Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

darkelf1988

arigato hontoni arigato
imádlak titeketXD

Flaser

#5161
Frissítve: 2008-10-10

teljes anime/manga | részleges anime/manga

Felment és már letölthető:

Anime:

Kara no Kyoukai 1 DVD RIP (mozi)
Kara no Kyoukai 2 DVD RIP (mozi)
Kara no Kyoukai 3 DVD RIP (mozi)
Mobile Suite Gundam SEED 01-50 DVD RIP (teljes sorozat)
Scrapped Princess 01-24 DVD RIP (teljes sorozat)*
Starship Troopers 1-6/6 LD RIP (teljes sorozat)
Utawarerumono 01-26 HD RIP (teljes sorozat)

*Az OP ugyan egy kicsit telecine csíkos, de maguk a részek már teljesen jól lettek kódolva. Mivel ez egy softsubos, dual-language DVD rip, ezért ezt a kis szépséghibát leszámítva még mindig jobbnak tartom a fent lévő TV ripnél.

Hentai

"Uncle" Flaser's House of Perversions - Hentai Doujinshi-k 1. batch. (218 db)
"Uncle" Flaser's House of Perversions - Hentai Doujinshi-k 2. batch. (83 db)
"Uncle" Flaser's House of Perversions - Hentai Manga & Original Doujinshi-k 1. batch (237 db)
"Uncle" Flaser's House of Perversions - Hentai Manga & Original Doujinshi-k 2. batch (121 db)

A fenti "Uncle" Flaser's House of Perversions linkek a megfelelő upload listákra mutatnak.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

meima9

Hali!azt szeretném kérdezni hogy az itazura na kiss többi része fel fog kerülni vagy nem? ^^

Guramy

Quote from: Flaser on 2008-09-27, 08:02:36
Felment és már letölthető:
Starship Troopers 1-6/6 LD RIP (teljes sorozat)

Jelezném, hogy a Starship Troopers 4. része hibás. Már rákerestem a torrentre, de megköszönném, ha felkerülne rendesen, mert torrentre egy pár napig még nem lesz lehetőségem. A másik 5 rész a maga régi stílusával is bejött, a sztorit meg egyenesen imádom ^^ úgyhogy előre is kösz!

Flaser

Quote from: Guramy on 2008-10-23, 00:17:10
Quote from: Flaser on 2008-09-27, 08:02:36
Felment és már letölthető:
Starship Troopers 1-6/6 LD RIP (teljes sorozat)

Jelezném, hogy a Starship Troopers 4. része hibás. Már rákerestem a torrentre, de megköszönném, ha felkerülne rendesen, mert torrentre egy pár napig még nem lesz lehetőségem. A másik 5 rész a maga régi stílusával is bejött, a sztorit meg egyenesen imádom ^^ úgyhogy előre is kösz!

Kösz, hogy szóltál, most már én is látom, hogy a fönt lévő file kisebb annál ami nekem is megvan. Hmm...vajon hol hegesztettem el? Egyelőre még nem tudok biztosat, hogy mikor kerül fel ismét a file, mert 4 napra elutazom. Valamikor majd biztos sor kerül rá.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

zsozso

Quote from: Flaser on 2008-10-23, 04:30:51
Quote from: Guramy on 2008-10-23, 00:17:10
Quote from: Flaser on 2008-09-27, 08:02:36
Felment és már letölthető:
Starship Troopers 1-6/6 LD RIP (teljes sorozat)

Jelezném, hogy a Starship Troopers 4. része hibás. Már rákerestem a torrentre, de megköszönném, ha felkerülne rendesen, mert torrentre egy pár napig még nem lesz lehetőségem. A másik 5 rész a maga régi stílusával is bejött, a sztorit meg egyenesen imádom ^^ úgyhogy előre is kösz!

Kösz, hogy szóltál, most már én is látom, hogy a fönt lévő file kisebb annál ami nekem is megvan. Hmm...vajon hol hegesztettem el? Egyelőre még nem tudok biztosat, hogy mikor kerül fel ismét a file, mert 4 napra elutazom. Valamikor majd biztos sor kerül rá.

Javitva.
Death is the only redemption

Alkyra

Kösz a töltéseket. A Garden of Sinners-nek kifejezetten örülök.^^

Theon

Üdv!
Jól látom, hogy a Fullmetal Alchemist nincs fent az FTP-n, vagy csak félrenéztem vmit?  :confused:
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

SaiyaGin

Quote from: Theon on 2008-10-30, 21:50:19
Üdv!
Jól látom, hogy a Fullmetal Alchemist nincs fent az FTP-n, vagy csak félrenéztem vmit?  :confused:

Nem néztél félre semmit, valóban nincs fent.
Quote from: zsozso on 2008-06-06, 13:25:44
Mielott azert irna valaki, hogy hova tunt a Death Note / Bleach / FMA szolok, hogy megkertek, hogy szedjem le.

Theon

Értem. Kösz a gyors válaszért.
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

zsozso

A vexille kimaradhat a kovetkezo batchbol.
Death is the only redemption

Kvikveg

Natsume Yuujinchou tervezve van?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Feltöltöm szívesen, ha elmondjátok hogy kell. :)
[reserved]

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Ja, arra már anno úgy egy-két éve jelentkeztem, de nem volt semmi reakció, szal úgy gondoltam már nem él. Próbáljam meg újra? :D
[reserved]

Flaser

Quote from: NLZ on 2009-01-14, 23:52:15
Ja, arra már anno úgy egy-két éve jelentkeztem, de nem volt semmi reakció, szal úgy gondoltam már nem él. Próbáljam meg újra? :D

PM zsozsonak.
Add majd egy user/pass-t amivel egy másik porton kell bejelentkezni a szerverre.
Mindenképp vlm. épkézlább FTP kliens-t használj ami tudja folytatni a feltöltést mert az alacsony feltöltési sebességek miatt elég hosszú ideig tart föltölteni valamit és szinte garantált, hogy lesz szünet. Én a FlashFXP-t javaslom, mert a Total Commanderrel ellentétben teljesen magára lehet hagyni.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

NLZ

Quote from: Kvikveg on 2009-01-14, 23:46:39
Natsume Yuujinchou tervezve van?
Nah, zsozso azt mondta, hogy hamarosan fenn lesz, szal nincs rám szükség. :)
[reserved]

Kvikveg

Koszi a johirt & mindenkinek a kozremukodest.  :jee:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

darkelf1988

sziasztok!
szeretnem ha feltennétek, vagy torrent linket tudnátok adni a Hakaima Sadamitsu c. animeről

NLZ

Valaki oltsa be a gyereket. Please. Pretty Please. With Sugar On Top.
[reserved]

Fazék

azóta se jutottam el odáig, hogy elindítsam a Young GTO torrent-et (ami gondolom azóta el is halt)... nincs kedve valakinek föltolni ftp-re az egyszerűség kedvéért? köszi

NLZ

Feltölteném, ha zsozso adna hozzáférést, bár ez úgysem valószínű. :)
[reserved]

Zsiga

Quote from: Fazék on 2009-01-17, 00:39:00
azóta se jutottam el odáig, hogy elindítsam a Young GTO torrent-et (ami gondolom azóta el is halt)... nincs kedve valakinek föltolni ftp-re az egyszerűség kedvéért? köszi
Majd filmmaratonra elviszem magammal, csak szólj rám előtte meg hozz egy 2GB-s pendriveot.
Tudnám egyébként seedelni is akár, de egy nap lenne mire felérne.

motifator

Quote from: Fazék on 2009-01-17, 00:39:00
azóta se jutottam el odáig, hogy elindítsam a Young GTO torrent-et (ami gondolom azóta el is halt)... nincs kedve valakinek föltolni ftp-re az egyszerűség kedvéért? köszi
PM ment.

Amúgy aki tud feltölteni, és szívesen felrakná az FTP-re, az dobjon egy PM-et és adok DDL linket. Persze másnak is szívesen, aki csak meg szeretné nézni :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Selmo

DDL-ről zsozso felrakná, ha úgy ítélné, nem? ;)

A tökéletesség unalmas.

motifator

Igazad van, az a legegyszerűbb, ha belép ssh-n és leszedi wget-tel rögtön a szerverre. Írok is neki PM-et.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Whitedawn

Sziasztok,

kinek kell írnom h az egyik avi-t leszedjék a szerverről? Névszerint a
[DB]_Naruto_Shippuuden_092_[0B8C17C4].avi mert az intrón meg a nevén kívül nem azt tartalmazza amit kéne, hanem 5éves gyerekeknek való beszélő rendőrautóról szóló hülyeséget.  :lol:

Member

Eddig úgy tudtam, hogy olyan a Naruto. :he:

Makos

Quote from: Member on 2009-01-21, 21:50:36
Eddig úgy tudtam, hogy olyan a Naruto. :he:
+1 csak rendőrautó nélkül.

NLZ

:lol:
DB egyébként trollkodott egyet, dropolták narutót, a 91es az utolsó. Kell keresni egy másik subber csapatot, vagy Crunchyroll ripet.
[reserved]