Általános kérdések

Started by belldandy, 2003-10-18, 17:10:20

Previous topic - Next topic

Member

A fórummotor mennyire szerkeszthető? Az ingyérmailes vmiknél mindig kapsz alapból egy üdvözlő-levelet, itt nem lehet ilyen pm? Mondjuk az is igaz, hogy szerintem mindenkinek eltart egy hétig, mire benéz a "my messages" opcióba.

Moha

Quote from: Member on 2006-04-29, 01:11:48Mondjuk az is igaz, hogy szerintem mindenkinek eltart egy hétig, mire benéz a "my messages" opcióba.
Erre jó a "popup on new PM" funkció. :D

zsozso

Quote from: Member on 2006-04-29, 01:11:48
A fórummotor mennyire szerkeszthető? Az ingyérmailes vmiknél mindig kapsz alapból egy üdvözlő-levelet, itt nem lehet ilyen pm? Mondjuk az is igaz, hogy szerintem mindenkinek eltart egy hétig, mire benéz a "my messages" opcióba.

Hat ha van kedved, idod akkor hajra.
Death is the only redemption

zsozso

Quote from: Selmo on 2006-04-28, 18:50:04
Lenne egy kérdésem a modokhoz. Nem lehet valamiféle kiemelt - mindig látszó - és lezárt topicot létrehozni, amiben leírnánk, hogy hogyan kell regisztrálni és hogy hogyan kell használni az FTP-t? Használhatnánk Moha képeit magyarázatként akár. Az pedig már csak bonusz lenne, ha minden regisztráló tag kapna egy PM-et egy linkkel erre a topicra. :D
Sok kezdő életét könnyítenénk meg vele. (És nem kellene leírni ugyanazt hetente.)

Azt kell, hogy mondjam, hogy jol van ez igy. Akinek nagyon kell az ugyis megtalalja, nemkell funek fanak regisztralnia ertheto okoknal fogva.
Death is the only redemption

Fazék

Quote from: zsozso on 2006-04-29, 01:20:14Azt kell, hogy mondjam, hogy jol van ez igy. Akinek nagyon kell az ugyis megtalalja, nemkell funek fanak regisztralnia ertheto okoknal fogva.
igazad van, közben nekem is beugrott ez az aspektusa a dolognak, de ha már ennyire támogattam, akkor gondoltam inkább nem visszakozok

Member

Értem én, nem is az idődet rabolnám, zsozso. Sajnos sokan regelnek ide csak azért, hogy az FTP címét lenyomozzák, lehet, hogy jó lenne egy univerzális tag, amit bárki használhat. és mondjuk benne alapból a pmjeiben, az aláírásában, hogy mit hogy az FTP és kész.

Moha

Quote from: Member on 2006-04-29, 01:29:52lehet, hogy jó lenne egy univerzális tag, amit bárki használhat. és mondjuk benne alapból a pmjeiben, az aláírásában, hogy mit hogy az FTP és kész.
Ezt most hogy gondoltad? Regeljünk egy usert és írjuk ki a jelszavát a főlapra? :rolleyes:
Egyből borítaná az egész jelenlegi rendszert. Okkal tette zsozso, amikor regisztrációhoz kötötte az ftp használatát.
Kapásból megint mindenki kirakná a címet más nyilvános fórumokra... Tudod, nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés. Sok hülye bele se gondol, hogy mit hova postol.
Én megírtam a cikket, az alapján egy láma is be tudja állítani. Az aláírásomban benne van a link, én máshova nem teszem ki. Aki észreveszi észreveszi, aki nem, azt meg odairányítjuk PM-ben.
Végül is igaza van zsozsonak, jó ez így. Meghát fórumba nem tudom, hova lehetne feltűnőbben kirakni, a főoldalra meg szvsz nem érdemes.

Member

Nem az FTP-re gondoltam, hé. Csak ide a fórumba, mint nálam a vendégkönybe.
Guest néven, vmi hülye jelszóval. Aztán ha megérdemli, elmagyarázzák neki, hogy mi is a helyzet. Csak azért lenne jó, mert lassan 3000-en leszünk és abból talán 500 jött értelmesen beszélgetni ide.

Moha

Quote from: Member on 2006-04-29, 01:45:24Nem az FTP-re gondoltam, hé. Csak ide a fórumba, mint nálam a vendégkönybe.
Guest néven, vmi hülye jelszóval. Aztán ha megérdemli, elmagyarázzák neki, hogy mi is a helyzet. Csak azért lenne jó, mert lassan 3000-en leszünk és abból talán 500 jött értelmesen beszélgetni ide.
Ez szerintem úgy minden fórumnál így van, hogy a tagok csak kis hányada szól hozzá érdemlegesen.
Szerintem amúgy senki nem használná a guest bejelentkezést, ha meg zsozso engedélyezné a reg nélküli postolást, akkor meg mégnagyobb fejetlenség lenne...

Raggie

Quote from: Member on 2006-04-29, 01:45:24
Nem az FTP-re gondoltam, hé. Csak ide a fórumba, mint nálam a vendégkönybe.
Guest néven, vmi hülye jelszóval. Aztán ha megérdemli, elmagyarázzák neki, hogy mi is a helyzet. Csak azért lenne jó, mert lassan 3000-en leszünk és abból talán 500 jött értelmesen beszélgetni ide.
De miért zavar egtyébként, hogy vannak sokan akik regelnek és nem írnak??

(addig is a mi tömérdek okosságunkat olvassák! :D ;) )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Member

Lehet, hogy az "okosságaink" miatt nem írnak be sehova? :D

Raggie

Hmmm... ezt az alternatívát az agyam kizárta a valóság szövedékéből! :P
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

hagyjátok már ezt a rohadt kisbetűs szövegelést légyszi... ennél még az is jobb ha rózsaszín villogó betűkkel írjátok be :rolleyes:
se felnagyítani nincs kedvem, se hunyorogni a monitorra, se ki copy-paste-lni akárhova, szóval plíz hanyagoljuk... olvasni meg azért el szeretném. köszi.

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2006-05-03, 11:42:13
hagyjátok már ezt a rohadt kisbetűs szövegelést légyszi... ennél még az is jobb ha rózsaszín villogó betűkkel írjátok be :rolleyes:
se felnagyítani nincs kedvem, se hunyorogni a monitorra, se ki copy-paste-lni akárhova, szóval plíz hanyagoljuk... olvasni meg azért el szeretném. köszi.
+1.
A quote - elolvas - vissza gomb sok extra munka ennyi poénért  :hehe:

Member

Quote from: Fazék on 2006-05-03, 11:42:13
hagyjátok már ezt a rohadt kisbetűs szövegelést légyszi... ennél még az is jobb ha rózsaszín villogó betűkkel írjátok be :rolleyes:
Ennek a szövegnek nincs semmi értelme, de kíváncsi vagyok rá, Fazék mit gondol erről.:hehe:

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2006-05-03, 13:33:29
Ennek a szövegnek nincs semmi értelme, de kíváncsi vagyok rá, Fazék mit gondol erről.:hehe:
Én azt gondolom, hogy kár volt azt a fél percet kivárni, míg a "kapcsolódás a következőhöz: users.atw.hu" befejeződött :hehe:

Fazék

Quote from: Member on 2006-05-03, 13:33:29
Quote from: Fazék on 2006-05-03, 11:42:13
hagyjátok már ezt a rohadt kisbetűs szövegelést légyszi... ennél még az is jobb ha rózsaszín villogó betűkkel írjátok be :rolleyes:
Ennek a szövegnek nincs semmi értelme, de kíváncsi vagyok rá, Fazék mit gondol erről.:hehe:
borzalmas, de ezt legalább könnyebben el lehet olvasni

Ramiz

Quote from: Member on 2006-05-03, 13:33:29
Ennek a szövegnek nincs semmi értelme, de kíváncsi vagyok rá, Fazék mit gondol erről.:hehe:
Sok lesz az a táncoló szoknyaemelgető 10 éves kislány meg a rózsaszín szöveg egyszerre... :lol:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Mattanja

בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Necrid^

Tokyo Toshokan nektek megy?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Manitu

Quote from: Nec^ on 2006-05-04, 00:27:22
Tokyo Toshokan nektek megy?
Lejárt a domainjük, a backup működik, a régi visszaszerzése meg állítólag folyamatban van. Gondolom valaki elfelejtett feladni egy számlát :D


Necrid^

Quote from: Manitu on 2006-05-04, 02:37:48
Quote from: Nec^ on 2006-05-04, 00:27:22
Tokyo Toshokan nektek megy?
Lejárt a domainjük, a backup működik, a régi visszaszerzése meg állítólag folyamatban van. Gondolom valaki elfelejtett feladni egy számlát :D
ohh.. jó tudni. koszönöm.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

SaiyaGin

Az normális. hogy boxtorrentsen a browse funkciónál minden oldalon felugrik 2 pop-up?  :mad: Amikor utoljára arra jártam, ez még nem volt így.

Member

#533
Quote from: SaiyaGin on 2006-05-20, 12:32:47
Az normális. hogy boxtorrentsen a browse funkciónál minden oldalon felugrik 2 pop-up?  :mad: Amikor utoljára arra jártam, ez még nem volt így.
Kipróbáltam, nekem csak 1 darab mászott elő. Valamiből élni kell...
Ha zavarnak, vmi pop-up blockert használj, de némelyik bezavarhat olyan helyeken, mint pl. az ímélhez történő fájlcsatolás.

EDIT:
Viszont kérdeznék én is vmit: Az normális, hogy az Animepaper.net állandóan lefagy nálam? Max egy képet tudok leszedni aztán fagy a lap.

Moha

Quote from: SaiyaGin on 2006-05-20, 12:32:47
Az normális. hogy boxtorrentsen a browse funkciónál minden oldalon felugrik 2 pop-up?  :mad: Amikor utoljára arra jártam, ez még nem volt így.
Jelentem nálam Firefox alatt és adblocker-es tűzfal mellett egy árva reklám sincs, nemhogy popup, de még banner se. :D

SaiyaGin

Valamilye progival meg lehet nézni, hogy x db különböző mp3 összesen milyen hosszú?

Member

Bedobálod Winampba őket és ott alul kiírja, hogy milyen hosszúak.

Necrid^

#537
Üdv mindenkinek!
az lenne a problémám hogy van egy bizonyos torrent oldal ahol a share számit, na most beálitottam magasan a feltőltési sebességet de csak 5-6 k/s tőlti fel miközben max sebbességel jón le a cucc nah most ugyanis ez problémás lesz mert igy lejón X GB és a feltőltésem pedig pár Mb, igy a Share raitom kevés lesz. nah most hogy lehet megoldani azt hogy tölcsen fel azzal a sebességel amit én beálittottam? (bitcomet használok)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Draconire

Hát ha nincs elég ember aki tőled szedjen, akkor nem fogsz maxal feltölteni.
Mennyien szedik még rajtad kívül cuccot?

Necrid^

Quote from: Gmer on 2006-06-27, 20:31:48
Hát ha nincs elég ember aki tőled szedjen, akkor nem fogsz maxal feltölteni.
Mennyien szedik még rajtad kívül cuccot?
sokan az átlag sebesség a torrentnek 2.09 MB/s
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!