Hajime no Ippo - The Fighting

Started by kelvor, 2009-04-01, 19:44:50

Previous topic - Next topic

Bishop

Ugye elvileg Takamura seiyuja írta hogy lesz új évad, de most már jó lenne valami hivatalos hír.

kelvor

Quote from: Bishop on 2010-05-31, 20:52:11
Ugye elvileg Takamura seiyuja írta hogy lesz új évad, de most már jó lenne valami hivatalos hír.

Yup, ideje lenne már valami, lassan egy éve, hogy ezt írta de azóta semmi.   :falba:

Majd lesz valami, addig meg ott a manga.

Bishop

Manga túl lassú ennek a sorozatnak, most hogy beértem szinte hiperlassúsággal telik az idő két chapter között :bruhuhu:

Bishop

Nem tudom mennyire új hír, de ezt úgy érzem muszáj ide megosztanom :)
http://mangastream.com/blog/12

kelvor

Én még sehol nem olvastam ezt és most majd kiugrom a bőrömből! VÉGRE!   :hopp:

Kenji Utsumi mesterről hallottam anno, hogy elhunyt. Nélküle nem lesz ugyanaz, hiányozni fog.

A nyár végén jöhet a rewatch, hogy felkészüljek az új évadra!

Köszi Bishop a hírt!    :kocc:

Kassh


kelvor

#36
Októberben ROUND 1!

Még most sem hiszem el, már majdnem feladtam a reményt, hogy lesz új évad.  :hopp:

Ed.: Nem mintha telhetetlen lennék....de mindössze 25 részes lesz?  :falba:  Oké, a New Challanger is 26 rész volt de könyörgöm, eltelt 4 év.  :eek:

kelvor

Ééééés elkezdődött! Kint az első rész!

:hopp:

Bishop

#38
Hú majdnem el is felejtettem ááá... Köszi!!!!!

Let's Begin!!  :whoah: :whoah: :whoah: :whoah:

edit: szerintem is jobb lenne megint 70+ rész MINIMUM, de gondolom a stúdió nem mer kockáztatni...

edit2: azért nem örülök hogy csak így belecsaptak a lecsóba, elvéve az edzés időszakot, így nincs akkora feszültség felépülve a harcra. Sok fontos infó lemarad így. Azt hiszem újraolvasom a Shimabukoros részt.

kelvor

Quote from: Bishop on 2013-10-06, 09:33:29

szerintem is jobb lenne megint 70+ rész MINIMUM, de gondolom a stúdió nem mer kockáztatni...

Akkora rajongótábora van, hogy szerintem bőven visszahozza az árát, vagy arra a kockázatra gondolsz, hogy esetleg hamar beérnék a mangát?

Quote from: Bishop on 2013-10-06, 09:33:29

azért nem örülök hogy csak így belecsaptak a lecsóba, elvéve az edzés időszakot, így nincs akkora feszültség felépülve a harcra. Sok fontos infó lemarad így. Azt hiszem újraolvasom a Shimabukoros részt.

Annak én sem örültem. Meg számomra a nyitás is furcsa volt, mert jóval előrébb hozták ezt az ominózus visszaemlékezést, mint ahogyan az ténylegesen megtörtént. Na mindegy, ezeket leszámítva korrekt első rész volt és nagyon tetszett.  ^^