Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

cineplex

Jaja thx annak én is örülnék

Akio-chan

Nos nem tudom hogy ez fent van-e, de ha nem akkor légyszi tegyétek fel a Sealed Sword Frezy (ez egy Bleach OVA)-t!
Akinek nincs esze, legyen notesze! | "Chikyuu No Miraini Gohoushi Suru Nya!" ^_^

My deviantart homepage

Szeretnél saját avatárt? Akkor klikk ide: http://www.imvu.com/catalog/web_registration.php?userId=348756

Hiei-sama

#4082
Mivel tudtommal nincs belole semmi,se raw se semmi nem fog fel menni...Nezz maskor jobban utana hogy letezik-e belole mar vlmi mert igy felesleges kerni ;)


Bleach manga chapter 213-214 felment :P

Hiei-sama

Berserk manga v31 ch269. felment

via_mala

Quote from: Hiei-samaBerserk manga v31 ch269. felment
Törekedve az egységességre, felajánlanám az alábbiak feltöltését:
[Hawks]Berserk_volume_27[lq].zip - 54 MB
[Hawks]Berserk_volume_28[lq].zip - 55 MB
az Evil_Genius változatok helyett.
Meglepõ módon a 29. kötetet már felrakta valaki Hawks változatban, és tudtommal jelenleg ez a legfrissebb ettõl a csapattól, vajon mért maradt ki a 27. és a 28.?
Hawks Berserk mangák
Mellesleg a 26. kötet HQ minõségben is fent van, nem tudom ez tévedésbõl, vagy csak érdekességképpen.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Hiei-sama

Passz sztem annyira nem foglalkozik a mangakkal senki eleg ha az osszes resz fent van sorban XDD En meg tobbnyire ugyis csak az uj reszeket toltom fel ;)

Lokids

Ha szabad megkérdeznem (ha nem akkor is), van rá valami esély, hogy a közeljövõben (kb tegnapra) :) felkerüljön a köv anime:
Magical Girl Lyrical Nanoha As. (Ez a sorozat 2. season-a)

Hiei-sama

En meg az elso seasont se latom fent,igy keves eselyt latok ra de hat majd kiderul..Az tuti nekem nincs meg szal en nemtom felrakni.

via_mala

#4088
Quote from: Hiei-samaPassz sztem annyira nem foglalkozik a mangakkal senki ...
Hát ez így ebben a formában nem igaz. Van egy csomó ember, akik kifejezetten inkább manga-pártiak az animével szemben, és azt sem lehet letagadni, hogy sok esetben a manga a jobb, vagy esetleg bõvebb, részletesebb, kiterjedtebb, mint az anime, néhány esetben (pl. Vagabond) pedig nem is létezik anime párja neki. Szóval a manga szekcióval szvsz sokan foglalkoznak, különösen igaz ez a Berserk-re.
Na mindegy, Zsozso majd eldönti.

Zsozso-san!
Van egy Sensei no Ojikan - Doki Doki School Hours c. 13 részes könnyed kis komédia. Ezt ugyanaz az Yoshiaki IWASAKI rendezte, mint a Love Hina-t, és bár még semmit sem láttam belõle, nem tûnik rossznak.
Na, ebbõl az AHQ-n fent vannak az 1-8 részek a Seichi csapattól, de itt õk be is fejezték. A maradék részeket a Team Sepulveda Crew (9-10) és a Project79068 (11-13) csapatok subbolták, de kínkeservesen lehetett csak beszerezni õket, lévén 2004-es sorozatról van szó (bezzeg most már 6-an seed-elik :grrr: ).
Ha van rá igény, akkor esetleg megpróbálkozom a 9-13 részek feltöltésével (1035 MB!).
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Hiei-sama

Foglalkoznak vele,de en ugy ertettem hogy a tobbsegnek majdnem mind1 melyik csapat csinalja csak legyen fent vegig.Sztem meg ha nagyon fel akarod rakni rakd fel.Azt hiszem zsot annyira nem izgatja a manga :P

zsozso

Quote from: via_malaHát ez így ebben a formában nem igaz. Van egy csomó ember, akik kifejezetten inkább manga-pártiak az animével szemben, és azt sem lehet letagadni, hogy sok esetben a manga a jobb, vagy esetleg bõvebb, részletesebb, kiterjedtebb, mint az anime, néhány esetben (pl. Vagabond) pedig nem is létezik anime párja neki. Szóval a manga szekcióval szvsz sokan foglalkoznak, különösen igaz ez a Berserk-re.
Na mindegy, Zsozso majd eldönti.

Zsozso-san!
Van egy Sensei no Ojikan - Doki Doki School Hours c. 13 részes könnyed kis komédia. Ezt ugyanaz az Yoshiaki IWASAKI rendezte, mint a Love Hina-t, és bár még semmit sem láttam belõle, nem tûnik rossznak.
Na, ebbõl az AHQ-n fent vannak az 1-8 részek a Seichi csapattól, de itt õk be is fejezték. A maradék részeket a Team Sepulveda Crew (9-10) és a Project79068 (11-13) csapatok subbolták, de kínkeservesen lehetett csak beszerezni õket, lévén 2004-es sorozatról van szó (bezzeg most már 6-an seed-elik :grrr: ).
Ha van rá igény, akkor esetleg megpróbálkozom a 9-13 részek feltöltésével (1035 MB!).

Ha vmelyik normalisabb csapat kiadja akkor majd felkerul.
Death is the only redemption

Hiei-sama

Berserk Special Extras felment.

Hiei-sama

#4092
Blue Seed 20
Urotsukidoji OVA 3 1-4
Urotsukidoji OVA 4 1 felment

Hiei-sama

#4093
Urotsukidoji OVA 4 2-3
Death Note manga 1-80
REC 1 fent.

Hiei-sama

Usio & Tora 1-10 + Cd Theatre

Fazék

Quote from: Hiei-samaUsio & Tora 1-10 + Cd Theatre
már fönt van ebbõl egy gyenge rip változat, te melyiket raktad föl? én anno az RG-set szedtem le és terveztem fölrakni az ftp-re, de aztán kiment a fejembõl...

Hiei-sama

Rg-s ment fel...
Amit mostanaban rakok mind RG cucc ;)
Ha meg van olyan resz amiit felrakok es mar fent van nemelyik azert van mert hash hiba van vele vagy akarmi...

Hiei-sama

Nah ujabb cucc ment fel
Nurse Witch Komugi-chan 1-5
Nurse Witch Komugi-chan Magikarte Z 1

Hiei-sama

#4098
Rec 2
Bleach manga chapter 215
Sol Bianca The Legacy 1-6 fent.

Flaser

PlanetES Manga vol 1-4 azaz a teljes.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Flaser

"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Hiei-sama

#4101
Jump Superstars manga
Jojo's Bizarre Adventure manga vol 1-20
Nurse Witch Komugi-chan Extra Production Sketches

Hiei-sama

Black Cat Special Train Sven
Hellsing The Dawn c01-02
Homunculus vol4 es vol6 mangak felmentek.

Hiei-sama

Shin Hokuto No Ken (New Fist Of The Northstar) 1-3 jobb minosegben felment.

Hiei-sama

#4104
Jojo's Bizarre Adventure manga vol21-40-ig felment.

Creeplideath

Quote from: faxmactorFelment a Mezzo Forte (xvid vfr mkv, japán hang, angol és magyar softsub) - szebb lett, mint az [RG], se dotcrawl, se rainbow nem "örvendezteti" a nézõt ;)
A feliratért rajtam kívül Tealevel és Õrnagy tehetõ felelõssé. Hu-huh, zavarbaejtõ ám H jeleneteket fordítani :hehe:

Õõõõõ...ezt nagyon nem találom...
A Mezzo Forte TV névre hallgató könyvtárban van cuccos...de ahhoz nem angol, magyar softsub van...vagy a magyart nem találom (Mezzo Danger Service Agency...benne van az angol sub)
vki?:):3x3:
Automatic crystal remote control,
We come to move your soul.

Hiei-sama

Mert az nem a TV verzio hanem a hentai reszlegben levo 2 mezzo forte resz ;)

lynx655

Fel szeretném hívni a figyelmet hogy az ftp-n lévõ Appleseed movie KAA változata 900+ MBos, pedig valójában 1,4 GB. Sztem idõ elõtt lett bemásolva feltöltéskor...
[EA5784F4].mkv.torrent]torrent

Creeplideath

Quote from: Hiei-samaMert az nem a TV verzio hanem a hentai reszlegben levo 2 mezzo forte resz ;)

Thx....ez mindent megmagyaráz:)
Automatic crystal remote control,
We come to move your soul.

Fazék

Quote from: lynx655Fel szeretném hívni a figyelmet hogy az ftp-n lévõ Appleseed movie KAA változata 900+ MBos, pedig valójában 1,4 GB. Sztem idõ elõtt lett bemásolva feltöltéskor...
[EA5784F4].mkv.torrent]torrent
sõt! 1,62 GB-os