Általános kérdések

Started by belldandy, 2003-10-18, 17:10:20

Previous topic - Next topic

Cobra

Akkor ezt bebuktam, meg kiku is :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

En maximum egy olyan alkatreszt adhatok kolcson, amire feltekerheto... ennyi maradt meg a vetitobol anno. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

Van itt valaki aki Tatat ismeri? A vasutallomasok erdekelnenek.
MAVnal ezt talaltam:

QuoteVasútállomások
Tata

2890 Tata, Vasútállomás
Belföldi jegypénztár nyitva tartás:
00.00-24.00
Nemzetközi jegypénztár nyitva tartás:
00:00-24:00
Megjegyzés:
A jegykiadás a vonat indulása előtt 5 perccel beszüntethető

Tóvároskert

2890 Tata, Vasútállomás
Belföldi jegypénztár nyitva tartás:
6.15-18.15
Viszont googlemapen van
Tata Tókerti vasúti megállóhely -> hely alapjan ez lenne jo nekem. A Baji uttol delre van kozvetlenul. Ez megszunt, vagy mivan vele?
Tata Tóvároskert vasúti megálló (elozo felett)
Tata vasútállomás (meg balra fol)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

Anyamnak kellene fenykepezogep, futo agarat is tudjon fenykepezni, a gomb lenyomas es a kepkeszites kozott ne teljen el par masodperc, es foleg: ne kelljen allitgatni.
En mostanaban... sot egyaltalan soha nem voltam kepben, hogy mik vannak. Adott par Metro-s szorolapot, amiben ilyenek voltak:

Sony DSC-S730 19908
Sony DSC W110 29990
Olympus FE20 19990
Benq C750 14999
Fuji A850 18990
Olympus FE-330 24990
Olympus M50SL 23988
Panasonic DMC-FS3E 23988
Benq C850 16788
Pentax Optio L50 24948

Szoval a boseg zavara, fingom nincs milyen muszaki parameterekkel, menukkel es kijelzovel dusitva.
Otlet, valaki?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

ide is:
jóatyámnak gőzöm sincs mit vegyünk (karácsony, születésnap, névnap frankón egy helyen vannak így év végén), de kompletten anyám, húgom se rendelkezik semmi ötlettel... szombaton beugrott nekem, hogy esetleg vehetnénk neki egy új fasza digitális multimétert, mert a régi megadta magát egy ideje és azóta csak egyenáramot tud rendesen mérni a kis vacakkal, ami van tartalékba. szóval ha ért hozzá valaki, akkor választhatna nekem valamit a conrad-tól 10-25k között :D (ami fontos: "Egyen- és váltakozó feszültség, egyen- és váltakozó áram, ellenállás, frekvencia, kapacitás mérése, elem- és dióda teszt, folytonosság vizsgálat." ezeken túl fogalmam sincs mire lehet még szüksége lámparendszereknél, szerelésnél, illetve szükséges mérési tartományokról se tudok mondani semmit, meg az elfogadható hibaszázalékról se :redface:)

kikuchiyo

Én se nagyon értek hozzá, de a katalógust böngészve az alábbiak mintha megfelelnének a kritériumoknak:

13 16 95-09
12 11 11-09
12 11 12-09
12 22 13-09
12 23 07-09
12 16 40-09

Amúgy hogyhogy nincs egy lámpaszaküzletben legalább 8 multiméter, fejenként?
Failure is the default option

NLZ

Na valaki segítsen, mert nem megy ez nekem. Itt hol lehet letölteni ezt a borítót:
http://www.animecoversfan.com/serie.php?id=753
Meg azt írja, hogy van itt label (lemezkép), de azt se látom:
http://www.animecoversfan.com/serie.php?id=149
[reserved]

Cobra

Regisztráltál az oldalra?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

Persze, de nem ment úgyse. Viszont ránéztem most a főoldalra és eszembe jutott megnézni a fórumon. És lőn. :D
http://www.animecoversfan.com/forum/viewtopic.php?id=8022
http://www.animecoversfan.com/forum/viewtopic.php?id=7922
[reserved]

Kvikveg

Utolso kiserlet: kb 140cm magas huto-fagyasztot keresek, milyen jo online bolt van? Hazhoz kene szallitani, regit elvinni.
Az eddigi legjobb ajanlat 76500 szallitassal, regi elvitelevel. Ilyen. Bosch. Nagyobb nem igazan jo.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

sirtomi

Ehhez nagyon hasonló Bosch hűtőnk van. Teljesen jól működik már két éve kb. Akkor még 80eFt volt.

Online boltot nem tudok sajnos.

Kvikveg

Quote from: sirtomi on 2009-01-05, 12:20:53
Ehhez nagyon hasonló Bosch hűtőnk van. Teljesen jól működik már két éve kb. Akkor még 80eFt volt.

Online boltot nem tudok sajnos.
Koszi az infot!
Most valamivel dragabb lenne mint 80, de nekunk olcsobb a husegkedvezmeny miatt, mivel a mostani Siemens.
A bolt ezen a heten meg nem forgalmaz, valami leltar van, ugyhogy van meg egy hetem korulnezni.
Es ugy tunik marha nagy mazlink van, mert mar csak 2 van nekik, es ennek a gyartasat befejezte a Bosch...  :eek:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

#2172
Hol lehet SiliconGraphics billentyuzetet venni? Olyan kene, amibe bele lehet dugni az egeret. PS/2-es, de csak formajaban, tehat a gepbe normal ps/2es billentyuzetet nem szabad beledugni, mert bekrepal.
Emlekszem, hogy egyszer talaltam egy jo bontot, legalabbis regi ibm-es billentyuzetek voltak ott, de hogy ilyen most hol van!?
edit: Iris indigo a gep
edit2: vagy konverter is jo, csak ebayen kintrol kb 40USDert lattam + szallitas
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: Kvikveg on 2009-01-12, 17:47:12
edit: Iris indigo a gep
Érdemben nem tudok hozzászólni, de :he:

Kuroi Tenshi

Quote from: Próféta on 2009-01-12, 21:54:42
Quote from: Kvikveg on 2009-01-12, 17:47:12
edit: Iris indigo a gep
Érdemben nem tudok hozzászólni, de :he:

Érdemben én sem tudok hozzászolni, de :he: minek
neked egy közel húszéves csotrogány, amikor már
egy átlagos, zsebben elférő okostelefon is nagyobb
számítási kapacitással bír?...  :eek:

Kvikveg

#2175
Nem az enyem, kell a francnak.
Tetszik, hogy mindenkit kiakasztok vele.  :muhahah:
Ezzel ubereltetek a Compaq egeremre es a nem ps/2 billentyuzetemre adott reakciokat. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Quote from: Kvikveg on 2009-01-13, 00:19:00
Nem az enyem, kell a francnak.
Pedig már azt hittem.

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-01-12, 23:36:22
:he: minek neked egy közel húszéves csotrogány

Azért ha be tudta volna üzemelni magának, azzal több, mint 9000 nerd-pontot írhatott volna a karakterlapjára és fényévek magasából nézhetne le ránk, egyszerű földi halandókra.
Failure is the default option

Kvikveg

#2177
Ujrainditani mar tudom! Sot tudom a root jelszot! Es hogy nincs rajta elol egy rohadt gomb sem! Amde hatul a tapon!
Es hatul fel van rajzolva, hogy a billentyuzetet hova kell dugni, de az egernek nincs csatlakozo, mert azt a billentyuzetbe kell dugni! Viszont oda van rajzolva, egy 3D szemuveg abraja, alatta meg egy nagyobbmeretu tunek megfelelo lyuk van, szoval lovesem sincs mit kene oda dugni. Ez meg nem lattam olyat.
Sot ilyen keyboard converter van hozza - veszhelyzetben ez fog jonni. Majd valamikor. XD
Ja es a monitor csatlakozoja brutalis meretu. :eek:
Ja, nemet ebayen volt kiirva 4 euroert egy. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Flaser

Quote from: Kvikveg on 2009-01-12, 17:47:12
Hol lehet SiliconGraphics billentyuzetet venni? Olyan kene, amibe bele lehet dugni az egeret. PS/2-es, de csak formajaban, tehat a gepbe normal ps/2es billentyuzetet nem szabad beledugni, mert bekrepal.
Emlekszem, hogy egyszer talaltam egy jo bontot, legalabbis regi ibm-es billentyuzetek voltak ott, de hogy ilyen most hol van!?
edit: Iris indigo a gep
edit2: vagy konverter is jo, csak ebayen kintrol kb 40USDert lattam + szallitas

A napokban beszéltem valakivel, hogy szerzek neki embert pont ilyen konverter készítéséhez. (Kicsi világ, he? Vagy te vagy az, Zoli?)
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

kikuchiyo

Quote from: Flaser on 2009-01-13, 17:33:32
Kicsi világ, he? Vagy te vagy az, Zoli?

Hát nagyon nem  :haha:
Failure is the default option

Xzone


Nakedape

azt írta, h nem neki kell, lehet h "Zoli" több vasat tart a  tűzbe :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

kikuchiyo

Quote from: Nakedape on 2009-01-13, 18:00:14
azt írta, h nem neki kell, lehet h "Zoli" több vasat tart a  tűzbe :D
Zoli, Zoli. You naughty boy!

Wait, what?  :haha:
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: Flaser on 2009-01-13, 17:33:32
A napokban beszéltem valakivel, hogy szerzek neki embert pont ilyen konverter készítéséhez. (Kicsi világ, he? Vagy te vagy az, Zoli?)
Nem, nem Zoli. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

Word basic help: hol lehet beállítani, hogy a kötőjeles összetartozó szöveget ne válassza el, hanem egy sorba tegye? Tudom, hogy valahol be lehet, de nem találom  :frown:
"I wish I could, but I don't want to."

Nakedape

QuoteNem törhető kötőjel beszúrása
Kattintsunk oda, ahová a nem törhető kötőjelet be szeretnénk szúrni.


Nyomjuk meg a CTRL+SHIFT+KÖTŐJEL billentyűket.

mondjuk így egyesével csak, így jó?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

noriko

"I wish I could, but I don't want to."

Kuroi Tenshi

Quote from: Nakedape on 2009-01-20, 14:28:41
mondjuk így egyesével csak, így jó?

Nem kell azt egyesével, seek and destroy
find and replace (csere talán magyarul) :)

Nakedape

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-01-21, 00:10:33
Quote from: Nakedape on 2009-01-20, 14:28:41
mondjuk így egyesével csak, így jó?

Nem kell azt egyesével, seek and destroy
find and replace (csere talán magyarul) :)

ahha, hát igen, egyszerre csak egy dolog fér el a fejemben, itsafact :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Flaser

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-01-21, 00:10:33
Quote from: Nakedape on 2009-01-20, 14:28:41
mondjuk így egyesével csak, így jó?

Nem kell azt egyesével, seek and destroy
find and replace (csere talán magyarul) :)
A word legjobb funkciója. Én millió+1 dologra használom:
http://www.gmayor.com/replace_using_wildcards.htm
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."