Ez nagyon lol :DD - Archive #1 - 2003-12 - 2006-03

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-14, 17:20:14

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: DarkstarKicsit hosszú:
Egy programozó feleség naplója:

Ahhhh!! :lol: És én valamikor még programozó akartam lenni :D

Mattanja

Quote from: Raggie Gordon:eeek: Bazz!... Gondolj bele egy szûkebb elõzésbe..... :(
Nem is tudom. Amikor én mentem teherautóval, akkor nem nagyon próbálkozott senki mellettem. Az Audi-s és a Merci-s - mind jobban érezték magukat mögöttem. És akkor gondoljunk bele, hogy ha egy ekkora batárral elkezded ráhúzni a kormányt... ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

Quote from: Raggie GordonÉn is ráérek, de tudtommal te nem vagy sörös! Te másért butulsz fiacskám!... :hehe:
Ez az! Mi legalább élvezzük! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: DarkstarEgy programozó feleség naplója:...
:lol:

Rounin


Raggie

Quote from: RouninMedia roxx, itt az igazi HÕSIESSÉG!
Bazz... azerinted komolyan gondolták, hogy mindenki áljon cigánynak???? :eek: :eeek:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

#3696
Egy filmcím jut eszembe: "Cigányok ideje".
Amúgy ne reagáljatok arra a postra nevetõs smiley-val, mert az ASVA-ügy óta tudjuk, hogy a honlapot figyelik (sokan... az UFO-k is), és holnap esetleg hasbaszúrnak titeket egy karddal.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

:bruhuhu:  :bruhuhu:  :bruhuhu: félrenyeltem dinka Ramiz  :bruhuhu:  :bruhuhu:  :bruhuhu:

Kvikveg

Egy kiraly optikai csalodas:
Nezd a keresztet kozepen es egy ido utan eltunnek a lila pottyok.
Kep
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: KvikvegEgy kiraly optikai csalodas:
Nezd a keresztet kozepen es egy ido utan eltunnek a lila pottyok.
Kep
De durva! :kiraly:
Le is mentettem. :)

HVp213

#3700
FIGYELEM: tanáltam LH-s gamet!!!:  :jee:  :jee:  :jee: katt a smile-kra
(szegyénykének nincs vami jó grafikája de szegény ember még mindig csak vizzel fõz...)

ez a progi kell h menjen (ez futattja majd a gba kierjesztésû file-t):



lehet már valaki felrakta ezt nekem még uj...
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Rounin


.Attila

Quote from: KvikvegEgy kiraly optikai csalodas:
Nezd a keresztet kozepen es egy ido utan eltunnek a lila pottyok.
Kep
Az hagyján, de egy zöld pötty kezdett körbefutni, pedig csak eltûnnek a lila pöttyök egy-egy pillanatra. Ez egyébként a szemben (nem vmivel szemben, hanem az érzékszervben :)) található színérzékelõ anyagok kifáradása miatt van, ezért reagál a szem a szín komplementer színével. Már ha érdekel vkit :)

Djinn

Quote from: BonciAz hagyján, de egy zöld pötty kezdett körbefutni, pedig csak eltûnnek a lila pöttyök egy-egy pillanatra. Ez egyébként a szemben (nem vmivel szemben, hanem az érzékszervben :)) található színérzékelõ anyagok kifáradása miatt van, ezért reagál a szem a szín komplementer színével. Már ha érdekel vkit :)
Engem érdekel. Valami ilyesmire emlékeztem én is, de nem tudtam volna ilyen szakszerûen megfogalmazni :)
Bár nekem hamarabb fojt ki a szemem, semmint eltünt volna valami. Pontosabban a könnyeimtõl minden eltünt... :D

edit: na sokadszorra sikerült.  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Raggie

Quote from: KvikvegEgy kiraly optikai csalodas:
Nezd a keresztet kozepen es egy ido utan eltunnek a lila pottyok.
Kep
Ecséém! Utána meg bárhova nézek olyan érzésem van, mintha berúgtam volna(zöld karikák köröznek)...  :eeek:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Necrid^

Quote from: Raggie GordonEcséém! Utána meg bárhova nézek olyan érzésem van, mintha berúgtam volna(zöld karikák köröznek)...  :eeek:
:haha: :lul:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: Raggie GordonEcséém! Utána meg bárhova nézek olyan érzésem van, mintha berúgtam volna(zöld karikák köröznek)...  :eeek:
Hát aki etillel rúg be, az olyanokat is lát... miért nem rendes piát iszol. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

RE@L

Etiltõl megvakulsz.... =)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Raggie

Ramizkám!! Te ma csak cs*szegetni tudsz?? :hehe:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

RE@L


"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Darkstar

Quote from: KvikvegEgy kiraly optikai csalodas:
Nezd a keresztet kozepen es egy ido utan eltunnek a lila pottyok.
Kep

Baromi jó!  :lol: A fél Zóna ezen meresztette a szemét.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

RE@L

http://www.liquidgeneration.com/sabotage/optical_sabotage.asp

Tessék még1, ha már az optikai csalódásokat is kedvelitek ^^

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Necrid^

Quote from: RE@Lhttp://www.liquidgeneration.com/sabotage/hand-eye_sabotage.asp
Tessék szépen full hangerõvel rákattintani ^^
kicsit megjettem?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Raggie

Nna vissza egy kis SW-hez! :D
jóóó kis paródia
(play this movie-ra kell kattintani ;) )

Egyébként jók RE@L! :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

RE@L

#3715
Nézzetek körbe még liquidgeneration ön, vannak még poén dolgok némyelek igen idióták némelyek meg gely ek de eléggé. :)

Pl.: Illegal movie download ot elkülditek 1 két kockalámának úgybefosnak mint annak a rendje =)
1 kocka haver emléxem rögtön fordult hozzám h akkor most mivan  fizetnie kell meg sittre fogják vágni?....

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Necrid^

Quote from: Raggie GordonNna vissza egy kis SW-hez! :D
jóóó kis paródia
(play this movie-ra kell kattintani ;) )

Egyébként jók RE@L! :jee:
Az jóóó R.Gordon  :lol:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: RE@LEtiltõl megvakulsz.... =)
Nem, az a metil.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

RE@L

Hoszabb távon Etiltõl is =)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!