Gratulációk - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:01:17

Previous topic - Next topic

Djinn

Gratulálok Itachi az új avatarhoz!  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Xipe

Quote from: DjinnGratulálok Xipe!  :appl:

Boldog SZülinapot Selator!  :)


koszonom minendkinek, grat mindenkinek, a katapultost meg majd kiszedem vasarnap este, de ezt mindenkinek latnia kell.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Exo

Quote from: DjinnGratulálok Itachi az új avatarhoz!  :)

Csatlakozom, Grat Itachi! :) :jee:

BSZ Selator

Baldy

Jajjj tényleg: Boldog szülinapot Selator!

Xipe: szerintem akár hétfõig is maradhat :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Itachi

Ez a Lineage 2 nevû MMorpg bõl az egyik kaszt, a Shilien Knight chibi sített verziója.Berakom a Képgalériába a felnagyítottat. :)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

katz

Quote from: ExoGrat katz a 300-hoz! :jee:
:merci:

Xipe: tetszik az új avatar. Vhogy azt az állapotodat juttatja eszembe amilyeben a következõ találkozásunk után leszel. :D

.Attila

Quote from: ItachiTrivi te állat...Grat, én még az 1700 at is lassan hozm össze. :eeek:  :zen:
Hát, aki sokat L2-zik, XBOX-ozik, PS2-zik, 2D fighterezik etc., annak tényleg lassan megy ;) Grat az avatarhoz! :)
Grat Xipe az aláíráshoz és az avatarhoz, katz a 300-hoz! :)

Itachi

Quote from: TriviHát, aki sokat L2-zik, XBOX-ozik, PS2-zik, 2D fighterezik etc., annak tényleg lassan megy ;) Grat az avatarhoz! :)
Grat Xipe az aláíráshoz és az avatarhoz, katz a 300-hoz! :)
A tanulást meg az anime t kihagytad... :rolleyes:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

Quote from: ItachiA tanulást meg az anime t kihagytad... :rolleyes:
"etc" <--- kiskapu :D

Pirula

Gratula Itachinak és Xipenek az új dizájnhoz + a 600. posthoz.
katznak a 300.-hoz, Kikuchiyonak a memberséghez, Trivinek a 3800.-hoz!
:appl:

Xaga


Exo

Grat Trivi az új aláíráshoz! :jee:

Marfy

Quote from: PirulaGratula Itachinak és Xipenek az új dizájnhoz + a 600. posthoz.
katznak a 300.-hoz, Kikuchiyonak a memberséghez, Trivinek a 3800.-hoz!
:appl:
Csatlakozom + gart Trivi az aláíráshoz!

.Attila

Grat Xipe a 600-hoz!
Grat Titkos az új avatarhoz! Nem tudnád lelassítani a képváltást? Alig lehet elolvasni a szöveget :)

Baldy

Grat kisöcsém az aláirásodhoz, már csak egy kérdésem van: Hol van az aláirás? :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Exo

Grat bpka000 az új avatarhoz! :kiraly: :tezsvir:

Mattanja

#7696
Gratulálok bpka000 az új Avatar-hoz!
Edit:
Gratulálok noriko az új Avatar-hoz!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Djinn

Kicsit lemaradtam...  :o
Gratulálok katz a 300-hoz!   :appl:  
Gratulálok Trivi az új aláíráshoz!  :)
Gratulálok Xipe a 600-hoz?  :appl:  vagy ezt már megtettem? Nem tudom a post-jaidat követni  :rotflol:
Gratulálok bpka000 és noriko az új avatarhoz!  :)
BSZ Daisuke Ido!  :)  
És végül gratulálok mindenkinek akit kihagytam a listából. Bocs!
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Baldy

Quote from: DjinnGratulálok bpka000 és noriko az új avatarhoz!  :)
BSZ Daisuke Ido!  :)  

Én is gratulálnék az illetõknek, fõleg norikonak, akit már rég láttam errefele :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Animal

#7699
Boldog szülinapot Daisuke Ido!

Valamint hatalmas GRATULA mindenkinek, aki a tegnapi meet-en nyert valamiben (nekem ez nem jött össze  :hehe: )!

Meske

Quote from: AnimalValamint hatalmas GRATULA mindenkinek, aki a tegnapi meet-en nyert valamiben (nekem ez nem jött össze  :hehe: )!
Köszi! :p (Nélkülem talán nem is nyerhetett volna a piros csapat az Activityben... :hehe: ) Vagy inkább csak a piros szín a verhetetlen, s ezért voltam a gyõztes csapatban... :rolleyes:

Egyébként GRAT MINDENKINEK MINDENÉRT!

(Remélem nemsokára több idõm lesz írogatni... :o)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Dragon

"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Pirula

Quote from: bpka000
Ez mennyire jó kép! ÁÁÁÁ! (kiakadt a kawaii faktorom) :jee:

.Attila

Grat noriko és bpka000!
noriko is akkor tér vissza, amikor kiszedem a Kare Kano-s aláírásom :)

Baldy

Quote from: bpka000

Kawaii!!!! :D:D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moha

Úgy látom, mindenki mostanában vált avatart/aláírást, stb, úgyhogy grat Xipe, Itachi, Trivi, bpka000 és esetleg más, akit kihagytam!

sirtomi

Boldog születésnapot Daisuke Ido!

Grat Xipe az új avatarhoz!

ignus

Quote from: sirtomiBoldog születésnapot Daisuke Ido!

Grat Xipe az új avatarhoz!

Én is csatlakozom... Grat!!!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Marfy

Grat Feldin az 1300-hoz! :appl:
BSZ Goat, Sztorm!

Baldy

Quote from: NokiGrat Feldin az 1300-hoz! :appl:
BSZ Goat, Sztorm!

Csatlakozom :)
Gratula Feldin :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.