Chat&ircserver

Started by zsozso, 2003-09-25, 07:31:52

Previous topic - Next topic

zsozso

Csinaltam 1 ircservert a cime usteam.uw.hu:6667
Ehhez kitettem 1 webes chat klienst hogy hozzatudjanak kapcsolodni a kevesbe tapasztalt felhasznalok is.
Death is the only redemption

McDouglas

Melyet, tegyuk hozza, a fomenuben lehet megtalalni az usteam.uw.hu oldalon ;) Remelhetoleg a beszedesebb tarsaink a chat-et valasztjak, a forum helyett, s igy kicsit a mostanaban kaotikus allapotokat idezo forum szinvonala visszaall a regi megszokottra ;)
Kukorica Rox ^^

McDouglas

Chronos kolleganak pedig az 1000. postert igy utolagosan abban a megtiszteltetesben lehet resze, hogy operator lehet az #usteam csatornan.

A reszletekert keress a chat-en, vagy pm-ben ;)
Kukorica Rox ^^

Chronos

QuoteOriginally posted by McDouglas
Chronos kolleganak pedig az 1000. postert igy utolagosan abban a megtiszteltetesben lehet resze, hogy operator lehet az #usteam csatornan.

A reszletekert keress a chat-en, vagy pm-ben ;)
1000 köszönet!;)

CHRONOS

Zodd

Remélem jó helyre irom, de problémám van az IRC a főoldalról bejelentkezve olyasmit ír ki hogy erről az IP ről már be vaygok jelentkezve, pedig még dehogy;)
Valaki tud ebben segíteni??:confused:
:bsd:

Chronos

QuoteOriginally posted by Zodd
Remélem jó helyre irom, de problémám van az IRC a főoldalról bejelentkezve olyasmit ír ki hogy erről az IP ről már be vaygok jelentkezve, pedig még dehogy;)
Valaki tud ebben segíteni??:confused:
Zsozso dolgozik az ügyön, egyébként meg használj IRC klienst, pl: mirc 6.03

CHRONOS

TurboK

QuoteOriginally posted by McDouglas
Melyet, tegyuk hozza, a fomenuben lehet megtalalni az usteam.uw.hu oldalon ;) Remelhetoleg a beszedesebb tarsaink a chat-et valasztjak, a forum helyett, s igy kicsit a mostanaban kaotikus allapotokat idezo forum szinvonala visszaall a regi megszokottra ;)

Inkább örülnétek hogy végre van valami forgalom... régen kb. 1-2 post per nap volt, most meg végre fel van pörögve.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

McDouglas

QuoteOriginally posted by TurboK
Inkább örülnétek hogy végre van valami forgalom... régen kb. 1-2 post per nap volt, most meg végre fel van pörögve.

post es post kozott is van kulonbseg. Van oylan dolog, aminek az ircen a helye, es van oylan, aminek a forumban. Kozerdeku dolgok, amik hasznara valnak masoknak, az menjen a forumba, de egymas poenjaira valo reagalas, az nem feltetlenul tartozik egy forum temaja ala.

Csak egy pelda: az emberunk erdeklodik a japan nyelv rejtelmei irant, es ha a temaba vago topicot vegigolvassa, akkor keseruen tapasztalja, hogy rettenetesen sok offtopic, oda nem illo, helyenkent forumba egyaltalan nem illo szemetet fog talalni, a hazsnos anyagot igy elrejtve.


Szoval ha kerhetem, a minoseg keruljon a menyiseg elebe. Azt hiszem ebben egyetert a tobbseg.
Kukorica Rox ^^

Zodd

Senki sem jön irc-zni mért nincs csatorna büüü:bruhuhu:
:bsd:

Chronos

QuoteOriginally posted by Zodd
Senki sem jön irc-zni mért nincs csatorna büüü:bruhuhu:
Én például éppen fentvagyok...;)
Ha érdekel...:)

CHRONOS

Zodd

Akkor én vagyok a béna mert nem találom a szobát pedig beírom hogy /list
és csak egy server szoba jön elő mért
:bsd:

Chronos

QuoteOriginally posted by Zodd
Akkor én vagyok a béna mert nem találom a szobát pedig beírom hogy /list
és csak egy server szoba jön elő mért
/j Usteam... ;)

CHRONOS

McDouglas

QuoteOriginally posted by Zodd
Akkor én vagyok a béna mert nem találom a szobát pedig beírom hogy /list
és csak egy server szoba jön elő mért

mert a /list a secret (+s) csatornakat nem listazza ki. (epp ugy ahogy a /who sem listazza az invisible (+i) usereket))
Kukorica Rox ^^