Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Marox

Gratula a rajzodhoz Aephidon! :jee:

Marox

Valaki tudna nekem adni egy linket, ahonnan letölthetem a How to Draw Manga pár számát?  :rolleyes:

katz

Quote from: MaroxValaki tudna nekem adni egy linket, ahonnan letölthetem a How to Draw Manga pár számát?  :rolleyes:
Azt nem, de itt van ez, nézegesd

Moha

Hello!

Nincs meg valakinek véletlenül a Chobits elsõ 5 részének a magyar felirata?
Nekem sajna .sub formátumban van, és nem passzol a filmhez, és a SubResyc-el se tudtam helyretenni.

.Attila

Quote from: MohaHello!

Nincs meg valakinek véletlenül a Chobits elsõ 5 részének a magyar felirata?
Nekem sajna .sub formátumban van, és nem passzol a filmhez, és a SubResyc-el se tudtam helyretenni.
Ezt miért a fanartban kérdezed? :)

Manitu

Quote from: MohaHello!

Nincs meg valakinek véletlenül a Chobits elsõ 5 részének a magyar felirata?
Nekem sajna .sub formátumban van, és nem passzol a filmhez, és a SubResyc-el se tudtam helyretenni.
Srt-ben megvan, ha mondod hova, szivesen elküldöm.


Moha

Quote from: BonciEzt miért a fanartban kérdezed? :)
Mea Culpa! A feliratok-ba akartam, csak nem néztem jól meg!

Marox

Quote from: katzAzt nem, de itt van ez, nézegesd

Köszi a linket! :jee:

Aephidon

Quote from: MeskeA körmei viszont fantasztikusak! :jee: Egyébként mit jelent, ami oda van írva?

Ööö... Némi magyarázat mielôtt belekezdenék a jelentésbe: tudni kell, hogy mielôtt felraktam volna a képet, cenzúráztam Photoshop-ban (a szemfülesek észrevehetik az alsógagya path-ját). Ígyhát a felirat jelentése szó szerint: ,,kényeztess, kérlek". A japán megfelelôkre nem emlékszem, mert egy CorelDraw file-ban volt, amiben a jelek is (mellesleg megjegyezném, hogy egy japán-magyar szakra járó haverom fordította, ezúton is köszönet érte).

A körmei lehettek volna csicsásabbak is, csak nem volt türelmem sokat szenvedni velük.
Reggel ránéztem a cigisdobozra és megláttam a feliratot: a dohányzás halált okozhat! Halált megvetô bátorsággal gyújtottam rá!

,,Their wives are raped upon their dead children"
Deathspell Omega - Sacrilegious Terror

Meske

Quote from: AephidonA körmei lehettek volna csicsásabbak is, csak nem volt türelmem sokat szenvedni velük.
Szerintem pedig pont így tökéletesek! :jee:

Moha: látom itt is nagyon figyelsz! :hehe:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Rounin

Jaj!

Kalibur: woahh, köszi. Hamu fejemre, bevallom õszintén, nem tudtam, hogy néz ki a rusnya dög :) Ígérem, utána fogok nézni.

A nyugtató meg jöhet, dögivel :) Bár az árnyékolás most mellékes, egyelõre az alakokat, formákat memorizálom, programozom be az ujjaimba. Amit lerajzolok, az belémég, úgyhogy copy van ezerrel. A többi most még mellékes :D

Az ujjas dolgot meg még megbeszéljük :p

Katz-dono : kösszee a fogadatlan prókátorságot :)

katz

Quote from: Rouninkatz-dono : kösszee a fogadatlan prókátorságot :)
nincs mit. épp akkor olvastam a mangát...

Rounin

Quote from: katznincs mit. épp akkor olvastam a mangát...

Thudom, off, hamu fejemre, de :

hányadszor? Én már harmadszor rágom át magam rajta :D

katz

Quote from: RouninThudom, off, hamu fejemre, de :

hányadszor? Én már harmadszor rágom át magam rajta :D
Most elõször és nagyon teccet :) Az egyik kedvencemmé vált.
OFF vége

Baldy

#1964
Na az õszi seregszemléjén a Magyar Anime Társaságnak volt egy rajzversenye, melyeken a mûveket itt megtalálhatjátok :)
Van köztük egy-két aranyos, nekem pl. a Zsûri kedvence (Kunoichi munkája) tetszett, és az elsõ helyezett :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Meske

Quote from: BaldyNa az õszi seregszemléjén a Magyar Anime Társaságnak volt egy rajzversenye, melyeken a mûveket itt megtalálhatjátok :)
Van köztük egy-két aranyos, nekem pl. a Zsûri kedvence (Kunoichi munkája) tetszett, és az elsõ helyezett :)
De jó kis rajzok! :jee:
Nekem sok tetszett! Ha én lettem volna a zsûri, biztos nem tudok dönteni...

De az, amelyikre rá van írva, hogy Érvénytelen, az vajon miért lett érvénytelen?

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Rounin

Szórakoztam otthon egy kicsit a PsP8-al. Aztán íme az eredménye... bár már voltak, de csak szürkében:

Griffisu to Hime-sama

Guibu

Marox

A sok szép rajz után én is késztetést éreztem arra, hogy ceruzát fogjak és alkossak. :)

Ez lett a végeredmény.

Szerintem elsõ rajznak nem olyan rossz, és kiemelném, hogy NINCS kész. :) Igaz nem tudom, hogy min lehetne javítani, nem értek hozzá. :rolleyes:

Meske

Quote from: MaroxA sok szép rajz után én is késztetést éreztem arra, hogy ceruzát fogjak és alkossak. :)

Ez lett a végeredmény.

Szerintem elsõ rajznak nem olyan rossz, és kiemelném, hogy NINCS kész. :) Igaz nem tudom, hogy min lehetne javítani, nem értek hozzá. :rolleyes:
WOW! Nekem nagyon tetszik! Szerintem ez így jó ahogy van. :jee:
Bár a rajztanárom is azt vallja, hogy egy mûalkotás sohasincs kész, mindig van valami, amit hozzá lehetne tenni, de valamikor a mûvésznek is be kell fejeznie. :) (Egyébként õ egy absztrakt festõ is egyben)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Djinn

Quote from: MaroxA sok szép rajz után én is késztetést éreztem arra, hogy ceruzát fogjak és alkossak. :)

Ez lett a végeredmény.

Szerintem elsõ rajznak nem olyan rossz, és kiemelném, hogy NINCS kész. :) Igaz nem tudom, hogy min lehetne javítani, nem értek hozzá. :rolleyes:
Nekem is nagyon tetszik!!  :jee:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Marox

Quote from: MeskeWOW! Nekem nagyon tetszik! Szerintem ez így jó ahogy van. :jee:
Bár a rajztanárom is azt vallja, hogy egy mûalkotás sohasincs kész, mindig van valami, amit hozzá lehetne tenni, de valamikor a mûvésznek is be kell fejeznie. :) (Egyébként õ egy absztrakt festõ is egyben)

 :merci:  Köszönöm, örülök hogy tetszik. :)

Bizony én is úgy érzem, hogy nincs kész (az én rajztanárom is biztos azt mondaná :) ), de sajnos nem látom, hogy min lehetne javítani. :(

Marox

:merci:  Köszönöm Djinn. :)

Meske

Ha mindenképpen akarsz hozzátenni valamit, akkor színezd ki! :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Manitu

Quote from: MaroxA sok szép rajz után én is késztetést éreztem arra, hogy ceruzát fogjak és alkossak. :)

Ez lett a végeredmény.

Szerintem elsõ rajznak nem olyan rossz, és kiemelném, hogy NINCS kész. :) Igaz nem tudom, hogy min lehetne javítani, nem értek hozzá. :rolleyes:
Grat! Nagyon jó! Különösen a szeme tetszik.


Marox

Quote from: MeskeHa mindenképpen akarsz hozzátenni valamit, akkor színezd ki! :)

Sajnos én nem vagyok valami jó színezõ, így inkább nem nyúlok hozzá, mert a végén még elrontom.  :rolleyes:

Marox

Quote from: ManituGrat! Nagyon jó! Különösen a szeme tetszik.

 :merci:  Köszönöm Manitu. :)

A szemrajzolást nagyon sokat gyakoroltam.  :rolleyes:

Damnatus

Hali!

Szép munka Marox!

Marox

Quote from: DamnatusHali!

Szép munka Marox!

 :merci:  Köszönöm Damnatus. :)

Rounin

#1978
Marox:

Parola meg válltapicska :) Ügyes, nagyon.

A "soha nincs kész, mindig lehet hozzátenni" dologra csak egyvalamit: ezzel vigyázni kell, mert sikerült már nagyon elrontanom rajzomat az utólagos hozzátétel miatt. Én úgy vagyok vele, hogy ha már leálltam egy rajz készítésével, utána inkább nem nyúlok hozzá, mert biztos elgányolom. Rossz tapasztalat.

Marox

:merci:  Köszönöm Rounin. :)

Én még így utólag hozzányúltam egy picit, itt a végeredmény.