Ez nagyon lol :DD - Archive #1 - 2003-12 - 2006-03

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-14, 17:20:14

Previous topic - Next topic

Kvikveg

A problema inkabb a szinvonalban van. Sirnivalo. Es nem azert, mert nincsen ez vagy az...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: BonciTe félreértesz engem. Régóta tudom, hogy ez létezik, német tv-n már láttam is belõle részleteket, bár végig sose néztem.
Szánalmas? Már nem azért, de ez nem Star Wars, senki nem mondta, hogy az. Az, hogy a Star Wars univerzumban létezõ ewokokról szól, még nem azt jelenti, hogy ez a Star Warshoz is tartozik.
Vmi nyomi azt írta ott, hogy "jajj, nincsenek lézerek meg fénykardok meg jajj így meg jajj úgy"... és ki mondta, hogy kellene lennie? Az ewokok már a Star Warsban is fából készített fegyverekkel meg kövekkel harcoltak, nem lézerstukikkal.
Nem is nem azért Star Wars, mert nincsen benne fénykard (olvastam király novellákat, amiknek köze nem volt a "fõszálhoz", Jedikhez és Sithekhez, és mégis igazán SW-osak voltak), de ez... egy izé!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: Ramizde ez... egy izé!
Elég korrekt megfogalmazás! Én sem tudtam volna rá jobbat mondani! :tezsvir:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Relunx

Top 200 Anime - de vmi nagyon idióták által...ha megnézitek akkor rájöttök hogy igazam van:
http://www.animenfo.com/statistic/top.php?type=anime
(Egyékbént jó nevettem...de leginkább szörnyûlködtem, a legtöbb szíven ütött)

Relunx

Rounin

#4564
Quote from: RamizIlyen szánalmas gagyit... nulla pénzbõl, SW-s díszletekkel (de nem is igazán)... és még Lucas írta a sztorit... Különben igazad van, ez inkább :beken: ...

Nekem anno tetszett :| És igen, tényleg lol volt, ahogy a gyerek magyarázta az ewokoknak a hajótörést, mint fogalmat. :hehe:
Mellesleg rég láttam, animek elõtt talán.. lehet, hogy ezért éreztem korcs módjára aranyosnak? o.O

sirtomi

Quote from: RelunxTop 200 Anime - de vmi nagyon idióták által...ha megnézitek akkor rájöttök hogy igazam van:
http://www.animenfo.com/statistic/top.php?type=anime
(Egyékbént jó nevettem...de leginkább szörnyûlködtem, a legtöbb szíven ütött)

Relunx
Én csak az elsõ 50-et olvastam el kb. Sajnos van jó pár közte amit még nem láttam, így nem értem mi ezzel a bajod. Neki kell állnom több animet nézni hetente :)

Fazék

Quote from: RelunxTop 200 Anime - de vmi nagyon idióták által...ha megnézitek akkor rájöttök hogy igazam van:
http://www.animenfo.com/statistic/top.php?type=anime
(Egyékbént jó nevettem...de leginkább szörnyûlködtem, a legtöbb szíven ütött)
öööö most pontosan mi is a gond?? :confused: ez simán egy tipikus online poll result. ezen sztem semmi meglepõ nincsen. a nagy sikerû dolgok elõl vannak, a kevésbé sikeresek hátul. sztem pl az EL kivételével nem olyan durva az elsõ 20. mert tény hogy ha nálam nincs mindegyik az elsõ 20-ban, de el tudom képzelni (illetve EL esetében sajnos tudom), hogy rengeteg ember imádja õket. Ilyen online felmérésekkel kapcsolatban sztem már rég beláthattátok volna, hogy nem a ti 20-as listátok lesz ott... :rolleyes:
Most háborodjak föl én is, hogy a kedvenc Trigun-om csak a 31. helyre jutott be? Minek? Nem véletlenül top200. Rohadtsok anime létezik. Ami ezen a listán rajta van, az vszleg a színvonalasabbak közül van és pusztán jelzésértékû az a szám elõtte. Szóval nyugalom :)

Djinn

#4567
Képzeljétek, mi lenne, ha mindenkinek ugyanazok tetszenének, ugyanaz lenne  a rangsor...   :3x3: Más sem hiányzik az életünkbõl, minthogy ennyire sablon legyen mindenki (éppen elég már igy is a birka)... :ejj:
Én pl. azért sem kritizálom azt a listát, mert nem vettem a fáradtságot, hogy bármire is szavazzak.... :D
A kritikusok közül látta valaki az össz. mûvet mondjuk az elsõ 50-bõl és szavazott is rá?
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Manu

Quote from: RamizI like bukkake


Jó ebédhez szól a nóta....  :lol: :lol: :lol:

Mattanja

Quote from: RamizI like bukkake
Ezt már láttam korábban, de valami miatt még most sem tetszik... Nem tudok rájönni, mi benne a vicces. :confused:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

.Attila

Quote from: Fazéköööö most pontosan mi is a gond?? :confused: ez simán egy tipikus online poll result. ezen sztem semmi meglepõ nincsen. a nagy sikerû dolgok elõl vannak, a kevésbé sikeresek hátul. sztem pl az EL kivételével nem olyan durva az elsõ 20. mert tény hogy ha nálam nincs mindegyik az elsõ 20-ban, de el tudom képzelni (illetve EL esetében sajnos tudom), hogy rengeteg ember imádja õket. Ilyen online felmérésekkel kapcsolatban sztem már rég beláthattátok volna, hogy nem a ti 20-as listátok lesz ott... :rolleyes:
Teljes mértékben egyetértek.
White SeeD: a KGNE igenis nagyon jó helyen ül ;)
Semmi baj nincs ezzel a listával szerintem. Mit keres a Fruits Basket a 10. helyen? Hát, ha vmi ennyire sikeres, akkor bizony nem kellene csodálkozni rajta. Mellesleg pár hónapja még a 4. volt.

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

roderick

Quote from: White SeeDKi állította ezt össze????!!!

Két dolgot tehetsz szvsz.:
1. rájössz, hogy a statisztika áltudomány (és mennyire az)
2. te is szavazol és reméled, hogy ettöl a kedvencebbeid elörébb kerülnek.

Amúgy szvsz. elég szar rendszere van az AnimeNfo-nak, nem a szavazók voltak amatörök, hanem maga a skálás eljárás ilyen szar.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

.Attila

Quote from: roderick1. rájössz, hogy a statisztika áltudomány (és mennyire az)
Hát ez eléggé húzós kijelentés. A mai gazdasági életben statisztikai elemzések nélkül eláshatod magad, legalábbis ha nagyban akarod csinálni.
Nem áltudomány, csak lehet benne csalni ;)

Raggie

Quote from: ShiroiEzt már láttam korábban, de valami miatt még most sem tetszik... Nem tudok rájönni, mi benne a vicces. :confused:
Hát szvsz sokkal viccesebb mint katz orosz katonái! :D :D

És nem érted, hogy mi benne a vicces?? Az, hogy : I like bukkake!!! They like bukkake!...  :lul:  :haha:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Necrid^

Quote from: Raggie GordonÉs nem érted, hogy mi benne a vicces?? Az, hogy : I like bukkake!!! They like bukkake!...  :lul:  :haha:
Beteg.. :lame:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Raggie

Quote from: NecridBeteg.. :lame:
Mér? :) Te is azt írtad, hogy LoL!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Darkstar

Quote from: Raggie GordonMér? :) Te is azt írtad, hogy LoL!

Meggondolta magát. :D Nekem sem jön be.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Na várjatok csak...
Ezt lehet, hogy már beraktam, de imádom...
Ha szeretitek az igazán retardált és beteg dolgokat... (Ha elsõre nem vicces, hallgassátok & nézzétek 5 percig, utána egész nap ezt fogjátok énekelgetni... pú 'n' ví szong...)
SW-s poénkodás, lehet, hogy már volt, én még nem láttam
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizNa várjatok csak...
Ezt lehet, hogy már beraktam, de imádom...
Ha szeretitek az igazán retardált és beteg dolgokat... (Ha elsõre nem vicces, hallgassátok & nézzétek 5 percig, utána egész nap ezt fogjátok énekelgetni... pú 'n' ví szong...)
SW-s poénkodás, lehet, hogy már volt, én még nem láttam
Az elsõ volt, de még mindíg jó!
A második nem volt, de tényleg mûxik amit mondtál! :)
A harmadiknak a sötétbenharcolós része rohadt jól meg van csinálva! :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

.Attila

Quote from: RamizHa szeretitek az igazán retardált és beteg dolgokat... (Ha elsõre nem vicces, hallgassátok & nézzétek 5 percig, utána egész nap ezt fogjátok énekelgetni... pú 'n' ví szong...)
Pont ezért nem néztem 5 mp-nél tovább.

katz


Dragon

Quote from: White SeeDKi állította ezt össze????!!!

Mit keres a Rahxephon az NGE elõtt?!?!
Mit keres bármi az NGE elõtt???
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Meske

"Mit csináljunk a bevásárlóközpontban, amíg kedves párunk az aktuális bevásárlást végzi, vagy csak röpke néhány órát nézelõdik, avagy terepfelmérést végez a fogyasztói társadalom hû tagjaként?"



Fogjunk egy doboz kotongumit, és tegyünk egy-egy csomaggal a többi vásárló kosarába, amikor azok nem figyelnek oda.

Állitsuk be a vekkerórákat, hogy 2 percenként csörögjenek.

 Hagyjunk magunk után nyomot a vécéig kiöntott narancslébõl.

Állítsuk át az összes rádiót egy polka-csatornára, kapcsoljuk ki õket, majd mindet állitsuk maximális hangerõre.

 Hívjuk ki a többi vásárlót párbajra csomagolópapír-tekercsekkel.

Rakjunk sorba M'end'M drazsékat.

 Vigyük át a "Vigyázat, nedves padló" táblát a szõnyegosztályra.

Állítsunk fel egy sátrat a kempingosztályon. Mondjuk azt a többi vevõnek, hogy csak akkor hívjuk meg oda õket, ha hoznak magukkal párnákat az ágynemûosztályról.

Ha valaki megkérdezi, hogy segíthet-e valamiben, kezdjünk el sírni, és kérdezzük meg: "Hát miért nem hagynak maguk békén??"

 Nézzünk bele közvetlenül a biztonsági kamerába, és használjuk tükörnek, miközben az orrunkat turkáljuk.

Foglaljunk le egy egész közlekedõfolyosót azzal, hogy csatateret rendezünk be a G.I.Joe es Superman-játékokból.

 Miközben a vadász-osztályon a fegyvereket próbáljuk ki, kérdezzük meg az eladót, hogy hol lehet antidepresszánsokat kapni.

Cseréljük ki a táblákat a férfi és nõi vécék ajtaján.

 Szökkenjünk össze-vissza, mint egy dzsungelharcos, és közben dúdoljuk a Mission Impossible dallamát.

 Rejtõzzünk el a ruhaállványokra akasztott ruhák közé. Ha valaki odaér hozzánk amikor válogat, kiáltsunk rá: "Engem válasszon!!! Kérem, engem válasszon!!!"

 Amikor valamit bemondanak a hangosbeszélõn, vegyünk fel magzatpózt, és sikítsuk: "Jaj, NE!! Már megint ezek a hangok!!!"

 Menjünk be a próbafülkébe és teli torokból üvöltsünk ki: "Hé! Idebent elfogyott a vécépapír !"

:lol::lol::lol:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

katz

Quote from: MeskeMiközben a vadász-osztályon a fegyvereket próbáljuk ki, kérdezzük meg az eladót, hogy hol lehet antidepresszánsokat kapni.
Nem amerikában vagyunk...

sirtomi

Quote from: RamizNa várjatok csak...
Ezt lehet, hogy már beraktam, de imádom...
Ha szeretitek az igazán retardált és beteg dolgokat... (Ha elsõre nem vicces, hallgassátok & nézzétek 5 percig, utána egész nap ezt fogjátok énekelgetni... pú 'n' ví szong...)
SW-s poénkodás, lehet, hogy már volt, én még nem láttam
A SW nagyon király  :jee:

A 2.-at 10mp-ig sem hallgattam inkább, nehogy megmaradjon a fejemben :D

Az 1. nem nagyon tetszett.

sirtomi

Quote from: MeskeAmikor valamit bemondanak a hangosbeszélõn, vegyünk fel magzatpózt, és sikítsuk: "Jaj, NE!! Már megint ezek a hangok!!!"
Ez a kedvencem :D

 :lol:

Darkstar

Quote from: RamizNa várjatok csak...
Ezt lehet, hogy már beraktam, de imádom...
Ha szeretitek az igazán retardált és beteg dolgokat... (Ha elsõre nem vicces, hallgassátok & nézzétek 5 percig, utána egész nap ezt fogjátok énekelgetni... pú 'n' ví szong...)
SW-s poénkodás, lehet, hogy már volt, én még nem láttam

Az elsõ és a harmadik király. :D  :jee:
A középsõt viszont nem szeretném egész nap énekelni, úgyhogy pár mp után kinyomtam. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

sirtomi

Józsi bácsi, honnan van magának mindig annyi pénze?
- Ne árulja el senkinek, de zsidókat bújtatok a pincémben.
- Na de a háborúnak lassan 60 éve vége!
- Én tudom.

Az építkezésen a fonok mar 50 perce nézi az egyik munkást.
- Te...Géza...mi a fenét keresel???
- Egy 2x2 méteres és kb. 1 méter magas ládát.
40 munkás elkezdi keresni a ládát, majd három óra múlva Géza
megszólal:
- Na mindegy... Hagyjatok fiuk.... majd leülök erre a gerendára.

Két villanyszerelõ az állványon.
-Nénike, adja már fel azt a piros drótot!
Az öregasszony feladja.
-Köszike! - Látod, Józsi, mondtam én, hogy nulla, te meg jössz
itt a hülyeségeddel, hogy fázis!

-Mi a jó az orális szexben?
-Az az 5 perc csend...

Nekem semmi bajom nincs a feketékkel....
Régebben volt is néhány néger barátom, csak aztán az apám eladta
õket...

Lány és fiú, elsõ randevú a moziban.
Fiú: Megcsókolhatlak?
Lány: Engem? Most sz*ptalak le!
Fiú: Engem?