Ez nagyon lol :DD - Archive #1 - 2003-12 - 2006-03

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-14, 17:20:14

Previous topic - Next topic

Zelgadis

Quote from: Raggie GordonGandalf kiteszi a galaktikus-mágikus STOP-táblát a fekete sereg elé, mire az nem tud átkelni a következõ keresztezõdésen!!!! :D :lul:  :hahaha:  :rotflol:

Na azért ne legyünk ilyen brutálisak! Át tudnak kelni csak... csaaak
körül kell nézzenek, ezért egy körbõl kimaradnak! (hoogyne, hogy egy lépéssel megnyerni az ezeréves háborút (hõbörög))

Raggie

Quote from: SinistroNem emlékeznek szexre, mert a kókuszpálinka
némi homályosodást idéz elõ az agyukban, de boldogok,
mert az angolok nem érzik jól magukat.
Ez DURVA!!! :lol: :D :hahaha:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: SinistroEgy csodásan magányos szigetecskére a következõ
embercsoport vetõdik egy hajótörés miatt: (...)
A japános hülyeség, a többi jó.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Quote from: RamizA japános hülyeség, a többi jó.
Miért hülyeség a japános?
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Raggie

Quote from: DjinnMiért hülyeség a japános?
Vedd észre, hogy ezt egy debiltõl kérdezted.... lehet, hogy hiba volt. Legalábbis a majdani kapott választ mindenki csak saját felelõsségére olvassa el! :D ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

A japánok nem hülyék... a japánoknak nagyon fejlett és bonyolult szexuális kultúrájuk van. A fax különben is egy elavult gép, egy japán nem használna már semmi pénzért faxot. Különben sem írta a szöveg, hogy a 2 férfin és a nõn kívül egy faxot is kitettek volna a szigetre. És áram is honnan lenne?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: RamizA japánok nem hülyék... a japánoknak nagyon fejlett és bonyolult szexuális kultúrájuk van. A fax különben is egy elavult gép, egy japán nem használna már semmi pénzért faxot. Különben sem írta a szöveg, hogy a 2 férfin és a nõn kívül egy faxot is kitettek volna a szigetre. És áram is honnan lenne?
Hordozható akkumulátoros mûholdas fax ;)

Necrid^

Quote from: RamizA japánok nem hülyék... a japánoknak nagyon fejlett és bonyolult szexuális kultúrájuk van.

Akit érdekel (angol tudás nem ártana) Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Xipe

gondolhattam volna hogy ez az igazsag.

Lord of the Ring
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Japán verzió: a gyûrû szövetsége egyesével kihal. A gyûrû ugyanis átkozott, és ha nem adod tovább valakinek, akkor neked is megjelenik a fiatal, gyönyörû nõ, fekete hajú és sápadt, éjszaka bukkan fel az arcába fésült hajjal és meghalsz. Végül mindenki elpusztul, Gollam felmarkolja a gyûrût és elviszi Szauronnak, aki az egészet intézte (valójában õ a fekte hajú lány, és azért kísért, mert nem vették fel a tokiói egyetemre), és így önnön csapdájába esik: éjszaka megjelenik magának (kimászik a látógömbbõl) és õ is elpusztul. Nézõk megkönnyebbülve távoznak.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: Xipegondolhattam volna hogy ez az igazsag.

Lord of the Ring
jolvan  :lul:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Sinistro

Rendeznek egy versenyt, melyben egy, a sivatagban elrejtett tevét kell megtalálniuk a versenyzõ csapatoknak minél rövidebb idõ alatt. Az elsõ csapat egy amerikai 40 fõs banda, mûholdakkal, haditechnikával, multimédiás felszereléssel indul neki a keresésnek, és fél óra múlva hozzák is a tevét. A második egy szintén amerikai csapat, 20 fõ, elindulnak, majd 20 perc múlva hozzák a tevét. A zsûri csodálkozik:
- Hát ezt hogy csinálták?
- Csatárláncot alkottunk, átfésültük a sivatagot, és ami fennakadt, azt elhoztuk - hangzik a válasz.
- Nagyon jó, gratulálunk.
A harmadik csapat egy 5 fõbõl álló szerb kommandós alakulat. Elindulnak, majd 5 perc múlva visszatérnek egy összevert elefánttal, az agyara le van törve, stb.
A zsûri:
- Á, maguk nagyon ügyesek, ez a legjobb idõ, de van egy kis probléma: ez nem teve, hanem elefánt.
Mire az elefánt riadtan megszólal:
- Teve vagyok! Teve vagyok!

Ramiz

Az orosz-csecsen viszály idején a harmadik csapat oroszokból állt. :)
De a szerbekre is illik persze. :rolleyes:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Hehe, en ezt meg anno amerikai-brit-orosz felallasban hallottam. Na ja, valtoznak az idok... :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Ja: britek és oroszok kiestek. :rolleyes:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Hehe,  megpróbáltam Darth Vader-rel kitaláltatni azt, hogy "álom". Az alvásra már tippelt, aztán meg ezt adta be, ráadásul kétszer egymás után. :D

katz

Quote from: KvikvegBatei Eichi - eleg pocsekul hangzik... :eeek:
Olyan "Egeszsegedre!" tipusu nev.
Engem inkább a Batei Ecchi-re emlékeztet  :rolleyes:
Batei: batman; footman; horse's hooves
Ez magyarul mi lenne? Perverz Batmen? Király neved van :jee: :lul:

Ramiz

Quote from: MohaHehe,  megpróbáltam Darth Vader-rel kitaláltatni azt, hogy "álom". Az alvásra már tippelt, aztán meg ezt adta be, ráadásul kétszer egymás után. :D
Szegény magányos Darth Vader... tényleg, vajon még képes a szexre?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: RamizSzegény magányos Darth Vader... tényleg, vajon még képes a szexre?
Az erõ vele van! ;):haha:
Ha tud birodalmi fejeseket fojtogatni anélkül hogy hozzájuk érne akkor a lányoknak is biztos tud kedveskedni ilymódon. :)

Ramiz

Jó, de õ mennyire élvezi?
Amúgy õt gondolom nem zavarja, ha egy lány annyira ronda, hogy vödröt kell tenni a fejére szex közben. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: RamizJó, de õ mennyire élvezi?
Amúgy õt gondolom nem zavarja, ha egy lány annyira ronda, hogy vödröt kell tenni a fejére szex közben. :D
Hirtelen elkepzeltem Vader "lihegeset" szex kozben, vele szemben meg egy ugyanolyen vodorfeju, de feher alakot kifele pondorodo alju "gondor" sisakkal. Szinten horogve.  :lul:  :lul:  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

katz

Quote from: KvikvegHirtelen elkepzeltem Vader "lihegeset" szex kozben, vele szemben meg egy ugyanolyen vodorfeju, de feher alakot kifele pondorodo alju "gondor" sisakkal. Szinten horogve.  :lul:  :lul:  :lul:
:lul: :lul:

Necrid^

Quote from: KvikvegHirtelen elkepzeltem Vader "lihegeset" szex kozben, vele szemben meg egy ugyanolyen vodorfeju, de feher alakot kifele pondorodo alju "gondor" sisakkal. Szinten horogve.  :lul:  :lul:  :lul:
Ez beteg.. :lul:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

HVp213

Nagyon nem megy ez a LoL dolog, itt egy kis utánpótlás hülyeségbõl:


Ki a hideget nem szereti, hóember nem lehet.

Mindenhol jó, de legolcsóbb otthon.

Hajléktalanok jelmondata:
"Kukából nem lesz szalonna."

Esze semmi, dugd meg jól!

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz.
Zseniális, ha tudod, melyik felét.

A chiliszósz határozott fellépésû ketchup.

A dög a rivális hölgy beceneve.

A kémia ugyanaz, mint a fizika, csak büdösebb.

Az irónia nem más, mint a szellemes emberek gorombáskodása.

A szálka a hal bosszúja.

Az ámokfutás a jövõ tömegsportja.

A biztonság az a veszély, amit nem érzékelünk.

Jó dolog a skizofrénia.
Legalább tudok magammal sms-ezni.

Miért marad mindig olyan sok hónap a pénz végére?

A szakáll nem szúr, csak a megfelelõ oldalára kell születni.

A sláger az a zene, ami a füleden megy be és a könyöködön jön ki.

Ha tilosban parkolsz, ne kapcsold ki az ablaktörlõdet.
Mozgó ablaktörlõ alá nem lehet betenni a büntetõcédulát.

Egy perc hosszúságát az határozza meg, hogy a WC-ajtó melyik oldalán várakozol!

Az önzõ csak magára gondol. Az irigy másokra is!

A legrosszabb dolog a világon az, amikor a hülyeség szorgalommal párosul.

Házasság? Nem szaporodom fogságban!

A barátaim mindent megdugtak, ami mozgott, de én nem tartottam fontosnak, hogy ilyen korlátokat állítsak magamnak.

A felfedezések úgy születnek, hogy valaki nem követi az utasításokat.

A huzat mindig a WC felõl húz az ebédlõ felé.

A hülye ötletek valósulnak meg a leggyorsabban.

A tökéletes nõ süketnéma, nimfomániás, és az apjának van egy jó kis kocsmája.

Van egy nagyon pontos Magyarország térképem. 1:1 léptékû.

Nem aggódom az államadósság miatt. Elég nagy ahhoz, hogy vigyázzon magára.

A lustaság netovábbja, ha valaki azt álmodja, hogy nem csinál semmit.

A nagyotmondás ellen a nagyothallás az egyetlen védelem.

A sast a legkönnyebb a tojásban elkapni.

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

Ki korán kel, az hülye.
Menjen el orvoshoz!

Nem esik messze a vak a botjától.

A pofon elhadart simogatás.

Én különb vagyok, mint a többi ember, mert belõlem csak egy van, a többibõl pedig sok.

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

A teve egy rendkívül szívós állat:
akár élete végéig kibírja víz nélkül.
Sõt, még utána is.

A szél a levegõ azon része, amelyik siet.

Már elõzõ életemben sem hittem a lélekvándorlásban.

Muszáj mindig megoldást találni?
Nem élvezhetnénk egy kicsit a problémát?

A régész karrierje romokban hever.

Nem azért küzdöttem fel magam a tápláléklánc csúcsára, hogy vegetáriánus legyek.

Ha megígérem, hogy hiányozni fogsz, elmész?

Hát nem csodálatos dolog nagypapának lenni? Imádom! Az egyetlen, amit nem szeretek benne, hogy egy nagymamával kell hálni.

Ha valakinek folyamatosan karikás a szeme, az csakis az ördög lehet, mert az sohasem alszik.

A számítógépek sohasem fogják átvenni a könyvek szerepét.
Nem állhatsz rá egy floppy lemezre, hogy elérj valamit egy magas polcon.

Vegetáriánus: régi indián szó.
Jelentése: "béna vadász,,.

Ha megéred a százat, akkor megúsztad. Nagyon kevesen halnak meg százéves koruk után.

Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaftsausstellung még szebb.

A válaszom egy határozott talán.

Olyan nincs, hogy verekedés közben futballmeccs tör ki?

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

Ha nem lenne utolsó pillanat, akkor semmi sem készülne el.

Az éttermek dohányzó és nem dohányzó részre osztása olyan, mintha a strand medencéjét belehugyozós és nem belehugyozós részre osztanák!

Akármilyen rossz is a kölyök, adókedvezménynek megteszi.

Kórustag voltam, amíg rá nem jöttek, honnan jön a zaj.

Nincs bajom a négerekkel, szeretném ha mindenkinek lenne egy!

Raggie-nek:
A sör lassan butít, de nem baj, én ráérek.
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Quote from: HVp213Raggie-nek:
A sör lassan butít, de nem baj, én ráérek.
Kösz! :)
Én is ráérek, de tudtommal te nem vagy sörös! Te másért butulsz fiacskám!... :hehe:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin


Raggie

Quote from: RouninMindenhol otthon...
:eeek: Bazz!... Gondolj bele egy szûkebb elõzésbe..... :(
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Djinn

Quote from: Raggie Gordon:eeek: Bazz!... Gondolj bele egy szûkebb elõzésbe..... :(
Inkább nem. Szerintem az nem lenne lol egyátalán.  :beken:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Raggie

Quote from: DjinnInkább nem. Szerintem az nem lenne lol egyátalán.  :beken:
Jó, akkor jöjjenek egy kicsit LOL-abbak!
Tessék: poénos figyelmeztetõ kutyával kapcsolatban*
a nagybudapesti BKV-valóság
______
*: bár lehet, hogy most ezután ehez sem lesz hangulatod Djinn...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Darkstar

Kicsit hosszú:
Egy programozó feleség naplója:
Augusztus 16.
Ma megismerkedtem Gyulával. Gyönyörû, vibráló zöld szeme van. Azt mondta programozó. Az jó. Én imádom a programokat. Egyik buliból a másikba. Bárcsak összejönnénk!
Augusztus 21.
Összejöttünk. Nagyon romantikus volt. Napfény, vízesés, szomját oltó szarvas, s mindez az egérpadon volt, amire feküdtünk. Közben a derekamat egy kicsit nyomta a monitor, de amikor a Gyula megmondta, hogy 14 colos, akkor arra gondoltam, hogy inkább kivárom a végét. Szegény Gyulám eléggé suta. Mikor kérdeztem, hogy mit keres olyan sokáig, azt mondta, hogy az inputot. Mikor megtalálta, hogy legközelebb könnyebben menjen, alkoholos filccel a hasamra írta: "click here". Remélem, hogy nem valami disznóság.
Szeptember 2.
Imádom Gyulát! Különösen azt szeretem benne, hogy pislogás nélkül képes végignézni egy egész Híradót. Azt mondta, hogy ha igazán szeretem, akkor levágatom a hajamat. Levágattam. Most már szerelmünk legszebb pillanataiban is látja a fülem alatt a monitort. Sajnos ezekben a pillanatokban a Gyula rendszerint lefagy. Engem idegesít.
Október 14.
Ma összeházasodtunk. Eljött a Gyula összes barátja, mind programozó. Ennyi szemüveget csak az OFOTÉRT kirakatában láttam. Kicsit kínos volt, hogy amikor alá kellett volna írni az anyakönyvet Gyuláról kiderült, hogy nem tud kézzel írni. Még szerencse, hogy a szomszéd szobában volt egy billentyûzet, hamar odakanyarította: Zsül. Így szokta aláírni az emiljeit. A nászéjszakáról a Gyula késõbb úgy nyilatkozott, hogy ez volt az életének a legmámorosabb éjszakája. Ugyanis végre sikerült interneten keresztül végre bejutnia a Columbia egyetem egyik titkos könyvtárába.
Október 16.
A mézesheteket Amerika fölött töltöttük. Gyula nagyon kedves. Minden nap megmutatja egyenes adásban a mûholdképen, hogy milyen az idõ Amerikában. Tudtad, hogy most Visconsinban 13 celsius fok van? Hát nem tudtam. Nagyon izgalmasak a mézeshetek. November 4.
Unatkozom. Vettem egy papagájt. Van kivel beszélgetnem.
November 11.
Ma megpróbáltam felhívni Gyula figyelmét rám! Vettem egy nagy levegõt és fekete csipke bugyiban egy vízilóbõr korbáccsal a kezemben a képernyõ elé álltam. Láttam, hogy észrevett, mert pislogott egyet. Elmosolyodott és még meg is simogatott: - Na jól van - mondta - megmutatom neked a szado-mazó kislányok piknikje címû honlapot!
December 2.
Ma váratlanul áramszünet volt. Hurrá!! Gyula kedvesen simogatott gyertyafény mellett. Piciket harapott a fülembe és halkan suttogta: - Kérhetek tõled valami szokatlant? Boldogan bólintottam, és négy és fél órán keresztül tekertem neki a dinamót.
December 13.
Már beszélnem sem kell. A papagáj állandóan csacsog, Gyula meg rendületlenül felel neki:
- Igen, szívem!
Január 4.
Kezd elegem lenni Gyulából. Egy utolsó kísérletet teszek. Egy óriás plakáton láttam, hogy egy nõ hátára tetõcserepek vannak festve. Vásároltam egy csomó festéket és egy fél nap alatt egy komplett billentyûzetet festettem magamra. Gondosan ráírtam mindent. Kontrol, tab, alt, delete, sift stb. Gyula mosolygott. A control alt dellel törölte a programot és visszaült a saját gépéhez. Betelt nálam a Wincseszter. Ez vért kíván. Betelt nálam a pohár!
Január 5.
Éva barátnõm - a férje szintén kompjuter idióta - kioktatott. Rettenetes gyilkosságra készülök. Beállítottam hajnali fél négyre a vekkert, csendben bekapcsolom Gyula számítógépét majd gondosan begépelem: "format C". Ha-ha, ha-ha. Ezzel az a hülye masina majd mindent elfelejt.
Január 6.
Fél négykor keltem, de Gyula természetesen ott ült a gép elõtt. Az ágyamba dugtam a papagájt, felöltöztem és elhagytam Gyulát.
2012. augusztus 4.
12 éve nem láttam Gyulát. Azóta Istvánnal élek. Õ nem programozó. Rendszergazda. Szükségem van tehát a fekete csipke bugyira és a víziló korbácsra. Elhozom õket Gyulától. Szerencsére a zárat nem cserélte le, s már az elõszobából hallottam, hogy a papagáj szüntelenül fecseg, Gyula pedig mondja neki:
- Igen, szívem.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん