About AnimeHQ

Started by McDouglas, 2003-12-08, 21:54:08

Previous topic - Next topic

ronhaven

Ha nezed az Upload Checkert(vagy mit) akkor lathatod ,hogy attol meg ugyanugy pakolodnak fel a cuccok valahova, ez erdekelt volna,hogy be lehet-e oda menni,esetleg a megmaradt reszlegeket el lehet-e erni valahogy.
De akkor gondolom nem.

Einon

Hoi!

Szal hogy első kézből jöjjön az info:
december n. -én eltűnt az animestars és egy másik diszk. Bementem megnéztem, és a 8 hónapos 120Gb WD diszkk szállt el. Mivel még garis volt, visszavittem (sajna azóta leltároznak, és nem adták a cserét).
Egy héttel később teljesen meghalt a szerver. Felmentem és egy rendkívül érdekes problémával találkoztam.
Azonos tápkábelen lévő diszkek közül az egyik elfüstölt a másik nem, es a tesztek alapján csak a Maxtor -ok. A rendszer diszkként funkcionáló '98 -ból származó 13Gb -os Q webhostként használt 17Gb -os Q illetve az AnimeVilág 60 és az AnimeStars 120Gb -os Samsungja probléma nélkül vészelte át az esetet.
Mivel mindhárom diszk garanciája lejárt felvettem a kapcsolatot a matrox.com -al (akik még nállam is lassabban reagálnak), hogy cseréljé ki a meghajtókat. Még nem reagáltak utolsó levelemre.

A két 120Gb -os Maxtor -on a képen jelölt IC égett meg:
http://members.animehq.hu/~einon/maxtor-back.jpg

A 3. Maxtor egy 80Gb -os darab, felpörög, de a BIOS már nem látja.

Mind3 diszk itt van a fiókomban további intézkedésig.
AHQban egy minőségi táp volt, ami azóta is hiba nélkül üzemel az itthoni gépeim egyikében. De biztos ami biztos alapon le lett cserélve egy Enermax 365 -re.

Amennyiben valaki reális áron meg tudja javíttatni a 120-asokat (Baldy) szóljon.

Ja még valami... előre láthatólag 2004.01.14 -én bekerül két új 120-as, és AHQ feltámad hamvaiból.

Ennyi voltam.

Titkos®

Akkor most végül is újra működik az FTP? Mert engem továbbra sem enged bejelentkezni...
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Einon

Hali!

Sajnos elfelejtettem beepitokeretet magammal vinni, igy a hdd-k nallam maradtak. hetfo du mar tenyleg menni fog :)

Sky

Mess with the best,
Die like the rest...

noway

Egy fős user limit... nagyon szigorú :-)

izriot

Csak én nem figyelem a hireket és az Animehq winyoi újra elszallak, vagy MI? Merthogy az összes könyvtar ures mint atom!
Bannelve nem vagyok, aztat már megnéztem.
Mondjatok hogy csak én benazok vmit!!

Cobra

pont most néztem, de nekem is üresek  :(
Hide and fear, Cobra Commander is here !

ignus

QuoteOriginally posted by Cobra
pont most néztem, de nekem is üresek  :(

Itt is eza helyzet, szóval nem nálunk lehet a bibi...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

izriot

Pedig multkor láttam fincsi kis ecchi gyujteményt amit le akartam szedni... Már tényleg érdekel hogy mi van! Mert ezekszerint nem en benaztam...

Moloko

tegnap beszéltem Einonnal, a dolog oka nem nagyon maradt meg a fejemben, de azt mondta, hogy kb 1 hét múlva minden oké lesz.
most az egyetlen mappa ami műxik a Request, mert (azthiszem) az nem a maxtor vinyókon volt. No és ha jól emlékszem valami olyasmit mondott még, hogy a vinyókkal van vmi variálás, de nagyon nem emlékszem rá...
(én éppen egy letöltés 90%ánál tartottam :D)

Einon

Hoi!

A problema az, hogy kaptam tamogataskent egy ****a kis alaplapot, amin van RAID vezerlo, tehat elvileg mennenek az uj vincseszterek (elarulok 1 titkot... azota bekerult 4 120Gb -os HDD ;)).
Sajnos a 8 vinyobol csak 5 -ot latott a lap, ezert ki kellett szerelnem es most a regivel megy, ami meg ugye csak 4 -et bir el.

Szal amint visszajon gari -bol a lap, vagy amint kiscserelik egy masikra, menni fog minden.
Ez elvileg a heten megtortenik, es minden unatkozo uploader nekieshet szegeny gepemnek.

Bye!

Miura

Quote from: EinonHoi!

A problema az, hogy kaptam tamogataskent egy ****a kis alaplapot, amin van RAID vezerlo, tehat elvileg mennenek az uj vincseszterek (elarulok 1 titkot... azota bekerult 4 120Gb -os HDD ;)).
Sajnos a 8 vinyobol csak 5 -ot latott a lap, ezert ki kellett szerelnem es most a regivel megy, ami meg ugye csak 4 -et bir el.

Szal amint visszajon gari -bol a lap, vagy amint kiscserelik egy masikra, menni fog minden.
Ez elvileg a heten megtortenik, es minden unatkozo uploader nekieshet szegeny gepemnek.

Bye!
neki is fog ;) köztük én is ;)
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Darkstar

Quote from: Miuraneki is fog ;) köztük én is ;)

Fog? Láttad, mikor a post?  :haha:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

bugger

Profilváltás / szolgáltatás megszünése

Jelentõs pénzhiány, a támogatások elmaradása miatt az AnimeHQ adathoszting szolgáltatása (FTP) megszûnik. Amennyiben az USTeam igényt tart rá, az adathosztingos diszkek átkerülnek hozzájuk.
2005.04.01.

(forrás: ahq hírek)

Sajna úgy tûnik, eggyel kevesebb szerver lesz a jövõben.
bugger

Pharaoh

Quote from: buggerProfilváltás / szolgáltatás megszünése

Jelentõs pénzhiány, a támogatások elmaradása miatt az AnimeHQ adathoszting szolgáltatása (FTP) megszûnik. Amennyiben az USTeam igényt tart rá, az adathosztingos diszkek átkerülnek hozzájuk.
2005.04.01.

(forrás: ahq hírek)

Sajna úgy tûnik, eggyel kevesebb szerver lesz a jövõben.



Remélem ez csak áprilisi tréfa.

Darkstar

Quote from: PharaohRemélem ez csak áprilisi tréfa.

Szerintem ezzel nem szórakoznának. Nagy kár érte!  :bruhuhu:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Damnatus

Hali!

Én is azt remélem, hogy áprilisi tréfa!

Pharaoh

Quote from: DamnatusHali!

Én is azt remélem, hogy áprilisi tréfa!

Nálam amúgy semmi baja nincs.

Chronos

Quote from: DamnatusHali!

Én is azt remélem, hogy áprilisi tréfa!
Fõoldal:

Megjegyzés: Remelem senki sem vette komolyan es mindenkinek leesett, hogy Apr 1 van:)


Aki komolyan vette, az máskor kicsit jobban gondolkodjon el az ilyen dolgokon...:)

CHRONOS

Damnatus

Hali!

Mivel több honlap is hasonló tüneteket produkált, ezért nem lepõdtem meg, hogy tréfa lesz. Csakhát az ördög sosem alszik...

thely

Hali !

Van az animehq-n par project, aminek a vege megvan nekem.   :lul:
pl. compastible campus gardress
Kit tudnek megkeresni a feltoltesevel kapcsolatban? Van vmi otletetek?  :)
Do you Believe in your Dreams ?  :)
--------------------------------------

Miura

nem tudja valaki,hogy ki az animehq üzemeltetõje???
jogos gazdája mint itt zs....-sama ;)
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Titkos

Quote from: Miuranem tudja valaki,hogy ki az animehq üzemeltetõje???
jogos gazdája mint itt zs....-sama ;)

Úgy tudom, hogy Einon az.
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


jettmoress

hat ebbe a topicba se lett irva 1 jo ideje de hat ezert az 1szeru kerdeset nem volt erdemes uj topicot nyitni ... csak tobb dolga lett volna a moderatornak :)

a lenyegre terve ... ahogy kicsit korulneztem a a forumon ma, talalkoztam az AHQ ftp szerverevel ami valami hasonlo mint a USTEAM ftp-je a problemam csupan az hogy sehogy se tudok felmenni :beken:

probaltam en minden felet (amugy SmartFTPt haszanlok tehat aszerint irom) animehq.hu cimet  mmanga/mmnga es anime/anime azonositokat  21 es 2121 port_al is de semmi

kossz elorre is

Member

Quote from: jettmoresshat ebbe a topicba se lett irva 1 jo ideje de hat ezert az 1szeru kerdeset nem volt erdemes uj topicot nyitni ... csak tobb dolga lett volna a moderatornak :)


a lenyegre terve ... ahogy kicsit korulneztem a a forumon ma, talalkoztam az AHQ ftp szerverevel ami valami hasonlo mint a USTEAM ftp-je a problemam csupan az hogy sehogy se tudok felmenni :beken:

probaltam en minden felet (amugy SmartFTPt haszanlok tehat aszerint irom) animehq.hu cimet  mmanga/mmnga es anime/anime azonositokat  21 es 2121 port_al is de semmi

kossz elorre is

Ha egy helyrõl beszélünk (lehet, hogy tévedek), felmész az animestars.animeHQ.hu oldalra és ott minden fenn van direkt letöltéssel.

Darkstar

Nem ugyanaz a kettõ. Én az anime/anime user/passt használom, és normál porton megy, tehát ftp.animehq.hu a kiszolgáló neve.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Quote from: jettmoressezert az 1szeru kerdeset nem volt erdemes uj topicot nyitni ... csak tobb dolga lett volna a moderatornak :)
Helyes! Egy új tag, aki veszi a fáradtságot, hogy körbenézzen a megfelelõ thread után! ;)[/QUOTE]ftp.animehq.hu címen, sima 21-es porton és anime/anime párosítással mennie kell. Ha esetleg be tudsz jelentkezni, de nem látsz a szerveren semmit, akkor kapcsold be a passzív módot.

jettmoress

basszus ... nem is tudom hogy meg egyaltalan megy-e az AHQ FTPje de azert megkerdem megint (mert nem megy nekem  :uzi: AHQ :mad: )
Quote331 Password required for user.
[22:24:46] PASS (hidden)
[22:24:48] 530 Login incorrect.

milyen nev/jelszot kell hasznalni vagy hol kell regisztralni?

Hiei-sama

Quote from: jettmoressbasszus ... nem is tudom hogy meg egyaltalan megy-e az AHQ FTPje de azert megkerdem megint (mert nem megy nekem  :uzi: AHQ :mad: )


milyen nev/jelszot kell hasznalni vagy hol kell regisztralni?


Komolyan olvassatok mar az ahq oldalt neha napjan ha mar hasznaljatok az ftpjet ilyen lustak nem lehettek....Karbantartas van mar jo ket hete...