Kedvenc anime intro-k és outro-k

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-05, 17:39:05

Previous topic - Next topic

Danhibiki

Quote from: sirtomiVan outroja?! :rolleyes:
:lol: Ezekszerint nincs...:D
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Yakumo

Quote from: White SeeDGenshinken intro: Akár ez lehetne az otaku himnusz is:D
Ezt meg kell néznem!!! :lol: :D

Danhibiki

Ami nagyon tetszik most intro/outro: Elfen Lied, tök jó:jee:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Yakumo

Quote from: DanhibikiAmi nagyon tetszik most intro/outro: Elfen Lied, tök jó:jee:
Na ez egy olyan dolog (imho,szvsz:D) hogy aki utálja az Elfen Lied-et, az is el szokta ismerni, hogy az intro/outro-ja jó! :kiraly: Még a szélsõségesen eloszlott vélemények ellenére is, ami ezt az anime-t körülveszi:D

Danhibiki

Quote from: YakumoNa ez egy olyan dolog (imho,szvsz:D) hogy aki utálja az Elfen Lied-et, az is el szokta ismerni, hogy az intro/outro-ja jó! :kiraly: Még a szélsõségesen eloszlott vélemények ellenére is, ami ezt az anime-t körülveszi:D
Ez csak természetes...;) Vannak olyan dolgok amiket mindenki elismer, mint például ezt is:D
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Member

Quote from: Yakumoaz is el szokta ismerni, hogy az intro/outro-ja jó!

akkor én vagyok talán az elsõ, aki nem ezt teszi...

Danhibiki

Quote from: Memberakkor én vagyok talán az elsõ, aki nem ezt teszi...
Kivétel erõsíti a szabályt...:p
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Yakumo

Quote from: Memberakkor én vagyok talán az elsõ, aki nem ezt teszi...
Nem baj, attól még tag maradsz:lol: ;) :tezsvir:

Member

Quote from: DanhibikiKivétel erõsíti a szabályt...:p
Mondjuk más animhoz jó lenne az outro zene, de ehhez sztem nem illik. Az intro-ra viszont nem találok szavakat (csak egyet az ezerféle gúnyos röhögésembõl). Amúgy latin vagy mi a szösz?

Alkyra

Dears outro s intro egyaránt nagyon jó s az Onegai Twins intróját azóta se tudom felejteni.
továbbá nagyon bejönn Black Cat intrója s a Shakuan no Shana outroja.Még rengeteg más dolog van, de most csak ez jutt az eszembe.

NuDLy

[COLOR="Teal"]A Bakuretsu Hunters openingje & endingje
+ a Damekko Doubutsu openingje
+ az 1. Urusei Yatsura OVA openingje.
+ a Cat's Eye openingje.
+ a Condor Hero openingje
+ az Excel Saga openingje. :hahaha: [/COLOR]



Member

Shampoo, neked inkább a "Legszebb anime lányok" közt van a helyed. :)

NuDLy

Quote from: MemberShampoo, neked inkább a "Legszebb anime lányok" közt van a helyed. :)
[COLOR="Teal"]Természetesen! :merci: [/COLOR]



Kuroi Tenshi

Quote from: MemberMondjuk más animhoz jó lenne az outro zene, de ehhez sztem nem illik. Az intro-ra viszont nem találok szavakat (csak egyet az ezerféle gúnyos röhögésembõl). Amúgy latin vagy mi a szösz?
Az outoval egyetértek, az intro viszont szerintem jó, megadja az anime alaphangulatát :__devil: meg azok az átalakított képek... már elfelejtettem, hogy eredetileg ki festette azokat... :o
Amúgy latin. És mintha eredetileg valami gregorián dal lenne, csak ebben már nem vagyok biztos

Member

Quote from: Kuro_TenshiAz outoval egyetértek, az intro viszont szerintem jó, megadja az anime alaphangulatát :__devil: meg azok az átalakított képek... már elfelejtettem, hogy eredetileg ki festette azokat... :o
Amúgy latin. És mintha eredetileg valami gregorián dal lenne, csak ebben már nem vagyok biztos

Hát, az intro képei nem semmik, kb. Kepes András láthatott ilyeneket, amikor az indián sámán nemtommilyes kaktuszpálma lét adott neki. Mintha valamilyen beteg illúzió részei lennének (pl. pucér Lucy smárol egy arctalan babával vmilyen véres templomszerû háttér elõtt. Háááát... Biztos csak szimbolika :))

Kuroi Tenshi

http://spaces.msn.com/members/callerynet/ és innen Intro Art


Mint mondtam, sajna már elfelejtettem, hogy ki festette az eredetiket, de valaki kora XX. századi festõ volt...

Rounin

Nyamm..

Wolf's Rain outro bekerült a kedvenceim közé. Gyakorlatilag semmi extra, csak a zene és egy lassítva futó fehér farkas a hóesésben. ^^ De szép.

(ezt a számot viszont havonta egyszer ha végig tudom hallgatni... nem azért mert nem tetszik -.-)

Mishra

az inuyasha egyik verziójaú outro-ja rohadtul odavágott... az amelyinek a Do as Infinity - Fukai mori címû száma szolgáltatta az alapzajt. + elfen lied intro jo még! /azt meg már nem is említem h Cowboy Bebop (Yoko Kanno - Tank!) intro-t zenekarral játszunk ;)/

Danhibiki

[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Ramiz

#319
Quote from: YakumoEzt meg kell néznem!!! :lol: :D
Jah, nekem is. Most, hogy nincs limit ( :hopp: ), asszem szedek is pár részt. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

OP:
1. FMA 4th Opening (Rewrite)
2. Excel Saga
3. School Rumble
4. Hellsing
5. Galaxy Angel 1st

Jól látjátok, az Elfen Lied ilyen téren nálam nem tartolt. :eeek:

Destar

Hát szerintem ami a legjobban tükrözi az anime hangulatát az a Hellsing intro-ja és a Neon Genesis Evangelion outro-ja. Ettõl függetlenül a kedvencem a GITS: SAC openingje és a Cowboy Bebop outro-ja.

Ramiz

Monster outro - kép nem túl mozgalmas, viszont hangulatos :) , viszont a dal olyan jó alatta, pláne hogy sok izgalmas és para rész után szinte lesimítja az ember felborzolódott idegeit... ^^ Nagyon jó! :cool:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

RE@L

Quote from: RamizMonster outro - kép nem túl mozgalmas, viszont hangulatos :) , viszont a dal olyan jó alatta, pláne hogy sok izgalmas és para rész után szinte lesimítja az ember felborzolódott idegeit... ^^ Nagyon jó! :cool:

Látom tetszik a sorozat ;) nekem az openingje is nagyon tetszett végig borzongtam rajta annyira jól el van találva az is és ráadásul egyáltalán nem hosszú.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Próféta

Quote from: RE@LLátom tetszik a sorozat ;) nekem az openingje is nagyon tetszett végig borzongtam rajta annyira jól el van találva az is és ráadásul egyáltalán nem hosszú.
Így van, az opening éppen a closing inverze, jól elõfeszíti az ember idegszálait azzal a hátborzongató dallal, és a borfoltokban kirajzolódó emberalakokkal...

Ramiz

A paranoia-feelingre játszó jelenetek még jobban tetszenek, ahol Tenma menekül az utcán, mindenfelé figyel, ki van készülve meg minden...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Araki

Nekem abszolút kedvenceim:
-Fullmetal Alchemist 4th opening, mert a zene rendkívül jooh (ha nem tudnám hogy japán ember énekli, tán el sem hinném) és képileg is el van találva.
-Fullmetal Alchemist 4th ending, szintén jó a zene, képileg meg isteni...
Ezeken kívül jó openingje még a Hellsingnek és az Excel Saganak van, és a School Rumble OVA 2. epizódjának szuper az endingje...:D

Chiyouni

Az én kedvenceim ezek volnának:
Cowboy Bebop outro: iszonyat jó....a képek és a zene is...nagyon megkapó!
Tantei Gakuen Q intro1: van benne energia, és megetermti a kellõ hangulatot....ált. áttekerem az intrókat, de ezzel csak kevésszer tettem :)
Inuyasha intro1 & outro1
Slayers intro: na ebben a számban olyan életerõ van....egy pár Slayers-es számban jelen van még...
Slayers Next intro: azt juttatja eszembe, h soha nem halok meg...kitörõ életigenlés :muhahah: + az outro is jólesik...de abból inkább a teljes verzió
Trigun intro: nem is annyira a zene, inkább a képsor meg az összhatás tetszik
Trigun outro: ez is olyan megkapó sztem....
Yu Yu Hakusho outro3: nagyon tetszik ez a sejtelmes hangulat
Ranma 1/2 intro1:  a zene annyira aranyos, bár a képsor nagyon lame
Sasuga no Sarutobi: talán kicsit tipikus, de attól még aranyos
Fushigi Yuugi outro: tudom, elég nyálas....de nagyon el van találva....
ebbõl talán nem maradt ki semmi :)

Itachi

Nekem az eddigiekhez hozzájön még a Blue Gender introja is.Sztem jó a zene nagyon.:)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Member

Ami érdekes: Dokuro-chan intro-ja nagyon jó, lehet, hogy lementem külön, mert az animével viszont ölni lehet...