Ez nagyon lol :DD - Archive #1 - 2003-12 - 2006-03

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-14, 17:20:14

Previous topic - Next topic

sirtomi

Öt rendõr felcsíp egy kurvát hogy partyba dugják felviszik az egyiknek a kéglijébe neki állnak vetkõzni közben leoltják a villanyt is. 15 perc múlva a sötétben megszólal az egyik rendõr:
- Gyerekek nem kéne valami sorrendet fel állitani? Már harmadszor szopok.

A szemorvos hosszasan vizsgálja a beteget:
- Ne haragudjon, de hogy talált ide a rendelõbe?

A kis falu plébánosa kijön a templomból és látja, hogy Miska bácsi
mint mindig, most is tök részeg.
- Miska bácsi, mikor szokik végre le az alkoholrol?
- Öreg vagyok én (hikk) már ahhoz hogy leszokjak róla.
- Leszokni soha nem kesõ.
- Akkor meg ráérek...

Kovács az orvosnal:
- Drága doktor Úr! A feleségem gyermeket vár és szeretném tudni, mi módon élhetünk házaséletet ez idõ alatt?
- A terhesség elsõ 3 hónapjában a szokásos módon, természetesen kellõ
óvatossággal. A terhesség második 3 hónapjában a kutyapózt javasolnám. Az utolsó 3 hónapban pedig mindenképp a farkaspózt ajánlom.
- Farkaspóz? Az milyen?
- Ül a lyuk mellett, és vonyííít....

Feldin

Quote from: sirtomiTegnap este, amikor hazaértem, a feleségem arra kért, hogy vigyem el valami drága helyre.
 
Kivittem a benzinkúthoz ...
na ez jó :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Necrid^

Quote from: sirtomiKovács az orvosnal:
- Drága doktor Úr! A feleségem gyermeket vár és szeretném tudni, mi módon élhetünk házaséletet ez idõ alatt?
- A terhesség elsõ 3 hónapjában a szokásos módon, természetesen kellõ
óvatossággal. A terhesség második 3 hónapjában a kutyapózt javasolnám. Az utolsó 3 hónapban pedig mindenképp a farkaspózt ajánlom.
- Farkaspóz? Az milyen?
- Ül a lyuk mellett, és vonyííít....
:lol: :lul:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

sirtomi

Gépjármû vezetõ oktatók mondták:

1. Indulás elõtt legközelebb gyõzõdjön meg róla, hogy bent ülök-e a kocsiban.
2. A frontális ütközés nincs benne az anyagban.
3. Kérem, tolatásnál ne térdeljen fel az ülésre.
4. Bekanyarodási szándékát legközelebb ne a hátsó ablaktörlõvel jelezze!
5. Mivel KIT nem tudott eljönni, így ma is magának kell vezetnie.
6. Az elõzésnek nem az a lényege, hogy kikerüli az Ön mellett álló autót,aztán a szembejövõk õszinte megdöbbenésére hosszan egymás mellett haladnak.
7. Nagyon jól látja, hogy a sebességváltó feladata az, hogy a motor ne 12000-es fordulatszámon mûködjön, mint az elmúlt húsz percen. De ezt jó lenne a gyakorlatban is bemutatni.
8. A STOP tábla nem javaslat, hanem parancs.

Kvikveg

Quote from: RamizPirula legújabb iszonyatosan állat :lol: :lul: :muhahah: :rotflol: postját meg kell osztanom azokkal is, akik nem járnak a Külvilágba.
"Originally Posted by Pirula ..."
Na megyek repet adni neki! :lol:
Kohnosok aranyosak...  :rolleyes:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Squito

Augusztus 30.
Házat akarunk építeni, de sajnos nincs pénzünk. Majd csak összedobjuk valahogy. Öcsém hegedûmûvész. A helyi ÁFÉSZ "Rózsafa" étteremben mûködõ, ifjabb Kodály Zoltánról elnevezett vonósnégyes vezetõje. Én ugyanott vagyok a ruhatárban belsõ ellenõr.

Szeptember 1.
Elhíreszteltük a rokonságban, hogy dédapánk 14 méter hosszan, 6 méter szélesen és 3 méter mélyen kincset ásott el.
Így aztán 3 nap alatt elkészült a ház alapja.

Szeptember 22.
A ház már alá van pincézve, viszont a Tüzép-rõl napokkal ezelõtt nagy mennyiségû tégla tûnt el. Azért a biztonság kedvéért ráírtuk a mi tégláinkra, hogy "Fizetve".

Október 1.
A ház már áll. Az ácsok is remekül dolgoztak, de a belsõ munkák még hátra vannak. Ma este eldöntjük, hogy ki és mit fog nekünk felajánlani a házhoz. Ez azért szép tõlük, sírva is fakadtunk.

Október 5.
Öcsémmel úgy döntöttünk, hogy vendégségbe megyünk. De nem volt otthon senki. Ezt nem hiszem el! Mondtam öcsémnek, hogy adjon egy pofont. O úgy megütött, hogy tokostul kivittem az ajtót. Haza is hoztuk.

Október 8.
Az öcskössel körülnéztünk a környéken. Délután fele megszomjaztam. Be is csöngettem az egyik házba. Azt mondták a függöny mögül, hogy igyak a kerti csapból. A csap nehezen mûködött, ezért hazahoztam. A 30 méteres vízvezetékkel együtt. Otthon vettem csak észre, hogy a vezeték végén bojler is van. Viszont a bojlerhez egy kád is tartozott, amiben egy gyönyörû no fürdött. Ennek furcsa módon a feleségem örült a legjobban. Holnap az asszonyt orvoshoz viszem.

Október 10.
Az éjjel nagy vihar tombolt. De akkora, hogy a szomszéd összes cserepét a mi tetõnkre fújta át. Éppen illett rá.

Október 12.
Tegnap megünnepeltük, hogy eddig saját erõnkbõl hoztuk össze a házat. Egy étteremben mulattunk. Az öcskös úgy berugott, hogy padlót fogott. Azt is hazahoztuk.

Október 20.
Nagyon szép kovácsoltvas kaput láttunk. Becsöngettem. Kiszóltak: szabad! Haza is hoztuk.

Október 24.
Unokabátyám, Kálmán bolondul a téli sportokért. A minap fölvett egy hátizsákot, fejére sísapkát húzott, és kezében egy jégcsákánnyal betoppant az OTP-be, ahol magához kérette az egész bevételt. Legutóbb Sopronkõhidáról írt levelet, melyben közölte velünk, hogy itt áll Európa Kapujában, de sajnos belülrõl. Kért babakrémet, hajolajat, borápoló kenõcsöt és szemceruzát. Kár, hogy benn van, mert nagyon hiányzik az építkezésnél. Fõként a keze.

Január 4.
Öcsém Balatonföldváron sétálgatott az egyik villa szobájában. Egyszer csak elõugrott egy kutya, és megkergette, mire õ fejest ugrott a medencébe. A medence tele volt száraz falevéllel. A fejestõl az öcsém 10 centivel rövidebb lett. Most behúzott nyakkal közlekedik és ettõl úgy néz ki, mint egy teknõsbéka. Az esettõl olyan dühös lett, hogy hazahozta a medencét... Hogy eltüntesse a nyomokat, megette a kutyát. Így mindenki jól járt, és a káposzta is megmaradt.

Január 7.
Hatalmas dörrenésre ébredtünk. Valaki a kerítésen keresztül bedobott 6 db komplett ablakot. De az is lehet, hogy maguktól repültek be, mert az ablakoknak 2 szárnya volt.

Január 11.
Találtunk egy megbízható villanyszerelõt, aki a mi fogyasztásunkat rá tudja kötni a szomszéd villanyórájára. Most neki pörög. Kész fõnyeremény.

Február 15.
Lakásügyben a szerveknél annyit kilincseltem, hogy mindegyik a kezemben maradt. Így aztán lassan összeállt a ház.
Öcsém újabb oldalról mutatkozott be. Este fölment a tetõre, és hegedülni kezdett. Nem tudtam, hogy más ág is becsatlakozott a családfánkba.

Február 16.
Este becsöngetett a jó szomszéd. Áthozta a Satelit antennáját és a nagyképernyõs Sony televízióját. Azt mondta: Használják egészséggel! A bíróságon ezt a tényt tagadta.

Február 24.
Öcsém késõ este jött haza egy komplett hálószobabútorral. Azt mondta, hogy az utcán találta, és biztos valaki véletlenül húzta ki a zsebébõl, a zsebkendõjével együtt. Csak neki lehet ilyen szerencséje!

Február 25.
Öcsém részt vett egy délutáni futóversenyen. Õ szaladt elõl, hóna alatt egy padlószõnyeggel. Az áruház dolgozói csúnyán lemaradtak. Azért mit tesz az állandó edzés!

Február 26.
Megtartottuk a házavatót. A társaság jól érezte magát. A vendégek éjfél felé távoztak. Kora reggel vettük észre, hogy hiányzik a bejárati ajtó, 70 méter elektromos vezeték, 12 kapcsoló, a WC csésze, 7 négyzetméter válaszfal és a cserépkályha. Utoljára a sógoromék mentek el. Lehet, hogy ok is építkeznek? De nincs baj, mert holnap mi is házavatóra megyünk!

Squito

Eredeti lista (22 éves korban)
Jóképû
Elbûvölõ
Gazdag
Figyelmesen hallgat
Szellemes
Sportos
Van stílusa
Jó ízlese van
Ötletesen ajándékoz
Mélyérzésû, romantikus szeretõ

Módosított lista (32 éves korban)
Jól néz ki - jó, ha van valami haj a fején
Kinyitja a kocsiajtót, rám adja a kabátot
Van elég pénze, hogy elvigyen egy jobb étterembe
Többet figyel rám, mint amennyit beszél
Megfelelõ idõben nevet a vicceimen
Vásárláskor könnyedén viszi a szatyrokat
Van legalább 1 nyakkendõje
Meltányolja a jó házikosztot
Emlékszik a születésnapokra és évfordulókra
Legalább egy héten egyszer szerelmeskedünk

Módosított lista (42 éves korban)
Nem néz ki túl rosszul, nem baj, ha kopasz
Nem indul el a kocsival, amíg be nem ülök
Állandó munkája van, néha elvisz a McDonald'sba
Megfelelõ idõben biccent, ha mesélek valamit
Általaban emlékszik a viccek poénjára
Elég ereje van, hogy segítsen átrendezni a szobát
Általaban inget hord, hogy rejtse a pocakját
Tudja, hogy a csavaros tetejû pezsgõ nem jó
Emlékszik rá, hogy le kell hajtani a WC ülõkét
A legtöbb hétvégén megborotválkozik.

Módositott lista (52 éves korban)
Az orrában és a fülében illõ hosszúságúra vágja a szõröket
Nyilvánosan nem böfög és nem pukizik
Nem kér túl gyakran kölcsön
Nem alszik el, amikor beszélek hozzá
Nem meséli el túl soxor ugyanazt a viccet
Elég jó formában van ahhoz, hogy hétvégén felkeljen a kanapéról
Legtöbbször tiszta fehérnemût vesz, és nem visel felemás zoknit
Méltányolja, hogy a TV elõtt vacsorázhat
Alkalomadtán a nevemen szólít
Néhány hétvégén megborotválkozik

Módosított lista (62 éves korban)
Nem ijesztget kis gyerekeket
Emlékszik, hogy hol van a fürdõszoba
Nem kér túl sok zsebpénzt
Csak kicsit horkol, amikor ébren van (ha alszik, akkor hangosan)
Elfelejti, hogy miért nevet
Elég jó formában van ahhoz, hogy egyedül két lábra álljon
Legtöbbször van rajta valamilyen ruha
Szereti a pépes ételeket
Emlékszik rá, hogy hol hagyta a fogsorát
Emlékszik, hogy mikor....

Módosított lista (72 éves korban)
Lélegzik!!!

Squito

Szeptember 1. hétfô
Ma keztem el dógozni itten a kájefténé Nagy szerencsém vót, hogy pont éngemet választott ki a zügyvezetôigazgató, mer a többi jány is gyütt vóna ide szivessen. Amióta ez a kájefté itten van, azóta mindenki itt akar dógozni a falubúl. Érdekes, azelôtt senki sem akart dógozni eggyátalán. Na szóva' én leszek a titkárnôje a zigazgatónak. Szerencsém vót, pedig sokan gyüttek a zállásra jelenkezni. Igaz, a tizennyóc évemmel én vótam a legfiatalabb. Ki is ôtöztem! Igaz, hogy a szoknyámat már rég kinôttem, de még bele tuttam bújni, igaz kicsit rövid vót. A blujzom meg a dédi hálóingébô van, csak a belsô béléset szettem ki. Kicsit vékony lett ettô, de azé jó. A zúj bugyimat is felakartam húzni, de nem tanátam sehó, a többi meg má a szennyesbe van, úgyhogy nem is husztam fô egyet se.

Szeptember 2. kedd
Ma is a zünneplô ruhámba jöttem. (Lázsd fejjebb.) Én nem tudom, mi a rossebb van itt, az összes pasi pont a zén íróasztalom elôtt ejti le a tollát. Ja, mer a zigazgató irodája elôtt kaptam egy asztalt, ottanülök. Aszt monta, hogy ma csak szokjam a lékkört, nem is ad munkát.Csak üjjek az asztalná, és mosolyogjak mindenkire, aki jön. Na, ez a pasi egy egész marék tollat ejtett le! Vagy 5 percig szedegette.

Szeptember 3. szerda
Máma délbe a zigazgató odaut a zasztalom szélire, és aszt monta, hogy hónap fel kellene mennem a lakására este, mer sok diktánivalója gyut össze, és be akarja fejezni. Csak aszt nem értem, hogy mér nem napközben hozza ide? Az apám az összes bugyimat kidopta tévedésbô, mer aszitte, hogy régi felmosórongyok. Igaz, kicsit má rongyosak vótak. Nade mind kidobni?

Szeptember 4. csütörtök
Ma begyött a zirodába a szállitásvezetô, és monta, hogy szeggyek le neki egy dosszijjét a felsô szekrénybô. Hozott egy létrát is, arra másztam fel. Rendes vót, mer amíg fenn vótam, tartotta a létrát lenn, nehogy eldujjön. Igaz, hogy vagy tizenöt percig kerestette velem azt a rohatt papirt, de végül meglett. Rendes ember ez a szálitásvezetô is, mer nagyon segitett, mikó másztam lefele, fogott mindenhó, nehogy leessek. Szerintem valami baja van, mer ojan vörös meg izzatt vót, mint akit megütött a guta. Montam is neki, hogy mennyen el a zorvoshó.

Szeptember 5. péntek
Na, tennap este a fônök elvitt magáhó diktáni. Nagy ravasz ám ez a zember! Ugy lopóztunk be a háccsó kapun, hogy a szomszédok meg ne lássák, hogy még itthon is dógzik. Aszonta, hogy így is eleget macerájják, hogy mindég csak a munkával törôdik. Szép, nagy lakásavan. Bementünk, maj aszonta, hogy üjjek le a zágyra. Hozott inni is, meg magának is. Valószinü nem bírgya a piját, mer tíz perc múva kigombóta az ingét, és nagyom bámút rám. Maj aszonta, hogy ha okos kislány lennék, akkó még sokra vihetném a zéletbe. Montam neki, hogy én ölég okos vagyok. Asziszem szédülôs fajta ez a zigazgató, mer mindég közelebb ut hozzám, hogy le ne essen a zágyró. Montam neki, hogy el kellene kezdeni a diktálást, me elmegy a zidô. Erre aszonta, hogy én csak düjjek hanyatt a zágyon, maj ô diktál....... Hát, mit mongyak? A franc gondóta vóna, hogy ESZT a városi népek diktálásnak híjják. Akkó mi a Jóskáva mindennap diktátunk a szénapalláson!

Szeptember 8. hétfô
Én nem tom, mi van enné a cégné! Megôrutek ezek? Mindenki diktáni akar!!! Montam is a fônöknek, hogy vegyen fel még néhány titkárnôt Valami olyasmit morgott, hogy "nem lesz it kupleráj!" Hát az má nem lesz, mer van. Mer ojan rendetlenség van a raktárba! Láttam, mikó a raktárvezetô diktát nekem!

Szeptember 9. kedd
Ma megmutatták a zuhanyzót, ahó bármikó zuhanyolhatok. Ki is próbátam! Csak aszt tunnám, minek kell az a sok luk a falba? Bisztos azokon megy ki a gôz, mer ojan szuszogásféle hallacott belôlük.

Szeptember 10. szerda
Megkérdeztem a fônököt, hogy eljöhetnek a barátnôim a falubó zuhanyóni, mer ott nincs ijen. Aszt monta, hogy csak akkor, ha mindijen szépek, mint én, de akkor is csak munkaidô után. Ma a szálitásvezetô diktát nekem a zuhanyzóba. Hogy ezeknek micsoda hüjeötleteik vannak!

Szeptember 11. csütörtök
Tennap délután ejöttünk a lányokka zuhanyóni. Mosmá bisztos, hogy a jukak a gôzöt szíjjk el, me most nagyon szuszogtak! Nagyom szorgamasak itt a férfidógozók. Mikó ementünk a lányokka, a zösszes ott vót a zuhanyzó melletti raktárba és nagyon rakozsgatták a züres dobozokat egyik pócró a másikra. Otthon még diktátattam egyet a Jóskáva a disznóól mögött, asztán lefeküttem alunni.

Szeptember 12. péntek
Regge aszonta a fônök, hogy emehetek haza, mer délután kimegy az egész kájefté a szöllôjébe, meg jönnek a barátai is, és szójjak a barátnôjimnek is, meg pihennyek, mer mindenki diktáni akar nekünk. Ezek mikó dógoznak?

sirtomi


Squito

Marslakok szállnak le a Földre. Ahogy sétálgatnak a városban, észrevesznek egy parkolóórát. Vizsgálgatják egy ideig, nézegetik, majd az egyikük megszólal:
-Hát, tudod, nagyon rondák ezek a földi nõk, de legalább nem kerülnek sokba.

Kikötõmester kezében távcsõvel és rádióval figyeli a kikölcsönzött hajókat:
2-eske ne menj olyan messzire!
Négyeske túl közel vagy a zátonyos részhez.
kilenceske, egy kicsit közelebb jöhetnél!
Segédje hátulról: fõnök nekünk nincs kilences hajónk
ajaj hatoska, valami gond van?

Megy haza a rendõr, és már messzirõl kiabál a feleségének, hogy húzza be a redõnyöket, és bújjon a takaró alá. Az asszony nagyon örül, hogy lesz valami. A rendõr besiet a szobába, az asszony mellé bújik a takaró alá, és így szól:
- Nézd, hogy világít az új kvarcórám!

Anasztázia grófnõ felhívja a férje, Arisztid figyelmét, hogy a fiuk 18 éves lett, fel kellene világosítani.
- Mégis, hogyan? -kérdezi Arisztid.
- Mit tudom én! Te vagy a férfi! Beszélj neki a madarakról, a méhekrõl...
Arisztid a fiának:
- Emlékszel, hogy a múlt héten vadászni voltunk?
- Igen, atyám.
- Emlékszel, hogy utána a vadászmester házában szálltunk meg?
- Igen, atyám.
- Emlékszel, mit csináltunk a feleségével és a lányával?
- Igen, atyám.
- Na, hát azt csinálják a madarak és a méhek is!

Lemegy a Tv stáb felura interjút készíteni pistabácsival:
-Pista bácsi mondja el a TV nézõinek hogyan telik egy napja itt a falun ?!
-Hát reggel fölkölök bedobok egy felest..
- De..Pista bácsi ilyet ne mondjon hát ezt gyerekek is nézik
-Ha valami ivásról esik szó akkor mondja hogy pl.: elolvasok egy könyvet.
-Tehát
-Pista bácsi mondja el a TV nézõinek hogyan telik egy napja itt a falun ?!
-Hát reggel fölkölök és elolvasok egy könyvet
-Utána kimegyek a juhokkal a legelõre ott is olvasgatok egy kicsit
-Aztán hazamegyek kiülök a teraszra a feleségem kihoz nekem egy könyvet azt olvasgatom
-Aztán találkozunk a Józsival és együtt beülünk olvasgatni a könyvtárba
- Aztán átmegyünk a Gézához mert neki van egy nyomdája

Apa tanítja a hülyegyerekét számolni:
- Fiam! 5+3 mennyi?
- Nem tom'.
- Na figyelj! Vettem a Mari néninél 5 almát, meg a Bözse néninél 3 almát.
Hány almám van akkor?
- Vetté' almát?

Kuroi Tenshi

Fáradt vagyok az ilyen hosszú olvasmányokhoz, de azért jók voltak!

kisvirag

jajh
miért akkor tudtok ilyen sok hosszút irni, mikor nem vagyok itt?

egyébként meg bejött anyám, hogy mi bajom van :)
az is vicces volt :)
 :lol:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Necrid^

:lol: Kurosaki Ichigo, hosszu volt de legalább jót röhögtem. :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

Én nem ismerem Árpit... (nemtom ez volt e már, de... nos a perszonálkompjúter után sztem ez is kötelezõ darab....)

kisvirag

Quote from: LythisÉn nem ismerem Árpit...
hát, ezt én már olvastam ,de azt hiszem, hogy nem itteni linkbõl... nem tudom.
de igazából, ez is iszonyatosan jó, és kiderül belõle, hogy azért a rendõröknek is van néha humorérzéke :)
szal, :lol: :lul:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Necrid^

Quote from: LythisÉn nem ismerem Árpit... (nemtom ez volt e már, de... nos a perszonálkompjúter után sztem ez is kötelezõ darab....)
most olvastam nagyon állat!!! :lol:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Necrid^

Quote from: White SeeDMi a különbség a matematikus professzor és köztem?
A prof élvezi a halmazokat míg én halmozom az élvezeteket  :hehe:
jólvan :lol:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Sidney

Quote from: White SeeDMi a különbség a matematikus professzor és köztem?
A prof élvezi a halmazokat míg én halmozom az élvezeteket  :hehe:
:jee:  :lul:  :)

Moha

Ezt most kaptam emailben egy havertól:

Az Unicumos pulyka receptje

1. Vegyünk egy pulykát!
2. Egy pohár unicum.
3 Tegyük a pulykát a sütobe!
4. Még két unicum.
5. Állítsuk a hofokot 190 sütore!
6. 3 unicum további.
7 Süssük a kapcsot be!
8. Most még tovum 4 univáb.
9. Pulykázzuk meg a zsírt!
10. Unicumot a másik palackot még.
11. Dugjunk pulykákat a homérumba!
12. Poharazzunk még egy unicumot az öntbe!
13. Süssük az unicumot még egy óráig!
13+1. "Gyöngyvirágos kék ibolya-a-a-a!..."
14. Pulykáljuk meg az puha unicumját!
15. Vegyük ki a pulyákot az unicumból!
16. "Édes anyám, sirhalmomra-a-a-a!..."
17. "Kiskút, kerekes kút..."
18. Szeletum a pulyák darabbal többe!
19 . Pusztuljunk tásztátum
20 . Palackoljunk még egy unicum vevétet!
21. "Nyílára uccásik a krocsmrasumity!..."
22 . Állítsuk meg a teritumot és pulykoljunk még egy
terítéket!
23 . Leterít az unipulyák, és fogyjunk el!

Aephidon

Ez egy rádióbeszélgetés, ami gallíciaiak és északamerikaiak között
valóban megtörtént, a 106-os tengerészeti vészhívó csatornán
rögzítették a gallíciai partoknál, Costa de Fisterrán 1997 10. hó
16.-án.

A beszélgetés valóban megtörtént, és eloször 2005 márciusában hozta
nyilvánosságra a spanyol katonai hivatal. Minden spanyol újság
leközölte, és egész Spanyolország halálra röhögte magát.

**Gallíciaiak: (Zaj a háttérben.)**
Itt az A853 beszél Önökhöz, kérem változtasság meg a pozíciójukat 15
fokkal délre, hogy elkerüljük az ütközést! Önök egyenesen felénk
tartanak, a távolság 25 tengeri mérföld.

**Amerikaiak: (Zaj a háttérben)
Azt tanácsoljuk Önöknek, hogy változtasság meg a pozíciójukat 15
fokkal északra, hogy elkerüljük az ütközést!

** Gallíciaiak:
Negatív válasz. Megismételjük: változtassák meg a pozíciójukat 15
fokkal délre, hogy elkerüljük az ütközést!

** Amerikaiak: (Egy másik hang)
Itt az Amerikai Egyesült Államok egyik tengeri hajójának kapitánya
beszél Önökhöz. Ragaszkodom hozzá, hogy azonnal változtassák meg a
pozíciójukat 15 fokkal északra, hogy elkerüljük az ütközést!

**Gallíciaiak:
Mi nem látjuk a kérésnek sem megvalósíthatóságát, sem szükségességét,
ezért Önöknek javasoljuk a pozíciójuk 15 fokkal délre történo
megváltoztatását, hogy elkerüljük az ütközést.

**Amerikaiak (nagyon izgatott, parancsoló hang)
ITT RICHARD JAMES HOWARD KAPITÁNY, AZ AMERIKAI EGYESÜLT ÁLLAMOK USS
LINKOLN NEVU ANYAHAJÓJÁNAK KAPITÁNYA BESZÉL, AMI A MÁSODIK LEGNAGYOBB
HADIHAJÓJA AZ ÉSZAKAMERIKAI FLOTTÁNAK. KÍSÉR MINKET KÉT PÁNCÉLOS
CIRKÁLÓ, HAT ROMBOLÓ, ÖT KERESZTHAJÓ NÉGY TENGERALATTJÁRÓ ÉS TÖBB
HAJÓ, AMELYEK ÁLLANDÓAN TÁMOGATNAK. A PERZSA ÖBÖLBE TARTUNK, HOGY OTT
EGY KATONAI MANOVERT ELOKÉSZÍTSÜNK ÉS EGY IRAKI OFFENZÍVA ESETÉN
VÉGREHAJTSUNK. ÉN NEM AJÁNLOM, ÉN MEGPARANCSOLOM ÖNNEK, HOGY
VÁLTOZTASSA POZÍCIÓJÁT 15 FOKKAL ÉSZAKRA!!!! AMENNYIBEN NEM HAJTJA
VÉGRE, KÉNYTELENEK LESZÜNK A SZÜKSÉGES LÉPÉSEKET MEGTENNI, HOGY
BIZTOSÍTSUK AZ ANYAHAJÓ ÉS A HADERO BIZTONSÁGÁT!!! ÖNÖK TAGJAI EGY
SZÖVETSÉGES ÁLLAMNAK, TAGJAI A NATONAK ÉS ÍGY ENNEK A HADERONEK!!!
KÉREM AZONNAL ENGEDELMESKEDJENEK ÉS MENJENEK AZ UTUNKBÓL!!!

**Gallíziaiak:
Itt Juan Manuel Salas Alcantra beszél. Mi ketten vagyunk. Oltalmaz
minket a kutyánk, az ételünk, két sör és egy ember a Kanári
szigetekrol, aki éppen alszik. A Cadena Dial von la Coruna adó és a
106-os tengeri vészhívó csatorna támogat. Sehova nem utazunk, a
szárazföldrol beszélünk Önökhöz. Az A-853-as számú Finisterrai
világítótoronyban vagyunk, a gallíciai partoknál. Halvány fingung
sincs, hogy a spanyol világítótornyok rangsorában hányadikak vagyunk.
És megtehetik a lépéseket, amiket szükségesnek tartanak és amelyekre
vágynak, hogy a biztonságát a szaros anyahajójuknak garantálják,
különösen, hogy nemsokára a gallíciai partok szikláin szét fog
zúzódni, és ezen megfontolásból ki kell tartanunk amellett és
szeretnénk Önöknek mégegyszer a lelkükre kötni, a legjobb,
legegészségesebb és legokosabb Önöknek és embereiknek, ha pozíciójukat
15 fokkal délre megváltoztatják, hogy az ütközést elkerüljük!

(Most kaptam ímélben...)
Reggel ránéztem a cigisdobozra és megláttam a feliratot: a dohányzás halált okozhat! Halált megvetô bátorsággal gyújtottam rá!

,,Their wives are raped upon their dead children"
Deathspell Omega - Sacrilegious Terror

katz

Quote from: Aephidon...(Most kaptam ímélben...)
Nemrég lett postolva...
Folytatás az Urbanlegends-en

TurboK


Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Kvikveg

#5122
Mit tesz egy Photoshop. :D
http://glennferon.com/portfolio1/index.html

edit: szoval ezert neznek ki ezek olyan muanyagnak neha...
edit2: http://glennferon.com/portfolio1/portfolio31.html jobboldali no melle/hasa  :lul:
edit3: ok, IGY konnyu! http://glennferon.com/portfolio1/portfolio21.html
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Hát elég durva itt-ott a shop :)
De néhány helyen egyáltalán nem kellett volna (legalábbis magát a nõt nem kellett volna). Pl. a 2. képen a nõ eredetiben jó volt úgy ahogy volt.

na ez durva: http://glennferon.com/portfolio1/portfolio15.html

Kvikveg

Quote from: BonciHát elég durva itt-ott a shop :)
De néhány helyen egyáltalán nem kellett volna (legalábbis magát a nõt nem kellett volna). Pl. a 2. képen a nõ eredetiben jó volt úgy ahogy volt.

na ez durva: http://glennferon.com/portfolio1/portfolio15.html
Ez "utana" inkabb ugy nez ki, mint egy festett IPM borito.
Amugy meg brrr... :eeek:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kairakuda




TurboK

Quote from: Kairakudahttp://www.foundrydx.com/main.html   mechák legóból
http://www.geocities.com/legobothq/index-2.htm#top

apropó (deja vú Kretén)
http://www.marcelgotlib.com/NewMed/Popup/ail2.html
^ gotlib gyüjteménye nincs valakinek elektronikus formában, valami emberi nyelven?

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

sirtomi

Az elmegyógyintézetekben több a férfi, mint a nõ. Látszik, ki õrjít meg kit...

teraflare


sirtomi

Quote from: teraflarehttp://www.inf.u-szeged.hu/tanszekek/kepfeldolgozasesszg/szakdolgozat/diplm11.xml

Ha nem vettem volna fel már a szakdogát, ezt választottam volna.
Ez nem semmi!  :jee: