Main Menu

Playstation games

Started by kaoru, 2002-12-25, 15:51:54

Previous topic - Next topic

Ramiz

NTSC formátumú psx cd-t emulátorral le tudok játszani, vagy ahhoz is PAL kell?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizNTSC formátumú psx cd-t emulátorral le tudok játszani, vagy ahhoz is PAL kell?

Le tudsz. (Vagy oltári baromságot mondok, de imo le tudsz.) Biostól függ ugyebár, amit le kell tölteni az emuhoz (vagy megint hülyeséget mondok? Kicsit bizonytalan vagyok-.-).

Ramiz

Quote from: RouninLe tudsz. (Vagy oltári baromságot mondok, de imo le tudsz.) Biostól függ ugyebár, amit le kell tölteni az emuhoz (vagy megint hülyeséget mondok? Kicsit bizonytalan vagyok-.-).
Hömm. Kösz, de fontold meg még egyszer. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tyrael

Quote from: RamizHömm. Kösz, de fontold meg még egyszer. :D
jól mondja
általában emulátor-t legálisan le tudod tölteni, csak a bios tartozik warez kategóriába, de torrent-es lapokról le tudod rántani biossal együtt.
epsxe 1.6-t ajánlanám

Tyrael

Rounin

Quote from: Tyraeljól mondja
általában emulátor-t legálisan le tudod tölteni, csak a bios tartozik warez kategóriába, de torrent-es lapokról le tudod rántani biossal együtt.
epsxe 1.6-t ajánlanám

Tyrael

A verzióval vigyázz, egyes játékok (mint például Chrono Chross) régebbi verziót és spéci beállításokat igényelnek.

Ramiz

:merci:
Most épp a GITS-et és a Final Fantasy Tacticsot szedem, és imádkozok (khm...), hogy vagy kijöjjön minél hamarabb egy PS2 emulátor, vagy véletlenül rászakadjon a bankszámlámra az OTP, és tudjak venni egy PS2-t. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

L.Mole

Quote from: RouninA verzióval vigyázz, egyes játékok (mint például Chrono Chross) régebbi verziót és spéci beállításokat igényelnek.

A Chrono Cross tényleg nem megy jól 1.6-ossal. 1.5-ös kell neki. És szerintem nincs egyedül.
Mellesleg nyugodtan futhat egymás mellett több verzió is, mert úgy közös dll fájlokat használnak, és nincs dupla gond a konfigurációval. (Persze én pont emiatt rágtam a kefét anno, de nekem mindig az átlagtól eltérõ, spéci problémáim vannak)

Ramiz

A Final Fantasy Tactics se akar menni... :(
Mindig ott áll meg a fekete képernyõ, hogy
* Doing spu init...
* Spu open...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tyrael

Quote from: L.MoleA Chrono Cross tényleg nem megy jól 1.6-ossal. 1.5-ös kell neki. És szerintem nincs egyedül.
Mellesleg nyugodtan futhat egymás mellett több verzió is, mert úgy közös dll fájlokat használnak, és nincs dupla gond a konfigurációval. (Persze én pont emiatt rágtam a kefét anno, de nekem mindig az átlagtól eltérõ, spéci problémáim vannak)
nekem ment 1.6al
volt 1 hely, ahol megfagy a játék (egy partytag csatlakozásánál) ott F6ot kell nyomni, vagy ilyesmi-t (readme-jeben benne van, hogy Chrono Cross bug, vagy ilyesmi)
illetve Tactics-ot is 1.6al toltam

Tyrael

L.Mole

Quote from: Tyraelnekem ment 1.6al
volt 1 hely, ahol megfagy a játék (egy partytag csatlakozásánál) ott F6ot kell nyomni, vagy ilyesmi-t (readme-jeben benne van, hogy Chrono Cross bug, vagy ilyesmi)
illetve Tactics-ot is 1.6al toltam

Tyrael

Nekem is ment a hatossal, de a sebesség nem volt jó az isteneknek sem: Vagy beállt normálisra és akkor borzalmasan szaggatott a frameskip miatt, vagy túl gyors volt. Sõt egyéb probléma is akadt ha jól emlékszem (talán a hang szinkronizációjával, de ebben már nem vagyok biztos). Már minden beállítást végigpróbáltam és kezdtem azt hinni, hogy ennek így kell kinéznie, és én vagyok a hülye, hogy szenvedek vele. És akkor olvastam (valamelyik okos PS-es fórumon) hogy a CC-hez bizony 1.5.2 az ajánlott verzió. Felraktam, és paff: Gyönyörûen futott a játék. :haha:

Persze biztos sok múlik a plugineken, meg a gép konfigján, de szinte mindenhonnan azt a visszajelzést kaptam, hogy érdemes tartalékolni egy ötös verziót :lazza:

Tyrael

Quote from: L.MoleNekem is ment a hatossal, de a sebesség nem volt jó az isteneknek sem: Vagy beállt normálisra és akkor borzalmasan szaggatott a frameskip miatt, vagy túl gyors volt. Sõt egyéb probléma is akadt ha jól emlékszem (talán a hang szinkronizációjával, de ebben már nem vagyok biztos). Már minden beállítást végigpróbáltam és kezdtem azt hinni, hogy ennek így kell kinéznie, és én vagyok a hülye, hogy szenvedek vele. És akkor olvastam (valamelyik okos PS-es fórumon) hogy a CC-hez bizony 1.5.2 az ajánlott verzió. Felraktam, és paff: Gyönyörûen futott a játék. :haha:

Persze biztos sok múlik a plugineken, meg a gép konfigján, de szinte mindenhonnan azt a visszajelzést kaptam, hogy érdemes tartalékolni egy ötös verziót :lazza:
nekem csak annyi problémám volt vele, hogy akárhogy állítgattam, nem nézett ki olyan szépen, mint a cvgs-el

Tyrael

Rounin

Nekem (meg még sokaknak) az volt a gond 1.6-ossal, hogy amint a mágia képernyõre kapcsoltál volna (vagy használni akartad) egybõl kifagyott :]

Nimlot

Hali emberek!
Volna egy kérdésem. Tervezem hogy veszek egy új monitort és a kérdésem az lenne hogy van-e olyan amibe be lehetne dugni a play station. Mert nem akarok +TV-t venni a TVtunner-es gépem emellé.
"Being too kind is also... cruel!"

Ramiz

Mennek a progik! :hopp:
Vszeg csak a FF Tactics file volt hibás.
Egyébként Nero 6 csak *.ngr képfile-t csinál, úgyhogy BlindWrite-t használok. ( :merci: TurboK!)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tyrael

Quote from: NimlotHali emberek!
Volna egy kérdésem. Tervezem hogy veszek egy új monitort és a kérdésem az lenne hogy van-e olyan amibe be lehetne dugni a play station. Mert nem akarok +TV-t venni a TVtunner-es gépem emellé.
visszább adtam egy linket erre a kérdésre
ott azt írták, hogy ps nagyon alacsony frekin küldi a képet, és ez kívül esik a monitor mûködési frekijén.
szal csak speckó megoldásokkal mûködik :S

Tyrael

Tyrael

Quote from: RamizMennek a progik! :hopp:
Vszeg csak a FF Tactics file volt hibás.
Egyébként Nero 6 csak *.ngr képfile-t csinál, úgyhogy BlindWrite-t használok. ( :merci: TurboK!)
én meg valami régi clonecd-t (amiben még van alapból clonedrive) :)

Tyrael

Ramiz

Ghost in the Shell játék: aranyos. Kár, hogy csak Tachikoma-kal (vagy itt még máshogy hívják?) lehet lenni, viszont a mozibetétek oltáriak, látszik, hogy ez még a manga alapján készült: sokkal több a poén, pl Batou sokkal mókásabb és szabadszájúbb, mint akármelyik animében, Kusanagi sokkal normálisabb, és a hosszú hajú srácot (sry, nem ugrik be a neve) még "Rookie"-nak szólítja. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizGhost in the Shell játék: aranyos. Kár, hogy csak Tachikoma-kal (vagy itt még máshogy hívják?) lehet lenni, viszont a mozibetétek oltáriak, látszik, hogy ez még a manga alapján készült: sokkal több a poén, pl Batou sokkal mókásabb és szabadszájúbb, mint akármelyik animében, Kusanagi sokkal normálisabb, és a hosszú hajú srácot (sry, nem ugrik be a neve) még "Rookie"-nak szólítja. :D

Heeee? Én amit láttam Gits játékot, abban Kusanagit irányítva lehetett lõni + hackelni (azt hiszem). Ez melyik játék? Biztos van alcíme is :)

Ramiz

Quote from: RouninHeeee? Én amit láttam Gits játékot, abban Kusanagit irányítva lehetett lõni + hackelni (azt hiszem). Ez melyik játék? Biztos van alcíme is :)
Ez nem a PS2-es játék, hanem a régi PSX-es. És nincs alcíme. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizEz nem a PS2-es játék, hanem a régi PSX-es. És nincs alcíme. :)

Jaaaa! Értem, akkor nem szóltam, azt is csak halkan tettem ^^

Hiei-sama

En most epp Ps2-n probaltam ki a Soul Calibur 3-t eleg jo lett sztem..Bar sok minden van benne amit meg nem lattam:P

Necrid^

Quote from: Hiei-samaEn most epp Ps2-n probaltam ki a Soul Calibur 3-t eleg jo lett sztem..Bar sok minden van benne amit meg nem lattam:P
Már megjelent? jó tudni.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

TurboK

Quote from: RamizMennek a progik! :hopp:
Vszeg csak a FF Tactics file volt hibás.
Egyébként Nero 6 csak *.ngr képfile-t csinál, úgyhogy BlindWrite-t használok. ( :merci: TurboK!)
Vagy az vagy CDRWin. Csak az Alcoholt ne használd, hibás cuet gyárt.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Necrid^

HDTV finomságú next gen büntetés Metal Gear Solid 4
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Dreamcleaver

Egy kérdés. PS2-t vagy X-Box-t érdemes vanni? Persze ehhez, az is hozátartozik, hogy másolt játékokat akarok futtatni rajta. Sajna, úgy hallottam ez a PS2-n elég macerás, mert nem elég, hogy chipeltetni kell, de még mindenféle trükkökkel kell valahogy beindyítani egyes játékokat. Valaki fel tudna világosítani, pm-be ha esetleg a forumszabályzat tiltja (vagy e-mail). Elõre is köcce.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kupo

Nekem PS2-m van, és simán megy minden másolt game eddig. :)
Meg vagyok elégedve vele. :D
De szerintem akinek PS2-je vn azt fogja mondani azt vegyen, akinek X, az meg azt mondja, hogy X-et. :D

Necrid^

Quote from: DreamcleaverEgy kérdés. PS2-t vagy X-Box-t érdemes vanni? Persze ehhez, az is hozátartozik, hogy másolt játékokat akarok futtatni rajta. Sajna, úgy hallottam ez a PS2-n elég macerás, mert nem elég, hogy chipeltetni kell, de még mindenféle trükkökkel kell valahogy beindyítani egyes játékokat. Valaki fel tudna világosítani, pm-be ha esetleg a forumszabályzat tiltja (vagy e-mail). Előre is köcce.
Playstation2 vs xbox
Nekem volt egy ps2-on az chippelés miatt meghalt az olvasó feje. igy vettem egy xbox-ot helyette.az jó. viszi az irot gamak és nem kellet chippleni. de vhogy nem birtam ps2 nélkül igy vettem még egyet.az viszont nem chippeltem csak eredeti játékot visz be.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Danhibiki

Quote from: DreamcleaverEgy kérdés. PS2-t vagy X-Box-t érdemes vanni? Persze ehhez, az is hozátartozik, hogy másolt játékokat akarok futtatni rajta. Sajna, úgy hallottam ez a PS2-n elég macerás, mert nem elég, hogy chipeltetni kell, de még mindenféle trükkökkel kell valahogy beindyítani egyes játékokat. Valaki fel tudna világosítani, pm-be ha esetleg a forumszabályzat tiltja (vagy e-mail). Előre is köcce.
Megnyugatatlak PS2 terén...egy chipp kell és csá nekem évek óta megvan aPS2 és chippelt semmi baja és visz mindent! De ha bővebben akarsz tudni a dolgokról akkor PM...:jee:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Necrid^

Quote from: DanhibikiMegnyugatatlak PS2 terén...egy chipp kell és csá nekem évek óta megvan aPS2 és chippelt semmi baja és visz mindent! De ha bõvebben akarsz tudni a dolgokról akkor PM...:jee:
Akkor valaszinü jó chippet raktak bele. mert nem mind1 hogy milyen,
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Yakumo

Quote from: NecridAkkor valaszinü jó chippet raktak bele. mert nem mind1 hogy milyen,
Ez így van, okos/ügyes/tudós emberhez kell vinni, aki tudja milyen chipet rakjon bele. Nekem régen akkor volt PS2-m, amikor Mo.-on még nem volt forgalomba, behozattuk, de akkor még csak nagyon kezdetleges chip volt hozzá és máshogy kellett indítani DVD-s játéknál és CD-snél. (ma már csak DVD-s játékok vannak)
Nekem is kinyúlt a fej akkor. De aztán kijött a "mindentvisz" chip és annál nem volt gáz már. Sztem tehát ma már kiforrott a chip-biznisz;) úgyhogy nem cseszel rá. A PS2-knél számít egyébként a sorozatszám is, attól függ milyen csipi mehet bele.
1ébként aki kérdezte az egészet öööö Dreamcleaver: nemtom hol laksz, de én ismerek egy jó szakit, aki PS2-t "javít". (Pest) Ha érdekel  PM, if you need his number....