To Aru Majutsu no Index / Railgun

Started by chilip, 2010-10-16, 20:43:53

Previous topic - Next topic

chilip

a fejezet főgonosza, Baggio püspök hangja Norio Wakamoto lesz :lazza:

17es résztől új OP << sample >>

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2011-01-21, 19:59:41
a fejezet főgonosza, Baggio püspök hangja Norio Wakamoto lesz :lazza:

17es résztől új OP << sample >>
A püspök nem tűnik egyelőre valami nagyon kemény ellenfélnek.. de majd kiderül mi lesz.. :D

Kedvenc részem a 15. epizódban.. Attention!!! XDDD És néha már én is úgy érzem, hogy Index ok nélkül ugrik Toumának, hogy meglegyen a heti egy fejrágcsálás.. :S

Member

Quote from: LuckyDingo on 2011-01-22, 09:56:35
És néha már én is úgy érzem, hogy Index ok nélkül ugrik Toumának, hogy meglegyen a heti egy fejrágcsálás.. :S
Sokat dobna a sorozaton, ha megdöglene. Acceleratort akarok, de rögtön! Minek rakták bele az OPbe, ha nem is szerepel?!

LuckyDingo

Quote from: Member on 2011-01-22, 10:04:38
Quote from: LuckyDingo on 2011-01-22, 09:56:35
És néha már én is úgy érzem, hogy Index ok nélkül ugrik Toumának, hogy meglegyen a heti egy fejrágcsálás.. :S
Sokat dobna a sorozaton, ha megdöglene. Acceleratort akarok, de rögtön! Minek rakták bele az OPbe, ha nem is szerepel?!
Azért, hogy Te is nézzed XD

chilip

a következő sztoriszálban megkapod :P nézzed csak :D

bandiras2

Mit akar Toumától a liba a törölközőkkel?
Press any key to continue and any other key to quit.

Member

Quote from: bandiras2 on 2011-01-27, 23:26:52
Mit akar Toumától a liba a törölközőkkel?
Kapcsolatot teremteni? :)

chilip

vizes törölköző :D mindig bepróbálkozik vele  :lol: nem most látjuk utoljára türcsit  :lul: visszatérő szereplő lesz, jól mondták az amakusaiak, olyan szerencsétlen hogy már jó szegény :D

LuckyDingo

EZ a 16-os egész jó rész volt. Viszont a következőt várom.. jön Biribiri meg Accelerator.. a végén meg az az izé, ami a pápával beszélt.. hát.. attól megijedtem.. A Preview utolsó képkockája meg szimplán lol.. XD

chilip

az az izé Vento of the Front, és a Gods Right Seat 4 fős csoport tagja (amiből 3 tag háborodott és nem ő az aki kivétel a szabály alól  :haha:)

Cobra

All Hail Brit Roma :D
17-es biztos jó ökörködős rész lesz.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

LuckyDingo

Quote from: Cobra on 2011-01-30, 11:17:27
All Hail Brit Roma :D
17-es biztos jó ökörködős rész lesz.
Az volt :D Jókat röhögtem rajta. Kicsit olvasgattam a novellt a múltkori rész után.. sokáig nem jutottam, de úgy láttam, hogy a Maid-chant kicsit elhanyagolták. :D Amúgy volt ebben a részben minden, Misaka, Imoutoból is 4.. vagy 5? Uiharu, Kuroko (Demon form) Mini Misaka és Accelelator is.. csak hogy Member örüljön :D

A rányitós jelenetnél éreztem azt, hogy igen..ezt vártam. Accelerator sokkal komolyabb, mint Touma.. nem is harapták le a fejét. XD


Member

Jah, végre feltűntek értékelhető szereplők is. Viszont az új OP eléggé újrahasznosítottnak tűnik. :/

chilip


Cobra

Nekem se tetszik az új op, eléggé semmilyen.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2011-02-06, 00:11:14
nekem nagyon bejött ^^
+1

Nekem is tetszik, bár a futkározós rész elég klisés, de hangulatban szerintem teljesen jó.

kada

Volt OP?
Az előzetes miatt instant átugrottam :hehe:

LuckyDingo

Hmm.. mosógépes akció Like!! :D
Amúgy fun volt a 18-as rész is... tök lol, hogy Misakák, mellékszereplő nővérek és Accelerator kell, hogy az Index jó legyen... XD

chilip


Member

Quote from: LuckyDingo on 2011-02-12, 06:18:17
tök lol, hogy Misakák, mellékszereplő nővérek és Accelerator kell, hogy az Index jó legyen... XD
Engem a nővérek inkább csak fárasztanak.

bandiras2

Végre találtam mangát angolul. Bár sajna nem tul sok, és régi.
http://www.youtube.com/watch?v=pT7DaOPVmjE&feature=feedrec_grec_index
Nincs valakinek több?
Quote from: Member on 2011-02-16, 16:08:02
Engem a nővérek inkább csak fárasztanak.

Hát a nővérek engem is fáraszthatnának :D
Press any key to continue and any other key to quit.

Darkstar

>megtaláltam a mangát
>youtube


WHAT
THE
SHIT
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

bandiras2

Quote from: Darkstar on 2011-02-16, 22:09:18
WHAT
THE
SHIT

Yutubb... Ennyi tellett tőlem. Van netán rendes download linked? A yutubbon legalább van hozzá illesztett zene.
Press any key to continue and any other key to quit.

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

bandiras2

 :merci:
Már mióta kerestem..
Láma vótam na. KÖSZI!
Press any key to continue and any other key to quit.

chilip


Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip


Member

Acce már annyira lezuhant agyilag, hogy nem tud pl. tárgyakat dobálni? Ha jól láttam, csak bizonyos hatótávon belül működött a csávó kütyüje.