Manga ajánlás, információs sarok

Started by kaoru, 2002-12-31, 14:53:15

Previous topic - Next topic

Manitu

Quote from: Randal on 2006-08-30, 23:34:02
Mondjuk nemtom miért a Slayerst választották. Lehetett volna a Gits, a Cowboy bebop, Gunnm vagy esetleg a Dorohedoro:)
Hát mondjuk mert ezeknek a nagy része fekete-fehér? A Gunmm meg a CB biztosan, Gitsből mintha lenne szines is...
Schanda tanárurat ismerem, jónéhány tárgyat vettem már fel nála, érdekes dolgokat szoktak csinálni. Gyanítom a képregényeknél elvetemültebb dolgokra is csináltak már ilyen színméréseket :)


Randal

Jááááj, színméréssel haggyjá!:)
Még van egy félév Színtanom + szigorlata.

Hm, tényleg, a CB-nek meg a Gunnm-nek tényleg csak a borítója színes.
De a Gitsnek általában az első pár oldala az, és azok szépek.

Fazék


Mattanja

#93
Quote from: Rounin on 2006-09-09, 22:31:10

Quote
Quote from: Rounin on 2006-09-09, 22:17:08
Ez különösen megtetszett így első nekifutásra: http://rakshasa.no/images/html/wallpapers/blade_of_immortal_02.html
Olvasd a mangát, ha még nem kezdted volna el. Abban is akadnak hasonlóan szép képek.

Mivel nemrég fejeztem be a Bokko-t és végigrágtam az összes elérhető 3x3 Eyes részt is, úgy lesz. :zen:
Nincs befejezve és az ftp-n sincs fent az összes eddigi rész. Nekem 111-ig van meg, de 116-ig látok hozzá torrentet. Bocsánat, ezt az előbb kellett volna.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

Quote from: Shiroi on 2006-09-09, 23:15:41
Nincs befejezve és az ftp-n sincs fent az összes eddigi rész. Nekem 111-ig van meg, de 116-ig látok hozzá torrentet. Bocsánat, ezt az előbb kellett volna.

Ah, semmi gond. Gyorsan megnéztem és lurkon fent van 116-ig, szóval lekapom ircen seperc alatt. (jobban utánanéztem és úgy néz ki, nem kell félnem, hogy félbehagyják a sztorit - már csak a fordítókban bízom, hogy nem járok úgy, mint a Crying Freeman-al, aminek csak első három kötetét fordították le legutolsó értesüléseim alapján =/ )

Még egyszer köszönöm =].

Mattanja

Megtaláltam 1280*2011-es felbontásban is (666*1012 helyett), az egyetlen probléma vele, hogy lengyelül van. Ha valaki venné a fáradtságot és átírná a szövegeket, akkor talán érdemesebb volna ezt a verziót felrakni az ftp-re.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lazzaret

Nem tudja valaki hogy a Warcraft manga nikor jelenik meg magyarul és hogy honnan lehet majd beszerezni?


www.arkangyalok.uw.hu

maxim02

#97
HELLO!
Ha még kellene az Akuma no eros a www.manga.hu -n fennt van a teljes manga :smile:                                                                                                Olvasott  valaki a Haou Airent? :D

Bocsi  :frown: :smile:,az előbb nem csak neked akartam küldeni az infot. Most vagyok először ,na jó másodszor egy forumon  :smile: mikor láttam ,hogy nincs kint a szöveg rájöttem vmit elszúrtam ,de rájöttem :smile: :szemuveges:

Yakumo

#98
Quote from: Lazzaret on 2006-09-14, 07:31:22
Nem tudja valaki hogy a Warcraft manga nikor jelenik meg magyarul és hogy honnan lehet majd beszerezni?
Terjengtek olyan "legendák", hogy a mostani Con-ra már lesz. De tényleg csak legenda szintjén hallottam róla/ mondták.

Edit: volt a Con-on, kb. 200 kilónyi belőle. XD

pniko

Sziasztok!

Nem tud véletlenül valaki egy olyan oldalt ahonnan le lehet tölteni vagy elolvasni a Weiss Kreuz és a Spiral manga összes részét angolul?

Már kerestem sok helyen de sajna nem sok sikerrel. Köszi.

csacsa

Quote from: maxim02 on 2006-09-29, 21:16:50
HELLO!
Ha még kellene az Akuma no eros a www.manga.hu -n fennt van a teljes manga :smile:                                                                                                Olvasott  valaki a Haou Airent? :D

Bocsi  :frown: :smile:,az előbb nem csak neked akartam küldeni az infot. Most vagyok először ,na jó másodszor egy forumon  :smile: mikor láttam ,hogy nincs kint a szöveg rájöttem vmit elszúrtam ,de rájöttem :smile: :szemuveges:


Én olvastam már a Haou Airent, de sajnos még nem tudtam megszerezni a 8. és 9. kötetet. És nem is tom honnan lehetne megszerezni. :morci:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Ramiz

Kuni ga Moeru manga lelőhelyet ismertek?
Ez az a nankingi mészárlás idején játszódó manga, amit nagyon keményen cenzúráznak Japánban(!!!).
Angol címe: The Country Is Burning.
Sehol sem találom.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Én arról azt olvastam, hogy le is állították a közlését egy vitatott valódiságú fénykép miatt, amit a szerző felhasznált.
Engem is érdekelne.
Failure is the default option

Dreamcleaver

Az Amaenaideyo mangáról tudna nekem valaki mondani valamit? Az Anime nagyon-nagyon-nagyon ecchi volt, szal mire számíthatok a mangánál? Grafikai stílus hasonló?  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Necrid^

Quote from: Dreamcleaver on 2006-11-24, 00:33:25
Az Amaenaideyo mangáról tudna nekem valaki mondani valamit? Az Anime nagyon-nagyon-nagyon ecchi volt, szal mire számíthatok a mangánál? Grafikai stílus hasonló?  :smile:
ezt engem is érdekelne a múlthéten néztem végig az anime és Tetszett :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

chilip

Quote from: Lazzaret on 2006-09-14, 07:31:22
Nem tudja valaki hogy a Warcraft manga nikor jelenik meg magyarul és hogy honnan lehet majd beszerezni?

én már meg is rendeltem az alexandrától online  :D
sajna késik a kiküldése, és nem 2 nap alatt, hanem 1 hét alatt küldik :bruhuhu:

Prof. William

A Welcome to the NHK - hoz (a mangához) tudna valaki letöltést adni? Lehetőleg nem olyat ahol darabonként van hanem több kötet egyben...

Manitu

#lurk. Az első öt kötet kötetenként van csomagolva, a 6. meg fejezetenként, ameddig kész van. NHK néven keress rá, nem írták ki a teljes címét a packokban.


Próféta

Quote from: Feldin on 2006-07-02, 00:31:19
Quote from: Manitu on 2006-07-01, 19:15:14
Quote from: Feldin on 2006-07-01, 16:13:13
SEGÍTSÉG!!!!!!!!!!!
ezeket vadásznám, gépre.
valaki nem tud vmit? nagyon kéne.

# Haibane Renmei - The Haibanes of Old Home (Ch.1) (August, 2001)
# Haibane Renmei - The Haibanes of Old Home (Ch.2) (December, 2001)
# Haibane Renmei - Haibane Lifestyle Diary (August, 2002)
# Haibane Renmei - The Haibanes of Old Home (Extra) (December, 2002)

Ezek megvannak, meg még egy valami, ami nem volt a listádban. Mindjárt feldobom rapidshare-re.
hálás köszönet!
ha a többiről vki tud vmit kiabáljon :)
Kicsit régóta nem haladtunk ezügyben :) Szereztem egy "Guri No Machi, Haibane No Niwa De (In the Town of Guri, in the Garden of Charcoal Feathers)" című artbookot viszont. 91 képből áll, ezek jelentős részét már láthattuk wallpaper vagy CD betétlap formájában. Tele van japán szöveggel is, azt viszont nem értem.

Egyébként egy vegyes Yoshitoshi ABe gyűjteményben találtam, van benne sok minden más is, pl. egy nem túl jó TeXhnolyze storyboard, meg egyéb Doujinshik (Haibane Renmei-ből épp az, ami Manitu-nak már megvolt).

[spoiler=szósz]t0rrent[/spoiler]

Manitu

Quote from: Próféta on 2006-12-08, 01:11:16Kicsit régóta nem haladtunk ezügyben :) Szereztem egy "Guri No Machi, Haibane No Niwa De (In the Town of Guri, in the Garden of Charcoal Feathers)" című artbookot viszont. 91 képből áll, ezek jelentős részét már láthattuk wallpaper vagy CD betétlap formájában. Tele van japán szöveggel is, azt viszont nem értem.

Egyébként egy vegyes Yoshitoshi ABe gyűjteményben találtam, van benne sok minden más is, pl. egy nem túl jó TeXhnolyze storyboard, meg egyéb Doujinshik (Haibane Renmei-ből épp az, ami Manitu-nak már megvolt).
Hálás köszönet, a doujinshik közül csak a White Raint (nagy kár, hogy félbehagyta :frown:) meg a Haibanet olvastam eddig, úgyhogy rá is csapok most a többire :jee:


smash++

Azt megkérdezhetem,hogy amik az ftp-n vannak fönt és nem tartoznak bele a comlete*.*-nevűekbe tutira nincsenek befejezve?Pl a Mai-Hime?Megnéztem a legutolsó lapokat amik fent vannak csakhogy most ez teljes-e vagy sem és nehogy már az legeyen a vége,hogy hagyd el a szobát :D

Manitu

Jelen esetben biztos. Mai Hime-ből még van 2 kötet azután. (összesen 5).


smash++

Annyit még azért megérdezek.Manga letöltés ügyében inkább az animehq-ról?Mert ahogyan elnézem ott elég nagy a választék,csak sajna nincs odaírva,hogy melyik van végig.De elméletileg amiből van már anime az azt jelenti,hogy a manga végig megvan(kivéve az olyanok int Naruto,One iece,Bleach..).Nem úgy csinálják,hogy anime csak akkor jön ki ha már a manga változat bevan fejezve?<-vagy vmi hasonló

Rounin

Quote from: smash++ on 2006-12-09, 15:11:19
Annyit még azért megérdezek.Manga letöltés ügyében inkább az animehq-ról?Mert ahogyan elnézem ott elég nagy a választék,csak sajna nincs odaírva,hogy melyik van végig.De elméletileg amiből van már anime az azt jelenti,hogy a manga végig megvan(kivéve az olyanok int Naruto,One iece,Bleach..).Nem úgy csinálják,hogy anime csak akkor jön ki ha már a manga változat bevan fejezve?<-vagy vmi hasonló

Hát nem egy esetben azért fillerezik az animét, mert a manga kijövő részeire várnak (afaik)..

De egy konkrét ellenpélda: Berserk még közel sincs kész, de már van belőle lezárt anime.
3x3 eyes szintén így volt.

Manitu

#114
Manga letöltés ügyben #lurk. De köze nincs egymáshoz annak, hogy egy manga be van-e fejezve vagy van belőle anime. Pl ha jól emlékszem Mai Hime sem volt befejezve, mikor az animét elkezdték. Meg egy csokó anime van, amibek nár rég vége, de a mangája még fut. Ja, és ha nem csomagolja valaki újra, akkor a manga releasek utolsó részének nevében is benne szokott lenni hogy [end] vagy [complet].

Edit: 3x3 eyesnak már vége? Ma is láttam új chaptert belőle #lurkon. Vagy csak a fordítás nincs még végig?


Rounin

Quote from: Manitu on 2006-12-09, 15:58:43
Edit: 3x3 eyesnak már vége? Ma is láttam új chaptert belőle #lurkon. Vagy csak a fordítás nincs még végig?

Jahm, #lurk ftw \o/

Hm, nem tudom, csak azt, hogy piszok lassan jönnek ki az új részek lefordítva...
*percek telnek el*

http://www.sazanquest.com/index.php?option=com_smf&Itemid=65&topic=17.0

Mint itt látható, a manga már befejezett. Yeay \o/

Lazzaret

Vona egy kérdésem. A D.N.Angel hány kötetet tesz ki összesen, mert angol verzióban eddig 11 kötett van meg a Tokyopoptól.


www.arkangyalok.uw.hu

Rastagekko

Olyat szeretNék Kérni valmi Omegha Hozzáértőtől/Hozzáértőktől, Aki tudna nekem Manga vásárlásában segítséget nyújtaNI. A Szitu: a Barátnőmnek szeretnék Karácsonyra egy Fain Mangát venni. Tudnátok Nekem 1-2 Tippet Adni,,,(pl amit Valami Boltba Megh is lehet Venni, vagy a Neten megrendelni, magyar, vagy angol nyelven) 

Hozzáértők segítségét Előre ish Köszönöm.. Kellemes KArácsonyt minden Anime és a Manga FAnnak ;)

Fate


Hali,

A köv. kérdéseim lennének:

Az NGE manga milyen, mennyire tér el az anime-tól, érdemes belefeccölni a sok pínzt?

NGE Angelic Days manga, a kérdések u.a.

Köszi

"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Darkstar

#119
A Kodomo no Jikan-t kiadják Amerikában? Ez elég érdekes... Meg lesz editelve, vagy hogy? o.O Ráadásul a címe is elég érdekes lett (Nymphet).
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん