Ez nagyon lol :DD - Archive #1 - 2003-12 - 2006-03

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-14, 17:20:14

Previous topic - Next topic

Danhibiki

[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

sirtomi


sirtomi

Egész jó vicc, szeretem a nyuszikás vicceket :D

A medve, a farkas, a nyuszika, meg a róka beleesnek egy verembe. Már nagyon éhesek. Megszólal a farkas:
- Együk meg a leggyengébbet!
Visszaszól a nyuszika:
- Aki hozzá mer nyúlni a macihoz azt széttépem!

HVp213

Ez egy rádióbeszélgetés, amit a 106-os tengerészeti vészhívó
csatornán
rögzítették Costa de Fisterrán 1997 10. hó 16.-án. A beszélgetés
valóban
megtörtént, és eloször 2005 márciusában hozta nyilvánosságra a
spanyol
katonai hivatal. Minden spanyol újság leközölte, és egész
Spanyolország
halálra röhögte magát.




**Gallíciaiak: (Zaj a háttérben.)**
Itt az A853 beszél Önökhöz, kérem változtassák meg a pozíciójukat 15
fokkal
délre, hogy elkerüljük az ütközést! Önök egyenesen felénk tartanak, a
távolság 25 tengeri mérföld.

**Amerikaiak: (Zaj a háttérben)
Azt tanácsoljuk Önöknek, hogy változtassák meg a pozíciójukat 15
fokkal
északra, hogy elkerüljük az ütközést!

** Gallíciaiak:
Negatív válasz. Megismételjük: változtassák meg a pozíciójukat 15
fokkal
délre, hogy elkerüljük az ütközést!

** Amerikaiak: (Egy másik hang)
Itt az Amerikai Egyesült Államok egyik tengeri hajójának kapitánya
beszél
Önökhöz. Ragaszkodom hozzá, hogy azonnal változtassák meg a
pozíciójukat 15
fokkal északra, hogy elkerüljük az ütközést!

**Gallíciaiak:
Mi nem látjuk a kérésnek sem megvalósíthatóságát, sem
szükségességét, ezért
Önöknek javasoljuk a pozíciójuk 15 fokkal délre történo
megváltoztatását,
hogy elkerüljük az ütközést.

**Amerikaiak (nagyon izgatott, parancsoló hang)
ITT RICHARD JAMES HOWARD KAPITÁNY, AZ AMERIKAI EGYESÜLT
ÁLLAMOK USS LINKOLN
NEVU ANYAHAJÓJÁNAK KAPITÁNYA BESZÉL, AMI A MÁSODIK
LEGNAGYOBB HADIHAJÓJA AZ
ÉSZAKAMERIKAI FLOTTÁNAK. KÍSÉR MINKET KÉT PÁNCÉLOS CIRKÁLÓ,
HAT ROMBOLÓ, ÖT
KERESZTHAJÓ, NÉGY TENGERALATTJÁRÓ ÉS TÖBB HAJÓ, AMELYEK
ÁLLANDÓAN
TÁMOGATNAK.
A PERZSA ÖBÖLBE TARTUNK, HOGY OTT EGY KATONAI MANOVERT
ELOKÉSZÍTSÜNK ÉS EGY
IRAKI OFFENZÍVA ESETÉN VÉGREHAJTSUNK. ÉN NEM AJÁNLOM, ÉN
MEGPARANCSOLOM
ÖNNEK, HOGY VÁLTOZTASSA POZÍCIÓJÁT 15 FOKKAL ÉSZAKRA!!!!
AMENNYIBEN NEM
HAJTJA VÉGRE, KÉNYTELENEK LESZÜNK A SZÜKSÉGES LÉPÉSEKET
MEGTENNI, HOGY
BIZTOSÍTSUK AZ ANYAHAJÓ ÉS A HADERO BIZTONSÁGÁT!!! ÖNÖK TAGJAI
EGY
SZÖVETSÉGES ÁLLAMNAK, TAGJAI A NATONAK ÉS ÍGY ENNEK A
HADERONEK!!! KÉREM
AZONNAL ENGEDELMESKEDJENEK ÉS MENJENEK AZ UTUNKBÓL!!!

**Gallíziaiak:
Itt Juan Manuel Salas Alcantra beszél. Mi ketten vagyunk. Oltalmaz
minket a
kutyánk, az ételünk, két sör és egy ember a Kanári szigetekrol, aki
éppen
alszik. A Cadena Dial von la Coruna adó és a 106-os tengeri vészhívó
csatorna támogat. Sehova nem utazunk, a szárazföldrol beszélünk
Önökhöz. Az
A-853-as számú Finisterrai világítótoronyban vagyunk, a gallíciai
partoknál.
Fogalmunk sincs, hogy a spanyol világítótornyok rangsorában
hányadikak
vagyunk. És megtehetik a lépéseket, amiket szükségesnek tartanak és
amelyekre vágynak, hogy a biztonságát a szaros anyahajójuknak
garantálják,
különösen, hogy nemsokára a gallíciai partok szikláin szét fog zúzódni,
és
ezen megfontolásból ki kell tartanunk amellett és szeretnénk Önöknek
még
egyszer a lelkükre kötni, a legjobb, legegészségesebb és legokosabb
Önöknek
és embereiknek, ha pozíciójukat 15 fokkal délre megváltoztatják, hogy
az
ütközést elkerüljük.
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

TurboK

Azt a fenti poént minimum ötször láttam ebben a topikban, ezen a héten.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Quote from: m46u5http://usteam.hu/pictures/flash/pics/hairofthedogviral.swf
KÖSSSSZ!!!!! Ezért bizony rep jár! :D

edit: fenébe... kell adnom másoknak mielõtt neked adnék újra... :(

Ramiz

Két újabb idióta zenés flash anim hozzám hasonlóan idióta embereknek:
Spiderman will make you gay
The irritating fish
Smoke a fag
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Na ezen kinyúltam: különleges szappan :lul: Olvassátok el a képaláírást is, úgy lesz csak igazán :lol:

sirtomi

A rövidlátó tanárnõ már nagyon ideges:
- Te, ott hátul! Mikor volt a honfoglalás?
- Tudja a franc.
- Mikor volt a tatárjárás?
- Mittomén.
- Ezt a múlt órán vettük. Hol voltál te akkor?
- A kocsmában a haverokkal.
- Mit képzelsz, ki vagy te?
- Én a fûtésszerelõ vagyok, és a radiátort javítom.

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

sirtomi

Egy nap a nyuszika vígan szalad az erdõben, amikor egy fa tövében
meglátja szivarozni a szarvast:
- Mit csinálsz? Megbolondultál? Egy ilyen szép napon a jó levegõn mérgezed a tüdõdet? Gyere inkább, s szaladj velem, hogy oxigénnel teljen meg a tüdõd!
- Igazad van! - mondja a szarvas és elkezd szaladni a nyuszival. Amint szaladnak, meglátják a rókát, az orra a kokainba lóg.
- He te! - mondja a szarvas, itt a természet közepén kokainozol? Gyere inkább, s szaladj velünk, hogy oxigénnel teljen meg a tüdõd!
- Igazad van! - mondja a róka s elkezd o is rohanni a többiekkel. Egy kicsit késõbb találkoznak a medvével, amint az épp egy injekciós tût tart a kezében egy adag tiszta heroinnal.
- He, itt a természet lágy ölén akarod belõni magad? Gyere inkább szaladj velünk, hogy teljen meg a tüdõd oxigénnel! - mondja a róka.
- Menjetek a p****ba! Mindig, amikor a nyuszika bekap egy extasy-t,
nekünk rohannunk kell az erdõben?

HVp213

Az új pápa New Yorkba érkezik. Este a limuzinjához kísérik, ahol a
 helyi sofõr áll és cigizik.
 - Mondd, fiam - kérdezi a pápa -, vezethetnék én egy kicsit? Otthon
 sohasem hagynak!
 A sofõr gondolkodik. Elvehetik a jogsim, ugrik az állásom - de hát ez
 itt a pápa, elég befolyásos pali, csak nem lesz gond! A sofõr beül
 hátra, tölt egy italt, rágyújt egy szivarra, indulnak.
A pápa egyre gyorsabban vezet, a  Fifth Avenue-n 105 mérföldes sebességgel száguld.
 - Lassabban, Szentséged! - szól a sofõr -, baj lesz!!
 Hátulról sziréna, rendõrautó.
A sofõr izzad. Látja magát
 munkanélküliként.
 A pápa megáll, a rendõr benéz a kocsiba, majd visszarohan a
 járõrautóhoz:
 - Központ, 311 kéri a rendõrfõnököt!!!
 - Fõnök vonalban.
 - Limó 105 mph Fifth Avenue!
 - Fogja el!
 - Nagy ember, fõnök, baj lesz!
 - Ki az, a polgármester?
 - Nem.
 - A kormányzó??
 - Nem!
 - Az Elnök???
 - Szerintem az Úristen!
 - Füvezett, 311?
 - Nem, fõnök, de hátul iszik a pali, szivarozik és a pápa a sofõrje!!!!!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

HVp213

Hole volt. hole nem volt, lived egy king meg egy queen. Egy day, nekik lett egy daughter. Her haja volt mint ében. s her skin like hó. Így lett her name: Hówhite. Mindenki volt happy, de a queen meghalt in TBC.

Hówhite's apja lett nagyon sad and Hówhite too. But nem sokkal after the king gondoled that: "Kell feleség to me!" So after pár hét, the king megérkezedett with egy no. She lett a new queen. But jött influenza so the king elpatkoled too.

Maradt hát Hówhite és the mostoha. The mostoha was very gonosz and she had a tükör. She often kérdezte a tükröt: "My tükör, my tükör tell me: I am the legszebb or nem?" Erre a tükör: "You are so-so, but Hówhite is szebb, mint you!" Erre a Mostoha very angry lett. Felbéreled a vadász to kill Hówhite. But the vadász's szíve was lágy as méz, so he nem tudta kill Hówhite.

Hówhite így stayed in the erdo, where sok állat van. Hówhite találed egy house, ami was very kicsi. Be is mened és rögtön el is sleepedt. End of the day, the törps coming haza, és they látják that valami nem o.k.. They with ész like Colombo's rájöttek, hogy one itt valaki. Erre már Hówhite ís felébrededt és fast elmondta me az õ troubleja.

A s e v en nyomorék befogadni Hówhite, hogy majd she cook and takarít rájuk. Meanwhile the gonosz mostoha rájött, that Hówhite még lives. Fozött gyorsan almakompót, with méreg, hogy kill Hówhite with saját kezuleg. Másnap the törps went to bánya for arany, and Hówhite was left egyedül. Aztán came the gonosz mostoha, mint egy granny, with the almakompót and said to Hówhite: "You voltál with me so kedves és adtál water to me, hogy now én give you kis almakompót."

So, hát Hówhite meg is ate it, and meg is dögled tole. When the törps arrived at házukba, they láted that Hówhite is halott. Their szívük were zokoging, and they építetted big-big koporsó with üvegfedél, to beletenni Hówhite. Then came the királyfi on fehér horse and csókoled Hówhite on ajak, mert he was kicsit necrophil, but Hówhite feléleded a meglepitol.

The törps heart hypertrophysaled from the öröm. and the királyfi felülteted Hówhite on his fehér horse and they elmened a lemeno nap felé. The törps were very boldog, mert know that the mostoha lebucskázed hazafelé menet egy big stoneról. And mindenki volt happy, and lived happy, míg el nem jött a pestis.
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

sirtomi

Quote from: HVp213...
 - Nem, fõnök, de hátul iszik a pali, szivarozik és a pápa a sofõrje!!!!!
:lol:  tetszik  :haha:

Hówhite és seven törps is nagyon good  :jee:

sirtomi

#5025
- Ismertem egy embert az egyik lába fából volt, úgy hívták, hogy Smith.
- És, hogy hívták a másik lábát ...?


Apuka leülteti a 7 éves kisfiát:

 - Gyere, beszéljük meg, hogyan születnek a gyerekek!
Mire a gyerek õrjöngeni kezd:
 - Nem akarom hallani! Nem akarom hallani!
 - Na de miért nem, kisfiam? - kérdezi Apuka
 - Mert 4 éves koromban leültettél, és elmondtad, hogy
 a Télapó nem létezik, 5 éves koromban megtudtam, hogy angyalok sem léteznek. És ha most bejelented, hogy a dugás sem létezik, nem marad  semmi, amiért érdemes élni!


Agressziv kismalac sétálgat, kezében egy galambot tart és simogatja:
- Tubitubitubi ... tubitubitubitubi ...
Aztán hirtelen kitekeri a galamb nyakát:
- ... or not to be ...

Raggie

#5026
sirtomi & Vili! :cool:  :jee:  :whoah:  :hahaha:

Edit: egy két hülyeség:

Az új repperkirály Höre!!!
(kattintsatok a RAP A JAVÁBÓL menüpontra!)

A következõ zenei csillag: Szpájdi!

Egy kis mélyenszántó gondolatébresztõ flash-animáció...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: sirtomiA rövidlátó tanárnõ már nagyon ideges:
- Te, ott hátul! Mikor volt a honfoglalás?
- Tudja a franc.
- Mikor volt a tatárjárás?
- Mittomén.
- Ezt a múlt órán vettük. Hol voltál te akkor?
- A kocsmában a haverokkal.
- Mit képzelsz, ki vagy te?
- Én a fûtésszerelõ vagyok, és a radiátort javítom.
Így jár, aki nem tanul! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Danhibiki

#5028
Quote from: Raggie GordonAz új repperkirály Höre!!!
(kattintsatok a RAP A JAVÁBÓL menüpontra!)

A következõ zenei csillag: Szpájdi!

:uzi:  :nagyere: A mocskos rapper annyukat! de azé jó volt röhögni ezeken az idiótákon:D
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Pirula

Quote from: Raggie GordonAz új repperkirály Höre!!!
(kattintsatok a RAP A JAVÁBÓL menüpontra!)
Az még csak hagyján! De a vendégkönyv! :lol:
Quote from: Raggie GordonA következõ zenei csillag: Szpájdi!
Megtértem. Szar az élet yo! :D

Ramiz

Quote from: PirulaMegtértem. Szar az élet yo! :D
Ja, a vége a legjobb. "Most már értem: szar az egész, szar az élet." Végül is igaza van. Jó arc. Azért megtanulhatta volna a szöveget, vagy legalább kiírhatta volna egy táblára a kamera mögé. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: HVp213mert he was kicsit necrophil
:lol: Jogos a dolog. :)

Na igen: ugyebár a klasszikus mesékben _nincsenek_ olyan elemek, amit a gyerekek nem értenek meg... :hehe: Legközelebb szóljunk be nekik, mert az ilyenre nem raknak 12-es karikát.  :__devil:

HVp213

Quote from: Raggie GordonAz új repperkirály Höre!!!
(kattintsatok a RAP A JAVÁBÓL menüpontra!)
Egy kicsit alákevertek... (csak hogy zenét is tartalmazzon gondolom)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

kisvirag

ezek a zenei csodák fááááááájtak!
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kvikveg

#5034
Quote from: Raggie Gordon...Az új repperkirály Höre!!!
(kattintsatok a RAP A JAVÁBÓL menüpontra!)
...
Hat ez se a ritmuserzeke miatt lesz hires... :eeek:  Vasvellat neki! :lul:

edit: kozben talaltam valamit:

Egy tapasztalatlan, chili kóstoló feljegyzései:
"Nemrégiben abban a megtiszteltetésben részesültem, hogy bírónak választottak ki egy chilifõzõ versenyen. Az eredeti bíró megbetegedett, az utolsó pillanatban, én pedig pont ott álltam a bírói asztalnál és a sörös sátor holléte felõl érdeklõdtem, mikor felkértek. A másik két bíró (két indiai) biztosított róla, hogy a chili egyáltalán nem lesz erõs, azonkívül ingyen sört kapok a kóstolgatás teljes idejére, tehát belementem."

Íme az értékelõ lapok a versenyrõl:
Chili # 1: Manoj Maniac Mobster-Monster Chili-je
1. BÍRÓ: Kicsit túl sok paradicsom. Nagyszerû zamat.
2. BÍRÓ: Kellemes, sima paradicsom íz. Nagyon enyhe.
3. BÍRÓ: Jesszusom, mi a pokol volt ez? Ezzel le lehetne szedni a megszáradt festéket az úttestrõl. Két sörbe került, hogy kioltsam a lángokat. Remélem, ez volt a legrosszabb.

Chili # 2: Applesamy Utánégeto Chili-je
1. BÍRÓ: Füstös, enyhe sertés beütéssel. Gyengén csípõs Jalapeno íz.
2. BÍRÓ: Izgalmas sült rostélyos íz, több paprika kellene bele, hogy komolyan lehessen venni.
3. BÍRÓ: Gyermekektõl távol tartandó! Nem vagyok benne biztos, hogy mit kellene éreznem a fájdalmon kívül. El kellett zavarnom két fickót, akik Heimlich-fogást akartak alkalmazni rajtam. Sürgõsen több sört kellett hozniuk, mikor meglátták az arcomon a grimaszt.

Chili # 3: Farouk Híres Gyújtsd Fel Az Istállót chili-je
1. BÍRÓ: Kiváló tüzes chili! Nagyszerû zamat. Több bab kellene bele.
2. BÍRÓ: Bab nélküli chili, kissé sós, remekül használja a piros paprikát.
3. BÍRÓ: Hívjatok szakembert, felfedeztem egy uránium szivárgást! Az orromban olyan érzésem van, mintha Domestost szipákoltam volna. Már mindenki tudja mi a dolga, hozzák a söröket mielõtt meggyulladok. A pincér kislány hátbavágott, így most a gerincem a mellkasom elsõ részében van. Az ábrázatom kezd igen ramatyul kinézni a sok sör miatt.

Chili # 4: Barbu Fekete Mágiája
1. BÍRÓ: Fekete bab chili gyakorlatilag bármi fûszer nélkül. Kiábrándító.
2. BÍRÓ: Enyhe hárs íz a fekete babhoz. Köretként használható halhoz vagy egyéb enyhe ételekhez, nem igazan lehet chili-nek nevezni.
3. BÍRÓ: Éreztem, hogy valami a nyelvemhez dörgölõzik, de az ízet nem éreztem, lehetséges az ízlelõbimbókat kiégetni? A pincér kislány mögöttem állt a friss sör utánpótlással; az a 150 kilós lotyó egyre izgibbnek néz ki. Ez a nukleáris hulladék, amit eszem, szintén. Nem lehet, hogy a chili fokozza a nemi vágyat?

Chili # 5: Laveshnee Legális Ajak-Eltávolítója
1. BÍRÓ: Húsos, erõs chili. A frissen õrölt Cayenne bors tökéletes ízt ad. Igazán nagyszerû.
2. BÍRÓ: Chili aprított sztékkel. Több paradicsomot még elbírna. El kell ismerni, a cayenne bors igen erõs benyomást tesz.
3. BÍRÓ: A füleim csengenek, a homlokomon izzadtság folyik, és a szemeimmel már nem tudok fókuszálni. Elfingottam magam, négy ember mögöttem kórházi kezelésre szorul. A versenyzõ megsértõdött, mikor megmondtam neki, hogy a chili-je következtében agykárosodást szenvedtem. A pincérlány megmentette a nyelvemet a vérzéstõl azzal, hogy egy kancsóból sört öntött közvetlenül a nyelvemre. Azon gondolkozom, vajon le fogom-e égetni az ajkaimat. Nagyon idegesít, hogy a másik két bíró folyton megkér, fejezzem be a sikoltozást.

Chili # 6: Vera Világi Vegetáriánus Variácója
1. BÍRÓ: Híg de mégis erõs vegetáriánus chili. Jól eltalált egyensúly a különféle erõspaprikák között.
2. BÍRÓ: Az eddigi legjobb. Agresszívan használ erõspaprikát, hagymát és fokhagymát. Igazán nagyszerû.
3. BÍRÓ: A beleim immár egyenes csövek gáz állapotú, kénes lánggal megtöltve. Összecsináltam magam, amikor fingottam, és attól félek, hamarosan átégeti a széket. Úgy tûnik, senki nem tud megmaradni mögöttem, kivéve a pincérlányt, azt hiszem perverzebb mint gondoltam. Már nem érzem az ajkaimat. Kéne egy nagy fagyi, hogy kitörölhessem a fenekem vele.

Chili # 7: Sugash Sikító Szenzáció Chili-je
1. BÍRÓ: Közepes chili, túl sok konzerv-paprikát használ.
2. BÍRÓ: Hát, hát. Olyan az íze, mintha gyakorlatilag az utolsó pillanatban beledobtak volna egy konzervnyi paprikát. Meg kell jegyezzem, aggályaim vannak a 3-as számú bíróval kapcsolatban. Úgy tûnik, egy kissé csalódott, mivel folyamatosan durván káromkodik.
3. BÍRÓ: Valaki tehetne egy gránátot a számba, kihúzhatná a biztosítótût, és én az ég világon semmit sem éreznék. Az egyik szememre megvakultam, és a külvilágnak olyan hangja van, mintha minden rohanó vízbõl állna. Az ingemet teljesen beborítja a chili, ami észrevétlenül kicsusszant a szám szélén. A gatyám tele van, így legalább passzol az ingemhez. Legalább majd a boncolás során tudni fogják, mi okozta a halálomat. Úgy döntöttem abbahagyom a lélegzést, mivel túl fájdalmas. Francba vele, oxigénhez úgysem jutok. Ha levegõre lesz szükségem, majd szippantok a hasamon levõ 10 centis lukon keresztül.

Chili # 8: Hansraj Hegyi Szent Chili-je
1. BÍRÓ: Tökéletes befejezés, ez egy jó ízû chili, mindenki számára biztonságos, nem túl erõs, de pont elég fûszeres ahhoz, hogy észrevetesse magát.
2. BÍRÓ: Ez az utolsó darab egy jó, kiegyensúlyozott chili, nem túl erõs, és nem is túl enyhe. Sajnálattal láttam, hogy nagy része kárba veszett mikor a 3-as számú bíró elájult, leesett a székrõl, és magára rántotta a chilis tálat. Nem biztos, hogy túléli. Kíváncsi lennék, mit szólt volna egy igazán csípõs chilihez?
3. BÍRÓ: Nincs feljegyzés.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Pirula

Quote from: KvikvegEgy tapasztalatlan, chili kóstoló feljegyzései:
:lol: :lol: és :lol:
Ment a rep... elküldtem egy haveromnak is egy koliba, most a szobatársa nem tud aludni mert folyamatosan röhög. :D

HVp213

Köszönöm Master h ezt megosztottad velünk! Itthon hülyének néznek h fetrengek az asztalon miközbe röhögök... :haha:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Darkstar

Quote from: KvikvegEgy tapasztalatlan, chili kóstoló feljegyzései:
:lul:  :lol: Írnék többet is, de még nem tudtam abbahagyni a fetrengést.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kisvirag

azt hiszem, a legjobb dolog, ami történhetett velem, hogy egyágyas koliszobát kaptam, és ezt itt olvastam el, egyedül... az ablakom alatt bagózók (közvetlen a lépcsõházi bejárat mellett van, és földszint) szerintem igy is furákat gondolhatnak, amikor meghallják a sírásba fulladó nevetésemet...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lythis

INNEN  letölthetõ egy bizonyos szám ami.. nos igencsak beüt... Nem mondok semmit... mindenesetre ilyenkor szoktam nyugtázni, h mindíg van mélyebb ... és a gyerek komolyan gondolja....