Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Danhibiki

Quote from: PirulaLátod ez érdekes, ilyeneket sosem mutatnak. Pedig tetszik-nem tetszik végülis élet kioltására alkalmas eszköz. Hogyhogy erre nem hívják fel külön a figyelmet?
Ha Amerikában lennénk simán beperelhetnéd õket....tuti nyernél pár millát $-ban.:D
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Rounin

Ne értsétek félre. Kérlek.


[SIZE="5"]Szeretlek Pirula!! :D:D:D:D:D[/SIZE]

Lt. Simoan Blarke

Quote from: DanhibikiHa Amerikában lennénk simán beperelhetnéd õket....tuti nyernél pár millát $-ban.:D
jóhogynem a macskát vágod be a mikróba...

Quote from: Rouninfélreérhetõ szöveg
miért kellett magaslabdát feladni? :hehe: élvezed, ha a szexualitásban látszólag elfoglalt pozíciód megerõsödik a gay/homo részlegben?:D (de ez egyre kevésbé vicces. tessék inkább hetero beszólásokat elereszteni, most már az lenne komikus tõled :D)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rage

Quote from: Ramizakié az elsõ post, az törölhet úgyis
Remélem, ez csak vicc... (Megdöbbentõ lenne, tekintve hogy a vBulletin az egyik legjobb php alapú fórum.)
痛みを感じる方向に、出口がある!

Member

#22114
Quote from: Rounin[SIZE="5"]Szeretlek Pirula!! :D:D:D:D:D[/SIZE]
Szóval Rounin is lány. :hehe: Vagy mindkettõ?! :eek:

Úgy is reklámozhatnák a késeket, hogy "Alexander Anderson" is ezzel vágta le Alucard fejét... Utána az említett személy elmeséli személyes élményeit, és hogy a szentelt ostya tésztájához is kitünõ, meghogy a nagyitól is örökölt párat, és még azok is jók! Én biztos vennék párat...

RAGE: Ne sûrûn szóljatok Shock12-nek, ha nem akarjátok, hogy törölje az egészet dühében a sufniba!

Pirula

Quote from: RouninNe értsétek félre. Kérlek.


[SIZE="5"]Szeretlek Pirula!! :D:D:D:D:D[/SIZE]

Fú... még jó hogy nem tudod rólam hogy nagyszerû alakom van és remekül fõzök...

[SIZE="1"]Való igaz, magasan röpködnek itt a labdák mostanában. [/SIZE]:haha:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RageRemélem, ez csak vicc... (Megdöbbentõ lenne, tekintve hogy a vBulletin az egyik legjobb php alapú fórum.)
nem vicc, ez így igaz. a legelsõ post kitörlésével az egész fórum repül a francba. postot pedig csak modi vagy a postoló törölheti ugye...

Quote from: MemberÚgy is reklámozhatnák a késeket, hogy "Alexander Anderson" is ezzel vágta le Alucard fejét... Utána az említett személy elmeséli személyes élményeit, és hogy a szentelt ostya tésztájához is kitünõ, meghogy a nagyitól is örökölt párat, és még azok is jók! Én biztos vennék párat...
hogyne :haha:

Pirula: :lol:
magaslabdák meg hát istenem. van, aki élvezi, ha szívatják (különben nem játszaná el ugyanazt a hibát ilyen gyakran :haha: )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Danhibiki

Quote from: blarkejóhogynem a macskát vágod be a mikróba...
Akár még ez is megtörténhet...;) Vagy az, hogy a sövényvágó körömvágásra nem alkalmas...:D
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Member

Quote from: blarkenem vicc, ez így igaz. a legelsõ post kitörlésével az egész fórum repül a francba. postot pedig csak modi vagy a postoló törölheti ugye...
Egyszer már megtettem. Kemény 3 post volt benne, abból kettõ tõlem. :rolleyes:

Rounin

Quote from: MemberSzóval Rounin is lány. :hehe: Vagy mindkettõ?! :eek:

Hermafrodita, shimán.

QuoteRAGE: Ne sûrûn szóljatok Shock12-nek, ha nem akarjátok, hogy törölje az egészet dühében a sufniba!

Te komolyan gondolod, hogy Shockék visszajönnének IDE?
Hát lol.

Pirula... :eek: Wow.. hová raktam a gyûrûket? Bár én szigorúan emberi alapokra gondoltam, nem pedig lelki, vagy nemi izékre... de hát pfft =/

blarke, volt már. Tegnap :D :__devil:

Member

Quote from: RouninTe komolyan gondolod, hogy Shockék visszajönnének IDE?
Hát lol.
Mé, ki az? :) Én nem sûrûn láttam, túlságosan is ifjonc vagyok :haha: (meg virgonc, hogy egy sz@r poént is írjak).

Pirula

Quote from: RouninTe komolyan gondolod, hogy Shockék visszajönnének IDE?
Hát lol.
Mert? Bottal lettek elkergetve?
Quote from: RouninPirula... :eek: Wow.. hová raktam a gyûrûket? Bár én szigorúan emberi alapokra gondoltam, nem pedig lelki, vagy nemi izékre... de hát pfft =/
Gyûrûk? Hova gondolsz! Ezt a postot rossz helyre írtam be, valójában a fitnesscenter.hu-ra szántam ahol arról folyt a vita hogyha valaki jól fõz attól még megõrizheti-e sportos alakját mert ugye ha sokat kóstolgatja a készülõ ételt akkor könnyebben elhízik.
A magaslabdás rész meg ugyanennek a fórumnak a kosárlabdás témájába szólt volna.
Összekevertem az ablakokat, ennyi az egész.

Rounin

Quote from: MemberMé, ki az? :) Én nem sûrûn láttam, túlságosan is ifjonc vagyok :haha: (meg virgonc, hogy egy sz@r poént is írjak).

Shock12, polgári nevén K**** T****, további információkkal nem fogok szolgálni, mivel elfogulatlanságomról tennék tanúbizonyságot. Ezt mindenki értse, ahogy akarja.
G'night.

Member

Quote from: RouninK**** T****
Kuro Tenshi? :) Ja, az eggyel kevesebb. :beken:

Pirula

Quote from: MemberKuro Tenshi? :) Ja, az eggyel kevesebb. :beken:
Ott van a profiljában egyébként. De ez nekem így se mond semmit.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: PirulaGyûrûk? Hova gondolsz! Ezt a postot rossz helyre írtam be, valójában a fitnesscenter.hu-ra szántam ahol arról folyt a vita hogyha valaki jól fõz attól még megõrizheti-e sportos alakját mert ugye ha sokat kóstolgatja a készülõ ételt akkor könnyebben elhízik.
Quatsch. ha én kóstolgatom a készülõ ételt, nem tudok semmit se feltálalni.

Quote from: PirulaA magaslabdás rész meg ugyanennek a fórumnak a kosárlabdás témájába szólt volna.
aha, sou ka. Alley-Oop :D
Quote from: PirulaÖsszekevertem az ablakokat, ennyi az egész.
ez mindent megymagyarázNA. de mi nem hiszünk neked :ejnye:

Rounin: mi, hogy? mi volt tegnap? :3x3:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Quote from: PirulaMert? Bottal lettek elkergetve?

Bár alliterál a bot a shockra, de nem. Önként mentek el, a sértõdés és megbántottság csalóka leplébe burkolózva. Bár hajlok rá, hogy színjátéknak tartsam. :rolleyes:

QuoteGyûrûk? Hova gondolsz! Ezt a postot rossz helyre írtam be, valójában a fitnesscenter.hu-ra szántam ahol arról folyt a vita hogyha valaki jól fõz attól még megõrizheti-e sportos alakját mert ugye ha sokat kóstolgatja a készülõ ételt akkor könnyebben elhízik.
A magaslabdás rész meg ugyanennek a fórumnak a kosárlabdás témájába szólt volna.
Összekevertem az ablakokat, ennyi az egész.

Ez nem a leánykérõ-tanácsadó rovat? Vaaaahhh... ki fognak herélni a szerkesztõségben. Sorry, dolgom akadt^^"

blarke, hetero duma, tegnap. Vagy elõtte? Mindegy.

Tudom, nem mond semmit. De nem az én tisztem megismertetni titeket a régmúlt árnyaival.

Member

Nem lehetett az olyan régen, Shock12 még novemberben is aktív volt. De min lehet így megsértõdni? :confused:

Rounin

Quote from: MemberNem lehetett az olyan régen, Shock12 még novemberben is aktív volt. De min lehet így megsértõdni? :confused:

Hah..benézett az Ftp miatt :D Nem aktív volt ;>

Mellesleg olvasgass réééégi, 2004 kora nyári postokat. Sokat. Akkor talán kiókumulálod (és addig sem postolsz feleslegesen :hehe: )

Lt. Simoan Blarke

Quote from: MemberNem lehetett az olyan régen, Shock12 még novemberben is aktív volt. De min lehet így megsértõdni? :confused:
hát amikor itt elkezdenek engem oltani, hogy szófosásom van, én is meg tudnék sértõdni, de nem akarok látványos genezist csinálni, mint anno IRCen a régi sulim channeljáról :D
egyébként ha valamit rosszul csinálsz mások szerint, de te ezt nem látod be, és még a modik is ellened fordulnak, akkor a többségben a dac jön elõ és "ááá baze most akkoris megsértõdök és korvánnyátok az egész fórummal". például. az emberi lélek egy bughalmaz.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Quote from: MemberNem lehetett az olyan régen, Shock12 még novemberben is aktív volt. De min lehet így megsértõdni? :confused:

Hah..benézett az Ftp miatt :D Nem aktív volt ;>

Mellesleg olvasgass réééégi, 2004 kora nyári postokat. Sokat. Akkor talán kiókumulálod (és addig sem postolsz feleslegesen :hehe: )

Edit: blarke, nem ez volt :D Téveeees :p

Member

Blarke ismét megoldotta a rejtélyt. :ejnye: Mondjuk nem lehet semmi, amikor egyszerre 6 moderátor fûrészeli el a torkodat. :)

EDIT: Visszavonom. :D Rounin bealkotott. :)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RouninEdit: blarke, nem ez volt :D Téveeees :p
Farkastestvér, eszem ÁGÁBAN sem volt találgatni. Member feltett egy kérdést, válaszoltam neki, hogy min LEHET :p
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Pirula

Quote from: RouninBár alliterál a bot a shockra, de nem. Önként mentek el, a sértõdés és megbántottság csalóka leplébe burkolózva. Bár hajlok rá, hogy színjátéknak tartsam. :rolleyes:
Tartottam némi ásatást, most már nagy vonalakban tudok fogalmat alkotni a helyzetrõl.
Quote from: RouninEz nem a leánykérõ-tanácsadó rovat? Vaaaahhh... ki fognak herélni a szerkesztõségben. Sorry, dolgom akadt^^"
Hát persze: :D

Rounin

Quote from: ShiroiHIM - Heartache every moment
Yakumo elhomokosított... :S

Lololololol :D Holnap adok Ragnarokban masnikat és a hozzá illõ romantic flowert. Vagy cicafület kérsz? Van minden^^ Szerzek empit és lesz Powerpuff Boys(couts) guildünk^^ Teehee :3

Mattanja

Quote from: RouninLololololol :D Holnap adok Ragnarokban masnikat és a hozzá illõ romantic flowert. Vagy cicafület kérsz? Van minden^^ Szerzek empit és lesz Powerpuff Boys(couts) guildünk^^ Teehee :3
Nem adsz, mert nem tudod az új karakterem nevét. :p De emperiumot adhatsz, azt megköszönöm. ^^
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RouninLololololol :D Holnap adok Ragnarokban masnikat és a hozzá illõ romantic flowert. Vagy cicafület kérsz? Van minden^^ Szerzek empit és lesz Powerpuff Boys(couts) guildünk^^ Teehee :3
Rounin, te megérdemelnél legalább egy pápai misét a lelki üdvödért... csápos monszták kezeibe fogsz kerülni halálod után a pokolban, én már látom :ejnye:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

wuffie ;******

Shiroi: vannak kapcsolataim. Megtudom ^^ Empit meg csak akkor, ha hithû tagja leszel a PBS klánnak!!!

Hiányzik a masnim.... :S Fakk..holnap orrvérzésig Ro-zok ^^

Chronos

Quote from: blarkenem vicc, ez így igaz. a legelsõ post kitörlésével az egész fórum repül a francba. postot pedig csak modi vagy a postoló törölheti ugye...
Nem igaz...
Én már töröltem egyszer elsõ postot, és nem szállt el semmi, csak a második postoló lett hirtelen a "topiknyitó"...

Shockról pedig ne beszéljetek, nyomós oka volt hogy ne jöjjön ide többet, és azok alapján amiket nekem elmondott meg is tudom érteni...

CHRONOS

Lt. Simoan Blarke

Quote from: ChronosNem igaz...
Én már töröltem egyszer elsõ postot, és nem szállt el semmi, csak a második postoló lett hirtelen a "topiknyitó"...
ez érdekes, nekem szállt el így 150 postos topicom :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster