Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

zsozso

Mivel sokan kértétek ezért most felpakoltam a Boogiepop Phantomot és 1pár animet jobb minõségben
Death is the only redemption

zsozso

Death is the only redemption

uWeapon

Ezer hála, bár az már eleve egyértelmû.

{{zso}}
[lies] I like you! [/lies]

Catman

zsozso: örök hálám az Armitage III-ért... :)

zsozso

QuoteOriginally posted by Catman
zsozso: örök hálám az Armitage III-ért... :)

U are welcome ;>
Death is the only redemption

Lac

Üdv Zsozso!

Nem tudom hogy ez a topic lenne-e a hivatalos Wish List, de ide írok (majd sikíts ha nem jó :)

Szóval a GITS - Stand Alone Complexrõl érdekelne néhány infó, nevezetesen, hogy lesznek-e fenn új részek/mikor (ha jól tudom akkor talán még Japánban is csak most fut ugye?), meg gondolkodom rajta, hogy nekiálljak-e lefordítani (az angol feliratot). Ha érdekelne a subtitling, szóljatok.

Na csak ennyi, kösz!

zsozso

QuoteOriginally posted by Lac
Üdv Zsozso!

Nem tudom hogy ez a topic lenne-e a hivatalos Wish List, de ide írok (majd sikíts ha nem jó :)

Szóval a GITS - Stand Alone Complexrõl érdekelne néhány infó, nevezetesen, hogy lesznek-e fenn új részek/mikor (ha jól tudom akkor talán még Japánban is csak most fut ugye?), meg gondolkodom rajta, hogy nekiálljak-e lefordítani (az angol feliratot). Ha érdekelne a subtitling, szóljatok.

Na csak ennyi, kösz!

2 részt adnak ki havonta, és 20 részes összesen
Death is the only redemption

Lac

Oké, akkor már értem miért kettesével jelennek meg a fájlok :p

Még egy kérdés: A Love Hina-ból 16 rész van fenn (meg az OVA, de most a sima sorozat érdekel), de a sorozat 24 részes. Nincs meg a maradék 8 rész? Nagyon érdekelne, ha esetleg nektek nincs meg akkor hol érhetem el? Elõre is köszi!

zsozso

QuoteOriginally posted by Lac
Oké, akkor már értem miért kettesével jelennek meg a fájlok :p

Még egy kérdés: A Love Hina-ból 16 rész van fenn (meg az OVA, de most a sima sorozat érdekel), de a sorozat 24 részes. Nincs meg a maradék 8 rész? Nagyon érdekelne, ha esetleg nektek nincs meg akkor hol érhetem el? Elõre is köszi!

Eggyelőre ennyi jött ki dvdn:rolleyes:
Death is the only redemption

zsozso

Felraktam 2 új részt:jee:
Death is the only redemption

Corellon

Nem tudjátok esetleg megszerezni a Corrector Yuit? 12 részes volt és kiadták anno DVD-n is asszem.:hopp:

Lac

Üdv!

Most láttam hogy a Video Girl Ai-ból nem csak az a 6 rész van, hanem létezik egy DVD is. Nem tud errõl valaki bõvebbet? (honnan lehetne letölteni, ill. fenn van/lesz-e a szerveren?) Ez az egyik elsõ anime amit láttam, és tök tetszett :)

Elõre is köszi!

McDouglas

QuoteOriginally posted by Lac
Üdv!

Most láttam hogy a Video Girl Ai-ból nem csak az a 6 rész van, hanem létezik egy DVD is. Nem tud errõl valaki bõvebbet? (honnan lehetne letölteni, ill. fenn van/lesz-e a szerveren?) Ez az egyik elsõ anime amit láttam, és tök tetszett :)

Elõre is köszi!
Egy dvd is? hmm, erdekesen, hangzik, irhatnal rola valamit, mer meg nem hallottunk rola. (link is johet)
Kukorica Rox ^^

McDouglas

QuoteOriginally posted by Corellon
Nem tudjátok esetleg megszerezni a Corrector Yuit? 12 részes volt és kiadták anno DVD-n is asszem.:hopp:

hmm, az a 12 az 52 :P
Kukorica Rox ^^

Corellon

Sorry, valszeg félre olvastam. Nem 12 rész, hanem 12 dvd-n adták ki :rolleyes: :hehe:

Lac

Nos amennyit én tudok róla az annyi, hogy találtam hozzá egy magyar feliratot :) ( www.animevilag.hu ), ott írták, hogy DVD verzió. A feliratból annyit leszûrtem, hogy ez nem más mint a hat rész kiadása "kicsit" jobb minõségben. Szóval elvileg itt már valaki(k)nek megvan. Sõt, most láttam hogy az AnimeHQ-n is van egy oldal (vgai.animehq.hu), de hogy van-e rippelt/fansub-olt verzió, arról lövésem sincs. Azért vadászok rá, de nektek kicsit "jobbak" a kapcsolataitok :)

kaoru

Hi Zsozsosama!
Nem tudnál esetleg megszerezni a DaDaDa animét, onegaiiiiiiiiii!
még vm ,mikor lesz fel a többi Star ocean EX részét????

Peret

Memories-t nem tennéd  fel?

Dory

Lesz mahou Tsukai Tai anime ksiebb méretben? vagy Ami-chan no hatsukaoi + SM specialok?
Ja, és lehet mejd saját avatart feltölteni? ;)
Szeretni tudni kell, csak nem a lencsét...

Shierr

Udv!

Belepillantottam a Nazca nevu sorozatba. Tok jo, de nem lehetne hozza valahonnan sub-ot is feltolteni?
Ha van fell sub, csak en nem tudom, hogy hol, akkor bocs, en vagyok a baka. De elegge hianyos japan tudasommal igy elegge nehez nezni a sorozatot.

Pa
    Shierr I Am!
:bsd:

Rhyagelle

Shin angel 3 ha lenne valmikor az nagyon jó lenne :)) Elõre is kösz.
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Gauss_chan

Shierr: A fájl amit le akarsz játszani egy ogm fájl.
A felirat bele van építve.
Mediaplayer 6.4-el játszd le a filmet.
Miután elindítottad kattints a filmen a jobb gombbal és ott a nyelv menüpont alatt állítsd be, hogy az angol feliratot mutassa.
Alapból nincsen beállítva semmi.
Hát ennyi. :-)
Ha mégse menne írjál nyugodtan, akár e-mailt is.

Gauss_chan

Ingy

Hali all, hali Zsozso!

Talán még emléxel rám a dude szerverrõl, sokat szapultuk egymást :D
 Franko az oldal meg az ftp.
Lenne egy kérésem, nincs meg nektek a Macross 2 1-6 angol szinkronnal?
Videon megvolt de nem kaptam vissza.
Amit nem lattam a szerveren az a Blood the last Vampire pedig nagyon franko anime mindenkinek ajanlom.Meg most jövöget ki a Macross Zero.Az elsõ része nagyon szép, szoval várom a többit is. :D

Csak így tovább :D :zen:

zsozso

QuoteOriginally posted by Ingy
Hali all, hali Zsozso!

Talán még emléxel rám a dude szerverrõl, sokat szapultuk egymást :D
 Franko az oldal meg az ftp.
Lenne egy kérésem, nincs meg nektek a Macross 2 1-6 angol szinkronnal?
Videon megvolt de nem kaptam vissza.
Amit nem lattam a szerveren az a Blood the last Vampire pedig nagyon franko anime mindenkinek ajanlom.Meg most jövöget ki a Macross Zero.Az elsõ része nagyon szép, szoval várom a többit is. :D

Csak így tovább :D :zen:

Kicsit nézz jobban körül mert fentvan a blood
Mellesleg megvan macross 2 [2rok]nak szóval megeshet, hogy nekem is meglesz ;>
Ja néztem macross zerot eléggé bejövős ;>
(mostanában cssc1-2 re járogatok, jó a ping rá ):hehe:
Death is the only redemption

Ingy

Szorri vak vagyok meg részeg :D

Elõre is megköszönöm ha felteszed a Macross 2-öt :zen:

Off: Jah sajna Dude most xaraxik, Why not CS szervernek is jok a pingjei :hopp:

ronhaven

Ha lehet, a Scryed -ot fel tudnatok majd tenni?

koszi

Ingy

Engem pedig a Fatal Fury OVA 1 érdekelne ha feltudnatok tenni nagyon megköszönném :)

Rhyagelle

Magical Twilight ot ha meg tudjátok szerezni...
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

ronhaven

Zsozsooo, orok halam az uj Lain-ert!!!:D

akkor most megint nem lesz semmi hely a vinyomon.. :p

zsozso

QuoteOriginally posted by ronhaven
Zsozsooo, orok halam az uj Lain-ert!!!:D

akkor most megint nem lesz semmi hely a vinyomon.. :p
Népek ti meg támogassatok már ha ennyire hálásak vagytok mert levagyok égve mint reistag ....
Death is the only redemption