Main Menu

Cosplay

Started by .Attila, 2004-01-03, 21:50:24

Previous topic - Next topic

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Xaga
Ennek örömére itt van még1 Rei

Na ő például szerintem abszolút nem adja vissza az igazi Rei karakterét. :(

.Attila

QuoteOriginally posted by Xaga
Szovjet Rei megy a MIRre:)

Nekem nem tűnik orosznak. De nem rossz a ruha, és itt tényleg a ruhára gondolok.

Xaga

Egyszerüen nem tom elképzelni mi ilyen érdekes ebben a threadben hogy egyszeree 7-en nézik (a csatolt képeket:D)  :D:hopp:

.Attila

QuoteOriginally posted by Xaga
Egyszerüen nem tom elképzelni mi ilyen érdekes ebben a threadben hogy egyszeree 7-en nézik (a csatolt képeket:D)  :D:hopp:

Valamit elnézhettél, mert eddig összesen 4-en töltötték le a képeket (köztük én is :rolleyes: ). Mellesleg nekem az a csaj, aki hobbiból csinálja, nagyon szimpatikus.

Xaga

QuoteOriginally posted by Trivi
Valamit elnézhettél, mert eddig összesen 4-en töltötték le a képeket (köztük én is :rolleyes: ).  

Nem néztem el semmit egyszerüen csak nem néztek meg minden képet vki ezt nézi meg vki azt.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Trivi
Mellesleg nekem az a csaj, aki hobbiból csinálja, nagyon szimpatikus.

Akkor már ketten vagyunk. :D Jöhet még kép róla? :p (lehet amúgy kívánni, hogy milyen képeket postoljak, ha ezek valakinek nem tetszenének. :D)

Xaga

3 kívánság, a kívánságom az hogy postolj még képet róla sok-sok képet

Moloko

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Egy újabb kép Lorenornak...
már nem azért, de ez a szereplő melyik animéből való? nem ww?

Moloko

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Ezt már meg se nézed? :D
azthiszem hogy a topic neve cosplay es nem computer-graphics...

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Angel
már nem azért, de ez a szereplő melyik animéből való? nem ww?

Morrigan Aensland a Darkstalkersből. :p

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Angel
azthiszem hogy a topic neve cosplay es nem computer-graphics...

Valaki úgy látom megint kötözködős hangulatban van. :rolleyes: Amúgy tény, hogy nem teljes mértékben cosplay, de nem is csak komputer által generált kép, hanem a kettő együttese. :hehe:

Xaga

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Valaki úgy látom megint kötözködős hangulatban van. :rolleyes: Amúgy tény, hogy nem teljes mértékben cosplay, de nem is csak komputer által generált kép, hanem a kettő együttese. :hehe:

Az új generáció :lol:

Shadowolf

Na, visszatérve az eredeti témánkhoz...

Moloko

QuoteOriginally posted by Xaga
Orosz Rei
szerintem ez ugy ahogy van jó.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Xaga
Az új generáció :lol:

NGE= Next Generation Evangelion? :hopp:


Moloko

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Valaki úgy látom megint kötözködős hangulatban van. :rolleyes: Amúgy tény, hogy nem teljes mértékben cosplay, de nem is csak komputer által generált kép, hanem a kettő együttese. :hehe:
ja, a csaj bepózolt pucéran (esetleg bugyiban és melltartóban) aztán magára rajzolta a ruhát... :ejj:

Shadowolf

Erre én is csak azt tudom mondani, hogy ulala! :D

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Angel
ja, a csaj bepózolt pucéran (esetleg bugyiban és melltartóban) aztán magára rajzolta a ruhát... :ejj:

Úgy látom azért van olyan is itt, akinek tetszik. :ejj: De ha te jobban meg tudod csinálni, akkor csak nyugodtan.

Shadowolf

Itt pedig egy matrózlány...

Shadowolf

Itt egy kép, amire mondjuk én sem jöttem volna rá, hogy tulajdonképpen kit ábrázol, ha nem lett volna hozzá a név...



Shadowolf

Itt pedig Chichi a DBZ-ből:

Shadowolf

Zárásnak pedig egy Yuná-s kép (a páncél sztem tök jóra sikeredett):

Xaga

Hát...a csaj nekem nem tetszik chichi sem az igazi shampooról ne is beszéljünk.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Xaga
Hát...a csaj nekem nem tetszik chichi sem az igazi shampooról ne is beszéljünk.

Shampoo-ról eddig ez a legjobb cosplay amit eddig találtam. Ugyanez vonatkozik Chichi-re is. Ulala pedig egyéni ízlés alapján jön be nekem. Ez van, ízlések és pofonok... ;)

.Attila

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Shampoo-ról eddig ez a legjobb cosplay amit eddig találtam. Ugyanez vonatkozik Chichi-re is. Ulala pedig egyéni ízlés alapján jön be nekem. Ez van, ízlések és pofonok... ;)

Pedig Chichi és Shampoo tényleg nem jön be, túl kerek a csaj arca ahhoz. A fürdőruhás Asuka pedig nem cosplay szerintem, akármennyire is szerepel Asuka neve a file-ban. Egy szimpla fürdőruha még nem cosplay, bár nem néz ki rosszul benne, de itt most nem ez a téma :D

Xaga

Akkor lehetne cosplay ha a csaj hasonlítna Asukára.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Trivi
Pedig Chichi és Shampoo tényleg nem jön be, túl kerek a csaj arca ahhoz. A fürdőruhás Asuka pedig nem cosplay szerintem, akármennyire is szerepel Asuka neve a file-ban. Egy szimpla fürdőruha még nem cosplay, bár nem néz ki rosszul benne, de itt most nem ez a téma :D

Ha ennyit nyavajogtok, akkor inkább nem postolok több képet. :hehe: (akkor töröljem azt a képet?)