végülis nem próbálta átvenni a náthát. Én szívesen megnéztem volna, ahogy csinálja.
És most már azok is örülhetnek, akik hiányolták a próbákat bemutató jeleneteket. Így a manga ismerete nélkül korrekt befejezésnek éreztem. A következő évad meg jöjjön minél hamarabb.

Tessék.
Nem az volt, hogy Ui-nak van nagyobb melle? O.o :P
Egyébként lehet jobban jártak volna Uival, mint gitárossal XD

/nod. Képességét tekintve igen. Mindenben jobb mint a lökött nővére. Ahogy mondani szokták másodjára mindig jobbat tudsz csinálni, mint elsőre...