Main Menu

Ranma 1/2 anime

Started by Sky, 2003-09-23, 10:50:07

Previous topic - Next topic

theBalrog


Na igen, a Ranma-ra pályázó lányok közül Shampoo talán a legaranyosabb - a többi vagy kicsit ciki mód zakkant  :lol:, vagy nem kap elég teret.  :bruhuhu:

Akane meg egy kicsit fiús, de különben helyes lány lenne, csak hát ugye Ranma mellett még talán Marilyin Monroe nemi identitástudata is zavarossá válna.  :__devil:

Azért összességében asszem nekem Akane a favoritom - nem fűzök hozzá különösebb magyarázatot, szerintem ő lenne a legjobb Ranmának.

smash++

Nem is kell megmagyarázni.Így a helyes,ha nem mindenkinek ugyanaz jön be.Szerintem is aranyos Akane és még aranyosabb lehetne ha nem lenne ennyire fiús(viselkedése).Nekem rövidhajjal jobban tetszik mint hosszúval.Azt azért hozzá kell tenni hogy neki nagy előnye van a többi lánnyal szemben,ő kapja a legnagyobb teret a sorozatban :D
Egyébként Shampoo-ra viszatérve nekem nagyon bejön még az öltözködési stilusa és Ranmaé is!Nem tudja valaki hol lehet kapni olyan ruhát amilyen ranmanak van?Esetleg az Azsia Centerben?Nekem nagyon bejön,ez egyébként tipikus japán vagy kinai ruha?

Cobra

Ranma-é kínai (Shampoo-é meg pláne). Élő emberen egyébként szerintem egyikük ruhája se nézhet ki valami jól.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

smash++

Sajna nekem a gyengéim közé tartozik az újjatlan felső,szóval mindenképpen kell venni egy Ranmahoz hasonló felsőt.Egyébként inkább a harcművészek hordanak ilyet nem?Mert már láttam filmben vagy vmi tévé adásban.
Nem igaz!!Shampoo ruhája marha jól néz ki "igazi" nőn.Egyik bulin volt ilyen egy csajon és marha jól állt neki.A barátnőmnek is akarok venni(ja és ilyen ruha volt a ONE Piece tv special3-ban is Namin).Valaki segithetne hogy mi a neve ennek a ruhának,mert nekem hirtelen csak a kimono jut az eszembe de ez nem az.Pedig pár napja még tudtam... :__devil: :grrr:
Az OAV1ben vannak a legjobb cuccaik.Ranmanak nagyon jól áll a fehér.

Lokids

Had kérdezzem meg, a 7 évad alatt összejön valakivel is ranma? Mert mikor annó a németen néztem, nem láttam csak 3 seasont kb, és kíváncsi lennék, hogy összejön-e Akaneval.

Cobra

Lokids szerintem az mindent elárul, hogy semmi befejezése nincs a sorozatnak :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

smash++

Lokids:Sajnos én csak az OAV részekből tudok pl-t mondani,de ezek nem befejezések csak a sorozat után lettek csinálva(ha jól tudom).Az első OAV részben pl Ranma-t zavarta,hogy Shampoo-t nem rédekelte és azon volt,hogy Shampoo újra kimondja,hogy szereti.A 8.részben visztont már teljesen Akane-n volt a hangsúly és a végén már kézenfogva ment Ranma-val.Tiszta káosz!Egyik sem befejezés,de próbáld tovább képzelni:)Az irók biztos Ranma-Akane párost akartak:(
Egyébként a manga-ban van befejezés,igaz?Valaki elmondhatná mi az! :D

Kraivan

Quote from: Cobra on 2006-05-30, 23:36:57
Ranma-é kínai (Shampoo-é meg pláne). Élő emberen egyébként szerintem egyikük ruhája se nézhet ki valami jól.
Ez nem igaz! Nekem hasonló van feketében. Bér nem tudom hogy jól-e áll még rám. 3 éve nem volt rajtam. A selyemnadrág viszont még tuti jó. Csak meg kellene találtanom.

Csak emiatt vissza kellene mennem edzeni. De messze vagyok (350km), fáradt vagyok, lusta vagyok...

Titkos

A manga 38 kötet, ebből kb. 20-ig jutott el az anime + még pár későbbi fejezetet dolgoz fel az OVA, de a végéből nem készült animés befejezés. :(
[spoiler]A mangát ugyan még nem olvastam végig, de ahogy hallottam már épp az esküvőre készülnének és nagyban örül mindenki, mivel nászajándéknak elküldték nekik kínából a nannichuant (nem tudom, hogy ez volt -e a neve, a lényeg az, hogy ebben fürödve megszabadulnak az átoktól), de a barom Happosai bornak hiszi, és megissza az egészet. :muhahah: Ezútán persze mindenki végigkergeti a városon, az esküvőből pedig nem lesz semmi, legalábbis egyenlőre. ;) Mondjuk valami biztos történt előtte, egyrészt Ranmáék végre belementek a házasságba, másrészt a többi feleségjelölt sem pattogott. :) (Ezeknek a fehér foltoknak az eltüntetéséhez ellene majd elolvasom egyszer végig mangát. ^^")[/spoiler]
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Sancho

Estleg a ranma mangát merre lehet meg találni? vagy valaki fel tudná tolni a mangát ftpre? előre is köci! :D

NuDLy

Quote from: Sancho on 2006-09-29, 17:16:08
Estleg a ranma mangát merre lehet meg találni? vagy valaki fel tudná tolni a mangát ftpre? előre is köci! :D

Magyarul Ranma: http://www.manga.hu/cikk.php?id=17&type=manga  :Kiraly:



Sancho

de ez nem a komplet sorozat... ezt ismerem meg is van aszem ...

Titkos

Quote from: Sancho on 2006-09-29, 23:02:39
de ez nem a komplet sorozat... ezt ismerem meg is van aszem ...

FTP-n fent van a manga "Complete_-_Ranma" címen. ;)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Sancho