Main Menu

Sengoku BASARA

Started by chilip, 2009-04-14, 15:19:21

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

A 2. rész láttán visszavonom a szidalmazásaimat :D Takeda elintézte a kedvenc ninjámat /szegény XD/ rendesen, de most, hogy nem veszem egy percig sem komolyan, egész szórakoztató XD

chilip

már jön is le torrenten a Sengoku BASARA 2 PS2-es játék :D PCSX2-vel kompatibilis  :jee:

Prof. William

Nobuaga hangja ugyanaz aki Charlesé volt a Code Geassben. :) ahogy ott dumált vártam mikor ordítja el magát hogy All Hail Britannia! :)


bimanc

Quote from: Prof. William on 2009-04-16, 13:41:06
Nobuaga hangja ugyanaz aki Charlesé volt a Code Geassben. :) ahogy ott dumált vártam mikor ordítja el magát hogy All Hail Britannia! :)
:aaa:
Csak nem rá gondolsz?
[spoiler][/spoiler]

Prof. William

Végre tudom hogy ki az! Kösz szépen! Remek hangja van bár Nakata Joujit alias Alucardot még ő sem tudja űbereleni...

Íllik hozzá ez a hang... Bár titkon reméltem hogy Alucardét kapja. :)

Cobra

Nekem elsőre a Hayate-ből a mesélő ugrott be a hangjáról :)
Egyébként nagyon egyedi hangja van a hapsinak, nem nehéz megismerni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

3. rész kicsit nyugisabb volt. várom már az OST-ot, mikor date harcolt azalatt nagyon jó kis muzsika ment  ^^

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2009-04-20, 13:20:51
3. rész kicsit nyugisabb volt. várom már az OST-ot, mikor date harcolt azalatt nagyon jó kis muzsika ment  ^^

Azért ez se volt rossz, ez a Keiji jó arc!  :lol:
Kenshin meg még mindig tudja, hogy mikor mit kell mondania. :D

Cobra

Shinsenék mit tökölnek ennyit. Többi csapatra annyira nem vagyok kíváncsi.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Quote from: Cobra on 2009-04-20, 23:23:46
Shinsenék mit tökölnek ennyit. Többi csapatra annyira nem vagyok kíváncsi.

Jaja. 

NLZ

Nézed most Tadashit, aztán meg majd Shinsent archiválod.
[reserved]

Junchi

Nekem is Shinsen kéne, de a Tadashi verzsön is megteszi addig ^^

Btw ez az anime (azontúl, hogy EPIC) továbbra is egy audiális orgia, már ami a seiyuukat illeti :3; Szal Nakai "Hijikata" Kazuya hangját a Gintama után csakis ilyen szerepekben akarom hallani xDD; A harmadik epizódban meg, mikor belép Ichigo Morita Masakazu a.k.a Keiji, hát ott végem lett xDDD; Ja és valamiért totál megvoltam győződve arról, hogy Yukimura hangja Seki Toshihiko, holott egész végig Hoshi Souichirou (a.k.a Seki Toshihiko #2 xD) volt a ludas :D

SaiyaGin

04 raw:
[spoiler]Ez már sokkal komolyabb volt, leginkább a szövetségről szóló tárgyalások mentek, de azért megvolt a szokásos "YUKIMURA! OYAKATA-SAMA!"-adag is. A következő rész várhatóan egy EPIKUS CSATA lesz, AMIRŐL CSAK NAGYBETŰKKEL FOGNAK ÍRNI A RAJONGÓK! THIS! IS! SENGOKU! BASARA![/spoiler]

chilip

ARE YOU READY GUYS? PUT YA GUNZ ON!!! LET'S PARTY!!!

ep4 by OYAKATA-SAMA - még nemtudom fake-e, remélem nem  :Kiraly:

van egy sub YUKIMURA-tól is :D nagyjából ugyanakkora a 2

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2009-04-26, 12:09:20
ARE YOU READY GUYS? PUT YA GUNZ ON!!! LET'S PARTY!!!

ep4 by OYAKATA-SAMA - még nemtudom fake-e, remélem nem  :Kiraly:

van egy sub YUKIMURA-tól is :D nagyjából ugyanakkora a 2

400 MB  :zomg:

chilip

4chan-on olvastam, hogy ugyanattól van a 2 sub, de a yukimura-s CAPS LOCK-al van írva végig nagybetűvel :D

KeLa

Közben a Shinsen is kidobta a 2. és 3. részt...

SaiyaGin


bimanc

Quote from: chilip on 2009-04-26, 13:05:04
a yukimura-s CAPS LOCK-al van írva végig nagybetűvel :D
:merci:
Downloading at the speed of a thousand motorbikehorse.

Junchi

>KeLa

Wááááh, köfi~ ^^

Btw most olvastam, hogy a rádióműsort Morita "eperke" Masakazu vezeti... Hátlol xDD

Chronus

Quote from: Junchi on 2009-04-27, 16:11:28
Btw most olvastam, hogy a rádióműsort Morita "eperke" Masakazu vezeti... Hátlol xDD

A kék ruhás főhős hangja pedig Junichi Suwabe (Grimmjow). A kaszás ürgéé meg Show Hayami (Aizen). Tele van az egész a legretardáltabb seyuukkal.

Már csak Nobuyuki Hiyama kéne (Ikkaku, Viral) és teljes lenne a hörgős ordibálós seggfejhanggos bagázs.

Junchi

Quote from: Chronus on 2009-04-28, 02:01:33
A kék ruhás főhős hangja pedig Junichi Suwabe (Grimmjow).

Ööö... Nem ^^; Ha Dateről beszélünk, akkor őt Nakai Kazuya alakítja :3

SaiyaGin


Zen

Nézem. Fasza. Musthave. Neeeeeeeddmmmoooooooorrrrr.  Ez a TTGL meets Dynasty Warriors, ez kegyetlen.  :whoah:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Junchi

Quote from: Zen on 2009-04-28, 20:25:40
Ez a TTGL meets Samurai Warriors, ez kegyetlen.  :whoah:

Fix'd; I mean, nana, ne keverjük a kínai történelmet a japánnal~ :3

Btw kegyetlen már önmagában az is, hogy a történelemből jól ismert nagyurakat/harcosokat/whatever pakolják bele ilyen helyzetekbe, ilyen személyiségeket kölcsönözve számukra, szal pölö Ieyasu is legutóbb... hát ez kész. FÁÁÁJ xD

Zen

Oké h történelem, de az orbeffektes fegyverekről meg a halomra mészárolt közkatonákról dota DW jut eszembe.^^ (Olyan h Samurai Warriors nem is tudtam h létezik)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Junchi

>Zen

Pedig létezik és imho még négyszer rá is ver a DW-re :3 (mmint a második rész; az első egy nagy nulla). A karakterek is cumisabbak, a játékmenet is sokkalta jobb és a tápolási része is rulz. Na, de ez már nagyon off ^^"

LuckyDingo

Nem olyan off :D Egyébként szerintem is jobb a SW de  ízlések és.. mindegy ott a Warriors orochi.. akkor mindkettőtöknek jó XD

Amúgy az első részben volt ilyen történelmi személyiségekkel ne szórakozzunk feelingem, azóta már nem veszem komolyan. Úgy élvezhető :P Yukimura nagyon kész XD Tha best!

SaiyaGin

Megnéztem a 4. részt, már várom a harcot!

Cobra

Most tudtam csak meg, hogy a GSS az a GG egyik része. Egész jó volt a 4. rész minősége. Tadashinál a fordításban éreztem pár problémát, azt inkább hagyjuk.
5. részben meg ahogy látom lesznek Mechek :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !