Ez nagyon lol :DD - Archive #1 - 2003-12 - 2006-03

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-14, 17:20:14

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: katzZelle ékszer és kiegészítõ katalógus
Hmmmm, hol is vannak az alkatreszek itthon?  :haha:
Azert volt kreativitasuk! 1-2 nagyon jo!

Quote from: NecridEz NAGYON LOOOOOL :lol:
Na, ezek utan megneztem, es :lol: nagyon looooooooooool! Igazi otletes humor. :D:D:D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Raggie

Quote from: sirtomihttp://www.lejo.nu/dj.html
Ki az a pihent lény, aki ilyenek kreálásával szórakozik?! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

katz

Emlékeztek még az amcsi hadihajó vs világitótorony esetére? Svéd reklám.

Raggie

Quote from: katzEmlékeztek még az amcsi hadihajó vs világitótorony esetére? Svéd reklám.
Szvsz ez már a mai fejlettségû radarok mellett em történhetne meg! De azért LoL! :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

sirtomi

Quote from: katzEmlékeztek még az amcsi hadihajó vs világitótorony esetére? Svéd reklám.
Jó a reklám  :jee:

sirtomi

Quote from: Raggie GordonEgy poénos oldal: www.mindensz*rtrápakolok a macskámra.com
Szegény macska :)

Quote from: Raggie GordonIsmerkedj az erdõlakóival aranyoss kis nyuszi bõrébe bújva!
Érdekes játék :D

Raggie

Quote from: sirtomiSzegény macska :)
Én nem sajnálom! Nekünk is van egy és azt is utálom! :D :__devil:
Quote from: sirtomiÉrdekes játék :D
Nem is kifejezés! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Necrid^

Quote from: Raggie GordonEgy poénos oldal: www.mindensz*rtrápakolok a macskámra.com
Jaj, szegény  :eeek:

Quote from: Raggie GordonJózsi a frissen szerzett vonatjogsival!
:lol:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

sirtomi

Quote from: Raggie GordonÉn nem sajnálom! Nekünk is van egy és azt is utálom! :D :__devil:
Én sem kedvelem a macskákat, hozzájuk sem érek, ha nem muszály :)

roderick

Quote from: Raggie GordonPlüss Jézus! Ez komoly! :hahaha:

Nemtom ide be lett-e linkelve de van olyan bolt ahol, híres nagy gondolkodók plüssfiguráit árulják... nagy álmom, hogy diplomámra plüssMarxot vagy plüssNietzschet kapjak, olyan arriiiik :)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Raggie

Hát ja! De a Stalinbabát szigorúan tilos a Hitler- vagy a Churchillbaba mellé tenni mert reggelre az egyik szétszedi a másikat! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

sirtomi

Hapsi pizzát rendel.
- Mennyi borravalót szokott kapni? - kérdi a futártól.
- Nem tudom, ez az elso fuvarom. Egyetemista vagyok, csak besegítek a nyáron. - feleli a fiú - De a többiek azt mondták, maga elég fukar. Ha ötven centet kapok magától, már örülhetek.
A fickó bedühödik.
- Micsoda? Na, itt van öt dollár. Mondja meg nekik mennyit kapott!
 Egyébként mit tanul?
- Alkalmazott pszichológiát.

HVp213

:lol:
Ez jo! Ki kell probálnom! :jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

sirtomi

- Mi Süsü vezetékneve?
- Chuck
- ?
- "A neve is annyi Chuck Süsü..."

Xaga

Az orvos a beteghez:
- A gerincérõl készült röntgenfelvételen súlyos elváltozásokat találtunk, de photoshoppal kijavítottuk!


Bemegy a Forma 1-es versenyzõ a Mc Donalds-ba. Odaáll a pulthoz és megkérdezik tõle:
-Mit kér uram? McRoyal-t? Mc Chiken-t?
-Nem. Mc Laren-t!

sirtomi

Quote from: XagaAz orvos a beteghez:
- A gerincérõl készült röntgenfelvételen súlyos elváltozásokat találtunk, de photoshoppal kijavítottuk!


Bemegy a Forma 1-es versenyzõ a Mc Donalds-ba. Odaáll a pulthoz és megkérdezik tõle:
-Mit kér uram? McRoyal-t? Mc Chiken-t?
-Nem. Mc Laren-t!
:lol: Elég fárasztóak :D

Xaga

Egy férfi éjjel hazafelé tart a sötét utcán, amikor egy kapualjból odalép hozzá egy nõ, és megszólítja:
- Eljössz velem 10 ezerért?
A férfi sosem fizetett még nõért, gondolta, miért ne próbálja ki. Ott az utcán dologhoz láttak, amikor egy lámpa villant fel, egy rendõr bukkant elõ a sötétbõl:
- Mi folyik itt? - kérdezte.
- Csak a feleségemmel sétálgatunk. - vágta rá a férfi ijedten.
- Elnézést, nem gondoltam.
- Én sem gondoltam, amíg nem világított ide a lámpával!

- Hogy hívják azt a jedit aki imádja a partikat?
- ???
- Buli wan Kenobi.

 - Mi a különbség a takarítónõ és a kígyó között?
- A kígyó harap, a takarítónõ meg Maris.

- Mire jó a kipufogó?
- Kiput lehet vele fogni.

- Pszichopata gyilkos keres lányt rövid távú kapcsolatra

- Félénk fiú keres... hmmm... izé... nem érdekes

Munkatörvény:

1.§ Amit ma megtehetsz, azt holnap is.

2.§ Az, hogy más dolgozik, nem ok a munkára.

3.§ Az elveszett munkakedvet ne keresd!

4.§ A munkahely nem kocsma, hogy egész nap ott üljünk.

5.§ Aki nem dolgozik, annak nincs hiba a munkájában, tehát jutalmat érdemel.

6.§ Az igaz, hogy a munka nemesít, de mi szükségünk nemesekre?

7.§ A munka nem fenék, hogy ráverjenek!

8.§ A munkához úgy kell hozzáállni, hogy más is hozzáférjen...

9.§ Kis munkát kis ívben, nagy munkát nagy ívben kell elkerülni...

10.§ Aki nem dolgozik, azt nem érheti baleset.

11.§ Amíg csak fizetgetnek, addig csak dolgozgatunk.

12.§ Dolgozzanak az idõsek, õk már úgyis megszokták.

13.§ Dolgozni csak lassan, szépen, ahogy a csiga megy a jégen, úgy érdemes.

14.§ Ne kívánd fõnököd halálát; segíts neki, hogy önmaga kívánja azt!

15.§ Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra, inkább hagyd holnaputánra, hátha nem lesz már rá szükség.

16.§ Az a feladat, amely nem oldódik meg magától 30 nap alatt, nem érdemli meg, hogy foglalkozzanak vele.

17.§ Mindenkinek kell, hogy legyen valami hobbija, de nem feltétlen szükséges, hogy az a munka legyen.

18.§ A munka élteti az embert, de a pihenés sem ölt még meg senkit.

HVp213

#4879
Ki tudja mi az a müz-müz?

spoiler: Méhecske lükvercben!/


edit: "Munkatörvény"
Ennek minden pontját be fogom tartani mostantol!!!!!! (hogy énis jo munkásember lehessek :lazza: )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Xaga

Quote from: HVp213Ki tudja mi az a müz-müz?

spoiler: Méhecske lükvercben!/

Mit mond a télapó mikor beszorul a kéménybe?
- oh, oh.

sirtomi

#4881
HVp213 ez tényleg fáraztó  :haha:

Xaga: Ezek jók voltak  :jee:


Két molylepke repül ki este a moziból. Kis ido  múltán az egyikük
megszólal:
- Hm... a könyv jobb volt.


Jani bácsit megkérdezik:
- Úgy hallottuk Jani bácsi beszukült a szókincse!
- Faszt!

teraflare

Quote from: XagaAz orvos a beteghez:
- A gerincérõl készült röntgenfelvételen súlyos elváltozásokat találtunk, de photoshoppal kijavítottuk!
:lul:  :haha:  :lul:  (túl jól képzeltem el a szitut)

Xaga

Tizenéves kiscsaj bulibakészül. Anyukája észreveszi,hogy nincs rajta bugyi.
-Kislányom,így nem mész sehova!
-Jajj anya,te sem teszel vattát a füledbe mikor hangversenyre mész.....

 Egy újgazdag orosz elmegy a fogorvoshoz.Az megnézi a fogakat, majd így szól:
- Önnek gyönyörû aranyfogai, ezüsttömései vannak, mit csináljak velük?
- Hogyhogy mit, egy riasztót szereljen be!

- Doktor úr, segítsen valahogy a férjemen, mert álmában beszél.
- Hmm és ez önt zavarja? Nem tud tõle aludni?
- Engem nem zavar, doktor úr, de a képviselõtársai mindig kiröhögik.

 Valutával üzérkedik a cigány a Nyugatinál, de csakhamar mellette terem két rendõr.
- Valutázunk, valutázunk?
- Nem csináltam én semmit, drága fõtörzs úr, csak szolmizáltam.
- Aha! - nevet a fõtörzs - És mit szolmizáltál?
- Do-lá-re-la-dó.

 Két politikus beszélget:
- Hogy vagy? - hazudja az egyik.

- Miért könnyû behatolni a kommunisták számítógépébe?
- ???
- Mert "Egy a jelszó: tartós béke!"


Mára befelyeztem :)

sirtomi

Quote from: Xaga...
Mára befelyeztem :)
NEE! Jók a viccek :D

Necrid^

Quote from: Xaga(....)Mára befelyeztem :)
Kár :( , pedig jót röhögtem..:D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Xaga

- Mi lesz, ha a csipet-csapat felrobban?
- Cifet-cafat!

Vámon csepészeket fogtak. A vámos nyilatkozata a TV-ben így kezdõdött:
" A gépjármû átvizsgálásának foganatosítása során elõtalálásra került..."

Egy alak a kasszánál áll a kígyózó sor végén. A mellette lévõ sorból rá-rá pislant, mosolyog, nevetget egy szõke bombázó. A fickó nem bírja tovább és kedvesen hozzászól:
- Nem ismerjük mi egymást valahonnan?
- Nem vagyok benne biztos, de szerintem az egyik gyerekem apja lehet.
A fickónak eszébe jut az egyetlen eset, amikor hûtlen volt:
- Úr Isten! Ön az a sztriptíztáncosnõ, akit a legénybúcsún a csocsó-asztalon dugtam meg a haverjaim szeme láttára, miközben az Ön barátnõi nedves zellerlevéllel vertek és egy uborkát dugtak a s....be?
- Nem. Én a fia angoltanárnõje vagyok...

sirtomi

Egy nap Pistike hazamegy az iskolából. Kérdezi az apja:
- Mi történt az iskolában?
- Kaptam két egyest.
- Mibol kaptad?
- Egyiket élovilágból, a másikat földrajzból.
- Miért, mire nem tudtál válaszolni?
- Élovilágból kérdezte a tanárnéni , hogy miért bog a tehén, ha fejik? Én meg válaszoltam, hogy a tanárno sem szereti, ha rángatják a csöcsét.
- És földrajzból miért kaptad?
- Tanárno megkérdezte, kb. milyen messze van Afrika? Erre én azt válaszoltam, hogy nem lehet túl messze, mert a néger bácsi, aki a szomszéd nénit kúrogatja, biciklivel szokott jönni.


A gyóntatófülkében egy öregember azt mondja a papnak:
- 92 éves vagyok. Csodás feleségem van, aki 70 éves. Gyerekeim, unokáim, dédunokáim vannak. Tegnap három stoppos tinédzserlányt vittem az autómmal, megálltunk egy motelnél, és mind a hárommal közösültem.
- És megbántad ezt a bûnt, fiam?
- Miféle bûnt?
- Hát milyen katolikus vagy te?
- Zsidó vagyok.
- Akkor miért mondod ezt el nekem?
- Mindenkinek elmondom!


Bemegy a lány egy üzletbe. Vesz magának egy fogkefét, egy fogkrémet, egy
liter tejet, egy fél kiló kenyeret, 15 dkg felvágottat és egy sonkás fagyasztott pizzát. Beáll a pénztárhoz fizetni. A pénztáros srác belenéz a kosárba, majd ránéz a lányra:
- Ugye neked nincs barátod?
- Nincs. De mib> õl j> öttél rá?
- Hát, mert baromi ronda vagy.

Raggie

Huhhhh... látom nagy a hozam ma! :D Vili koma, sirtomi és Xaga alaposan belehúztatok! ;) Csak így tovább! :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

sirtomi

Szerintem a leggonoszabb emberek a BKV ellenõrök. Mindig azt kiabálják, hogy "Legyetek bélbetegek!". (ismeretlen)

 
Aki a kicsit nem becsüli, az simogassa.