Ez nagyon lol :DD - Archive #1 - 2003-12 - 2006-03

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-14, 17:20:14

Previous topic - Next topic

Necrid^

Quote from: BonciDehogynem, nyomj egy refresht.
Hmmm :lol:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: Raggie GordonVegyen ön is levágott lófej plüssöt!
Kereszapa rulez!!! :cool:

Quote from: Raggie GordonTartsd a söröd a pohárban(azaz segíts benyomott barátunknak ebben)
Edit: elsõre ebben az uccsiban 42,58-ig jutottam! :D (gyakorlat ;) )
És még büszke is rá, hogy olyan b.lfasz (hoppá... :D nem direkt volt... na szóval:) balf.sz barátai vannak, hogy segíteni kell nekik, nehogy kilöttyintség a sört! :ejj: De mondjuk mit várjon az ember egy olyantól, akinek kedvenc elfoglaltsága végigönteni a pultot Unicummal(!!!) egy moziban az Oldboy után... :rolleyes: :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: Raggie GordonTartsd a söröd a pohárban(azaz segíts benyomott barátunknak ebben) :)
Dobjátok el jónagy lendülettel, és a krapek is utánarepül :)

Necrid^

Quote from: Raggie GordonTartsd a söröd a pohárban(azaz segíts benyomott barátunknak ebben) :)

Edit: elsõre ebben az uccsiban 42,58-ig jutottam! :D (gyakorlat ;) )
59,38 :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

katz

Quote from: RamizEzt meg fõleg katznak és Xipének (ha feljár még egyáltalán... (Xipe!!! Élsz még?!!?!? Reagálj!!!)), ja és a mókus-kedvelõknek. :D
Ez elég gagyi :(
Xipe meg nem mer feljárni, mert már mindenki megismerte annyira, h tudja mekkora kamu. Szerintem most reggel egy másik fórumra, hogy ott ijesztgesse az ismeretleneket. Vagy az is lehet, hogy Djinn tényleg ellopta a lelkét a fényképezõjével :eeek:

HVp213

#4925
Quote from: Raggie GordonTartsd a söröd a pohárban(azaz segíts benyomott barátunknak ebben) :)

Edit: elsõre ebben az uccsiban 42,58-ig jutottam! :D (gyakorlat ;) )
2.-ra 44.096 Pedig nem ittam még sört... :p (nem is áll szándékomba ilyen sz*rral mérgezni a májam :__devil: )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

teraflare


Moha

Quote from: teraflarebocs ha már volt:
http://web.axelero.hu/anulu/perszonalkompjuter/feri/feri.html
(ez vajon megtörtént tényleg?)
Ezt a multkor küldte nekem egyik haverom. Nagyon dúúúrva! :lul: És igen, szerintem nagyon nyugodtan lehet valós, én is voltam már hasonló szituban (mármit a "cumputer zseni" szerepében :haha: )

És, ha már úgyis eszembe jutott egy harmatgyenge favicc katz egyik postjáról:
Magnum bemegy a henteshez:
- Kérek 20 deka parízert.
- Várjál Tom, szelek!

kisvirag

Quote from: teraflarebocs ha már volt:
http://web.axelero.hu/anulu/perszonalkompjuter/feri/feri.html
(ez vajon megtörtént tényleg?)

már közel 3 órája aludni szándékozom, és fél órával ezelõtt ez sikerült is volna, ha nem lettem volna olyan botor, hogy megnyitom ezt ezt a linket...
elolvastam
nem tudtam, hogy a kiakadástól, vagy a röhögéstõl fetrengjeke

és igen, van ilyen

én szerencsére csak a lájtosabb formájával találkoztam, de már az is sok...

csak egy példa, idesanyám, mobilrekkes netnek hvta a modemeset... nocomment
de õ legalább fejlõdõképes, és mentségére legyen szólva, hogy féléve nem volt használva a modem, mert a gép elkerült a telefontól legtávolabbi szobába, a kábel meg rontja a lakás összképét....
ja, és anyámnak van ECDL vizsgája... meg alapfoku számitogépkezelõije is...

izé
lehet hogy ezzel nem kéne dicsekednem :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

.Attila

Quote from: teraflarebocs ha már volt:
http://web.axelero.hu/anulu/perszonalkompjuter/feri/feri.html
(ez vajon megtörtént tényleg?)
Kb. 1 óra volt, mire elolvastam (igaz, néhány perc erejére mást is csináltam).
Kategóriáját tekintve olyan, mint a tuningos történet. A lényeg: :lol: történet.

HVp213

#4930
Quote from: teraflarebocs ha már volt:
http://web.axelero.hu/anulu/perszonalkompjuter/feri/feri.html
(ez vajon megtörtént tényleg?)
Erre nincs megfelelö szavam...


kisvirag: ugyanebbe a cipöbe járok! csak nálam aza szép h holnap megyek vezetni (és hála ennek a story-nak s emiatti kialvatlanságom erösen féltem a járokelöket)

Javaslom senki ne menjen holnap Kelemföld környékén az utcára... (10:00-12:00 között)

EDIT: ill ma
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kvikveg

Most akkor en mit szoljak? (ld ido)
En egyebkent tegnapelott rohogtem jokat, amikor valaki folhivott valami cegtol, hogy nincs-e kedvunk alapfoku szamgeptanfolyamra menni hozzajuk. Mondtam neki, hogy en BMEn vegeztem, batyam programozo, anyamat meg nem erdekli...  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Djinn

#4932
Quote from: teraflarebocs ha már volt:
http://web.axelero.hu/anulu/perszonalkompjuter/feri/feri.html
(ez vajon megtörtént tényleg?)
:D
Igazából azt sem tudom, hogy sírjak e vagy nevessek. Rengeteg elnyomott emléket hozott elõ ez a cikk.  :bruhuhu: :haha:  És igen, tényleg van ilyen!!!
Velem már több rokonnal kapcsolatban is elõfordultak hasonló dolgok. Mert ugy mindenkinek kelle egy gép, és ki segítene, ha nem én....  (az egész nagy-nagy rokonságban még a tesóm tudna segíteni ilyesmiben, õ meg elég messzi van...)
De abba sosem nemtem bele, hogy ne én állítsam/szedjem össze a konfigot!!!

ja és a folyamatos zaklatások is tényleg reálisak. (telefon/MSN/...) Én pl. több rokont is "letiltottam" (vagy hogy nevezik) az MSN-rõl. (gonosz-gonosz Djinn  :rolleyes: )
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Necrid^

Quote from: teraflarebocs ha már volt:
http://web.axelero.hu/anulu/perszonalkompjuter/feri/feri.html
(ez vajon megtörtént tényleg?)
Erre esku nem lehet kommentelni..Az igaz hogy tóbb mint egy órát telt nekem olvasni de végülis meg értettem.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Pirula

Quote from: teraflarebocs ha már volt:
http://web.axelero.hu/anulu/perszonalkompjuter/feri/feri.html
(ez vajon megtörtént tényleg?)
Anyám borogass...
Én az elsõ ajánlat után mondtam volna azt hogy vagy megveszed ezt vagy felejtsük el egymást, lehet akármilyen rokon.

sirtomi

Quote from: teraflarebocs ha már volt:
http://web.axelero.hu/anulu/perszonalkompjuter/feri/feri.html
(ez vajon megtörtént tényleg?)
Ez beszarás. Én elhajtottam volna a francba, nem érdekelt volna hogy anyukám mit szól hozzá.

kisvirag

nah
csak hogy témánál maradjak, álljon itt egy kedves kis anekdota, hogy micsoda emberek léteznek

Szeged, BTK, kommunikáció szak, bevezetés az informatikába c. fantasztikus kurzus.

már elõre féltem tõle. elsõ óráról jól elkéstem, de szerencsére nem késtem le semmirõl, éppen ott tartottak, hogy az ablak sarkában az a kis x arra jó, hogy bezárjuk az ablakot. anyám borogass, gondoltam, ez végig ilyen lesz?
És igen, végig ilyen volt. Megtanultunk wordöt meg excelt használni, természetesen mindent a lehetõ legbonyolultabbol, a menüsorból használva (én mindig hatszor gyorsabban kész voltam, mert gyorsbillentyûmániás vagyok)

nah, nem is ez volt az igazán "izgi"
a tanár állitólag a TTK infotanszékcsoporthoz tartozik, emellett el kell mondjam, hogy citrom-díjas, amit szavazás alapján a legrosszabb oktató kap meg, persze volt miatta balhé, merhogy nem reprezentativ, meg mi az, h legrosszabb oktató, leghaszontalanabb kurzus...

nah, számtechtermet felújították, persze szorg. idõszak elején, hisz vizsgaidõszakban nincs erre idõ.
még gépek nélkül tartotta meg az elsõ internetes alapismeretek órát.
óra elején elkezdett áradozni, hogy mien fasza új gépek lesznek, lapos, meg könnyû monitorokal, olyan kicsik, meg könnyûk, hogy még fél kézzel is fel tudja emelni õket! erreföl megfogott egy sccannert, és demonstrálta, milyen könnyûek is ezek a monitorok.... pfff...
ja, és a kedvenc beszólásom tõle: az alt folyamatos nyomva tartásával kattintsunk az F9-re.... és állitólag informatikus.... :ejj:
mondanom sem kell, hogy csontnélküli ötösre vizsgáztam mind3 kurzusán (bev informatikába 1-2, internetes alapismeretek), és teljesen el volt ragadtatva tõlem, hogy én milyen ügyes meg okos vagyok :)
(rohadtul nem értettem egyébként, hogy miért kellett wordbol meg powerpointból konvertált html-t tanitani... )

és a legszomorúbb, visszatérve a legelsõ órára:
volt olyan, akinek ez tényleg új volt.... (csaj szakiskolába járt elõtte, ez még oké is lett volna, de már 3! éve az egyetemre járt, már elõtte évben tesztszinten mûködött etr, attól évtõl kezdve meg csak az volt....)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

sirtomi

Nálunk Informatika szakon volt, hogy olyan akinek a tanár mutatta meg, hogy hogyan kell bekapcsolni a gépet, és meg kellett magyarázni, hogy mi az az egér  :eeek:

Ezek lesznek a jó informatikusok! :D

Djinn

Quote from: kisviragSzeged, BTK, kommunikáció szak, bevezetés az informatikába c. fantasztikus kurzus...
Ilyenkor mondják, hogy "Aki nem tudja csinálni, az tanítja...".
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Moha

Quote from: DjinnIlyenkor mondják, hogy "Aki nem tudja csinálni, az tanítja...".
Igen, aki meg tanítani sem tudja, az igazgatja. :D

Én azt utáltam, hogy nekünk a programozó matematikus szakon a matekot keményen nyomták, ellenben pl. hardver vizsgán ilyen kérdések voltak, hogy "Mire való a billentyûzet?" :rolleyes: Magyar oktatási rendszer rulez... nem is bírtam sokáig. :p

teraflare

Quote from: sirtomiNálunk Informatika szakon volt, hogy olyan akinek a tanár mutatta meg, hogy hogyan kell bekapcsolni a gépet, és meg kellett magyarázni, hogy mi az az egér  :eeek:

Ezek lesznek a jó informatikusok! :D
Na ehhez annyit hogy: Mikor én jöttem az SZTE TTK prog mat szakjára a programozási tudásom 1% volt (önszorgalomból egy kis pascal). Internetet itt használtam elõször. Meg úgy a játékon kívül semmire sem használtam a gépet (kivéve a 3dsmax-ot) Most viszon már nem önteltségbõl, de azért az átlag felett vagyok a programozásokból (persze a gyakorlás és a gagyi kötprogik elvetése miatt van) Szóval nem tudod mibõl lesz a cserebogár. + Nézz goldenboy-t. Kintaro:"már nem qbasicben programoznak?","Mi ez? Egér?", "Mik ezek a dobozok a képernyõn? (ablakok)"

sirtomi

Quote from: teraflareNa ehhez annyit hogy: Mikor én jöttem az SZTE TTK prog mat szakjára a programozási tudásom 1% volt (önszorgalomból egy kis pascal). Internetet itt használtam elõször. Meg úgy a játékon kívül semmire sem használtam a gépet (kivéve a 3dsmax-ot) Most viszon már nem önteltségbõl, de azért az átlag felett vagyok a programozásokból (persze a gyakorlás és a gagyi kötprogik elvetése miatt van) Szóval nem tudod mibõl lesz a cserebogár. + Nézz goldenboy-t. Kintaro:"már nem qbasicben programoznak?","Mi ez? Egér?", "Mik ezek a dobozok a képernyõn? (ablakok)"
Néztem Goldenboyt :D
Én se voltam zseni, de legalább bekapcsolni tudtam a gépet, meg alindítani a játékokat  :rolleyes:
Most itt ülök a munkahelyemen mint programozó (de meddig azt nem tudom) :)

Kvikveg

Quote from: PirulaAnyám borogass...
Én az elsõ ajánlat után mondtam volna azt hogy vagy megveszed ezt vagy felejtsük el egymást, lehet akármilyen rokon.
Szinten. Vasvella-pozitiv. :eeek:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

HVp213

Nemzetközi turistacsoport megérkezik a világ legnagyobb vízeséséhez:
 -Ooo God, it's wonderfuuuuul...
 -Ooo mein Gott, das ist  wunderbaaaar...
 -Gospoooodin, eto prekraaasnojeee...
 -Baaaaazmeeeeeeg, ez kuuurva jó...
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

sirtomi

Quote from: HVp213Nemzetközi turistacsoport megérkezik a világ legnagyobb vízeséséhez:
 -Ooo God, it's wonderfuuuuul...
 -Ooo mein Gott, das ist  wunderbaaaar...
 -Gospoooodin, eto prekraaasnojeee...
 -Baaaaazmeeeeeeg, ez kuuurva jó...

mega  :lol:
és még igaz is :D


Ramiz

Quote from: katzEz elég gagyi :(
Tegyük fel, hogy csak szívatni akartalak, hogy ne én égjek. :hehe:
Hoppá, így is én égek! Ciki. Cserébe egy még vackabb:
Feldobod csavar, leesik traktor. mi az?
Szovjet nép mese
Feldobod csavar leesik traktor. mi az?
japán csoda
feldobod csavar leesik anyacsavar...
magyarok is megpróbálták...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Nemtom emlékeztek-e még a jó öreg TIM nevû játékra, amit még asszem Dos alatt nyomtunk, vagy lehet, hogy a jóó öreg Win95 volt az! :) Most mindenesetre itt van egy másik hasonló játék, fél3D-ben.

Katt!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonNemtom emlékeztek-e még a jó öreg TIM nevû játékra, amit még asszem Dos alatt nyomtunk, vagy lehet, hogy a jóó öreg Win95 volt az! :) Most mindenesetre itt van egy másik hasonló játék, fél3D-ben.

Katt!
A Tim jobb volt. :D Amúgy ez miért LOL? :confused:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Apa tanítja a hülyegyerekét számolni:
- Fiam! 5+3 mennyi?
- Nem tom'.
- Na figyelj! Vettem a Mari néninél 5 almát, meg a Bözse néninél 3   almát.
 Hány almám van akkor?
- Vetté' almát?