ajánljatok hentai-t!

Started by gyroscope, 2003-01-13, 16:52:55

Previous topic - Next topic

Alkyra

Tegnap gondoltam egyet s úgy döntöttem, hogy megnézek egy hentait.
Csak úgy véletlenszerûen kiválasztok egyet a sok közül oszt hadd menjen.
Nos a választásom a Princess 69-re esett....
Gondoltam, valami fantasy ahol sok kis csaj egymásnak ugrik..(mert hát ugye 69 meg Princess)

Aztán jött a hidegzuhany...
EEEEEEEEEEEEEEEKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!
 :eeek:  :eeek:  :eeek:  :eeek:  :eeek:  :eeek:  :eeek:

WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁHHHHHHHHH!!!!!!!!!
Majdnem elhánytam magam! A felénél rögtön ki is kapcsoltam s töröltem de fénysebességgel.

Miért van ilyen pechem mindig?
Grrr.nos ennyit a Hentai témáról úúúúúgyyy egy fél évre.
Brrr...BRRRRRR.... Szörnyû...

(elõtte még jóhogy megnéztem a Koihimet... :) :) )

Cobra

Pedig pont nemrég volt errõl a filmrõl szó a topicban. Nem árt elõbb tájékozódni  :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Alkyra

Jah. Én is csak most vettem észre...Pechemre..

bugger

lol

Na, ezentúl elõbb nézz utánna, csak aztán tölts, mint minden viráglelkû... Ja, és itt, nemrég mintha lett volna vmi post is róla...

Sikerült kifognod egy elég durva h-t, legalábbis ezek közül. Pl a Legend of Lyon Farne v mi is a címe nehogy leszedd! Attól újra kellene éleszteni ;)
bugger

Rounin

Hehh. Gondoltam belekukkantok az NSN-be. Wow. Szép-szép (az action továbbra sem vonz IRl kipróbálásra ^^) és szvsz piszok jól kezdõdik (zene + esõ ;) ). Most már kíváncsi vagyok a sztorira.

Dragon

Quote from: RouninHehh. Gondoltam belekukkantok az NSN-be. Wow. Szép-szép (az action továbbra sem vonz IRl kipróbálásra ^^) és szvsz piszok jól kezdõdik (zene + esõ ;) ). Most már kíváncsi vagyok a sztorira.
A deleted scene-s ben van a legjobb sztori :D
na jó, ha nem akarsz hányni, ne nézd meg
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Alkyra

Quote from: buggerlol

Na, ezentúl elõbb nézz utánna, csak aztán tölts, mint minden viráglelkû... Ja, és itt, nemrég mintha lett volna vmi post is róla...

Próbáltam rákeresni, de nem találtam róla semmit(nem az usteam-en).
Gondoltam majd csak lesz valahogy...

Quote from: buggerSikerült kifognod egy elég durva h-t, legalábbis ezek közül. Pl a Legend of Lyon Farne v mi is a címe nehogy leszedd! Attól újra kellene éleszteni ;)

Hidd el. Most nem fogok egy darabig hentai-t nézni... :D

Itachi

Huh...Emberek.Ien egy depressziv hentait.Most néztem meg a True Blue elsõ részét.Nem semmi.Vannak benne oan jelenetek amik hát.. hmm még engem is megingattak, meg hát a sztori.... :rolleyes:  Az ftp n nincs fent.Akit éredekel az ezen a BT linken leszedheti; http://www.deadfrog.info/index.php?action=view&view=entry&entryid=543 Persze aki nem ismerne leírom;VIRÁGLELKÜEKNEK EZ KB A POKOL. :__devil:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Alkyra

Akkor messze kerüljem el...igaz? :haha:

Itachi

Quote from: AlkyraAkkor messze kerüljem el...igaz? :haha:
Kb. de mint mondtam nincs fent az ftp n.mellesleg örülnék ha vki feltöltené.A második résznek itt a linkje; http://www.deadfrog.info/index.php?action=view&view=entry&entryid=946
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Moha

Quote from: AlkyraPróbáltam rákeresni, de nem találtam róla semmit(nem az usteam-en).
Gondoltam majd csak lesz valahogy...
Ilyen esetekre javaslom a Hentai Neko-t. Itt jópár hentai-ról van infó. A leírásból és a bekategorizálásból pedig már el lehet dönteni, hogy mennyire durva.

Alkyra

Hmmm. Köszi. :D(pedig gúglín is kerestem egy ilyen hentai info portálra s nem találtam semmit...ehh..)

Dragon

Quote from: ItachiHuh...Emberek.Ien egy depressziv hentait.Most néztem meg a True Blue elsõ részét.Nem semmi.Vannak benne oan jelenetek amik hát.. hmm még engem is megingattak, meg hát a sztori.... :rolleyes:  Az ftp n nincs fent.Akit éredekel az ezen a BT linken leszedheti; http://www.deadfrog.info/index.php?action=view&view=entry&entryid=543 Persze aki nem ismerne leírom;VIRÁGLELKÜEKNEK EZ KB A POKOL. :__devil:
Hát, nemtom, jelenetügyileg még a "hentai" név is erõsnek tûnik rá.
Ráadásul full cenzúrázott.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Itachi

#463
Quote from: bpka000Hát, nemtom, jelenetügyileg még a "hentai" név is erõsnek tûnik rá.
Ráadásul full cenzúrázott.
Az...én azo alapján itéltem amit olvastam és láttam uncens képeket.Most hogy megnéztem mindkét részt...Elég gagyi.A második uagyan jobb de a NSN t nem alázza. :)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

zolan43

Megnéztem a Bible Black és a Bible Black Gaident.
A hozzászólások alapján én "keményebbre" számítottam.
-A rituálék alatt folyik egy kis paradicsomlé...  Én csak a vízzelfeltöltéses részt tartom durvának.-

Relunx

Jah az tényleg durva volt! De az ehhez hasonló jelentek a MSN-ben is vannak!

Relunx

Rounin

Quote from: RelunxJah az tényleg durva volt! De az ehhez hasonló jelentek a MSN-ben is vannak!

Relunx

MSN-en még ilyet nem láttam :D :_piszka:

Hányni meg tuti nem fogok - láttam pár dolgot amitõl más már K.O. és kajáltam alatta :p

.Attila

Megnéztem, és aranyos sztori, de a hentai részt nyugodtan ki lehet hagyni. Jó karakterek, de egyszerûen nem érdekel a hentai rész.
Animáció:
férfi nem szerv: érdekes méretarány változásokon ment át (és itt most nem arra gondolok :)). Hol nagynak tûnik, hol normálisnak, hol bronz színe, hol barna, de véletlenül sem olyan színû, mint a gyerek.
nõk: szintén érdekes színek.
Hangok: azt hittem elröhögöm magam néha olyan hülye hangok voltak.
Történet: spoiler: na azért hogy csak úgy lehet megmenteni a napot, hogy megkeféli a lányt, LOL. Ezért a marhaságokért sem szeretem a hentai-t.

Mindent egybevetve: nem undorító hentai, ez ok. De akkor sem érdekel valahogy.

Moha

Quote from: Boncihol barna, de véletlenül sem olyan színû, mint a gyerek.
Akkor a Girl Next Door-ra mit mondanál? Abban szabály szerûen VÖRÖS a srác f*rka... :lul: - pont emiatt nem is tetszett igazán.

Dragon

Quote from: MohaAkkor a Girl Next Door-ra mit mondanál? Abban szabály szerûen VÖRÖS a srác f*rka... :lul: - pont emiatt nem is tetszett igazán.
Nézzetek Phantom hunter Miko -t, abban nem is látszik.  :rolleyes:
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Relunx

Az Urotsokiduji-ban meg a fénylik a csávó farka aár egy jedi-kard.

Hentai amit ajánlhatok:
Dragon Knight 4Ever, ezt az animét a története miatt néztem meg, mert az "ilyen" típusú animéket nagy kedvel nézem)

Más:
A Fairy Skinned Beauty:
Ez anime (hentai) vagy manga?
http://www.overseascomics.com/fairskinbeau.html

Relunx

TurboK

Quote from: RelunxAz Urotsokiduji-ban meg a fénylik a csávó farka aár egy jedi-kard.

Hentai amit ajánlhatok:
Dragon Knight 4Ever, ezt az animét a története miatt néztem meg, mert az "ilyen" típusú animéket nagy kedvel nézem)

Más:
A Fairy Skinned Beauty:
Ez anime (hentai) vagy manga?
http://www.overseascomics.com/fairskinbeau.html

Relunx
manga, de ezt az oldal is írja.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Ramiz

Quote from: Bonciférfi nem szerv: érdekes méretarány változásokon ment át (és itt most nem arra gondolok :)).

:lul: :lol:

Quote from: BonciTörténet: spoiler: na azért hogy csak úgy lehet megmenteni a napot, hogy megkeféli a lányt, LOL. Ezért a marhaságokért sem szeretem a hentai-t.

Én mindig áttekerem a sztori (beszélgetõs) részeket... :lazza:  :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: RamizÉn mindig áttekerem a sztori (beszélgetõs) részeket... :lazza:  :__devil:
Szóval csak úgy "in medias res"? :D
A valóságban viszont nem szokott nagy tetszést aratni ez a technika... :_piszka: (ha érted, mire célzok):lol:
(de hülye vagyok ma...:rolleyes: )

Relunx

Nah régen néztem már hentait. Ime ezek lennének a választásaim:
Slave Market
Heat Series
Virgin Touch
Can Can Bunny
Bizzare Cage

Remélem jó választások?

Relunx

Marfy

Quote from: RelunxBizzare Cage

Remélem jó választások?

Relunx
Szvsz ez nem a legjobb választás  :__devil: . :)

Relunx

És miért is? Kifejtenéd bõvebben?
Eddig csak néhány screenshotot láttam róluk, meg a történetüket ismerem.
Látni valszeg még csak a hétvégén fogom õket...

Relunx

Moha

Szerintem arra gondolt, hogy ha te is viráglelkû vagy, akkor óvakodj tõle. :)

Itachi

Quote from: MohaSzerintem arra gondolt, hogy ha te is viráglelkû vagy, akkor óvakodj tõle. :)
De õ nem az... :rolleyes:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Relunx

Ahogy mondod Itachi...:D