Gratulációk - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:01:17

Previous topic - Next topic

Kalibur

QuoteOriginally posted by Lorenor
Gratula Kaliburnak az új avatarjához!!!Hmm..érdekes..Ömm honnan is való??:confused: :p :lame: :zen:
Random... (gondotam, hogy valaki megkérdezi, és már akkor tudtam ,hogy nem fogok tudni válaszolni ) De ha valaki tudja, az nyugodtan világosítson fel :)  (mindkettőnket)
És köszönöm a gratulációkat!
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

.Attila

Grat Kalibur és Roderick az új avatarokhoz!

Egyiket sem tudom, miből van :(

Shadowolf

Grat Roderick-nak és Raggie Gordon-nak az új avatarokhoz! :)

Drótmalac

Akkor kezdeném a gratulációkat:
Gratula SysOP XXL-nek a 200. posthoz és a kitartásához a "vindóz(sze)XP nevű szörnyedvény" ellen vívott szélmalomharcában.
Gratula az új avatarhoz az alant felsoroltaknak:
- noriko
- phr0zen
- Exo
- Kalibur
- Roderick
- Raggie Gordon
Remélem nem hagytam ki senkit.

Xaga

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Akkor kezdeném a gratulációkat:
Gratula SysOP XXL-nek a 200. posthoz és a kitartásához a "vindóz(sze)XP nevű szörnyedvény" ellen vívott szélmalomharcában.
Gratula az új avatarhoz az alant felsoroltaknak:
- noriko
- phr0zen
- Exo
- Kalibur
- Roderick
- Raggie Gordon
Remélem nem hagytam ki senkit.

-||-

Saori

Gratulálok mindenkinek akinek volt valami nevezetes post-fordulója, avatar cseréje.. etc... //me imádja a tecnika vívmányait..UPC-t megaztán pláne..:rolleyes:....//
Szóval gratula..külön kiemelve a szülinaposokat és grat külön Shocknak is :)

ja és egy kép...:D //Ezek után mondja bárki, hogy nem figyelem a szülinapokat :p :D  Desku
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shock12

QuoteOriginally posted by Saori
...  és grat külön Shocknak is :)
ja és egy kép...:D //Ezek után mondja bárki, hogy nem figyelem a szülinapokat :p :D  Desku
Köszönöm szépen... mi nem mondtuk... de majd postolok egy képet én is... csak javuljon meg ez a trágyadomb... ^^
QuoteOriginally posted by Bruce579
... Meg Shocknak is. Mit is mondjak, Shockoló volt a kép...
Köszönöm szépen Néked is :) ! (Igyekeztem shockolóra rajzolni... :D)
QuoteOriginally posted by noriko
... És grat Shock mind a pozíciódhoz, mind a vizuális segédeszközhöz! nagyon !
Köszönöm... pozícióhoz... ja... hogy nem "arra" gondoltál  ... ok... azt is köszönöm :) !
QuoteOriginally posted by Kalibur
Áááááúúúúúúúúú!
MOst leestem a székről és bevertem a fejem, de röhögést azt nem hagyom abba még további 2 percig
Grat!
Köszönöm szépen, örülök, hogy sikerült megnevettetni életed eme nehéz idõszakában :p ! (Meghogy segedelmemmel amortizálod magad, és a környezõ bútorokat :D)

Kalibur

QuoteOriginally posted by Shock12

 
Köszönöm szépen, örülök, hogy sikerült megnevettetni életed eme nehéz idõszakában :p ! (Meghogy segedelmemmel amortizálod magad, és a környezõ bútorokat :D)
Én is köszönöm :p
A bútornak meg semmi baja... túl kemény :D (én pedig remélhetőleg idővel majdcsak felgyógyulok).
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Chronos

QuoteOriginally posted by Kalibur
Random... (gondotam, hogy valaki megkérdezi, és már akkor tudtam ,hogy nem fogok tudni válaszolni ) De ha valaki tudja, az nyugodtan világosítson fel :)  (mindkettőnket)
És köszönöm a gratulációkat!
http://www.animenfo.com/anime/character/display.php?id=1859&n=vpgnac&t=ban_mido

CHRONOS

Itachi

QuoteOriginally posted by Chronos
http://www.animenfo.com/anime/character/display.php?id=1859&n=vpgnac&t=ban_mido

CHRONOS
Hmm...Kalibur sikerült férfi avatart válsztanod...Gusen desu ka?....Omoishiro... :rolleyes: :p :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Cobra

Én miért nem látom sose a képeket az animenfo-n ?  :(
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Bruce

Saori, grat a szülinapfigyelődhöz! Igen 5letes :)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Itachi

Elsőként gratulálnék Angel nek az új avatar ja miatt!!!:) :jee: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Soridan

QuoteOriginally posted by Lorenor
Elsőként gratulálnék Angel nek az új avatar ja miatt!!!:) :jee: :zen:

Akkor én másodikként! És gyorsan megnézem hogy mire is cserélte :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Bruce

Én is gratulálnék Angelnek! Eddig ez teccik a legjobban!
(Amúgy ez nem ér. Az egyik pillanatban a régi, aztán mire megint meglátom már az új, mire ideérek már ketten gratuláltak! Vacak sulinet...)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

ignus

Grat az új avatarosoknak... Sokan vagytok, egyszerre kaptok! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Soridan

QuoteOriginally posted by Bruce579
Én is gratulálnék Angelnek! Eddig ez teccik a legjobban!
(Amúgy ez nem ér. Az egyik pillanatban a régi, aztán mire megint meglátom már az új, mire ideérek már ketten gratuláltak! Vacak sulinet...)

Off: Nem kifogás, sorstársad vagyok :D Ezért kell reflexből gratulálni, mielőtt tudnád mihez is teszed. Fogalmazz ködösen, utána ráérsz böngészni :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Moloko

QuoteOriginally posted by Lorenor
Elsőként gratulálnék Angel nek az új avatar ja miatt!!!:) :jee: :zen:
arogatou :) (a többieknek is)
Bruce: általában a desktop wallpapereimből vágom ki a képet, így aztán sokszor ugyanaszt nézem a nevem alatt meg a monitoromon nagyban is.
nem tudja valaki, hogy melyik animéből/mangából származik ez a leányzó, aki most az avataromban van? ugyanis szeretnék róla több képet is begyűjteni :D

Kalibur

QuoteOriginally posted by Lorenor
Hmm...Kalibur sikerült férfi avatart válsztanod...Gusen desu ka?....Omoishiro... :rolleyes: :p :zen:
Tudom ... :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Itachi

QuoteOriginally posted by Kalibur
Tudom ... :D
Szerencsétlen fórumozók most már végleg nem tudják eldönteni nemi hovátartzozásodat...(legalább is aki nem olvassa el a profile odat,mivel kevés a lóimádó férfi.):p :D :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"


ElfWarrior

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Grat Angel-nek az új avatarhoz!
Szintúgy grat az új avatarhoz!
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

Soridan

QuoteOriginally posted by Lorenor
Szerencsétlen fórumozók most már végleg nem tudják eldönteni nemi hovátartzozásodat...(legalább is aki nem olvassa el a profile odat,mivel kevés a lóimádó férfi.):p :D :zen:

Off: Kikérem magamnak. Igenis sokan vagyunk, csak kicsit ritkásan... vagy izé, nem túl feltűnően... vagymi. Kucc.
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Itachi

QuoteOriginally posted by Soridan
Off: Kikérem magamnak. Igenis sokan vagyunk, csak kicsit ritkásan... vagy izé, nem túl feltűnően... vagymi. Kucc.
:_off:  Hát igen inkább a nem túl feltűnően a megfelelő.:p  bocs az off ért.:zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

QuoteOriginally posted by Cobra
Én miért nem látom sose a képeket az animenfo-n ?  :(

Valszeg a pop-up blocker-ed szűri ki, mert olyan típusú. Az enyém is kiszűrte, amíg azt a fajta file-t nem engedélyeztem.

Grat Angel az új avatarhoz! Rakd be a wallpaper-t is, úgy könnyebben tudunk mi is keresni!

Xaga


Saori

Grat minden új avataros fórumozónak !! :) //közben rájöttem hogy  a Kalibur avatarján lévő srác volt egyszer mufurc avatarján is és akkorsem tudtam eldőnteni róla, hogy milyen nemű :p
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Moloko

QuoteOriginally posted by Lorenor
Szerencsétlen fórumozók most már végleg nem tudják eldönteni nemi hovátartzozásodat...(legalább is aki nem olvassa el a profile odat,mivel kevés a lóimádó férfi.):p :D :zen:
én ismerek egyet :rolleyes:
meg még egy jópárat... csak le kell menni egy lovardába...
és grat Kaliburnak az új avatarhoz :D Midou Ban rulez! ha egyáltalán így írják a nevét... és még jól tudom hogy ő e az
(ejj de feledékeny vagyok...)

Moloko

QuoteOriginally posted by Trivi
Valszeg a pop-up blocker-ed szűri ki, mert olyan típusú. Az enyém is kiszűrte, amíg azt a fajta file-t nem engedélyeztem.

Grat Angel az új avatarhoz! Rakd be a wallpaper-t is, úgy könnyebben tudunk mi is keresni!
dehát innen szedtem le... :rolleyes:
1079546898747.jpg névre hallgat, szerintem a wallpapersnél lesz.

Exo

Gratula Angel!
Nagyon kawaii az avatarod! :D :jee: