Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

Rikkudo

Hi!

Anonim userkent szerettem volna fellepni a szerverre Total Commanderrel, de nem tudom milyen jelszot kell beirni. Tudna ebben valaki segiteni?

Egyebkent nagy koszonet Zsozso-nak amiert fenntartja ezt a szervert. En orulok neki, hogy van egy az Anq-n kivul meg egy szerver, amire hentait is lehet tolteni. En ugyan nem vagyok hentai rajongo (a monsteres, rapeloshentait kifejezetten utalom), de szimpatikus, hogy itt nem diszkriminalnak semmit az animen belul. Ha elkuldi nekem valaki, hogy milyen szamlaszamon lehet tamogatni zsozso testverunket en is szivesen hozzajarulok koltsegeihez egy csekely osszeggel.
Es meg egy jo hir!
Kb masfel ev szunet utan ujra fog indulni Rick ftp szervere.
Bar a tarhely a masik 2 nagy animeszerverhez kepest csekely lesz, es a savszelesseg is kissebb lesz valamivel, azert remelem jo hasznat veszitek majd. Talan meg van is itt olyan ember aki emlekszik erre az ftp szerverre.

Keep up the good work!!!

Bye!
Rikkudo

Chronos

QuoteOriginally posted by Rikkudo
Hi!

Anonim userkent szerettem volna fellepni a szerverre Total Commanderrel, de nem tudom milyen jelszot kell beirni. Tudna ebben valaki segiteni?

Egyebkent nagy koszonet Zsozso-nak amiert fenntartja ezt a szervert. En orulok neki, hogy van egy az Anq-n kivul meg egy szerver, amire hentait is lehet tolteni. En ugyan nem vagyok hentai rajongo (a monsteres, rapeloshentait kifejezetten utalom), de szimpatikus, hogy itt nem diszkriminalnak semmit az animen belul. Ha elkuldi nekem valaki, hogy milyen szamlaszamon lehet tamogatni zsozso testverunket en is szivesen hozzajarulok koltsegeihez egy csekely osszeggel.
Es meg egy jo hir!
Kb masfel ev szunet utan ujra fog indulni Rick ftp szervere.
Bar a tarhely a masik 2 nagy animeszerverhez kepest csekely lesz, es a savszelesseg is kissebb lesz valamivel, azert remelem jo hasznat veszitek majd. Talan meg van is itt olyan ember aki emlekszik erre az ftp szerverre.

Keep up the good work!!!

Bye!
Zsozso-tól idézek:
-----------------------------------------------------------------------------
"Mivel nagyonsokan rágtátok a fülemet ezért elmentem(nagy szó!) és csináltam 1 bankszámlát a zótépénél ^_^ (csekély 1.5 órámba tellett, bár számítottam ilyesmire ^_^)
Naszóval ittvan az a bizonyos szám ahova ezentúl tudtok nekem mindenféle jót küldeni ^_^

11773133-12135532

Ha ezen kívûl kell még vmi hozzá akkor mondjátok meg ^^"
-----------------------------------------------------------------------------

Jelszónak nem kell semmit megadni...:p

Egyébként mi ennek a Rick Ftp serverének a címe?

CHRONOS

Rikkudo

Nekem megis keri a jelszavat es hiaba nem irok be semmit, akkor se lep fel, mert jelszot akar. Mit tegyek?

Thx!
Rikkudo

Rikkudo

Ja bocs, mar rajottem es megoldottam, targytalan.

:)
Rikkudo

Chronos

QuoteOriginally posted by Rikkudo
Ja bocs, mar rajottem es megoldottam, targytalan.

:)
:)

CHRONOS

Rikkudo

A szervernek meg nincs cime, mert meg nincs rakotve a netre.
Egy ip cim es a port lesz majd megadva, aminek segitsegevel fel tudtok majd csatlakozni. Bar  nem biztos, hogy egyatalan beindul a szerver ez meg az anyagiaktol is fugg. (Kell egy nagyobb winchester meg egy halokartya). Egyenkent a netkapcsolat adott. Tehat elmeletileg mar most is beindulhatna. Majd ertesitelek titeket.

Csa!!
Rikkudo

Xaint

QuoteOriginally posted by Rikkudo
Ja bocs, mar rajottem es megoldottam, targytalan.

:)

Én viszont még nem. Ugyanaz a problémám, megosztanád velem a megoldást?

:zen:

Rikkudo

A total/windows commander uj ftp kapcsolat / ftp kapcsolat szerkesztese menuben -> nevtelen belepes-re kattints majd add meg az email cimed. A felhasznalonev/jelszo mezobe ne irj semmit. Ezutan nyomj ok-t, majd kapcsolodas. Menni fog. Csa!!!
Rikkudo

Franky.cs

Hellosztok!
Miért van az hogy FlashFXp-vel töltök le az FTP-rõl és néhány film nem jön le mert megszakad.Miután megszakad megkérdezi hogy az elözõ filet fölül írja és én nemet nyomok és akkor sem akarja letölteni.Miért van ez?????Ha tud nekem valaki választ adni akkor azt megköszöném.
Franky.cs

Zodd

QuoteOriginally posted by Franky.cs
Hellosztok!
Miért van az hogy FlashFXp-vel töltök le az FTP-rõl és néhány film nem jön le mert megszakad.Miután megszakad megkérdezi hogy az elözõ filet fölül írja és én nemet nyomok és akkor sem akarja letölteni.Miért van ez?????Ha tud nekem valaki választ adni akkor azt megköszöném.
Franky.cs
Talán próbáld a resume funkciót.:p
:bsd:

Sorata

Nem tudjátok megmondani, hogy miért kezdenek az anime-k .avi kiterjesztésrõl .ogm -re váltani?

Cobra

Az ogm egy audio codec, ami jobb tömörítést nyújt, mint az mp3, ezét az ogm-es fileok általában 2 hangsávot tartalmaznak
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Sorata


Cobra

A video rész marad divx, xvid stb., az audiohoz kell az ogg codec pl innen: http://tobias.everwicked.com/oggds.htm . Az ogg-os animék általában a japán mellett angol szinkront is tartalmaznak.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Sorata

De ez miért jó?
2 hang 1xre?:confused:

Cobra

:lame:
Nem egyszerre, hanem ki tudod választani, hogy melyik hang menjen.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

McDouglas

QuoteOriginally posted by Cobra
Az ogm egy audio codec, ami jobb tömörítést nyújt, mint az mp3, ezét az ogm-es fileok általában 2 hangsávot tartalmaznak

Uhh, ezt ugye te sem gondoltad komolyan? ;) Gondold at mielott leirod, aztan olvasd el es gondold at megegyszer ;)

Kicsit mixeled az ogg-ot az ogm-el, az elobbi ugyanis ogg vorbis hangkodolas (hasonlo elvu mint az mp3), de jobb minosegu/hatasfoku, mig az utobbi egy multimedia container formatum, melyben lehet barmilyen video stream, barmilyen audio stream (akar tobb is), es barmiylen felirat stream muxolva (ebbol is lehet tobb)

Az egyaltalan nem jellemzoje az ogm-nek, hogy altalaban hany hangsavot tartalmaz, meg mindig tulsujban vannak az 1-et tartalmazo fileok.

Itt jegyeznem meg, hogy avi-ba is lehet tobb hangsavot tenni, bar nem tul szabvanyos, es nem is tul sok lejatszo tud vele megbirkozni.
Kukorica Rox ^^

McDouglas

QuoteOriginally posted by Sorata
Nem tudjátok megmondani, hogy miért kezdenek az anime-k .avi kiterjesztésrõl .ogm -re váltani?

Rugalmasabb az ogm formatum, elsosorban a tobb hangsav es a muxolhato felirat miatt.
Kukorica Rox ^^

Cobra

Azt hittem, hogy a .ogm fileok OGG formátumú hangot tartalmaznak, azért ogm-ek. Azt leírtam, hogy a videó rész lehet bármilyen formátumú.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

McDouglas

QuoteOriginally posted by Cobra
Azt hittem, hogy a .ogm fileok OGG formátumú hangot tartalmaznak, azért ogm-ek. Azt leírtam, hogy a videó rész lehet bármilyen formátumú.

Nincs kikotve, hogy csak ogg-ot tartalmazhat.
Kukorica Rox ^^

Exorcist

Hali!

Az lenne a kérdésem, hogy hoyan tudnék én is high speed userré válni?
Segítségeteket előre is köszönöm!

zsozso

QuoteOriginally posted by Exorcist
Hali!

Az lenne a kérdésem, hogy hoyan tudnék én is high speed userré válni?
Segítségeteket előre is köszönöm!
anonymous helyett highspeed et irsz a userhez.
Death is the only redemption

Sorata

Zsozso!
A high speed user és a pucér anonymous között az a különbség ami a két név között?

zsozso

QuoteOriginally posted by Sorata
Zsozso!
A high speed user és a pucér anonymous között az a különbség ami a két név között?
Az anonymous user 2x200k
A highspeed user 2x600k /csak az hasznalhatja akinek a 2x200k keves gyk legalabb 201k val kell tudjal szedni, hogy hasznalhassad/

Mostanaban viszont eleg sokan elnek vissza vele ugyhogy lehet irok ra 1 scriptet ami lekilleli azt a szalat ami nem tolt legalabb 201k val.
Death is the only redemption

Exorcist

Hali!
Köszönöm szépen a segítséget; :hopp:

Cloud-kun

Hali.

Valaki segítsen nekem, mert valamiért nem tudok belépni az ftp-re. Tudom, hogy ez olyan lama kérés, de tényleg nem megy.
Hiába írok én be bármilyen e-mail címet a passhoz, mindig login incorrect-et ír ki! :( Még akkor se megy, ha ie-ből a főoldalon lévő linkre kattintok! Mindig valami pass-t kér! :(
Help.

Shadowolf

Quote from: Cloud-kunHali.

Valaki segítsen nekem, mert valamiért nem tudok belépni az ftp-re. Tudom, hogy ez olyan lama kérés, de tényleg nem megy.
Hiába írok én be bármilyen e-mail címet a passhoz, mindig login incorrect-et ír ki! :( Még akkor se megy, ha ie-ből a főoldalon lévő linkre kattintok! Mindig valami pass-t kér! :(
Help.

Per pillanat senkinek nem müködik. Feltölteni engedi a dolgokat, de letölteni nem. Tegnap vmi hiba volt a serverben, s zsozso-nak valószínüleg még nem sikerült mindent rendbehoznia. Szerencsére a fórum már újra mükszik, de a többi dologra még várni kell...

Cloud-kun

Ok, lehet akkor ez is közrejátszott, de észrevettem magam ma a ban listában, úgyhogy az meg a másik lehetőség volt és bejött! :( De már írtam oda is.

zsozso

A serverrel akadtak problemak, de remlehetoleg hetfore megoldom.
Death is the only redemption

Catman

Felmerült bennem a gondolat, hogy nem lehetne-e az ftp-n az anime-k könyvtáraihoz odaírni, hogy az adott anime mozi, sorozat, ova, vagy hasonló? Én ugyanis általában csak a mozikra vadászok, és elég hosszadalmas végignézni az összes könyvtárat, hogy mi van benne.