Gratulációk - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:01:17

Previous topic - Next topic

Bruce

Quote from: Master PsychoElõször is szeretnék gratulálni ehhez az oldalhoz, akárki találta ki, jó hogy van ilyen is. (Bár sokmindent még nem láttam belõle :))
Másodszor  gratula Arthasnak a szülinapjához.
Harmadszor gratula magamnak, hogy sikeresen regisztrálódtam.
Jaja, grat tõlem is ;) Már mióta is próbálkozol egy sikeres reggel? egy hónapja? :hehe:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Baldy

Mindenekelõtt gratula, hogy tényleg sikerült regisztrálnod magadat 1 hónap alatt, nekem kicsit több, mint 23 évembe került, mire ez sikerült :D
Másodjára pedig grat azért, hogy megnézted a Hellsinget, legalább néztél valamit, ami biztosan jó :) Remélem tetszett is! :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Bruce

Quote from: BaldyRemélem tetszett is! :D
Bocs hogy én válaszolok helyette, de: még szép! Annak a zenéjére iratott velem szalagavató mûsort magának!

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Baldy

#7023
Quote from: BruceBocs hogy én válaszolok helyette, de: még szép! Annak a zenéjére iratott velem szalagavató mûsort magának!

Nagyon helyes!
Meglepõ módon most az egyszer dicséretet fogok irni: Jó fej öcséd lehet... :D

Ui.: Boldog szülinapot Shinichi1977! Jó öreg vagy már te is :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ignus

Bódog Szülinapot Shinichi1977!!!
Bár nem láttam még egyetlen postod sem, remélem ezt azért elolvasod
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Kvikveg

Quote from: BruceBocs hogy én válaszolok helyette, de: még szép! Annak a zenéjére iratott velem szalagavató mûsort magának!
Azta! Tenyleg jo fej ocsed lehet. :lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Baldy

Quote from: KvikvegAzta! Tenyleg jo fej ocsed lehet. :lol:

Már nem azért, de ha én ilyet mondok, akkor annak nyomos oka van...
Mertél bennem kételkedni? :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kvikveg

Quote from: BaldyMár nem azért, de ha én ilyet mondok, akkor annak nyomos oka van...
Mertél bennem kételkedni? :D
Eeeen? Hat nem emlekszel az elozo avatarjaimra?
Alucard
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Baldy

Quote from: KvikvegEeeen? Hat nem emlekszel az elozo avatarjaimra?
Alucard

Dehogynem emlékszem! :)
De akkor is Bruce öcsikéje ezzel kezdett! :) Ez itt a lényeg :D
És az, hogy igy is nagyon jónak találta :):):)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Meske

Grat Pirula a 200-hoz!
Boldog szülinapot Shinichi1977!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Baldy

Grat Pirula a 200-hoz!
Belehuztál kegyetlenül :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila


Baldy

Baldy!
Grat neked az 1100. postodhoz! Tök jól nyomod! :D
Csak igy tovább, még a végén beéred az öcsédet  :hopp:
 :hail:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Djinn

Assem ezt ide kell írni, de ha mégsem rúgdossatok arrébb...
Szeretnék gratulálni az oldalhoz, a fórumhoz és mindenkinek, aki member itt és csinálja a jó hangulatot!
Nagyon tetszik minden (bár eddig fõleg csak olvasgattam...)!   :)
GRATULÁLOK!!!!
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Meske

Grat Baldy az 1100hoz!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Djinn

Boldog szülinapot Shinichi1977!
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

.Attila

Grat Baldy! Hûha, veszélyben a postleaderségem :rolleyes:

Baldy

Köszönöm :)
Kicsiöcsi: készülj fel lelkileg, kapsz rá 2 hónapot mondjuk :) Max 3-t :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Bruce

Grat Baldy az 1100-hoz! Már ideje, hogy lekörözd Trivit, elvégre te vagy az idõsebb! ;)
And Grat Pirula a 200-hoz! Télleg szép tempót diktálsz!
Quote from: BaldyDehogynem emlékszem! :)
De akkor is Bruce öcsikéje ezzel kezdett! :) Ez itt a lényeg :D
És az, hogy igy is nagyon jónak találta :):):)
Hehehe... a mi családunk már csak ilyen elborult tagokból áll...  :rolleyes: Amúgy nem sokat kellett gyõzködni, hogy megnézzék odahaza, és senki sem bánta meg. Hiába, valahol mégiscsak látszik hogy rokonok vagyunk...

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Marfy

Grat Baldy az 1100-hoz!  :tezsvir:
Grat Pirula a 200-hoz és a háttérképhez! :appl:

Moha

Grat Pirula a 200-hoz és a Hellsingi olimpiához! :)
Grat Baldy az 1100-hoz!
Boldog szülinapot Shinichi1977!

Quote from: BaldyKicsiöcsi: készülj fel lelkileg, kapsz rá 2 hónapot mondjuk :) Max 3-t :)
Nagy fába vágtad a fejszédet! :)

Relunx

Grat Baldy az 1100-hoz!
Grat Pirula a 200-hoz!

Ma már ez a 10.dik post amit írok - nálam ez már rekord mennyiség a hozzászólások terén...szal grat magamnak :D

Relunx

Kvikveg

Gratulalok mindenkinek, annyit irogattunk be az utobbi par napban, gyozom kapkodni a fejem...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Pirula

Te jó ég! Mire ideérek már lesz vagy 300 postom is...
 :merci: mindenkinek a gratulációkért - postért-képért egyaránt! Török is belõle egy darabot és átnyújtom Baldynak az 1100-ért.

Baldy

#7044
Katz-katz Q-katz :)
Grat a 100. postodért :D

És grat Djinn a memberré válásodhoz! Csak igy tovább! :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Marfy

Grat Katz és Djinn! :appl:

Pirula

Gratula katznak a senior memberséghez, Djinnek pedig a memberséghez + a bámulatos post/nap arányhoz.  :)

.Attila


katz

Arigato mina
Grat Djinn amiért ilyen serény vagy :)

Mattanja

#7049
Gratulálok Member Djinn!
Gratulálok Senior Member katz!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((