Ez nagyon lol :DD - Archive #1 - 2003-12 - 2006-03

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-14, 17:20:14

Previous topic - Next topic

Moha

A Józsi bácsisról jutott eszembe:
- Aztán Józsi bátyám, igaz az, hogy maga nagyon jól tudja utánozni a farkasüvöltést?
- Á, dehogy fiam, nem igaz az!
- És mondja, Józsi bátyám, mikor dugott maga utoljára?
- Húúúúúúúúúúúúú de régen volt már az! :D

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Mattanja

#4592
Ramiz:
1. Már volt, és gagyi.
2. Undorító, és ettõl még nem lesz vicces valami.
3. Ez viszont tényleg LOL! :haha:

Meske: volt 1-2 "használható" dolog a felsorolásban... ;)

sirtomi: ezeken meghaltam! :lol: (egy kicsit azért még élek, nem kell örülni...)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Leon Carter

Munkám alatt sok agyilag hibernáltal találkoztam de ez a csúcs!
Egy bizonyos angol áruházlánc dolgozója ként egy szõke nõ lép hozzám a mûszaki pultba.
-Szia! Van egy kis problémám rossz a kazetta!
-Jó napot még is mi a problémája a terméknek!
-Mit tudom én nem jó!
-Megnézzhetem a kazettát?
-Igen
Megnyomom a két biztosító pöcköt  a videókazettán és lehajtom a fedelet, erre a hölgy ordítva rám szól!
-óvatosan fiatal ember nehogy fényt kapjon a film!
kisseb 6Á-s szünet után hálálra röhögük magunkat!

A pláza cicák olyan hülyék hogy nagyon fõleg ha már elmúlt 40 és 6 rétegnyi festék van a fején, amit gletelõvel is nehéz levakarni.
kérdem én mi lesz így ebbõl a világból?

roderick

Quote from: BonciHát ez eléggé húzós kijelentés. A mai gazdasági életben statisztikai elemzések nélkül eláshatod magad, legalábbis ha nagyban akarod csinálni.
Nem áltudomány, csak lehet benne csalni ;)

Najó tényleg hazudtam, nem áltudomány csak laikus szinten mitsem ér...

Viszont halottam jó viccet:
Az orosz, az amerikai és az arab ül a repülön, jön a stewardess és kerdi a ruszkit mit hozhat:
-Vodkát!- válaszolja az orosz, kap egy üveg vodkát és *paff* egybe megissza, mintha kötelezö lenne. Látván ezt az amerikai így szólal:
-Két üveg whiskey-t - megkapja és csodák-csodája emberfeletti teljesítménnyel egyszerre megissza a két üveget.
Arab erre csak csóválja a fejét, majd kér egy pohár vizet. Többiek nézik, hogy "mivan?" miért nem száll be a versenybe, erre csak hetykén odaszól:
-Ááá, én nem iszom, mindjárt vezetek.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Raggie

Quote from: Leon CarterA pláza cicák olyan hülyék hogy nagyon fõleg ha már elmúlt 40 és 6 rétegnyi festék van a fején, amit gletelõvel is nehéz levakarni.
kérdem én mi lesz így ebbõl a világból?
Mi lesz?? Már most milyen!!!

Egyébként az élményeiddel kapcsolatban csak az örökérvényû Blöff címû filmet idézném: "Sose becsüld le a hülyeség hatalmát!"
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin


Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Raggie

Quote from: RouninGyerekjáték :]
Uhhh, morbid! És a gyereknek akkor lesz az elsõ személyiségtörése, mikor megnézi az Alient és rájön, hogy mivel aludt tíz évig! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Quote from: bpka000Mit keres bármi az NGE elõtt???
Ez a beszolas kb olyan, mintha en:
Mit keres a NGE a Hellsing elott? Mit keres BARMI a Hellsing elott?
 :lul: (De azert reszemrol az ilyen kijelentesektol tartozkodom. Ennyire nem vagyok fanatikus...)

Quote from: RouninGyerekjáték :]
:lol: Ez sulyos! Kuldom is tovabb. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.



Necrid^

#4604
Quote from: sirtomiJó kis Játék :D

http://dragonfuryx.free.fr/swf/autres/pdxball.swf
Hehe :lol:
Quote from: sirtomihttp://www.brl.ntt.co.jp/people/hara/fly.swf

2 perc kellet hozza :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

sirtomi

Quote from: Necrid2 perc kellet hozza :)
Nem mondtam, hogy nehéz. De érdekes :)

Raggie

Quote from: sirtomiJó kis Játék :D

http://dragonfuryx.free.fr/swf/autres/pdxball.swf
Ez király! :kiraly: Meddig jutottatok??
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

sirtomi

Quote from: Raggie GordonEz király! :kiraly: Meddig jutottatok??
Nekem a 3. pályán nem akart tovább menni. már nem volt csaj a képen, de nem lett vége.

Ramiz

sirtomi: ezek mind nagyon jók voltak!!! :cool:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

#4609
Quote from: Ramizsirtomi: ezek mind nagyon jók voltak!!! :cool:
Örülök hogy tetszett :D

Itt van még egy kis vicc:

Oroszlán: Csináljunk bulit!
Béka: IIIgen! Lesz bulii!
Krokodil: Hozok kaját!
Béka: Yesss! Lesz buliii, lesz kajaaa!
Oroszlán: Hozok piát!
Béka: Micsoda party! Lesz kaja, pia!!
Krokodil: Hozok nõket!
Béka: Yess!! Lesz buli, kaja, pia és nõõk!!!
Oroszlán: Ezt a kis zöld bunkót meg itt hagyjuk.
Béka: És nem jön a krokodil!!!! Yessssss!!!!

Moha

#4610
Quote from: RouninGyerekjáték :]
Ááááá!!!! :lol: Ez nagyon súúúlyos!
Quote from: sirtomihttp://www.brl.ntt.co.jp/people/hara/fly.swf
Ez meg a Flix Mix c. régi jó játékra emlékeztet! Jó is volt az! :)

Kvikveg

rpg.hu-n valaki elohuzott egy regi cikket a szerepjatekrol, 92bol.
http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=4259

Hozzaszolas:

"
"Római katolikus vagyok,és bizony emlékszem rá,hogy a hittantanárommal és a feleségével  játszottunk AD&D-t a templomban hittan után."

E temaban nekem legkedvesebb elmenyem a  kovetkezo beszelgetes:
En: Zoli, gyere holnaputan jatszani.
Haver: Nem megy, Ravenloftozunk a  hittancsoporttal.
"
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Raggie

Quote from: Kvikvegrpg.hu-n valaki elohuzott egy regi cikket a szerepjatekrol, 92bol.
http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=4259
Az elsõ irtó jó cikk! A második meg naggyon érdekes!  :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"


sirtomi

Quote from: Boncihttp://media.putfile.com/coats
Emailben megkaptam már párszor ezt a klippet. Nagyon állat :D

Iszonyat jól csinálják, egyszer megnézném élõben is.  :jee:

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rounin

Quote from: Boncihttp://media.putfile.com/coats

Kész :lol: Fõleg az tetszik, hogy egyáltalán nem számít, mennyire amatõr egy-két trükkjük, mivel feküdtem mindtõl :)


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Raggie

Quote from: DarkstarJó radikális az elsõ mondat! :D :lol:
De attól függetlenül egyre igazabb!

Bonci: a klipp naggyon jó! Az a két faszi mester! :jee:

Egy két Jóóó kis cosplay Alucardról! Csak, mert most néztem meg újra a sorozatot és annyira hangulatban vagyok(a képek segítettek ennek elmulasztásában! :) ):

tiszta Antonio Banderasz a gyerek!

A tök vigyor már sikerült neki :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"