Ez nagyon lol :DD - Archive #1 - 2003-12 - 2006-03

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-14, 17:20:14

Previous topic - Next topic

kisvirag

csak hogy én se maradjak le, mert eddig még csak röhögni jártam ide, ugyis jön az egyetem:
puska
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lythis

Csatlakozom, alig látok a könnyeimtõl baze!! ááá, szal ez  :lul:  :lul:  :bruhuhu:  :lul:
 Ráadásul elõtte borultam le a székrõl a Rap újdonsült koronázatlan királya hallatán... reszkess Eminem!!:D

Kvikveg

#5042
Olvasom az amcsi angoltanar feljegyzeseit Japanrol
http://www.outpostnine.com/editorials/teacher26.html

This was the doctor skit, and out of a class of true entertainers, this was the version peformed by the two superstar boys. These two boys are more entertaining than Japanese TV ever will be.

The skit starts out with Boy 1 sitting at the front, wearing a white lab coat (we borrowed one from the math teacher...and no, I don't know why the math teachers wear lab coats) and glasses. Boy 2 walks down the desk rows, giving off a fake smile and whistling the theme to "Fuyu no Sonata/Winter Sonata". Suddenly, a third boy runs up and stabs him (only the hardcore Asian entertainment fans will understand this ref). Boy 2, in great pain, manages to, literally, crawl to the doctor.

Boy 1: Oh, Hi Yon-sama. What's wrong?
Boy 2: I have a pain here. (clutching his stomach)
Boy 1: When did it start?
Boy 2: (Taking a pained moment to think about it) Oh, about five minutes ago.
Boy 1: Ok. Open your mouth.
Boy 2: (doing this very slowly and dramatically) .......Aa.....aa.....aa.....aaahhh.
Boy 1: Ok. I think you've been stabbed. (how he figured this out from looking at his mouth, I'll never know). Here, I'll give you some medicine.

Note that here, Boy 2 was supposed to say "Thank you" and leave. However, they decided to ad-lib the final part.

Boy 2: But...this medicine won't work! It can't fix stab!
Boy 1: Oh, yes, I see. Then I'm sorry. You will die.
Boy 2: (a very slow, very dramatic crying scene. he then gets up and starts to leave)
Boy 1: Wait!
Boy 2: (turning around, with a hopeful look in his eyes, and clasping his hands together) ...Yes?
Boy 1: ....That'll be 30,000 yen.

edit: :D jo volt a reakciokat latni az elozoekre. Egeszen megdobbentoen hasonlitottak az enyemre.  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

#5043
Quote from: sirtomi- Ismertem egy embert az egyik lába fából volt, úgy hívták, hogy Smith.
- És, hogy hívták a másik lábát ...?
Ez a Mary Poppinsbõl van ;)

edit: ez mehetne a játékhírekbe, de azt kevesebben olvassák, és szvsz ide is befér:
A videojátékok világába is beszûrõdik a Kína-Japán politikai ellentét: a kínai PowerNet Technology a helyi Kommunista Ifjúsági Szövetségel szoros eggyüttmûködésben "Japán-ellenes háborús online játékot" fejleszt.
"A játék lehetõvé teszi a játékosoknak - elsõsorban a fiatalabb generációnak - hogy történelmi ismeretekhez jussanak. A megszállók elleni harc felerõsíti majd a hazafias érzelemeiket." - mondja a PowerNet szóvívõje. A játék Kína második világháborús japán megszállását (1937-45) dolgozza fel: a játékosok csak a kínai oldalon harcolhatnak, és kizárólag a japán hadsereg ellen (egymást nem lehet megölni). A PowerNet ugyanakkor kiszereli a brutalitást a játékból: az erõszak szerepét minimalizálják.
Nem ez az egytelen hazafias kínai MMO-projekt: a PowerNet 6 millió dolláros állami támogatásból fejleszti a Guohun Online-t - a játék címe (nagyjából: Nemzeti Büszkeség Online) mindent elárul. A Gohun Online 2005 végén startol, a Japán-ellenes háborús MMO-val karöltve.

forrás: 576.hu

sirtomi

mega  :lol:  A chili kostolás beszarás  :haha:

teraflare

Quote from: KvikvegEgy tapasztalatlan, chili kóstoló feljegyzései:
:lul:
Jajj... Majd mefulladtam. A végét nem is láttam a könnyeimtõl.  :jee:

sirtomi

Két szõke nõ beszélget a konyhában.
- Tudod-e hová tûnik a fény, ha leoltod a lámpát?
- Ööö... nem.
- Akkor figyelj.
Lekapcsolja a fényt és kinyitja a hûtõt.
- Hát ide!

kisvirag

errõl eszembe jutot egy másik szõke nõs vicc:

Két szõke nõ elmegy egy hétvégére horgászni.
Eleinte nemigen fognak semmit ,de aztán ahogy tovább csónakáznak, az egyik helyen gazdag fogásuk van. Estefelé, mikor indulnának haza, azt mondja az egyik a másiknak: Te, jelöljük meg ezt a helyet, holnap ide jöjjünk vissza, azt mondja a másik, hogy ok, rendben van.
Másnap reggel indulnak, kérdi egyik a másikát:
- megjelölted a helyet?
- persze, tettem egy x-et a csónak aljára.

az nõ a földhöz vágja a botját, majd azt mondja:
- te hülye, az ilyen barmok miatt születik az a sok szõke nõs vicc! És mi van, ha nem ugyanazt a csónakot kapjuk!

(ezt szóban igazi elmondani, mikor az elsõ poén után tart az ember egy kis hatásszünetet, és úgy mondja el a következõt :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

sirtomi

#5048
Azért így sem rossz  :haha:


Egy kiránduló utolsó szavai:
Ki a f*sz vagy te, hogy bundában szeded itt a málnát?

Rounin


.Attila

Quote from: RouninKörbefutott a neten, én meg elkaptam. User a gépben :]
OMG O.o
Ekkora balféket. Haha, tönkrevágott egy GeForce 7800 videokártyát, ehhez csak gratulálni lehet :jee:

Lythis


Moha

Quote from: RouninKörbefutott a neten, én meg elkaptam. User a gépben :]
Bazz! Ennyi ésszel szabadlábon!?... :rolleyes:
Naná, a port csatlakozó azért van részekre osztva, hogy levagdosd a fölösleget... :p

Raggie

Quote from: PirulaMent a rep... elküldtem egy haveromnak is egy koliba, most a szobatársa nem tud aludni mert folyamatosan röhög. :D
Jujujujuuuujjjj.... az elõzõ postod után benéztem a vendégkönyvbe, de nem kellett volna... A színvonal ami ott van az már télleg beteg!... :ejj:

"Nna mindegy... vége .... vége .... Höre! ..........."
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Moha

Quote from: KvikvegEgy tapasztalatlan, chili kóstoló feljegyzései:
:lol: :lul: Ez nagyon ott van!
Elõször átsiklottam fölötte, aztán ma a melóhelyen beleolvastam, de úgy döntöttem, inkább estére hagyom, mert kicsit furcsán néztek volna rám a munkatársak, ha elkezdek fetrengeni. :D:D

sirtomi

Quote from: RouninKörbefutott a neten, én meg elkaptam. User a gépben :]
Ez most komoly  :eeek:
Vannak ilyen hülye meberek???

sirtomi

A diákok látják, hogy a tanár úr a folyosón sétál, és egy vekkert tart a kezében. Odasietnek hozzá, és megkérdik:
- Tanár úr, van öt perce a számunkra?
- Most ne zavarjatok gyerekek,nem látjátok, hogy éppen órát tartok.


Két barát beszélget:
- Nekem minden nõnek sikerül elcsavarnom a fejét! - mondja az egyik.
- Hogyan?
- Nem tudom, de amikor rájuk nézek, mind elfordítják a fejüket.

Fazék

Egy férfi betér egy étterembe egy struccal, leül és rendel:
- Kérek egy hamburgert, sült krumplit és egy kólát! - Majd megkérdezi a struccot:
- És te?
- Ugyanazt.
Néhány perc múlva a pincérnô visszatér a rendeléssel és a számlával. A férfi belenyúl a zsebébe és átadja a pontos összeget. Néhány nap után a pincérnô már így fogadja ôket:
- A szokásosat?
- Nem. Ma péntek van, kérnék egy steaket és tört krumplit - mondja a férfi és a strucchoz fordul:
- És te?
- Ugyanazt.
Késôbb a pincérnô hozza a számlát. A férfi belenyúl a zsebébe és ismét átadja a pontos összeget. A pincérnô már nagyon kíváncsi:
- Bocsásson meg! Hogy lehet az, hogy önnél mindig a pontos összeg van?
- Tudja, évekkel ezelôtt kitakarítottam a padlást és találtam egy öreg lámpát. Megdörzsöltem, kijött belôle egy jó tündér és felajánlotta, hogy teljesíti két kívánságomat. Az elsô az volt, ha bármikor fizetek, mindig legyen a zsebemben a pontos összeg.
- Briliáns! Más emberek kértek volna egymillió dollárt, de így maga gazdag marad egész életén át.
- Ez így igaz. Mindegy, hogy egy liter tej vagy egy Rolls-Royce, az összeg mindig ott van.
- De hogy kerül ide a strucc?
- A második kívánságom egy feltunôen magas pipi volt, hosszú, izmos combokkal...


jajj...

sirtomi

#5058
:lol: nagyon jó  :haha:

Edit:
Nagy ivók elõnyben :)
http://relax.tlt.ru/%7Epricol/flash/mera.swf

teraflare

Quote from: sirtomiNagy ivók elõnyben :)
Ismertem, de azért jó.  :haha:  Sikerült 2% on is! (Csak ész nélkül kellet már nyomogatni a gombot)

sirtomi

Quote from: teraflareIsmertem, de azért jó.  :haha:  Sikerült 2% on is! (Csak ész nélkül kellet már nyomogatni a gombot)
Úgy sikerült nekem is :)

kisvirag

http://gergely.tomka.hu/asvafuj.html

inkább elgondolkodtató, de azért vicces is, mindenesetre nm találtam neki jobb topicot...

egyesek persze lehet hogy a szánalmas jelzõvel illetnék... :D  :haha:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

teraflare

#5062
Quote from: kisviraghttp://gergely.tomka.hu/asvafuj.html
egyesek persze lehet hogy a szánalmas jelzõvel illetnék... :D  :haha:
Hát az AVAS-t nem is lehet mással illetni (legalábbis kultúráltan)  :linsux:

Ezt jó tudni.

Ezt méginkább. Sajna én elrabolható vagyok

Pirula

- Hány country-énekes kell egy villanykörte kicseréléséhez?
- Tíz. Egy, aki kicseréli, a többi kilenc pedig arról énekel, milyen jó a régi.

Moha

Quote from: teraflareEzt méginkább. Sajna én elrabolható vagyok
Jaaaaj! :lol: :lul: Ezért legyen kövér az ember, igaz? :D:D:D

teraflare

http://www.yiddish-dictionary.us/hungarian/index.html FIGYELEM EGY ERÕS POP-UP KILLER JAVASOLT INDÍTÁS ELÕTT.
Egy erõsen magyaros oldal.
"törvényt szegni lovaglóülésben faji zeneca."
"háttér zene tud csinál buying "
 :haha: Ha jól sejtem a lovaglóülés az a cég neve lenne.  :lul:

.Attila


sirtomi

Tegnap este, amikor hazaértem, a feleségem arra kért, hogy vigyem el valami drága helyre.
 
Kivittem a benzinkúthoz ...

Necrid^

Quote from: sirtomiTegnap este, amikor hazaértem, a feleségem arra kért, hogy vigyem el valami drága helyre.
 
Kivittem a benzinkúthoz ...
:lol: ^^
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

sirtomi

Quote from: White SeeDMégegyszerûbb ha odaülteted a gép elé egy 3gb korlátos axelero csomaghoz. 1 napa alatt elnetezi az egész havi fizetésed....
Még jó hogy nincs akit odaültessek a gép elé.
Csak én nezetek otthon :D