Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Moha

Quote from: KaliburEgy tisztelt kollega mondta volt nemrég, hogy ezt :kép esetleg linkeljem be ide ... Jelentem alássan, megtörtént ^^ !
Szokásodhoz híven ló - illetve unikornis - :) Király! :jee:

Necrid^

Quote from: KaliburEgy tisztelt kollega mondta volt nemrég, hogy ezt :kép esetleg linkeljem be ide ... Jelentem alássan, megtörtént ^^ !

hmm hogy is hivták?!?! Pegazus?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rounin

Quote from: KaliburEgy tisztelt kollega mondta volt nemrég, hogy ezt :kép esetleg linkeljem be ide ... Jelentem alássan, megtörtént ^^ !

Tisztelt a :morci: ... :p :D Arigatou

Djinn

Quote from: KaliburEgy tisztelt kollega mondta volt nemrég, hogy ezt :kép esetleg linkeljem be ide ... Jelentem alássan, megtörtént ^^ !
Nagyon tetszik a kép!!  :jee:

Necrid: A pegazus a szárnyas paci tudtomal. Az egyszarvú paci az unikornis, ahogy Moha is írta.  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Damnatus

Ez egyszerre pegazus és unikornis!

Rounin

Quote from: DamnatusEz egyszerre pegazus és unikornis!

Unizus és kész :) Nem mindegy? Ez mûvészet kérem szépen ;)

Damnatus

Nem mindegy! Így már nem folyik a vita, hogy egyik-e vagy másik-e, ugyanis ez egy egyszarvú (unikornis) pegazus!

Rounin

Quote from: DamnatusNem mindegy! Így már nem folyik a vita, hogy egyik-e vagy másik-e, ugyanis ez egy egyszarvú (unikornis) pegazus!

Mûvészet!!!!!!!!! :bruhuhu:

:) Jó, igazad van :]

Djinn

Quote from: DamnatusNem mindegy! Így már nem folyik a vita, hogy egyik-e vagy másik-e, ugyanis ez egy egyszarvú (unikornis) pegazus!
De nincs is szárnya  :hehe: Vagy csak én nem látom?  :3x3:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Damnatus

:eeek:  :lol: Asszem a késõi idõpontra és a fáradtságomra fogom, hogy én is tegnap éjjel még szárnyakat is láttam rajta.  :gevumezs:

Rounin

Quote from: Damnatus:eeek:  :lol: Asszem a késõi idõpontra és a fáradtságomra fogom, hogy én is tegnap éjjel még szárnyakat is láttam rajta.  :gevumezs:

:] Bahh..  én már többször láttam ezt a képet, és nekem  sem tûnt fel, hogy nincs is szárnya :D
Kezdünk kimenni a gyakorlatból :]

Moha

Quote from: DamnatusEz egyszerre pegazus és unikornis!
Lehet, hogy én vagyok vak, de akkor hol van a szárnya? :rolleyes:
Mindenesetre király kép, mint írtam. Én mindig irígykedve nézem az ilyeneket. A rajzoláshoz mindig is böte voltam.

Meske

#2052
Quote from: MohaLehet, hogy én vagyok vak, de akkor hol van a szárnya? :rolleyes:
Mindenesetre király kép, mint írtam. Én mindig irígykedve nézem az ilyeneket. A rajzoláshoz mindig is böte voltam.
De azért a kukacaid szerintem tök cukik! :haha:
Az én 2. sárkányom pedig annyira béééna lett, hogy inkább fel sem teszem a fórumba, még talán azt is megbántam, hogy a képtárba feltettem. De nem baj, valamivel csak le kell rontani azt a remek színvonalat.... :D

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Kalibur

Quote from: RouninTisztelt a :morci: ... :p :D Arigatou
Screwball...  :rolleyes:
Különben szívesen !  :haha:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

yaone

StorMBlader kérésére :
http://usteam.hu/pictures/f/pics/1117298318815.jpg
átlagos mezei szines szeruza, 24 darabos ...többnyire ezzel szinezek, mert ezzel lehet a leggyorsabban  ( bár ez most elég gagyi lett o.O  , de az Aiko-s kép is ceruza )

http://usteam.hu/pictures/f/pics/1117298405054.jpg
ezen próbálgattam a nemrég beszerzett akvarellceruzákat

http://usteam.hu/pictures/f/pics/1117298519055.jpg
tus , vízfesték, rossz scan
bõrszínnek megfelelõ festékem pl nincs, azzal el szoktam szórakozni, mire egy tûrhetõ árnyalatot kikeverek
nagyjából ennyi...kihuzásnál meg fõként tûfilc

Rounin

Naota , remélem idenézel. Küldenék én képet, csak nem ártana a PM-ezést bekapcsolnod, mert nem tudok küldeni neked :D :p

Zelgadis

Quote from: White SeeDHát, nekiálltam drawolgatni. Ezek jöttek össze így elsõre.

http://norad2.uw.hu/kep1.jpg
http://norad2.uw.hu/kep2.jpg
http://norad2.uw.hu/kep3.jpg
http://norad2.uw.hu/kep4.jpg

Whoa a 4es baromi jó lett !!
A 3as gondolom egy Naru akart (volna) lenni, de úgy néz ki, mint egy bogár az El Hazardból :DDD
A másik kettõ meg ha tényleg elsõ rajzatid, akkor ahhoz képest nagyon jók!
(Egyébként meg még van mit javítani, de minden kezdet nehéz, ne? :) az elsõ rajzaimon még ma is akkorákat röhögök :DD)

Zelgadis

OFF TOPIC! (bocsánat)

Quote from: RouninIlyen hangulatom gyakran van, de hát ez van. Hülye kos vagyok :p


Nem regisztrált hangulatod? :))) Mert ezt mondja...
Mindenki hüledezik, hogy milyen jó képek, de nem tudom behozni õket :(
lehet hogy atw törölte az oldaladat? mert semmi nem jön be amit onnan linkeltél :(


Na persze most olvasom, hogy te is észrevetted... remek.. mostmár ketten tudjuk, hogy nem megy, de egyikünknek sincsenek meg a képek:D)

Ezen kívül: de jó, hogy az ÖSSZES usteam.uw.hu ra linkelõ kép halott linkre mutat (vajonmér'?)

OFF TOPIC OFF (gomeen^^"")

Zelgadis

Quote from: KaliburEgy tisztelt kollega mondta volt nemrég, hogy ezt :kép esetleg linkeljem be ide ... Jelentem alássan, megtörtént ^^ !

 :eek: aha.... peeeerszse, lehet ilyet rajzolni! :DDD

Azt hiszem nekiállok mostmár én is fejleszteni, mert ha ilyeneket rajzolok majd a végére, akkor megéri a fáradtságot :DDD Grat!

Zelgadis

Quote from: yaoneStorMBlader kérésére :
...
http://usteam.hu/pictures/f/pics/1117298405054.jpg
ezen próbálgattam a nemrég beszerzett akvarellceruzákat
...


kellenek ilyen ceruzák ^__^""
No persze így rajzolni is tudni kell, nagyon szép lett!

Rounin

Zelgadis... törölték szépen, úgyhogy most újra kell scannelni és felrakni õket :/ Nemsokára :D

Kalibur

Quote from: Zelgadiskellenek ilyen ceruzák ^__^""
Asszem a legtöbb Papír-írószerben találhatsz ... :D
Ha meg van 5-6 ropid a dologra, elslattyogsz egy mûvészellátóba, ott aztán van, mi szem-szájnak ingere (ld ilyen értékekben Faber-Castell készlet stb ... ps: ezekre max nyáladzni érdemes... )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

yaone

hát valahogy úgy
a kedvencem a 0.5ös ecset, ami 2000 ft-be kerül csak azért, mert 20 cm hosszú szára van
az aqvarellceruza praktikus, rászántam egy alap készletre (12 színû )a pénzt , a többi színt majd apránként ( egyesével 200 ft / darab )
meg vettem egy maszkoló folyadékot, és egy tus készletet ,szal semmi különleges és kisebb vagyonyt hagytam ott...  most egy ideig pihi lesz boltügyben :D

Kalibur

Dejó annak aki ennyire gazdag ^^ ... *sóhaj* (ehh, jó az a 13 éves készlet is... ha elkopik vmi max egyesével pótolható...)
Én különben a lelkes Copic-használókon vagyok kibukva: 1200 ft/darab áron és van nekik vagy 30... kétségtelenül szép színei vannak, na de milyen áron o_O ?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

yaone

jah, gyereknap spórolt pénzbõl  ^^"""
de ez a copic , erre én is rá szoktam csodálkozni, mindenki ezeket hajtogatja folyton, ilyen jó olyan jó, ezt copiccal csinálta azt copiccal csinálta .. szép szép, de honnan van ennyi pénzük ?  :confused:
kiv lennék, meddig húzza egy egy ilyen filc aktív használatban

Selba

Halihóó földi halandók^^

Mint a thread fantomja örömmel szólok, hogy most is végig olvastam a thread-et és megint gyönyörû rajzok kerültek a gépemre^^
Köszönöm szépen, hogy ennyit rajzoltok^^ :hail:

Kalibur

Quote from: yaone... szép szép, de honnan van ennyi pénzük ?  :confused:
Na EZ az, amit én is szeretnék tudni ... :rolleyes: !
Quotekiv lennék, meddig húzza egy egy ilyen filc aktív használatban
Sztem max addig, ameddig egy normális filc, de ha gondolod, utánna tudok érdeklõdni.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

NAZSi

#2067
Sziasztok!
Ha van kedvetek gyertek és nézzétek meg a megújult Triwolves' Freestyle Graphic Site Summer Edition-t és Csaszi új rajzait!
Most fórumunkban választhatjátok meg a 2002-es, a 2003-as és a 2004-es év legjobb rajzait!
Mondjátok el melyik rajz tetszett az adott évben és mi fogott meg benne!
Továbbá keresünk olyan rajzosokat, akiknek lenne kedve banner-cseréhez! (a részleteket emailben)

Üdv
NAZSi

yaone

kalibur, az jó lenne (nem igazán van a közelemben mûvészbolt most  :mad: )
jó lesz nekem a vízfesték is copic helyett :)

Meske

Rajzolgattam egy kicsit:

Lányka

És itt van az egyik barátnõm rajza is, szerintem naaagyon jóóóóó lett, nektek hogy tetszik?

Made by Floree

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.