Gratulációk - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:01:17

Previous topic - Next topic

Pirula

Gratula Phoeneixnek, Trivinek és Feldinnek!
Baldy, nagyon baba az avatár! Meg Noki aláírása is!

ignus

Grat Trivi mesternek! Ha ezt már egyszer megtettem akkor szólj...:D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Marfy

Quote from: MeskeGrat Trivi a 3400hoz!
És grat Feldin a 7000. posthoz ebben a threadben!

Pirula

Hoppla! Üdvözlöm sirtomit a senior memberek soraiban! :appl::tezsvir:

.Attila

:merci: minna!
Grat sirtomi!

sirtomi

Thx!

Grat Nokinak és Trivinek az aláíráshoz, és Trivinek a 3400-hoz!
MÉg nem késtem el nagyon :)

Mattanja

Gratulálok Senior Member sirtomi!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Damnatus

Hali!

Grat sirtomi a 100-hoz!

sirtomi

Kösz mindenkinek mégegyszer  :)

Bruce

Igen, grat az új senior membernek, sirtominak, meg Trivinek, aki ismét ugrott egy százast... (csak jönnék rá hogy csinálja... :rolleyes: )

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Baldy

Quote from: BruceIgen, grat az új senior membernek, sirtominak, meg Trivinek, aki ismét ugrott egy százast... (csak jönnék rá hogy csinálja... :rolleyes: )

Csatlakozom :)
Amugy megsugom, hogyan csinálja: intravénásan van rákötve a gyermek a netre, és mindig lesi a fórumot  :hopp:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moha

Quote from: Bruce(csak jönnék rá hogy csinálja... :rolleyes: )
Egyszerû: mindenre van mondanivalója (nomeg gondolom sokat ül a fórum elõtt :D)

Grat Trivi!

.Attila

Quote from: BaldyCsatlakozom :)
Amugy megsugom, hogyan csinálja: intravénásan van rákötve a gyermek a netre, és mindig lesi a fórumot  :hopp:
Tény, hogy a szabadidõm nagy részét a gép elõtt töltöm :rolleyes:
És Moha-nak is igaza van: többnyire mindenre van mondanivalóm :)

Baldy

Quote from: TriviTény, hogy a szabadidõm nagy részét a gép elõtt töltöm :rolleyes:
És Moha-nak is igaza van: többnyire mindenre van mondanivalóm :)

A kis locsifecsi... Bezzeg az életben mindenki azt hiszi, hogy néma :D
De addig is jó nekem :hopp:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Marfy

Grat senior member sirtomi!  :tezsvir:
BSZ Arthas!

ignus

Quote from: BaldyA kis locsifecsi... Bezzeg az életben mindenki azt hiszi, hogy néma :D
De addig is jó nekem :hopp:

:D

Milyen szép dolog is a testvéri szeretet  :hehe:

BSZ Arthas
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Feldin

Köszönöm és grat mina san!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

.Attila

Grat Baldy az új aláírás-idézethez!
Btw. az én egyik kedvenc idézetem:
"Viszket a seggem, megvakarom,
Mégpedig ott, ahol én akarom."
Ez vajon kitõl van? :)

Baldy

Quote from: TriviGrat Baldy az új aláírás-idézethez!
Btw. az én egyik kedvenc idézetem:
"Viszket a seggem, megvakarom,
Mégpedig ott, ahol én akarom."
Ez vajon kitõl van? :)

Irigy mirigy? Tõlük kitelik :D
Amugy köcce a gratot :)
Na de tényleg kiváncsi vagyok, ki az, aki annyira mûvelt, hogy ezt is tudja, legyen ebbõl verseny, vasárnapig van idõ kitalálni :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Quote from: BaldyIrigy mirigy? Tõlük kitelik :D
Nagyon nem ;)
Asszem kicsit meg fog lepni, hogy valójában ki is mondta, de hagyok még idõt a többieknek :)

Baldy

Quote from: TriviNagyon nem ;)
Asszem kicsit meg fog lepni, hogy valójában ki is mondta, de hagyok még idõt a többieknek :)

Te figyu... Nem tudom, emlékszel-e még arra, hogy testvérek vagyunk... Nem tudnád nekem elmondani személyesen? Még a másik szobába is hajlandó vagyok ezért átmenni :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kvikveg

Quote from: BaldyIrigy mirigy? Tõlük kitelik :D
Amugy köcce a gratot :)
Na de tényleg kiváncsi vagyok, ki az, aki annyira mûvelt, hogy ezt is tudja, legyen ebbõl verseny, vasárnapig van idõ kitalálni :D
Atyaeg! Ennyire nem vagyok muvelt, de a Google-t meg tudom hasznalni.

Tenyleg, nincs valami idezet az almodozas pozitiv voltarol is? Altalanosban allandoan a festett egeket emlegette egyik oktatom, es a mindig a francba kivantam.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Baldy

Quote from: KvikvegAtyaeg! Ennyire nem vagyok muvelt, de a Google-t meg tudom hasznalni.

Tenyleg, nincs valami idezet az almodozas pozitiv voltarol is? Altalanosban allandoan a festett egeket emlegette egyik oktatom, es a mindig a francba kivantam.

Kvikveg: gratula a google jó használatához, de kicsit mellément :)
Azért ügyes volt, megkapod a tábla csokit, ha eljösz meetre :) A többieknek a pontos találatnál adok csak valamit :)
Kvikveg: remélem a megfejtést nem adod tovább senkinek, mert akkor nem adok senkinek semmit :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Quote from: KvikvegTenyleg, nincs valami idezet az almodozas pozitiv voltarol is? Altalanosban allandoan a festett egeket emlegette egyik oktatom, es a mindig a francba kivantam.
Ez pont egy másik kedvenc idézetem, pedig nincs sok :)
"Álmodozás az élet megrontója,
mely kancsalul festett egekbe néz."
Vörösmarty: A Merengõhöz
Van benne igazság, de csak bizonyos feltételek között.

Baldy

Quote from: TriviEz pont egy másik kedvenc idézetem, pedig nincs sok :)
"Álmodozás az élet megrontója,
mely kancsalul festett egekbe néz."
Vörösmarty: A Merengõhöz
Van benne igazság, de csak bizonyos feltételek között.

Hehe, ezt még fel is ismertem rögtön :)
Mondjuk fõleg azért, mert ez nekem is tetszik.
Bár én Shakespeare-t jobban kedvelem:
"Az vagy nékem, mint testnek a kenyér,
És tavaszi zápor, fûszere a földnek"

De tény a legkedvesebb versem az Edgar Allen Poe-tól a Raven
Ha kéritek, leirom a verset valamelyik topicba, szerintem nagyon jó
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Baldy

Ezuton gratulálok Pirulának, aki szintén kicsit mellélõtt, de kivételesen õ is megkapja a nyereményt, egy korsó sört :)
Viszont szólnék a többi próbálkozónak: Megfejtésnek mostantól a Genesis-bõl való idézetet nem fogadom el, mert tény, az eredeti onnan van, mégsem a pontos idézet... Ugyhogy sok sikert a többieknek!
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Mattanja

Az ilyeneket ne a Gratulációkban, ok?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Meske

Grat sirtomi a 100hoz!
Boldog szülinapot Arthas!
Grat Baldy az aláíráshoz!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Master Psycho

Elõször is szeretnék gratulálni ehhez az oldalhoz, akárki találta ki, jó hogy van ilyen is. (Bár sokmindent még nem láttam belõle :))
Másodszor  gratula Arthasnak a szülinapjához.
Harmadszor gratula magamnak, hogy sikeresen regisztrálódtam.
"In tanem corra, gan langar Sciak!"

Kvikveg

Quote from: Master PsychoElõször is szeretnék gratulálni ehhez az oldalhoz, akárki találta ki, jó hogy van ilyen is. (Bár sokmindent még nem láttam belõle :))
Másodszor  gratula Arthasnak a szülinapjához.
Harmadszor gratula magamnak, hogy sikeresen regisztrálódtam.
Negyedszer: gratula neked tolem a sikeres regisztralasert, udvozollek koreinkben, mint a legujabb sotet, depis hullajo tagot!  :rotflol:
Hol is van a regi avatarom...
Itt
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.