Kreatív sarok /Grafika: Avatar, banner... estébé/

Started by _Anime Wynter_, 2009-10-09, 21:52:20

Previous topic - Next topic

_Anime Wynter_

Úgy gondoltam, hogy lehetne egy ilyen topik ahol belehet mutatni a kreatívitást. Itt lehetne mutogatni ki milyen avatart/aláírásképet... csinált. Esetleg itt lehetne szépen kéregetni a másiktól hogy "Héj! Csinálnál nekem x-y-ból avatart/bannert?" Nameg ami elmaradhatatlan, hogy egymás munkáit itt véleményezhetjük, elkérhetjük... Remélem nem felesleges topik.

Szabadítsátok ki bátran kreatívkodásaitokat, és mutassátok be eme "szent" helyen. Sok sikert ;)

Sok, sok kép esetén rakd Spoiler tag közé, vagy linkeld!



Íme pár avatar amiket a héten gyártottam. Van keretezett, és keret nélküli verzió:

Kateikyoushi Hitman Reborn (26. epizódból):

[spoiler]


[/spoiler]

Kateikyoushi Hitman Reborn (50. epizódból):

[spoiler]



[/spoiler]
Kanon (12. epizód) :

[spoiler]


[/spoiler]
Kanon (13. epizódból) :

[spoiler]

[/spoiler]
Kanon (20. epizódból) :

[spoiler]
[/spoiler]

Bannerek:







Moha

Nem tartom hülyeségnek, de valami rendszert ki kéne találni neki, hogy ne csak össze-vissza legyen ömlesztve minden. :)
Btw, postoljam be az ötvenakárhány AMV.org-os banneremet? :D

_Anime Wynter_

#2
Esetleg Spoiler Tag közé lehetne rakni őket, mint ahogy a külföldi fórumokon szokták. Vagy a linkelési megoldás!? ;)

Most márcsak lenne egy kérdésem. Mekkora lehet a max avatar fájlmérete, és pixelmérete, illetve az aláírásba szúrható kép méretei?

NLZ

Aláírásba akkora szart pofátlankodhatsz képpel és szöveggel, amekkorát csak akarsz. Azért ha kultúrember vagy, akkor 150-nél nagyobb nem lesz az egész mérete. :)
Az avatar max mérete 128x128, a fórum automatikusan lekicsinyíti, ha kell. Max méretről nemtudok.

Akkor énis rakjam be ide az avatarjaimat, aláírás képeimet, meg az Én-ről készült kreálmányaimat? :D
[reserved]

_Anime Wynter_

Rakjad :D Erről szól eme topic. Minden mi Avatar/aláíráskép etc... :'D

noriko

Quote from: NLZ on 2009-10-09, 22:18:58
Aláírásba akkora szart pofátlankodhatsz képpel és szöveggel, amekkorát csak akarsz. Azért ha kultúrember vagy, akkor 150-nél nagyobb nem lesz az egész mérete. :)
teh rulz:
Quote from: Fórumszabályzat
# Az avatar maximális mérete 300 KB  (a felbontást a fórummotor automatikusan 128×128-ra kicsinyíti, ha szükséges)
# Az aláírás képek nagysága lehetőleg ne húzza szét a fórumot és összesen ne legyen több mint  500 KB
# A szöveg ne legyen 5-6 sornál hosszabb, és ne húzza szét a fórumot szélességben.
# Nem lehet az aláírásba flash animációt rakni.   (Ha esetleg valakinek nem tiszta, animált gif lehet, a fenti korlátozások figyelembevételével)
"I wish I could, but I don't want to."

NLZ

[spoiler=Az Én képek]










[/spoiler]

[spoiler=Have an Anonos képek]










[/spoiler]

[spoiler=emotikonok]   [/spoiler]

[spoiler=egyéb]


























[/spoiler]

Avatarok és aláírások begyüjtésére fáradt vok mára.
[reserved]


Moha


motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

NLZ

Na rászántam az időt, hogy a maradékot összegyűjtsem.
[spoiler=egyéb]



































[/spoiler]
[spoiler=avatárok, aláírások]





























































[/spoiler]
Sajna pár cucc már elveszett. :(  De most készül egy ide való nagyobb project. :)
[reserved]

Én


Próféta

NLZ: Hű, ez nem kevés. Elég termékeny vagy :)

Én nagyjából ennyit tudok felmutatni (önarckép):

Tessék leborulni az ecsetkezelési és színkeverési virtuozitásom előtt!

El ne feledkezzünk viszont erről a játékról!

NLZ

[reserved]

Kvikveg

Quote from: Próféta on 2009-10-16, 23:58:21
NLZ: Hű, ez nem kevés. Elég termékeny vagy :)

Én nagyjából ennyit tudok felmutatni (önarckép):

Tessék leborulni az ecsetkezelési és színkeverési virtuozitásom előtt!

El ne feledkezzünk viszont erről a játékról!
Miert, tok egyedi. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: Próféta on 2009-10-16, 23:58:21
El ne feledkezzünk viszont erről a játékról!
Hehe, ezt anno kollegák küldték körbe először. Most nekiálltem megint és egész jó lett:
[spoiler][/spoiler]


Próféta

Nem tudom, mit sikáltál rajta, de mindenesetre hajrá :jee:
Mitől lenne muhaha?

NLZ

Mittomén, azért a kérdés. Egyébként pár oldalon szedtem ki a buborékon kívüli szöveget.
Pl így:
[spoiler]
[/spoiler]
[spoiler]
[/spoiler]
[spoiler]
[/spoiler]
Eddig már 10et csináltam, most a 11. kissé kemény dió, Paint.NET segítségével nem tudom hogy kéne jobbat összeütni. :D
[spoiler][/spoiler]
Most szedtem le Photoshopot, de azzal így első nekifutásra még ennyit se tudtam összehozni.
[reserved]