Main Menu

Cosplay

Started by .Attila, 2004-01-03, 21:50:24

Previous topic - Next topic

Tiaro

QuoteOriginally posted by Sky
Aranyos...
Kár hogy a valódi embereknek nem áll olyan jóól a világoskék haj...

És ezt te honnan veszed...? :)
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Baldy

QuoteOriginally posted by Trivi
Az eredetire ugyan még mindig nem hasonlít, de elfogadnám (húúú, de még mennyire hogy... :rolleyes: )

edit: a ruha tökéletes, csak a csaj nem hasonlít (bár szerintem jobb :rolleyes: )

Na a lepedőn nekem egy ilyen tökéletesen megfelelne :D:D:D
Amugy szerintem kifejezetten jól áll a csajokon a kék haj. Nekem legalábbis nagyon bejön. :)
Turbok: ha szebb lenne a csaj, akkor azt mondanám: IGEN!!! Büntess meg!!! :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

TurboK

#32
QuoteOriginally posted by Baldy
Na a lepedőn nekem egy ilyen tökéletesen megfelelne :D:D:D
Amugy szerintem kifejezetten jól áll a csajokon a kék haj. Nekem legalábbis nagyon bejön. :)
Turbok: ha szebb lenne a csaj, akkor azt mondanám: IGEN!!! Büntess meg!!! :D:D:D
A Screenshot a "real live action" Sailor Moon sorozatból volt úgyhogy ennél szebb nemigen lesz hacsak nem lecserélik a szinészt.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Kono

QuoteOriginally posted by TurboK
A Screenshot a "real live action" Sailor Moon sorozatból volt úgyhogy ennél szebb nemigen lesz hacsak nem lecserélik a szinészt.


Hogy miből?! ÚRISTEN! :D Erről még nem is hallottam.... Egyébként meg inkább maradok manga style csajnál a lepcsin :p Beöltözni meg tudod mikor öltöznék lol.... :hehe:
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Baldy

QuoteOriginally posted by TurboK
A Screenshot a "real live action" Sailor Moon sorozatból volt úgyhogy ennél szebb nemigen lesz hacsak nem lecserélik a szinészt.

Hmmm... Én csak a Sailor Moon musicalról hallottam... Meg láttam is belőle jeleneteket... Sőt a zenéje lehet, hogy meg is van valahol... Bár lehet, hogy már sikitva letöröltem :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kono

QuoteOriginally posted by Baldy
Hmmm... Én csak a Sailor Moon musicalról hallottam... Meg láttam is belőle jeleneteket... Sőt a zenéje lehet, hogy meg is van valahol... Bár lehet, hogy már sikitva letöröltem :D

Nem lennél egyedül....v.hogy énis ezt tettem :D Bár nemtom, azok be voltak öltözve?
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Baldy

QuoteOriginally posted by Kono
Nem lennél egyedül....v.hogy énis ezt tettem :D Bár nemtom, azok be voltak öltözve?

Persze. Csak igy teljes a horror :)
Bár exem oda volt érte... Csoda, hogy az exem azóta? :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kono

QuoteOriginally posted by Baldy
Persze. Csak igy teljes a horror :)
Bár exem oda volt érte... Csoda, hogy az exem azóta? :D


Hihi... :D Tényleg te beöltöznél? :D

(Mindjárt írok privit, 5 perc)
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Baldy

QuoteOriginally posted by Kono
Hihi... :D Tényleg te beöltöznél? :D

(Mindjárt írok privit, 5 perc)

Persze! Bármikor magamra kapok egy mini bőrszoknyát, és egy szűk toppot :D Olyan szépen kivillanna a szép szőrős lábam, a szőrös mellkasom, és akkor még nem is mondtam, hogy egy 43-s lábon milyen pompásan is tündökölne egy 10 centis tűsarkú :D:D:D A körszakállam meg kénytelen lévén meghagynám, mert félek attól, hogy valakiben felmerül a gondolat, hogy netán egy facér csaj lennék :D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Baldy

De hogy mégis egy Cosplayhez közeli témánál maradjak: Mit szólnál egy ilyenhez a részemről? :D Persze az előbbi testalkatra felpakolva ez a ruha :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kono

QuoteOriginally posted by Baldy
De hogy mégis egy Cosplayhez közeli témánál maradjak: Mit szólnál egy ilyenhez a részemről? :D Persze az előbbi testalkatra felpakolva ez a ruha :D


ÁÁÁÁ, ez a ruha rajtad? Kössz, inkább nem...ja és a bulájba ne így gyere, mert Saori rosszullesz és nem táncolhattok :D
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Baldy

QuoteOriginally posted by Kono
ÁÁÁÁ, ez a ruha rajtad? Kössz, inkább nem...ja és a bulájba ne így gyere, mert Saori rosszullesz és nem táncolhattok :D

Csak ugy ájulni fog a látványomtól mindenki :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kono

QuoteOriginally posted by Baldy
Csak ugy ájulni fog a látványomtól mindenki :D


Szó szerint :D Egyébként netdom ezek a cos-osok hogy bírják, de én magamra nem húznék ilyesmit...
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Zelgadis

Trivi: no és aki középen áll, minek öltözött be? Gundamnak? :D

Baldy legeslegelsőjéhez: áá mi ez a Cloud/Vincent hibrid izé? :)
A gyerek nem tudta eldönteni vagy mi ?

Kono: szerintem éppen az a lényeg hogy ilyen agyament marhaságokat csinálnak, és nem "júúj de cikiii" alapon nem hajlandóak 1 kicsit gyerekesen viselkedni és röhögtetni a népet :)
(no persze női jelmezbe én se bújnék)
(még mielőtt vki beleköt: a NEXT rég volt >_<...)

Cobra

Quote(még mielőtt vki beleköt: a NEXT rég volt >_<...)

és akkor is csak a Dragon Slave-től való félelmed kényszerített rá  :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

QuoteOriginally posted by Zelgadis
Trivi: no és aki középen áll, minek öltözött be? Gundamnak? :D

??? Hol - mi? :confused:  Runchcomics?

Kono

#46
QuoteOriginally posted by Zelgadis
(no persze női jelmezbe én se bújnék)

A lényegre tapintottál, erről beszéltem :p
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Baldy

QuoteOriginally posted by Zelgadis
Baldy legeslegelsőjéhez: áá mi ez a Cloud/Vincent hibrid izé? :)
A gyerek nem tudta eldönteni vagy mi ?

Elviekben Cloudnak öltözött, csak hát nem a legjobban :) De német a gyerek, mit vársz tőle? :D
Azért megnézném, ki mit csinálna közületek rövidszoknyában :D
Skótszoknyás felvonulás :hopp: :hehe:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Sky

QuoteOriginally posted by Baldy
Elviekben Cloudnak öltözött, csak hát nem a legjobban :) De német a gyerek, mit vársz tőle? :D
Azért megnézném, ki mit csinálna közületek rövidszoknyában :D
Skótszoknyás felvonulás :hopp: :hehe:

Mocskos a fantáziád...
Mess with the best,
Die like the rest...

Zelgadis

QuoteOriginally posted by Trivi
??? Hol - mi? :confused:  Runchcomics?

Hát az aki majd szétesik a vigyorgástól, ott Claude meg Yuffie közt :)


edit: Claude basszus... túl sok Star Ocean EX et néztem mostanában ^^""

noriko

Egy kép amit most találtam. A témához illik. szerintem ez egész jó lett. (oké,most csatolom, de lehet hogy nem jön össze..)
"I wish I could, but I don't want to."

.Attila

QuoteOriginally posted by Zelgadis
Hát az aki majd szétesik a vigyorgástól, ott Claude meg Yuffie közt :)

Nem öltözözz be semminek, csak biztos valami képviselő (asszem a Runchcomics-é).

Baldy

QuoteOriginally posted by noriko
Egy kép amit most találtam. A témához illik. szerintem ez egész jó lett. (oké,most csatolom, de lehet hogy nem jön össze..)

Tényleg tök jó kép... bár én sajna nem ismerem fel, hogy honnan az ötlete az egyénnek...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Cobra

a kép nevéből rájöhettél volna, hogy Hack//Sign (vagy hogy kell írni)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Baldy

QuoteOriginally posted by Cobra
a kép nevéből rájöhettél volna, hogy Hack//Sign (vagy hogy kell írni)

Aha :)
Döme aligátor! Vagyis domo arigato! :)
Akkor ideje megnéznem a hack//sign-t :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Itachi

QuoteOriginally posted by noriko
Egy kép amit most találtam. A témához illik. szerintem ez egész jó lett. (oké,most csatolom, de lehet hogy nem jön össze..)
Na ezt nevezem!!!Nagyon ott van...Eddig ez a legtalálóbb cosplay amit eddig láttam!! :eek: :) :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

QuoteOriginally posted by Lorenor
Na ezt nevezem!!!Nagyon ott van...Eddig ez a legtalálóbb cosplay amit eddig láttam!! :eek: :) :zen:

Azért nem mondhatod, hogy az én Sailor Merkur-om rossz. Szerintem nem sokatok bírna ellenállni neki, ha az orrotok előtt állna :D , kivéve a lányokat.

Itachi

QuoteOriginally posted by Trivi
Azért nem mondhatod, hogy az én Sailor Merkur-om rossz. Szerintem nem sokatok bírna ellenállni neki, ha az orrotok előtt állna :D , kivéve a lányokat.
Matta Guu....!!Nekem a feje nem teccik...(ronda maga az arc...:p  )Shitsureshimasu....:rolleyes: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

QuoteOriginally posted by Lorenor
Matta Guu....!!Nekem a feje nem teccik...(ronda maga az arc...:p  )Shitsureshimasu....:rolleyes: :zen:

Ilyen szempontból megközelítve a Hack//sign-os sem tetszik.
Mellesleg igaz, elforgatva 90 fokkal és közelebbről nézve tényleg nem feltétlenül nyerő.

Itachi

QuoteOriginally posted by Trivi
Ilyen szempontból megközelítve a Hack//sign-os sem tetszik.
Mellesleg igaz, elforgatva 90 fokkal és közelebbről nézve tényleg nem feltétlenül nyerő.
Hmm,hmm..na látod..Én a Hack es re azért mondtam ,hogy jó mert nagyon hasonlít az eredetire..(legalább is kb így nézne ki Tsukasa a valóságban... ) :p :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"