Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Yakumo

Quote from: ManituMert zsozso még nem tette át a közösbe.
Nem szóltam! :lame: :D

Hiei-sama

Quote from: nubu015Még régen láttam  1 meg 3 részt ebbõl a két animébõl
( elég jól indultak ) Tud róluk valaki valamit ?

Strange Dawn
Shiawase Sou no Okojo-san

m.


Az egyikhez csak par resz van angolul feliratozva.A masikat meg 3 resz utan dobtak szal abbol sincs semmi ;)

Yakumo

Csak egy kérdés: Van arra esély, hogy ez az anime felkerüljön?
angol cím: The Law of Ueki
japán: Ueki no Housoku

Hiei-sama

Hat en passzolom.Azt tudom ahq-n fent van 13.reszig es 33. resznel tart a sub.De en nem toltom.Ha vlki szedi es zso jonak talalja akkor talan felmegy...

Yakumo

Quote from: Hiei-samaHat en passzolom.Azt tudom ahq-n fent van 13.reszig es 33. resznel tart a sub.De en nem toltom.Ha vlki szedi es zso jonak talalja akkor talan felmegy...
Bocs tudom mostmár tényleg sok belõlem itt (na meg máshol is:D) de én nem találom AHQ-n, akkor most tényleg vak vagyok vagy full hülye? :confused: :D

Manitu

Quote from: YakumoBocs tudom mostmár tényleg sok belõlem itt (na meg máshol is:D) de én nem találom AHQ-n, akkor most tényleg vak vagyok vagy full hülye? :confused: :D
Tényleg vak vagy :D Anime1/The Law of Ueki


Flaser

Bubblegum Crisis OVA 1-6/6 (Xanth rip , Spadge helyett, teljes sub)
Galaxy Express 999
Cyber City Oedo 808 1-3/3
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Akio-chan

Hi! Ez olyan topic ahova megírhatom hogy milyen animéket tegyenek fel az usteam-re? Mert akkor lenne néhány javaslatom: Gravitation, A Little Snow Fairy Sugar(eredeti címe: Chicchana Yukitsukai Sugar) (tudom hogy ez dedós de szívesen belenéznék:P), Loveless
Ha ez nem ilyen topic akkor tessék szólni!
Akinek nincs esze, legyen notesze! | "Chikyuu No Miraini Gohoushi Suru Nya!" ^_^

My deviantart homepage

Szeretnél saját avatárt? Akkor klikk ide: http://www.imvu.com/catalog/web_registration.php?userId=348756

Yakumo

Kérdés sürgetés nélkül :D : A Gunparade March miért nem került fel? A Genocyber felkerült,de ez nem. Tré volt a minõsége? (If I may ask....:))

Moha

Quote from: Akio-chanA Little Snow Fairy Sugar(eredeti címe: Chicchana Yukitsukai Sugar) (tudom hogy ez dedós de szívesen belenéznék:P)
AHQ-n fent van. És amúgy tényleg gyerekanime, de nem rég néztem, és nekem tetszett. :)

Akio-chan

Akinek nincs esze, legyen notesze! | "Chikyuu No Miraini Gohoushi Suru Nya!" ^_^

My deviantart homepage

Szeretnél saját avatárt? Akkor klikk ide: http://www.imvu.com/catalog/web_registration.php?userId=348756

m46u5

Quote from: Akio-chanAHQ? Az micsoda?
Küldtem egy pm-et.
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Akio-chan

#4062
Ok most hogy olvastam a PM-et & beállítottam a Total Commanderrel azt a szervert (vagy mit ^^""), megtaláltam a Gravitationt és az A little snow fairy sugar-t ^_^
Így akkor csak a Loveless-t és a Grenadier - Hohoemi no Senshi-t kérném, ha megoldható :)
Akinek nincs esze, legyen notesze! | "Chikyuu No Miraini Gohoushi Suru Nya!" ^_^

My deviantart homepage

Szeretnél saját avatárt? Akkor klikk ide: http://www.imvu.com/catalog/web_registration.php?userId=348756

Hiei-sama

Sztem mielott kersz vlmit jol nezz korul mivel Grenadier szinten fent van...Loveless az meg egy nagy kerdes az zsotol fugg de nemtom sztem nem nagyon fog felmenni de lehet ez csak az en velemenyem ;)

Sancho

Quote from: m46u5Küldtem egy pm-et.

Hali! Mi az a AHQ? Nekem is küldenéd a pm-et???

sirtomi

Quote from: Akio-chanÍgy akkor csak a Loveless-t és a Grenadier - Hohoemi no Senshi-t kérném, ha megoldható :)
Grenadier fent van, nézd meg jobban :)

Flaser

A Gunparade March nemrég ment föl, zsozso még nem rakta át publicba.

A többi eltart majd még egy darabig míg fölmegy (nemrég átléptem a Chello limitemet), de azért gondoltam jobb ha szolók, mint, hogy elkezdj vadászni IRC-en.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Yakumo

Quote from: FlaserA Gunparade March nemrég ment föl, zsozso még nem rakta át publicba.

A többi eltart majd még egy darabig míg fölmegy (nemrég átléptem a Chello limitemet), de azért gondoltam jobb ha szolók, mint, hogy elkezdj vadászni IRC-en.
:merci:

Hiei-sama

Bleach manga chapter 212 felment

Akio-chan

Quote from: sirtomiGrenadier fent van, nézd meg jobban :)

Jaaa jólvan most már látom :D Bocsi!
Akinek nincs esze, legyen notesze! | "Chikyuu No Miraini Gohoushi Suru Nya!" ^_^

My deviantart homepage

Szeretnél saját avatárt? Akkor klikk ide: http://www.imvu.com/catalog/web_registration.php?userId=348756

nubu015

Hi!


A Mushishi-t már néztétek ?  Pár rész alapján nagyon ígéretesnek
tûnik !


m.

Fazék

Quote from: nubu015Hi!


A Mushishi-t már néztétek ?  Pár rész alapján nagyon ígéretesnek
tûnik !


m.
szorgalmasan nézzük páran, de sztem ez nem a legmegfelelõbb topic ennek megvitatására, sztem menjünk át vele a "Mit láttál legutóbb bla-bla" topic-ba :)

nubu015

Quote from: Fazékszorgalmasan nézzük páran, de sztem ez nem a legmegfelelõbb topic ennek megvitatására, sztem menjünk át vele a "Mit láttál legutóbb bla-bla" topic-ba :)


Ok Bocs ! Félreérthetõen fogalmaztam !
Csak arra akartam kilyukadni hogy itt az us-en
miért nincs fennt ?
( Csak egy szûk idõsávban van gyors netem , és
mostanában az AHQ eléggé akadozik )

m.

Hiei-sama

Bah nezzetek mar korul alaposabban mert ez is fent van...

Hiei-sama

Berserk manga v31 ch268 felment.

Flaser

Detonator Orgun 1-3/3

Egy régi klasszikus. Jól elrejtett szamuráj mese, máig példaértékû pörgõs kameramunka. (Azért ne számítsatok egetverõ mûre, de annak idején kiemelkedõ volt.)
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

via_mala

Zsozso-san!

A Vagabond manga 11-20. kötetei mehetnek fel?
1-10-ig fent van az AHQ-n, de talán meglesznek azok is ebben a [TFT]-s változatban, és akkor talán azokat is feltölthetem lassacskán.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

zsozso

Quote from: via_malaZsozso-san!

A Vagabond manga 11-20. kötetei mehetnek fel?
1-10-ig fent van az AHQ-n, de talán meglesznek azok is ebben a [TFT]-s változatban, és akkor talán azokat is feltölthetem lassacskán.
Fel.
Death is the only redemption

Flaser

Zeta Gundam 1. Movie mehet-e?
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

zsozso

Quote from: FlaserZeta Gundam 1. Movie mehet-e?
Mehet.
Death is the only redemption