ajánljatok hentai-t!

Started by gyroscope, 2003-01-13, 16:52:55

Previous topic - Next topic

gyroscope

ajánljatok már valami jó hentai filmet, mert szeretnék megbarátkozni a mûfajjal! :D
valami olyasmit keresek, amiben nem csak akció van végig, hanem normális történet, szereplõk, romantika, meg minden, és _mellesleg_ sex is.
köszi,
gyro
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

zsozso

QuoteOriginally posted by gyroscope
ajánljatok már valami jó hentai filmet, mert szeretnék megbarátkozni a mûfajjal! :D
valami olyasmit keresek, amiben nem csak akció van végig, hanem normális történet, szereplõk, romantika, meg minden, és _mellesleg_ sex is.
köszi,
gyro

Kite, Mezzo forte,  Bible black, Buttobi CPU csakhogy párat említsek ;>>>
Death is the only redemption

Nakahara

Én voltam olyan botor, hogy a Bible Black-be belenézzek...............,hát elég dúrva.

gyroscope

az nem baj, csak értelme is legyen.
ha lehet, csinálok róla valami jó kis leírást képekkel, ha meg nem, úgy letörlöm, mint a huzat...
gyro :p
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

aszucs

Mondjuk attol fugg milyet szeretnel nezni...

A bible black tenyleg durva egy picit :)
Ha netan olyat szeretnel ahol senki es semmi nem hal meg akkor tudom ajanlani a Magical twilight -ot.. bar kicsit lehet hogy bugyutanak tunik [ez a 'senki nem hal meg'-gel egyutt jar:)], de aranyos tortenete van.
Ha humorosat akarsz nezni akkor a Dragon pink -et javaslom.. kicsit rpg jatek szeru :) ... ne lepodj meg ha jatek-allast mentenek/toltenek kozben :))
De ajanlom meg az Imma youjo 3 -at... [mindegyik resz kulon tortenet] ... az is rpg-s [ugye nem feltuno hogy szeretem az rpg-s dolgokat:)], de komolyabb hagvetelu.

ja es olyanokat mondtam ahol nem csak 1 jelenet miatt nevezik hentainak. :)

McDouglas

Yay, hentaii ^___^

Words worth igen jo imho, es a sex se elhanyagolhato ;)

Bible Black megesz, csak jonne mar az uccso resze :PP

Butopi CPU-ra nem lehet fapolni, mer szetrohogod magad ;)

Space ship aga retur is eleg jo, bar ott is fenyeget a a rekeszizmok gorcsos osszehuzodasa ;)


Ahh, La Blue Girl!!

Tudjatok, hentai mozgalom jelszava: "Csápoljunk!" ;))
Kukorica Rox ^^

gyroscope

köszi a tippeket! a bible black, a buttobi cpu, a words worth nem az én stílusom (talán megöregedtem ;)), viszont a kite_uncut, és a mezzo forte bejött. valami olyan filmre vadászom, ahol normálisan, romantikus irányból közelítenek a témához.
pl. a campus eleje egész jó volt, csak aztán kiugrottunk a középkorból, és jöttek a diáklányok (nyilván...).
gyro
"csápoljunk"? "fapolni"? :confused:
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

zsozso

QuoteOriginally posted by gyroscope
köszi a tippeket! a bible black, a buttobi cpu, a words worth nem az én stílusom (talán megöregedtem ;)), viszont a kite_uncut, és a mezzo forte bejött. valami olyan filmre vadászom, ahol normálisan, romantikus irányból közelítenek a témához.
pl. a campus eleje egész jó volt, csak aztán kiugrottunk a középkorból, és jöttek a diáklányok (nyilván...).
gyro
"csápoljunk"? "fapolni"? :confused:

Ajjajj ne szabadítsd ki a szellemet a palackból (mcd-t a sötétség bugyraiból) ;>>>
Death is the only redemption

McDouglas

QuoteOriginally posted by zsozso
Ajjajj ne szabadítsd ki a szellemet a palackból (mcd-t a sötétség bugyraiból) ;>>>

rotfl ;))

Ha valaki kivancsi a fent emlitett szavakra, akkor join #sailormoon.hu@IRCnet es a csatin irja: "?? fap-fap" valamint "?? hentai" (esetleg "?? mcdouglas", de csak eros idegzetueknek :P, ofkoz mondanom se kel, hogy "-k nelkul;)
Kukorica Rox ^^

gyroscope

koszonom, az eddig emlitett cuccokat megneztem.
ajanljatok meg!
gyro
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

Ingy

Angel Bladenek mikor lesz folytatása?:P

Itachi

A Tokyo Private Police is szerintem nagyon jóóóóóóóó....;)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

Szerintem a Buttopi Cpu nagyon Light os .......:rolleyes:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

gyroscope

QuoteOriginally posted by Lorenor
Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt.....

:D :D :D :D :D :D :D :D :D
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

Ekuseru

mostanában én is ismét elkezdtem érdeklõdni a hentai-ok irányt szóval valami olyasmi kellene amiben:
-ne legyenek benne 8-fa*ku zöld szörnyek
-nem erõszakolják, hanem önszántulból cselekednek a hölgyek,
 valamint ne nõjjön oda nem illõ szervük
-lehetõleg romatikus legyen



eddig egy ilyet találtam, bár nem sokat néztem...
de a CAMPUS szerintem nagyon jó
pont az én stilusom...:D
日本 - 中國 - 한국

Itachi

Én megnéztem a Campust meg Buttopi t De nem jött be....Túl lightos....Az animáció viszont szép.Ha vki szereti még az igényes hentai t akkor javaslom a Nightshift Nurse t.Nem  egy Bible Black de jóval keményebb az elsõ kettõnél.Ja és nem elmosodott régi xar mint némelyik...........;)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Zelgadis

#16
hihihi, ízlések és pofonok :D
Nekem pl pont az a "lightosabb" fajta jön be, amirõl Eku is beszélt :p

Szal nekem ne mutogassanak EKKORA hímtagokat, meg rejtélyes eredetû fehér valamivel beborított lányokat, mer az olyantól okádhatnékom támad. :eek:

Ekuseru

QuoteSzal nekem ne mutogassanak EKKORA hímtagokat, mer rejtélyes eredetû fehér valamivel beborított lányokat, mer az olyantól okádhatnékom támad.
örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel a hozzállással :)
日本 - 中國 - 한국

Itachi

Ok ok bölcs mondás vala :De gustibus non est disputandum.Szal nem vitatkozok...Az én lelkemet a sok hentai manga(Momareru risachan,Kaisoru Racequeen,stb)már megfeketítette szal nem csoda h ea fentiek nekem lightos ak.....:bsd:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

thrall

lenne egy kérdésem mejik a LEGJOBB(tudom hogy mindneki szerint mas de nembaj) hentai mindegy hogy lightos vagy nem  :D

Itachi

Nálam mint már párszor kiderült a BibleBlack viszi a pálmát.....Szerintem nem is lehet überelni.....:hail:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

gyroscope

sajna a LEGJOBB nem jelenti azt, hogy JO is :D. most itt tartok hentai ugyeben, de azert irjatok meg cimeket! a nightshift nurses jo tipp volt, bar az elso ket resz eleg is volt belole :D.
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

Itachi

Akkor itt van a másik kedvencem:Black Mail(nem olyan durva mint a Nightshift Nurse);)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

McDouglas

Love is the number of keys

Ha szabad ajanlani... johetne a 2. resze :P
Kukorica Rox ^^

Itachi

Ez lightos vagy Bible Black színtû????:confused:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Daihelyon

Szeretnék érdeklődni, hogy a Space Ship Agga Rutter további részeit honnan lehet beszerezni, mert az usteamen nincs fent a teljes sorozat.


Daihelyon
Az Álomideál: 神乃麻美 1  2   3

Itachi

Gyro barátom!Van egy anime amit mindenképpen ajánlani szeretnék(neked is Zelgadis).A New Angel...Nagyon jó nincs benne erőszak és a vége is happy end!Aranyos érzelmekkel teli.Egyetlen hiája ,hogy mint az End of summer nak a minősége nem a legjobb....De ettől függetlenül bátran ajánlom nektek!;) :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

Most néztem meg egy animet(persze hentai..)Nincs benne erőszak jó a története, és igényesen van megcsinálva...Címe:Mail..Ajánlom minden hentai-fan nek...;) :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Jacky

#28
http://www.hentaineko.com
Elég sok hentai leirás + 4 kép

McDouglas

A forumban valo reszvetel nem jog, hanem lehetoseg.
Kukorica Rox ^^