Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

kenderlovag


.Attila

Quote from: kenderlovagPölö?
Antivir
Legálisan ingyenes.

kenderlovag

Quote from: BonciAntivir
Legálisan ingyenes.

jah addig ok... de nekem McAfee küldi a:
-vírusirtót
-tûzfalat
-spykillert
meg mindent... és jól meg is vagyunk... csak beállítani nem tudom... h engedje

szóval még mindig él a kérdésem az okosoknak...

Darkstar

Tudom nem a legjobb, de univerzális és még nem volt gondom vele: NIS.  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kenderlovag

De itt most nem az a kérdés h jó é vagy sem a McAfee mint olyan...
nekem már vagy egy éve fenn van... szépen frissítgeti magát...
és nagyon nem derogál felraknom valami mást...

A kérdésem csupán annyi!!!

Hogy gyõzzem meg azt a nyamvadt tûzfalat, h nekem animére van szükségem?
mert én ilyen igényes vagyok... :jee:

.Attila

Nem ismerem a McAfee-t. Tûzfal alapból kikapcsolva jó ;)

kenderlovag

Viszont volt itt az a csávó, Tyrael...:jee:
Õ kell nekem... õ tudja mit kell csinálni...
annak a kis csajszinak is pont ez volt a baja...

Hibaüzenetnek ezt kapta: "Kapcsolathívási hiba"

nem mondhatjátok h csak rinyálok itt... mivel az egész fórumot végigdaráltam...
   
Tyrael! ha ezt olvasod... légyszives tisztelj meg és segíts ki...

Moha

Quote from: kenderlovagHogy gyõzzem meg azt a nyamvadt tûzfalat, h nekem animére van szükségem?
mert én ilyen igényes vagyok... :jee:
Valahol tuti be lehet állítani szabályokat, hogy mit engedjen ki. Nézd át. Sajna én sem ismerem a McAfee-t, szóval konkrétumot nem tudok mondani, de minden normális tûzfalban szokott lenni "tanító" funkció, amikor jelez, ha olyan kapcsolatkérés érkezik, amire még nincs szabály és akkor be tudod neki állítani, hogy legközelebb hogy kezelje ezt a kapcsolódást.
Btw, tûzfalból szvsz az Outpost nagyon jó. Részletesen beállítható minden benne, az alapprogramok net-elérésének beállítása csak pár kattintás, és nem foglal sok memóriát sem.
A NIS sem rossz, csak sajnos az új verziók kissé "lamerware"-re sikeredtek, magyarán a részletesebb beállítások el lettek rejtve a felhasználó elõl... A 2001-es verzió még tök jó volt.

Darkstar

Quote from: MohaA NIS sem rossz, csak sajnos az új verziók kissé "lamerware"-re sikeredtek, magyarán a részletesebb beállítások el lettek rejtve a felhasználó elõl... A 2001-es verzió még tök jó volt.

Ezért írtam, hogy nem tökéletes. De ha már ingyen hozzámvágták a 2005-öt, nincs pofám nem használni. (Egyébként amikor beletúrtam a mélyebb régiókba, találtam egy-két szvsz komolyabb beállítási lehetõséget).
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Selba

Sziasztok!

Segítségre szorulok..Végigolvastam..na jó nem olyan részletesen...De akkor se jöttem rá miért nem megy az usteamrõl és az ahq-ról a letöltés.
Minden esetben passivra van állítva. Próbáltam névvel és anélkül, 2121 külön, a sor végére, :-al .-al @-al., a usernevem már volt anonymus, anime, és selba, stb, stb, stb..
Valaki, aki ráér megdobna egy linkel vagy segítséggel?

Necrid^

Quote from: SelbaSziasztok!

Segítségre szorulok..Végigolvastam..na jó nem olyan részletesen...De akkor se jöttem rá miért nem megy az usteamrõl és az ahq-ról a letöltés.
Minden esetben passivra van állítva. Próbáltam névvel és anélkül, 2121 külön, a sor végére, :-al .-al @-al., a usernevem már volt anonymus, anime, és selba, stb, stb, stb..
Valaki, aki ráér megdobna egy linkel vagy segítséggel?
Click .. utána ha sikerül köszönd meg Moha-t :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Selba

Köszi:) De már találkoztam vele:) És nem jött be..de neki futok megint.

Stairan

Quote from: SelbaSziasztok!

Segítségre szorulok..Végigolvastam..na jó nem olyan részletesen...De akkor se jöttem rá miért nem megy az usteamrõl és az ahq-ról a letöltés.
Minden esetben passivra van állítva. Próbáltam névvel és anélkül, 2121 külön, a sor végére, :-al .-al @-al., a usernevem már volt anonymus, anime, és selba, stb, stb, stb..
Valaki, aki ráér megdobna egy linkel vagy segítséggel?
Jól írtad be a portot?Nem 2121!Az usteam portja 31377 az ahq portja pedig 21!

razor

Hali!

Az meddig tart mire tudom használni az ftp-n a loginomat a regisztrálástól számítva?

Reguj

#164
Hmm... Connect call failed? Nincs fenn az ftp? (ftp://usteam.hu:31337 )
Péntek fél 12.
Természetesen passive, és felh + jelszóval

kisqqcs

Nemrég sikerült reggelnem, de valamiért nem enged fel.
530-as hibaüzenet, ami ugye azt jelentené, hogy egyszer mát fent vagyok, de még nem voltam fent egyáltalán :(.
Tudna valaki valamilyen megoldást?

Cobra

Milyen programmal akarsz felmenni ftp-re? Az FTP kliensen legyen bekapcsolva a passzív mód. Mást így látatlanba nem tudok mondani.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kisqqcs

FlashFXP, passzív mód bekapcsolva.

szergely

Hali!

Volna egy kérdésem:
Vajon miért nem megy a Resume ?

501 REST: Resuming transfers not allowed in ASCII mode

Megnézem a szerver-infót, és ezt látom: "Resuming: Not Supported"

Eddig ilyen nem volt.
Valami ötlet?

Ja, a szerver, amirõl töltök: usteam.hu:31337

Moha

Quote from: szergely501 REST: Resuming transfers not allowed in ASCII mode
Oda van írva a hiba: ASCII módban próbál meg tölteni, ami ugye csak szövegfile-ok ill. a directory lista letöltésekor használatos. Bináris átvitelt kellene használni.
Milyen kliensprogrammal töltesz? Ha Total Commanderrel, akkor fent a szétkapcsolás gombtól balra tudod állítani az átviteli módot: rakd binárisra.
Ha más kliensed van, ott is lennie kell hasonló opciónak.

Magitorka

Hi nekem 530 as idötullépéssel üti ki magát a szerverröl. Mi lehet az oka, pingeltem és semmien horribilös szám nem jött ki, CStrikében is jó 30-50 es pingem volt sza nem értem. valami 5let? FlashFXP/Totcom

Darkstar

Quote from: MagitorkaHi nekem 530 as idötullépéssel üti ki magát a szerverröl. Mi lehet az oka, pingeltem és semmien horribilös szám nem jött ki, CStrikében is jó 30-50 es pingem volt sza nem értem. valami 5let? FlashFXP/Totcom

Totalcommanderben passzív mód be van kapcsolva? Port beállítva(31337)? Fõoldali jelszót használsz(Bár ha nem, akkor más lenne a hibaüzenet)? Tûzfal is bekavarhat.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Magitorka

Quote from: DarkstarTotalcommanderben passzív mód be van kapcsolva? Port beállítva(31337)? Fõoldali jelszót használsz(Bár ha nem, akkor más lenne a hibaüzenet)? Tûzfal is bekavarhat.
Igena  fõoldali accot használnám, annak nincs lejáratja ugye? port minden ok passzív mód is ok, viszont tûzfal van. ott a portot iktassam ki? de elméletben a tüzfal autómatikusan kapcsolja ha preferált a progi.... és fxp az

Darkstar

Quote from: MagitorkaIgena  fõoldali accot használnám, annak nincs lejáratja ugye? port minden ok passzív mód is ok, viszont tûzfal van. ott a portot iktassam ki? de elméletben a tüzfal autómatikusan kapcsolja ha preferált a progi.... és fxp az

Az Xp beépített tûzfala is okozhat gondot. Ha a normálban engedélyezve van a program, akkor az nem okozhat (elvileg) problémát. Viszont ha van rendes tûzfal, az Xp-ét jobb kikapcsolni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

bugger

Hi!

Vonla egy érdekes dolog: eltûnt a Anime/El-Hazard teljes tartalma, (26+13+7+4 rész) vmikor mára virradó este... Vagy csak nállam a hiba?
bugger

Darkstar

Quote from: buggerVonla egy érdekes dolog: eltûnt a Anime/El-Hazard teljes tartalma, (26+13+7+4 rész) vmikor mára virradó este... Vagy csak nállam a hiba?
Üres nálam is.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Darkstar

Quote from: buggerhttp://usteam.hu/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=144&mode=thread&order=0&thold=0

Meghalt az egyik HDD... T_T

Ma is néztem a fõoldalt, de ezt még nem láttam. :(
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fubi

na hy !!!!
nekem lenne egy nagy gondom ftp-vel
kapcsolódás után flashfxp-vel és total commanderrel is a list résznál meghal a dolog és azt dobja ki hogy a könyvtár üres
plz vlaki tudna segíteni?????
elõre is thc forever

Moha

Passzív módban kellene kapcsolódni! Ajánlom az aláírásomban lévõ linket a beállításhoz.